Frisco S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Frisco S.A.

Toto

znajdzie się dla mnie jakieś miejsce w szeregach? szukam informacji z wewnątrz od pracowników bo na oferty to umiem wejść

Goku
@Toto

a co ci pracownik ma stanowisko wyczarować? jak nie ma ofert to i nie ma wolnych stanowisk to jest raczej logiczne i po to sie tworzy strone z ofertami pracy. jest stanowisko ale tylko na kierowce jesli ci odpowiada no to dawaj

Goku
@Toto

wymagań w sumie nie ma za wiele poza oczywiście prawem jazdy, więc jak to masz to się nadasz. a myślę że warunki oferują całkiem niezłe

DD

Jak rozliczani są kierowcy przy pracy na umowie B2B ? Czy jest konkretna stawka za dostarczone zamówienie ?

@DD

Jeśli chodzi o tą stawkę podstawową no to tak, dostaje się od zrealizowanej dostawy

@odp

a prócz tego? lepiej na b2b czy zlecenie?

Aleks
@Toto

To już zależy od Ciebie, większość pracuje na zleceniu, ja też tak wolałem.

Toto

siemka sory coś mi ucięło wpis jakoś mi sie ta strona zacina

Zioła

dzień dobry jak traktuje się u państwa zioła, chciałam zamówić wraz z zakupami bazylie i mięte, ale trochę się boję, że przyjdą zmarnowane, proszę o informację kogoś kto zamawiał, albo kogoś z pracowników, kto może powiedzieć jak to wygląda

Koczkodan
@Zioła

Jest specjalna osoba od zajmowania się ziołami. Są świeże, nie musi się pani obawiać.

Ezer
@Zioła

nigdy nie są zmarnowane :) nie byłoby sensu takich sprzedawać, a klienci zaraz okazywaliby niezadowolenie, a przeciez nie o to chodzi. Spokojnie można zamawiać

Zioła
@Ezer

dziękuję za pomoc

Kilka dni

Nie zapłacili za szkolenie i kilku dniową pracę

Karina

Bardzo cenię sobie firmę Frisco w obecnym czasie. Zawsze świeże zakupy na czas, teraz częściej niż wcześniej korzystam z ich usług, uważam że powinni się rozrastać. Kierowcy zawsze mili i profesjonalni, polecam :)

@Karina

dzięki, taka forma docenienia również zawsze w cenie ;) pozdrawiam

Rio

Podobno Frisco zaczyna uderzać także na inne miasta, czy to prawda?

@Rio

oo serio? nie slyszałem o tym skąd takie informacje?

@Rio

może będzie można się tam gdzieś przyjąć do pracy :D

Gargamel
@Kiko

No tak, będzie można, cóż za błyskotliwy wniosek. Frisco we Wrocławiu nie będzie się samo sterowało, logiczne, że pracownicy będą potrzebni... Patrząc na to, że jesteś na profilu warszawskim, to wydawać by się mogło, że szukasz pracy tutaj, tymczasem ty najwyraźniej jesteś gotów jeździć po całej Polsce za pracą we Frisco, nieźle.

@Gargamel

spokojna Twoja rozczochrana, nigdzie nie napisałem że się będę zatrudniać tutaj lub we Wrocławiu, sam sobie to dopowiadasz i jeszcze mi o to zwracasz uwagę, a to chyba moja sprawa? Pytanie było retoryczne, bo nie wiedzialem o nowym oddziale, chyba mogłem sobie tak napisać prawda?

@Gargamel

człowiek sobie coś normalnie napisze a tu już od razu jakiś mądrala się musiał trafić.. no normalnie szkoda mojego czasu, pozdrawiam i powodzenia

heh
@Kiko

no to jak Ci szkoda czasu to nie pisz :D

@roy i co polecasz prace jako kierowca?

@Michał

a czego nie zrozumiałeś w stwierdzeniu firma spoko?

@Michał

no to chyba logiczne z tego co napisałem

@roy

może chciał się jeszcze dopytać dla pewności bo nigdy nic nie wiadomo :D ale ja tam z czystym sumieniem polecam frisco bo ze swojej strony jestem zadowolony

@roy

i pozdrawiam wszystkich pracowników! oby nam się darzyło

firma spoko.

Harry
@roy

pracujesz jako kierowca? tu chyba najwięcej kierowców jest :D

@Harry

no tak jako kierowca a co wywiad?

Harry
@roy

nie wywiad a chęć zorientowania się, bo też chciałem startować na kierowcę

@Harry

no to startuj ja nie widzę żadnego problemu

Romek
@roy

Jest akurat oferta, więc teraz jest dobry moment.

@Romek

a to nawet nie wiedziałem że jest oferta, ale mam wyczucie :D

Romek
@roy

Prawie cały czas jest, więc nie ciężko mieć "wyczucie" ;)

swdw

czy jak ktoś sie zwolnił to jest szansa że przyjmą z powrotem bo centralnie %#^@& nie ma roboty

Wizz
@swdw

to zależy jaki był z Ciebie pracownik i jak się rozstaliście ;p chociaż to chyba ogólna rada nie tylko dla tej konkretnej firmy

Kobalt
@swdw

no nie ma nie ma, ja bym próbował na Twoim miejscu a może akurat się uda

Koral

Magazyn jest w Klaudynie, to już wiem, a gdzie mieści się biuro?

@Koral

No tutaj po prawej masz adres chyba głównej siedziby więc i biura

@->

A, myślałem, że to poprzedni adres magazynu jest.

nie
@->

błąd, siedziba jest na grochowskiej, więc tam jest biuro.

@nie

Czyli jednak. Dzięki wielkie.

@Koral

A od kiedy magazyn jest w Klaudynie? bo wcześniej to chyba był gdzieś indziej nie

@?

Jakoś od roku, wydaję mi się, że na wiosnę zeszłego roku były przenosiny, z tego co czytałem

@?

Poza tym, tak jak pisałem wychodzi na to, że był on na Omulewskiej, tak jak tu po prawej jest napisane

@Koral

A no to widzę, ciekawy byłem właśnie kiedy było to przeniesienie, dzięki wielkie ;)

Zenek

Frisco jest chyba dość popularne wśród klientów nie?

hah
@Zenek

No raczej :D gdyby nie było popularne to by nie istniało, bo z czego miałoby sie utrzymać.

Zenek
@hah

No tak jest to całkiem logiczne, ale może przez to że to tylko sklep internetowy to jakoś mniej się o was mówi, jednakże korzystałem ostatnio z usług testowo i wszystko bardzo spoko

Zapytanie

W jakich godzinach realizowane są dostawy?

@Zapytanie

Dostawy są realizowane w godzinach 6:00-23:00 7 dni w tygodniu także zawsze będa na czas ;p

@Zapytanie

a no i warto dodać że to tylko na terenie Warszawy i okolic :)

Tak

Tak

@Tak

tak to jest odpowiedź na zadane pytanie czy potwierdzenie moich słów haha :D bez sensu

Koral

Kojarzycie czy są jakieś rekrutacje do biura może? Tudzież czy są w planach?

Michalek

A ja ogólnie nie polecam pracy w tej firmie - atmosfera nie do zniesienia. Jesteś nowy zrobisz coś źle to Cię tylko upokarzają i śmieją , zero rozmowy... Jesteś zawsze tylko szarym pracownikiem a w tej firmie przemiał kierowców jak mało gdzie chyba to mówi samo za siebie. Niektórym to się w głowie poprzewracalo !!!!

@Michalek

a kierowca to kim jest jak nie pracownikiem? Nie wymyślaj już tak, bo każdy nowy na początku ma ciężko gdziekolwiek nie pójdzie i trzeba przetrwać taki okres po prostu. Tobie się chyba w głowie poprzewracało żaląc się w internecie :D

Michalek
@Tym

Napisałem tylko " szarym pracownikiem " a nie tak jak zrozumiałeś pisząc " a kierowca to kim jest jak nie pracownikiem ? " Umiesz czytać ze zrozumieniem to co ktoś pisze ? Albo kolejny cudzoziemiec .... Tutaj kazdy ma prawo napisać co myśli o danej pracy - danej firmie. Ja napisałem to co odczułem pracują około pół roku w tej firmie i chyba mam do tego prawo by właśnie tutaj wyrazić własną opinię na temat pracy by każdy wiedział jak jest w danej firmie. Nie w każdej pracy jesteś traktowany na wstępie jak w tej firmie..... Takze milego. Nie polecam pracy we Frisco.

@Michalek

szary to tylko epitet który nie jest konieczny ;p pracownik to pracownik, więc nie wiem kto tu ma problemy :D Ty masz prawo i ja też mam prawo powiedzieć, że się z tym nie zgadzam, bo ja mam dobrze w pracy i pracuje dłużej niż pół roku, a to też o czymś świadczy i na jakiejś większej podstawie mam wyrobioną opinię, a nie po paru miesiacach :)

myśliciel

W tej firmie jak porządnie nie wiedziesz przełożonemu w cztery litery, to nie będziesz miał nic... zero szans na awans, no chyba, że "nic co ludzkie nie jest ci obce"... nie ważne czy to magazyn czy biuro..wszędzie to samo... możesz pracować i 20 lat, ale jak nie nadskakujesz przełożonym to lepiej szukaj innej roboty

@myśliciel

Ja tam nikomu w cztery litery nie wchodzę i jestem z pracy zadowolony, także nie wiem skąd takie przemyślenia Cię naszły i dlaczego myślisz o takich rzeczach, ale to chyba nie świadczy najlepiej ;p ja bym się zaczął martwić

Fajdek

Pytanie mam jak praca na magazynie wyglada w senie czy kasa spoko ludzie itd?

Koli
@Fajdek

o panie bylo już chyba o tym pisane nie raz i nie dwa także poprzeglądaj, raczej ludzie nie narzekają na pracę we frisco a szczególnie na atmosferę

Franklin
@Koli

Znajdą się i tacy co narzekają. Ale wciąż pracują, więc to o czymś świadczy. Nie każdy odnajdzie się w pracy we Frisco, trzeba pamietam jaki to jest charakter pracy, i że trzeba się swoje narobić. Ale mi się tu dobrze pracuje, czasem sam sobie poprzeklinam pod nosem, ale to nie tak, żeby mi firma i praca nie pasowała, po prostu jesteśmy ludźmi

pyt

gdzie mieści się magazyn frisco?

eee
@pyt

magazyn jest w Klaudynie z tego co mi wiadomo

Jamak
@eee

Tak, od roku centrum logistyczo-dystrybucyjne mieści się w Klaudynie.

eee
@Jamak

no dzięki za potwierdzenie bo nie byłem tego na 100 % pewien :D

Jamak
@eee

Nie ma problemu :) Zawsze lepiej uściślić, dla pewności :)

Daniel

Pracując jako kierowca ile punktów na 8h zrobisz, bardzo rozrzucone punkty i jak zarobki wyglądają? Ktoś może odp? Z góry dzięki????

@Daniel

dziennie się ma od 15-19 dostaw, zarobki też są zależne od realizowanych dostaw, załadunków, zawsze tam jakieś dodatki się trafiają

Visavis
@frisco

A te dodatki to jakie i za co można je zgarnąć?

@Visavis

No dodatki pieniężne miałem na myśli ;)

frisco

No np jeśli szkolisz nowego pracownika to za ukończenie tego szkolenia dostajesz 300 brutto pod warunkiem ze bedzie pracował dobrze i co najmniej miesiąc

Nelson
@Visavis

Kilka wątków niżej jest wszystko opisane, zescrolluj sobie

Visavis
@Nelson

Okej, chociaż w sumie jako tako odpowiedź już mam, ale i tak zerknę dzięki

diro

Jak wygląda sprawa przyjęć, szukają kogoś do was, czy raczej wstrzymane zatrudnianie? Chodzi o stanowisko kierowcy

Makary
@diro

na kierowcę nie widziałem. tylko do IT

diro
@Makary

No IT mnie nie urządza, ale dzięki za odp

Makary
@diro

no cóż, tylko powiedziałem, co wiedziałem

Nox
@Makary

Lepsze to niż nic, czasem ludzie miesiąc czekają i nikt im nie odpowiada więc dobrze że są osoby którym się jeszcze chce odpisać bo ja to tu rzadko wpadam

W-wa

Jak wygląda praca dla kierowcy w Warszawie? Czy można ustalać dni, w które chce się jeździć? Jestem studentem zastanawiam się czy taka praca nie będzie kolidować z moimi zajęciami które będę miał co 2tyg. W weekendy.

@W-wa

można pracować na zleceniu więc jest jakaś szansa na dogadanie tych dni i pracuje się na 2 zmiany, więc godzinowo mniej lub bardziej zawsze można coś tam sobie dostosować

Mixon
@W-wa

Raczej do ogarnięcia

@kal

umowy o pracę też są czy tylko zleceniówki?

@?

są też ale większość kierowców pracuje na zlecenia bo też się lepiej finansowo wychodzi

Joszko
@kal

Czy B2B też wchodzi w grę?

@Joszko

nie, ale dla kierowców jest jeszcze możliwość pracy na fv

Wind
@kal

A to nie to samo przypadkiem?

noki

może gość po prostu nie zna dokładnego nazewnictwa :D zdarza się

Wind
@noki

Nazewnictwo to tu chyba ma niewiele do rzeczy. Ale spoko, nie czepiam się

Zostaw merytoryczną opinię o Frisco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Frisco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Frisco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frisco S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frisco S.A.?

Kandydaci do pracy w Frisco S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frisco S.A.