Frisco S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Frisco S.A.

Sylwia

Mam pytanie. Stanowisko: Category Manager. Czy koniecznym jest posiadanie aż 5 lat doświadczenia? Przyznam szczerze, że ja mam 3, czy dyskwalifikuje mnie to na starcie? Na plus dodam, że moje doświadczenie jest w podobnej branży, więc z kategorią chemii domowej miałam styczność. Co myślicie?

Tajana
@Sylwia

myślę, że zawsze jest warto próbować i spróbować pokazać się z jak najlepszej strony

tajana

Cage
@Sylwia

Czy cię dyskwalifikuje? Ciężko powiedzieć. Jeśli całą resztę wymagań spełniasz, to chyba nikt cię nie skreśli ot tak. Powiem tak, nie zaszkodzi ci wysłać CV.

trent
@Cage

różnie to bywa, czasami może się nawet okazać ze ogólnie podoba im się osoba i pasuje do zespołu i na resztę można przymknąć oko. Rekrutacje nigdy nie mają pewnego przebiegu

minka
@Sylwia

daj znać jak poszło gdy będziesz po (o ile się zdecydujesz ostatecznie :) )

Sylwia
@minka

Jasne, napiszę :)

prawdą jest to co piszą w ogłoszeniu z tym elastycznym grafikiem, 4,5 i samochodami? Głównie zależy mi na tym elastycznym grafiku i jak bardzo elastyczny może być? czy jest jakieś minimum?

iglak
@Michał

jest elastyczny, ty wypełniasz dyspo, więc to od ciebie zależy w dużej meirze

Filip
@iglak

Tak od niego no chyba że chce na pierwsza zmianę to ma odwołane trasy bo pierwszeństwo maja ci co są na 2 zmiany. Więc nie do końca decydujesz.

keri
@Filip

tzn jak to działa bo nie do końca kumam?

Dyspo
@keri

Uzupelniasz grafik na cały miesiąc jak chcesz pracowac. Wolne dostaje ten kto nie ogarnia :) ten co jest na dwie zmiany szybciej dostanie wolne niż ten co jest na jedną zmianę. Każdy chce zarobić ale nie bądźmy pazerni :)

Filip
@Dyspo

Ha ha ha ciekawe, jak pierwsza zmiana to zawsze miałem wolne no chyba że chcesz na dwie.

Dyspo
@Filip

No ok tak było jeszcze na Omu teraz jest inaczej

Erni
@Filip

no jak komuś zależy na kasie to może chcieć dwie, w sumie spoko ze jest tez taka mozliwosc

Ron

Bardzo zainteresowała mnie oferta Specjalisty ds. Trade Marketingu, zwłaszcza, że nie mam doświadczenia w tej kwestii i tu nie jestem od razu przekreślony, mogę zdobyć pierwsze doświadczenie w zawodzie. Jest tu ktoś z działu marketingu i ma jakieś wskazówki, jak się zaprezentować, żeby zgarnąć tę fuchę? ;) I ogólnie jak jest w dziale marketingu, jakie relacje między pracownikami, atmosfera itd.

Anita
@Ron

ja też aplikuję na to stanowisko, więc podpinam się do prośby :)

Kenobi
@Ron

No jak wszędzie, trzeba ogarniętym być, sumiennym i pokazać się z jak najlepszej strony. Nie mam jakichś specyficznych wskazówek.

Ron
@Kenobi

Okej, a reszta pytań? ;)

Kometa
@Ron

Chyba ci nie poszło, skoro oferta nadal aktualna

Tomex
@Kometa

nie no, ja bym się wstrzymał z osądem, nie minęło dużo czasu, przecież rekrutacje nie trwają tak krótko

Kometa
@Tomex

No dobra, faktycznie te daty nie są aż tak odległe, możesz mieć rację

Yomaha
@Ron

Co do atmosfery, to w porządku jest

Nanai
@Ron

Nadal szukają na to stanowisko? Bo mignęła mi oferta gdzieś,a pytanie zadane w sumie dość dawno

awg
@Nanai

chyba tak i na kierowce również wisi oferta

Pls

Wiem, że też chcecie obchodzić święta ale sytuacja kryzysowa. Pracujecie w teraz z okresie świątecznym?

banan
@Pls

Chyba za późno z pytaniem wyjechałeś :P No cóż.

Kilka dni

Nie zapłacili za szkolenie i kilku dniową pracę

Xx

Zajeb*ście mi się pracowało, pozdro dla prawilnych mordeczek! i wesołych świąt wszystkim :D

Wola

Zorro to sie zatrudnij jako kierowca w sklepie z wacikami

Lenny
@Wola

uuu, ale poszło :P

Maciek ukryty

Szanowne Frisco bardzo proszę o obserwacje kliku osób w waszej firmie , gdyż byłem nie raz świadkiem jak zakupy lądowały w bagażniku auta prywatnego , nie wiem czy to zakupy klientów z Frisco czy zrobione w lidluu ale trochę to dziwne , dodam nawet że jeden to wasz ulubieniec ( sprzedawczyk) , i proszę coś zrobić z lepszym planowaniem tras bo jazda w kółko po osiedlach jest męcząca, praca oceniam na 2.5 dużo dźwigania i trochę nie miła atmosfera . Pozdrawiam

duel
@Maciek ukryty

No i kto to tu jest sprzedawczyk...

Zorro

(usunięte przez administratora) Samochód pęka w szwach ciężko się zapakować ale to nic WIĘCEJ WIECEJ hasło przednie. Zero poszanowania pracowników, kilogramy zgrzewek wod A kogo to obchodzi że zgubisz kręgosłup na dostawie(usunięte przez administratora)premia uznaniowa dla wybrańców(usunięte przez administratora)Jak jesteś młody masz PRAWKO i bicka na ręku Welcome in Frisco.

Wik

Słyszałem, że we frisco są 3 rozmowy o pracę - przez tel, z kimś z HR i z przełożonym bezoośrednim. Serio? Kierowcy też są tak maglowani? :P

Barel
@Wik

Nie, to dotyczy stanowisk biurowych

Wik
@Barel

Okej, to by miało sens...

Barel
@Wik

Polecam czytanie na przyszłość, nie było trudno znaleźć tej informacji ;)

LosSantos
@Barel

Znalazł się mądraliński co wszystkie rozumy pozjadał

pomo
@LosSantos

Uuuu, to co, walka na dissy? :p

LosSantos
@pomo

Chyba nie ma takiej potrzeby.

Antoni
@LosSantos

Wiecie coś na temat warunków zatrudnienia na stanowisku kierowcy? Chciałbym ocenić, czy warto aplikować i czego przede wszystkim można się spodziewać.

Mateusz
@Antoni

Na pewno możesz spodziewać się garba po tej pracy.

Hej
@Antoni

Ubranie prywatne, od polowy roku slysze ze zamowione:) ci co maja sluzbowe to tak zmełmane ze wstyd sie w nim pokazac:) (usunięte przez administratora) Aplikuj na kierowce jesli: 1-masz stalowy kregoslup 2-masz stalowe nerwy 3-jestes przygotowany na to ze podwyzki nie dostaniesz nawet po kilku latach pracy (usunięte przez administratora) W ogloszeniu napisali ze rekordzista zarobil 10000zl zgadza sie ale nie napisali ile godzin przepracowal:) i ze to na wlasnej dzialalnosci:) z umowy o prace zarobisz(jak dostaniesz taka umowe) 2200zl zeby zarobic 10000zl na dzialalnosci musisz liczyc 100godzin tygodniowo, czyli ponad 400miesiecznie czyli 3etaty:) jak nie masz rodziny, przyjaciół, przyjechales do Warszawki na zarobek(usunięte przez administratora)to Frisco zaprasza. Pozdrawiam

Krzychu
@Antoni

Nie ma warunków nawet o prawko mnie nie pytali.

@Hej

bullshit. Zdazaja sie wieksze zamowienia ale nie krecmy dramatu

@007

a z tymi stawkami i godzinami to pooopowiadales bajki

to bylo do hej. sry

Bolek
@Hej

Dobrze napisane. Firma ta pozytywów nie ma. Więc szczerze odradzam.

imo
@Bolek

Ma.

Bolek
@imo

Jakie?

@007

To nie są bajki, to jest prawda. Rozmawiałem z kilkoma pracownikami o tym. Zarabiają po 8000 zł, wypracowując 2 etaty - zmiana poranna i popołudniowa. Pierwszego dnia od razu ich rozpoznasz. Wyglądają jak zombie o 14:00 na załadunku, no i są typowymi gburami... Na umowie zlecenie wychodzi coś około 3400 zł. Ale szybko zrozumiesz, że ta stawka, a komfort życia nie równa się. Gonisz szybciej od kurierów, masz około 3/4 stopów na godzinę. Lecz gdy masz zanieść 3 kosze zakupów i kilka zgrzewek wody na 4 piętro zorientujesz się, że nie zdążysz wykonać wszystkich stopów w ciągu godziny. Trasy też są często porozwalane po całej wawie i okolicach więc w godzinach szczytu musisz naginać. A niech ci się trafi 1 mandat w miesiącu(oby...) za przekroczenie prędkości to już Ci parę stówek odejdzie. (usunięte przez administratora)

Ella

Są planowane jakieś przyjęcia na stanowiska biurowe?

k2
@Ella

nie mam takich informacji, kto wie

Julia
@k2

@k2 Praca kierowcy ze wcześniejszych wpisów nie wygląda na lekką. Powiesz, ile może zarobić kierowca w Frisco?

benyo
@Julia

wątek z tego co widzę jest o biuro, nie o kierowców...

HwDP SIWY

Zasada jest prosta im dłużej pracujesz tym gorzej jesteś traktowany. Większe doświadczenie owocuje tym że dostajesz gorszą trasę bo ogarniesz. Podwyżek BRAK (chyba że położona ilość dostaw), poszanowania pracownika BRAK, kierownik logistyki spoko BRAK. Tona wody JEST , 25-27 dostaw JEST , dużo schodów JEST. Nie polecę pracy w tej firmie chyba że kogoś nie lubię.

Święty
@HwDP SIWY

Święte słowa całą prawda o pracy w firmie . Rozwinąć temat można o więcej negatywów które istnieją. Odradzam

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Frisco S.A.?

Arek

Jako kierowca: TAK

popos

hmmm, ciekawe rzeczy piszesz

Gosciu ma racje, firma zagubila sie po przeprowadzce a niektorym to sie w (usunięte przez administratora) poprzewracało urosli w piórka i czuja sie jakby byli kimś więcej. 25 dostaw na 7godz to lekka przesada.... po takiej zmianie nie masz ochoty na nic. Najwazniesze sa tabelki i zeby tam sie zgadzało. Przy takim systemie nie przyjdzie normalny pracownik. Zebym przyszedł w tym momencie to na pewno bym tu nie pracowal a tak czlowiek sie łudzi ze przyjdą jeszcze dobre czasy. Szkoda ze nikt z zarzadu nie przyjdzie i nie porozmawia co jest nie tak... wszyscy widzą ze jest jak jest ale firma funkcjonuje to nie trzeba zmian. Nie chodzi o pieniadze które i tak stoja w miejscu, podwyżki nie bylo tu od..... chyba poczatku firmy. Pozdrawiam

Antoni

Może chociaż poziom wynagrodzenia za realizację tylu dostaw w ciągu dnia wzrósł dla zatrudnionych kierowców? W Twojej ocenie największe zmiany nastąpiły po przeprowadzce, dlatego mam nadzieję, że również wynagrodzenie jest adekwatne do obecnego obłożenia pracownika.

Jest sposob. Zaczac rozliczac kierowcow z ich obowiazkow a nie tylko straszyc. Kierowcy olewaja czesc swoich zadan bo wiedza ze nikt ich nie pociagnie za to do odpowiedzialnosci. Serwisowi?? Spróbujcie pomoc 40 kierowcom podczas zaladunku a do tego przygotowac wszystkie dokumenty potrzebne kierowcom do wyjazdu. Pozniej nadzorowac czy kazdy robi weslug planu, czy nie ma opoznien w razie gdy sa pomoc danemu kierowcy w dostawach. Pomoc w razie awarii terminala, wozka, auta. Zrealizowac trase za kierowce ktory nie przyszedl bo mu sie nie chce a wie ze nic mu za to nie grozi gdy sie nie pojawi. W miedzyczasie odebrac lub odstawic samochod do serwisu, zajac sie zamowieniami niedostarczonymi ktore kierowcy zignorowali i nikogo nke powiadomili o ich niedoreczeniu lub zostawili tam gdzid bylo im wygodniej. Rozlkczyc wszyatkich z dokumentow wyjazdu ktore kazdy kierowca powinien zdac na zakonczenie zmiany a ktorych kierowcy nie oddaja. Kotrola poprawnosci formularzy. Praktycznie zaczynasz zmiane o 14 a konczysz roznie od 22 do 24 co zdarza sie bardzo czesto. A to wszystko za ile ?? 120zl !!! Kierowcy maja zbyt duzo dostaw na zmianie zlokalizowanych nawet kilkanascie kilometrow od siebie a s 1 godzinie potrafi ich byc nawet 7-8. Dodatkowo dobry wyszkolony pracownik dostaje za 1 zrealizowana dostawe na umowie zlecenie 8.5 netto natomiast kierowca zza wschodniej granicy ktory ledwo da rade na zmianie zrobic 8-12 dostaw a mimo tego wygeneruje na nich opoznienie ( dobry kierowca zrobi ponad 20pkt) dostaje 10 zl netto ?? Jak to mozliwe ze nie ceni sie dobrych doswiadczonych pracownikow i pozwala na to aby zarabiali oni znacznie mniej od kierowcow zatrudnianych przez agencje ?? Ktorzy dodatkowo nie wypelniaja swoich obowiazkow jak nalezy ??

Doran
@Antoni

Niestety podwyzek nie bylo i nie sa planowane. Sa jednak ciagle obiecywane.

Dul

Slabo slabo slabo. Nowi pracownicy zza wschodniej grankcy ollacani lepiej od doswiadczonych. Kierowca ktory bez problemu zrobi 20 pare dostaw dostaje 8.5 zl na reke a kierowca z ukrainy ktory z trudem i z pomoca serwisu zrobi 13 dostaje na reke 10 zl. Smiech. Zadnych premii nigdy nie bylo i nie bedzie...

Pracosnik

Moze by ktos odpowiedział dlaczego kierowca musi zrobic 8 punktow i jedna godzine w 4 roznych częściach warszawy ? I dlaczego kierowcy ktory pracują dlugo sa doświadczeni wypelniaja sumiennie swoje obowiązki dostają za dostaje 8.5 do reki a kierowca zza wschodniej granicy ktory spóźnia dostawy nie informuje klientów nie umie wypełnić formularza ąlbo mu nie sie chce. Nie potrafi zwiezionej dostawy rozłożyć na magazynie non stop zapomina o czym i serwis musi mu pomagać dodatkowo ma szkody na autach dostaje 10 za dostawe ?? Dlaczego serwis ktory jest nie wiem czemu odpowiedzialny za prawidłowe wykonywanie pracy kierowcow?? za serwis aut. Sprzątanie po kierowcach rozkładanie dostaw pomoc kierowcom + praca biurowa niedoceniana przez wielu dostaje 120 za dzien ?? Dlsczego serwis w przypadku nieobecności kierowcy w pracy musi jechac w nia za niego ?? Kto wtedy pomoże innym kierowca lub zajmie sie samochodami w serwisie lub naprawa kolejnych ?? Dlaczego magazyn ktory popełnia mnóstwo błędów nie weźmie za nie odpowiedzialności tylko zrzuca sie to na kierowcow ? Kierowcy musza tracić wiele czasu na szukanie koszy z produktami ktore magazyn omylnie ustawił w trasie innego kierowcy ?? Czesto bardzo odległej. Kierowcy marnują czas szukając koszy ktore powinny stac na ich stelażu a znajduja sie gdzies miedzy półkami, na stelażach innych kierowcow, albo produkty suche nagle znajdujemy razem z chlodzonymi. To wszyatko generuje opoznienie ktore kierowca musi pozniej odrobic bo inaczej wina bedzie na niego ze spoznia. Magazyn gubi skrzynki i miesza je. Ciezko znalezc 1 kosz ktorego brakuje skoro koszy ktore trzeba przeszukać jest kilka tysięcy. Dlaczego winę za to zrzuca sie na kierowce a magazyn umywa rece ??

Darek

Witam. Czy są jakieś oferty pracy na magazyn? Słyszałem że magazyn jest nowy, może ktoś słyszał o pracy....

zenek

na pracuj. pl macie tylko jedna ofertę na specjaliste od logistyki, nie szukacie kierowców??

Irena
@zenek

Z ciekawości postanowiłam poszukać ofert pracy od Frisco. I tak się składa, że firma właśnie poszukuje kogoś na stanowisko Kierowcy/Dostawcy/Kuriera. Wklejam Ci link do tego ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/kierowca-dostawca-kurier-frisco-pl-CID4-IDyMPAe.html I jak? Takie warunki spełniałyby Twoje oczekiwania?

@Irena

Ha ha tak z ciekawości kto robi takie rzeczy z ciekawości chyba tylko pracownik frisco.

zenek
@Irena

na olx nie patrzyłem, dzięki za link

Pinky
@Paweł

Hmmmm, no może np. moderator goworka, mózgu?

@Pinky

Mózgu, moderator ma napisane że jest moderatorem :D naucz się czytać a potem ubliżać innym.

geniusz
@Paweł

(usunięte przez administratora)TO JEST MODERATOR i podpisuje się imieniem, zawsze tak było.

Pinky
@Paweł

Moderator nigdy nie ma napisane, że jest moderatorem...zawsze podpisuje się imieniem i pisze tak, że od razu rozpoznaje się, że to on, tak jak w tym przypadku...

geniusz

Dużo firm prześledziłem jak pracy szukałem, więc mogę zauważyć zależności i widać jak w mordę strzelił, że to jest moderator chociażby po samym stylu pisania + zawsze imię w nicku. Nie będę się z tobą kłócił, bo to nie ma sensu.

Darek

Bobby

Długo trwa rekrutacja do was? bo zamierzam startować (dyspozytor)

rdest

w miarę sprawnie

@Bobby

Idzie szybko bo biorą każdego kto będzie chciał tam pracować z kierownikiem .

Kao
@Bobby

nie wiem jak na dyspozytora, ale ogólnie proces rekrutacji dosyc sprawny, tak jak @rdest napisał, raczej bez zbędnych ceregieli i miliona etapów

Krzychu
@Kao

No gwiazdeczka nie wytrzymała i dlatego szujką nową osobę która wytrzyma z A. Zero profesjonalizmu

OPK

Areczku chyba po wszystkim bo na stronie nie ma juz tego ogloszenia chyba ze zdazyles wyslac wczesniej to sie pochwal

kriz
@OPK

(usunięte przez administratora)zamilkł, chyba nie pykło

Wincenty

To się dzieje automatycznie, jakbyś jeszcze nie zauważył

Dość mocne słowa pod adresem firmy. Czy w obowiązkach kierowców jest także rozładunek towaru? Możesz powiedzieć, czy masz to zawarte w umowie?

Arek
@Adam

Mocne słowa opisujące prawdę w Frisco i komentarz cały usunięty.

Zostaw merytoryczną opinię o Frisco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Frisco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Frisco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frisco S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frisco S.A.?

Kandydaci do pracy w Frisco S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frisco S.A.