Frisco S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Frisco S.A.

Stary

Firma to jedna porażka. Nie dająca o pracowników. (usunięte przez administratora) Premi brak(usunięte przez administratora) najlepiej działalność bo wtedy możesz pracować od świtu do nocy. Tak by było najlepiej . Im dłużej pracujesz tym gorzej jesteś traktowany. Więc jak jesteś gościem na kacu trochę pary mocny kregislup by targać wodę na 4 piętro i hektolitry do biur .To już pracujesz. Ja nie polecę tej pracy nikomu. Odradzam

EmC

Jest możliwość zatrudnienia się u was jako pracownik awaryjny?

kin
@EmC

tak

EmC

Super, dzięki za info

?
@kin

z tym awaryjnym to jak to jest? po prostu jesteś na telefon i jak cię trzeba to przyjeżdzasz, czy jak?

FIZQ
@?

Właśnie też się chętnie dowiem i gdzie w ogóle znaleźć jakieś info na ten temat i jak to ogarnąć? Zadzwonić i powiedzieć, że chce pracować jako "backup" w razie W? Czy jak?

kin
@?

Gołębiem pocztowym Cię wzywają.

;)
@kin

No to niestandardowe macie sposoby ;)

?
@kin

no nawet się uśmiałem, ale nie o to mi chodzi :P w sensie, czy to jest tak, że uzupełniasz jakąś dyspozycyjność nie wiem, np. miesiąc w przód i na podstawie tego cię ogarniają kiedy trzeba, czy po prostu jak nagle się okazuje, ze jesteś potrzebny to dzwonią i rzucasz wszystko i lecisz do Frisco

Sprawdź
@?

Rzucasz i lecisz, są zmiany jak ktoś nie przyjdzie na zmianę to budzą Cię o 5 i lecisz :)

Derjugo
@?

Generalnie to jest tak, ze ustalasz swoje dyspo na tydzień

Mulun

Pozdrawiam wszystkich dostawców, robicie dobrą robotę panowie

Peres
@Mulun

a ja pozdrawiam wszystkich klientów, którzy doceniają pracę innych

@Mulun

To jest ocena pracodawcy a nie sklepu. w te sposób sobie Frisco podwyższa średnią ocen.

raptor
@Krzysztof

to już nic miłego ktos nie może napisac niekoniecznie na temat pracy?ehh, nie każdy wie jak działa gowork, ktoś sobie wpisze nazwę firmy, gowork wychodzi jako jeden z pierwszych wyników i odnośnik wygląda tak: Opinie Frisco.pl Warszawa nie dziwię, że ktoś mógł pomyśleć, że może też napisac tu o usługach w każdym razie mi to nie przeszkadza wcale

@raptor

mi tez nie przeszkadza jak dla mnie to moga mnie chwalic nie mam problemu

@raptor

Owszem może pozdrowić kierowców, ale nie nie wiem czy zauważyłeś. że takie opinie polepszają ocenę Frisco jako pracodawcy, więc nie powinny być brane przy wystawianiu gwiazdek.

Hugo
@Krzysztof

krzysiu luzuj majty bo pomysla że my jacys poyebani jestesmy ze nawet komplementu przyjac nie umiemy

Piacoz
@Hugo

hehe prawda Apel do klientów, nie wystawiajcie ocen w gwiazdkach, bo was za to zjadą nie dziwie sie, że ludzie nie chcę pisać miłych rzeczy gdziekolwiek o czymkolwiek, skoro z taką odpowiedzią się to spotyka

Wpadłam na artykuł o frisco na BI i fajnie, że można zobaczyć relację ze zdjęciami jak to u Was wewnątrz wygląda

Lila
@Aś

Gdzie ten artykuł?

Panko
@Lila

Chodzi chyba o Business Insider, faktycznie coś tam pisali kiedyś tam o frisco, ale nie chce mi się za nim grzebać w internecie podejrzewam, że pani @Aś tylko wpadła, napisała komentarz i sobie stąd poszła, więc raczej nie odpowie

Kilka dni

Nie zapłacili za szkolenie i kilku dniową pracę

zxcvbnm

nie pracuje tu jakos dlugo ale jak dla mnie jest w porzadku, nie narzekam na robote

Nawet na kierownika K?

Juhu

Jak dla mnie też spoko

@Krzysztof

nie narzekam na robote, o konkretnych osobach nic nie wspominalem i nawet jesli bym na kogos narzekal to nie zamierzam o tym pisac bo nie widze sensu w komentowaniu ludzi w internecie

@zxcvbnm

Jeżeli jest to pomocne do oceny pracy to dlaczego nie? (usunięte przez administratora) W większości panuje jedna zasada i tu też się ona sprawdza: jak mi jest dobrze to nie nie chce mi się wchodzić i oceniać pracę chyba że jestem osobą z biura i robię to tylko dlatego że mi każą a na kierowce ogłoszenie wisi cały czas jakby było tak idealnie to ewentualnie trzeba by było szukać góra dwóch a tu rotacja straszna nie nauczysz się imion nowych ludzi bo zaraz odchodzą. Frisco nie było by źle gdyby nie 2 ludzi. I z tego miejsca ich pozdrawiam.

@Krzysztof

rozumiem w pelni, ja po prostu nie lubie sie publicznie czepiac konkretnych osob jest tak jak mowisz, ci ktorym jest dobrze sie raczej nie wypowiadaja i mnie to troche boli, że zawsze wszyscy wylewają pomyje w internecie, a nikt nie potrafi nic pozytywnego powiedziec, wiec chcialem dorzucic swoje 3 grosze i powiedziec jak ja odbieram te prace, a tak jak mowilem, nie narzekam, moze po prostu malo mi trzeba do bycia zadowolonym. nie mowie, ze jest idealnie, bo nie jest, zawsze jest cos co mozna poprawic i wiadomo, ze nie kazdemu musi ta robota odpowiadać, a ja mowie tylko za siebie

@zxcvbnm

Zgadzam się z tobą. Poza tym nie uważam żeby 1-2 osoby przesądzały o całej pracy i szczerze gdybym nie został zaakceptowany przez grupę nie chciałbym żeby o mnie pisano na forach

@xoxo

no dokładnie, kurde, nawet jak kogos nie lubię i samą obecnością doprowadza mnie do szewskiej pasji , to nie mam potrzeby pisać o tej osobie w miejscu, gdzie każdy może to przeczytac. pod nosem może sobie przeklnę czy ponarzekam, ale to nie to samo może jestem zbyt empatyczny, heh, ale po prostu nie dociera do mnie argument, ze ktoś sobie "zasłużył" na bycie obsmarowanym na forum

@xoxo

Oj uwierz przesadzają bo są na stanowisku kierowniczym i dyrektorskim a jak wiadomo ryba psuje się od głowy. Co jest najważniejsze w pracy? Zarobki oraz szefostwo!!! Owszem wypłaty na czas (usunięte przez administratora)

@Krzysztof

nie neguję tego co piszesz, ale mam inne zdanie, po prostu dla mnie osobiscie szefostwo nie jest najważniejsze w pracy, ale to tylko kwestia innych priorytetów

@xoxo

to co dla Ciebie jest ważne ?

@Krzysztof

choćby relacje między innymi pracownikami, nie zamierzam pracować tu dożywotnio więc z takim założeniem jest ok

bern
@xoxo

no ja mam podobne zdanie nie mówie że nic mnie nie wkurza ale jakby ogólnie podsumować i średnią wyciągnąć to jest ok

asdf
@bern

Mam takie samo podejście...no nie powiem, że z każdym mam przyjacielskie więzi, i że nie mam na co narzekać, bo to mi się zdarza...ale ogólnie jak mam się wypowiedzieć o samej pracy, to jest spoko jak dla mnie

@bern

Jak dla mnie kierownictwo jest największym minusem traktowanie przez tego człowieka ludzi powinno być karane! Plus jedyny to pensja na czas.

truabdur

@truabdur

Głównie Mercedesy

tyrty
@Jaaaaaa

Mogę wiedzieć jakie Merce? Kaczki, czy jak?

mechatron
@tyrty

Mercedes Sprinter

tyrty
@mechatron

Ok, dzięki za info

ashton

Dla młodych sprawnych spoko trzeba miec krzepe i prawko

Miso
@ashton

Mozna dorobic przy studiach czy coś?

Kierowca
@Miso

Można. Grafik ustalasz indywidualnie. Ja pracuje dorywczo, zawsze jest dla mnie praca. Pzdr

Miso
@Kierowca

To spoko dzieki wielkie za info. A jeszcze powiedz weekendy jezdzicie?

Bac

Dorywczo jest spoko

@Kierowca

Ciekawe czy rano tez jest dla Ciebie praca? Bo z tego co pamiętam młodą Panie co wysyłała SMS-y, że znowu wolne, bo na rano nie ma dla mnie pracy. (usunięte przez administratora)

Mal321
@Miso

tak weekendy też, normalnie na 2 zmiany

@Krzysiek

Dlaczego część mojej wiadomości została usunięta nie była obraźliwa dla nikogo.? Proszę o informację (usunięte przez administratora)

qwe789

Krzysiek napisz jeszcze raz :D

@qwe789

(usunięte przez administratora) Pozdrawiam was mi się nie znudzi, a wam ?

Miron
@Krzysiek

Tu chyba metoda "do skutku" nie zbangla, bo jak łamie regulamin, to nie ma przebacz ale skoro jesteś zdeterminowany, to walcz dalej, moze bedziesz tym co wygra z adminami :P

@Miron

Uwierz nie ma tam nic obraźliwego (usunięte przez administratora)

kkk

wygrzebaliscie sprawe z przed kilku miesiecy z podwojna pensja serio ile mozna sie tym jarac...

Sss
@kkk

Do czasu aż ktoś się temu przyjrzy i zrobi porządek.. A nie zamiecione pod dywan i cisza.. Dlatego będzie ten temat maglowany cały czas, chyba, że zarząd Frisco o tym wie i to akceptuje..

znający prawdę
@kkk

Jeśli cały czas będzie się przypominać, to może ktoś z Zarządu Frisco w końcu sprawdzi czy takie coś miało miejsce czy nie.. Zweryfikuje to i polecą winni.. Kierowca który sprzedał kolegów żeby utrzymać swoją posadę cały czas robi z uśmiechem na gębie.. Podobno kradli w firmie, lecz nikt nie złapał ich za rękę.. A w przypadku podwójnej pensji wszystko jest w papierach, wystarczy tylko przeszukać rozpiski i dokumenty dwa lata wstecz, gdzie bardzo łatwo to zweryfikować. Nie chodzi o jaranie się, tylko o sprawiedliwość.. Sprzedanie kumpli to spoko, tak..?? A już sprawdzenie kierownika i podległych mu pracowników to problem?? Czy może krycie.. Zastanów się kkk..

Sprawdź
@znający prawdę

Sądzę, że nie do końca znasz całą prawdę... Zarząd dobrze wie co robi Pan kierownik i ma to przyzwolenie ważne by okienka otwierać i jak najwięcej ich ściągać... Co do kierowców o których piszesz oni są liczenie w ogóle w inny sposób bo są na umowie o pracę więc jednak musisz bardziej być świadomy co piszesz ;) Radzę na przyszłość najpierw się doinformować, a później pokazywać jaki jesteś malutki :)

otak
@znający prawdę

czyli zly nie jest ten co kradnie tylko ten co kradnących sprzedal? cos tu nie gra w twoim rozumowaniu a postulujesz o sprawiedliwosc...

Ohm
@Sss

radze zmienić focus na jakieś bardziej konstruktywne o tu oprócz marnowania czasu nic nie zrobisz

lisek
@znający prawdę

Pensyjki to jedna sprawa . A dlaczego mają pensje serwisantów a dodatkowo doliczane są dostawy i odbiory do wynagrodzenia. Albo pracują jako serwisanci albo jako dostawcy. Kolejny (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) i dobrze podnosi im pensje .A może odpalają mu parę złotych z pensji kto wie...… ten sam temat opisany wyżej.

pisze się przez CH

Siwy dobry motywator a ode mnie stary dwa słowa : DASZ RADĘ :D

tinamoh

Nie zauwazylem zadnych kontrowersyjnych spraw i w sumie to co robota jak kazda inna...

Ralf

Podjolem się i na razie nie zaluje

poczekaj
@Ralf

Poczekaj do świąt ;)

Nikt
@poczekaj

Na szczęście święta kiedyś się kończą

Jaś
@Ralf

2 razy w roku te święta więc tragedii nie ma! Mi jak narazie się podoba. Pozdrawiam

Brawo
@Jaś

Jak się pracuje na górze nie ma co żałować świeże owocki co dzień ;) tylko kierowcy i magazynierzy to gorsz sort

Brawo

BRAWO 100% racja

Kruk

Dobrze ze słońce wyszło od razu człowiekowi się lepiej robi

Lollipop

nie mam parcia na walke o sprawiedliwość wiec robie swoje i bajlando

Name
@Lollipop

No i ok

Megamocny
@Lollipop

no mi też nikt nie płaci za bycie adwokatem biednych wiec pakuje i sie nie wychylam

Klientka

Pozdrawiam jednego z Panów Kierowców, niestety nie znam imienia, bardzo miła obsługa tak trzymać :)

Szczery do bólu

(usunięte przez administratora) pracowników brak premi układy układziki. A To my kierowcy pracujemy na wasze pensję. Ale pomału robią porządek. (usunięte przez administratora)-(usunięte przez administratora)pracują. Jak to jest.Ale lecą głowy lecą kolejny w kolejce powinien być (usunięte przez administratora)za rozliczenia kierowców (orzełków) podwójne pensyjki serwisantów ktoś za to powinien beknąć. I odkopać prawdę. Więc w tej firmie jest wiele dziwnych sytuacji za które nikt nie jest odpowiedzialny.Odpowiada tylko kierowca za braku w dostawie, opóźnienia magazynowe. A na deser zbiera (usunięte przez administratora) od (usunięte przez administratora). I jeszcze raz się powtórzę jeśli chcesz być traktowany przez(usunięte przez administratora),masz prawo jazdy i krzepę .zadałeś rozmowę kwalifikacyjną. Ja nie polecam.

Alicja

Frisco.pl ma obecnie otwartą rekrutację na stanowisko Customer Care Specialist. Do obowiązków takiej osoby należeć będzie między innymi badanie potrzeb Klientów w zakresie jakości świadczonych usług. Jeżeli kogoś z Was zainteresowała ta oferta pracy, to dodaję link do ogłoszenia: https://www.frisco.pl/stn,work Czy będziecie aplikować do tej firmy?

R
@Alicja

Tu nie jest miejsce na ogłoszenia pracy. Tylko na opinie które i tak są co i raz kasowane .Firma musi dobrze płacić za ich usuwanie i wybielanie firmy.

M
@R

bystrzaku to jest moderatorka goworka więc chyba wie po co jest to forum

Ada
@Alicja

Czy oferta jest dalej aktualna? Opinii jest sporo ale nic o Customer, warto się starać o pracę tam?

Lilak
@Ada

Nie wiem czy aktualne bo na stronie nie widzę już tego ogłoszenia. Kiedyś pracowałam na tym stanowisku i dobrze wspominam więc możesz spokojnie podesłać im mailem CV mimo wszystko. Za to bardziej zaskoczył mnie fakt, że na pracuj.pl jest więcej ogłoszeń niż na stronie Frisko

Lila
@Lilak

Dlaczego jucz tam nie pracujesz skoro było tak idealnie?

Lilak
@Lila

Cóż, każdy kieruje swoją drogą kariery jak chce, piastowałam różne stanowiska i stawiam na ciągły rozwój, najwyraźniej jeszcze nie trafiłam do docelowego miejsca, które będzie mnie wystarczająco satysfakcjonować ale cenie doświadczenie z każdej firmy, dzięki którym podnoszę swoje kwalifikacje

reki

ja zmienilem prace na frisco, wczesniej ludzi wozilem na wycieczki wiec tutaj mam hawaje jak nikt mi nie chrzani za uchem ze za cieplo za zimno za szybko za wolno a moglby pan a nie moglbym takze teraz jest spoko

@reki

Rozumiem że nie spotykasz tych marudzących klientów?

reki

zupelnie inny klimat. wiesz jedzilem dluzsze traski godzine dwie, tlumaczenie oczywistych rzeczy i to bez zrozumienia, tlumaczenie przed ludzmi tych przepraszam za wyrazenie głąbów, pozniej czekanie na jakims odludziu gdzie juz zaczynaja ci przychodzic glupie mysli do glowy z nadmiaru czasu, poza tym ktos ma chorobe lokomocyjna i wymiotuje co chwile i tlumaczy ze zapomnial ze jest chory!! i tak caaaaaly czas. osobiscie nie dawalem rady, doprowadzalo mnie to do szalu takze wiesz, z mojej perspektywy to ze w ciszy jezdze cos tam uslysze czasami to jest nic w porownaniu do tamtego klimatu. normalnie trauma serio, wiec teraz uwiez mi ze czuje sie o niebo lepiej ale tez rozumiem ze to kwestia kazdego doswiadczen. w kazdym raziem tak jak mowilem, jak narazie dla mnie tutaj jest naprawde spoko

Creig
@reki

Heheheh wiem o czym mówisz masakra

Dixi
@Creig

Po pierwsze skala porównawcza, a po drugie każdego wybór.

senior
@Dixi

Dixi dokładnie, skala porównawcza to jest to

Florian
@senior

chyba teraz szukają

Kłaniam się ;-)

Witam ja potwierdzę wypowiedzi kolegów,że (usunięte przez administratora) Wieczny przemiał nie Ty będzie następny.Podwyżki zapomnij.Nie istnieją.Setki koszy do przerzucenia z wodą w środku to dzień powszedni pracy na stanowisku (usunięte przez administratora).Trzeba mieć plecy lub w układzie. Ja przytoczę sytuację równi i równiejsi,a mianowicie wszystko można sprawdzić i odkopać w archiwum z cofając 2 lata wstecz (usunięte przez administratora)Jeździli jedną trasę we dwóch a rozpisywali każdy z osobna.Czyli firma PŁACIŁA PODWÓJNIE ZA TĄ SAMĄ PRACĘ. Sytuacja trwała prawie 2 LATA. Czyżby niedopatrzenie a może układ.Strata firmy na to nie mała kwota zdublowane pensje.Ktoś jest za to odpowiedzialny.A teraz owi panowie chyba w nagrodę lub w formie awansu są kierowcami serwisowymi. Czyżby układzik???Zarząd powinien przyjrzeć się całej sytuacji .Opinie wypisywane tutaj nie są wyssane z palca może coś albo kogoś trzeba zmienić .ALBO PRZETRZEĆ OCZY I ZACZĄĆ SZANOWAĆ PRACOWNIKÓW.Pozdrawiam

Życzliwy
@Kłaniam się ;-)

(usunięte przez administratora)Inni dostawcy muszą zrobić prawie 370 dostaw (3000:8,2) chyba coś nie jest w porządku. Ciekawe czy (usunięte przez administratora)to jakoś weryfikuje.

SZERYF
@Życzliwy

Wystarczy ze mają umowę o pracę

R
@Kłaniam się ;-)

Pracowałem i firma nie zasługuje na ani jedno pozytywne słowo.Nie polecę tej pracy nikomu chyba że wrogowi. Bo to jest jeden wielki bałagan co mogą potwierdzić kierowcy tam pracujący.

Hania

Nie pracuję u Was natomiast jestem bardzo zadowolona z Państwa usług klientką:) Ostatnio szczególnie doceniłam kiedy nie mogłam wstać z łóżka i gdyby nie Frisco miałabym szansę paść z głodu, zamówienie przywiózł mi bardzo miły Pan, niestety nie wiem jak się nazywał a chciałam go bardzo pozdrowić - uratowałeś mi życie :) To był co prawda mój pierwszy raz kiedy kupowałam u Was, ale na pewno nie ostatni. Pozdrawiam

@Hania

Rozumiem, że oceniła Pani własnie pracodawce? Od oceniania sklepu są inne fora ;)

Januszek
@Hania

Trzeba bylo dac duży napiwek :)

xoxo

no bez jaj, dziewczyna nam podziękowała, doceniła a wy się do niej sadzicie. Przegięcie

Zostaw merytoryczną opinię o Frisco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Frisco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Frisco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frisco S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frisco S.A.?

Kandydaci do pracy w Frisco S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frisco S.A.