Opinie o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Hanex jest wiodącym producentem butelek PET w Polsce. Firma oferuje pakiety dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i sektorów przemysłu medycznego, jak również produkty indywidualne, dopasowane do potrzeb klientów. Butelki Hanex wyróżniają się nowoczesnym designem, jak również najnowocześniejszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Hanex oferuje pakiety z dodatków barierowych, które wydłużają datę ważności produktów. Nasze butelki wykonane są na najnowocześniejszych, światowej klasy maszynach w technologii jednostopniowych (ISBM) i dwustopniowej (rozdmuch z preform ).

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Yolo

Ktoś wie dlaczego zmieniło się kierownictwo na butelce?

Ototo
@Yolo

A co, nowy kierownik jest? Od kiedy? Kto to?

pitu
@Yolo

A jakie to ma znaczenie dlaczego?

Niedoinformowany
@pitu

Ale kto to?

Jogi
@Yolo

(usunięte przez administratora)awans dostał hehe prawdo podobnie w totka wygrał.

brawo
@Jogi

zagadka wyjasniona

@Yolo

Jak się komuś przeszkadza lub jest się za ludźmi,to wtedy zwalniają!

Kanar

naucz się pisać bo ten słowny gnieciuch jakim nas uraczyłeś to PORAŻKA

alfa

W Hanexie praca lekka nie jest. Jeżeli kierownik wciska tutaj swoich znajomych to chyba robi im niedźwiedzią przysługę :)

Nabuzowany
@alfa

A który to kierownik?

Kolba

Nie polecam nikomu tego zakładu praca ciężka , szkolenie 1 dzień, przepływ informacji to jakieś nie porozumienie pomoc od starszych pracowników znikoma a pretensje spore, duża rotacja pracowników młodzi ludzie odchodzą, większość 45+ i nawet pani 70 +.

Miki

Jak się wali nn,uż,L4 to zwalniają,proste. Po co taki pracownik komuś

@Miki

Niestety ale zwalniani są Ci dobrzy pracownicy,z których można brać wzór..

bono

Witam wszystkich chcialbym sie zatrudnic na produckcji ile dni w tyg pracujecie? jakie zmiany ile h? przyjmuja teraz?

MIchal
@bono

Z tego co pisza w ogloszeniu to 12h na dwie zmiany 3/4 dni w tygodniu. Tez sie zastanawiam czy nie wysylac cv

MIchal
@bono

Zreszta masz ogloszenie https://www.nuzle.pl/pracownikca-produkcji-dabrowa-gornicza,35537046. Moze ktos kto pracuje powie jak atmosfera miedzy pracownikami itd?

el greco
@bono

Na większości działów praca na trzy zmiany po osiem godzin również w soboty, niedziele, święta, na niektórych stanowiskach praca po 12 godzin. Ludzie przychodzą i odchodzą, więc przyjęcia są właściwie na okrągło. Ogłoszenie które zacytowano dotyczy działu obróbki folii. Praca fizyczna po 12 godzin, wolne weekendy. Czasami się nie napracujesz, ale czasami jak przerzucisz parę ton rolek folii to będziesz tylko myślał kiedy koniec zmiany. Mile widziane papiery na wózek widłowy, ale bez nich też masz szansę na przyjęcie. Kasa w miarę, ale to praca tylko dla rozgarniętych, silnych, zdrowych i raczej przed czterdziestką. Atmosfera ok, najgorsze początki. Jak będziesz dawał radę i robił swoje nikt się czepiał nie będzie.

@el greco

Wydaje mi sie ze spelniam oczekiwania ale w razie wu mozna liczyc na jakies instrukcje podpowiedzi co i jak?

słoik

To nie o to chodzi, żeby 5 min. oglądać butelkę... Normalny pracownik nie jest w stanie zrozumieć jak można przepuszczać butelki z ogromną wadą rzucającą się w oczy, a zatrzymywać produkcje bo butelka była nie do dmuchana w mało znaczącym miejscu o długości wady równej 1-2mm.

el greco
@bono

Przez parę dni będziesz zasuwał fizycznie wynieś-przynieś, żeby sprawdzić czy dasz radę. Potem będziesz robił z kimś kto wyjaśni ci papierologię, obsługę maszyn, na co zwracać uwagę, a potem to już będziesz robił sam, ale zawsze ktoś jest z boku i jak czegoś nie będziesz rozumiał to ci pomogą. Oczywiście jeżeli będziesz przychodził z poważnym problemem, a nie pytaniem ile jest 2+2, bo wtedy szlag może kogoś trafić.

@el greco

Super wielkie dzieki za info i moze do zobaczenia w robocie

Kamil
@bono

Cały czas przyjmują. Przez 15 lat może jest 200 zł więcej. Nie polecam jednak... już obecny dyrektor nie pamięta wół jak cielęciem był. Wszyscy cieszyli się na jego powrót ale stanowisko zmienia... sodówka uderzyła

Kamil
@bono

Praca cały czas. Jesz jajecznicę na śniadanie a telefon już dzwoni żebyś przyszedł bo brak zasobów ludzkich. Jedyny chyba zakład gdzie w biurach jest więcej ludzi niż na produkcji ale oni i tak nie odpowiadają za nic...Jest kilka kompetentnych osób ale reszta dramat

asdfg
@Kamil

To dobrze ze jest praca bo jakby nie bylo pracy to by byla bida

Gosc
@MIchal

Zalezy na jakiej sie jest zmianie

Stary

Praca spokojna, zmiany w firmie na duży plus!

Juli
@Stary

Grunt to do przodu

Gosc
@Stary

To chyba zalezy na jakim dziale..nie polecam na butelke..

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy specjalista ds. pomiarów i badań oferowane przez firmę GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Stef

Pracuję na produkcji kilka lat i nie narzekam. Firma godna polecenia.

Kaspro
@Stef

ja tak dużego stażu nie mam, ale myśle, ze nadal mogę śmiało powiedzieć, ze jestem zadowolony i też polecam

Miro
@Kaspro

stabilna robota w stabilnej firmie

ciekawski
@Stef

nowy pracownik zarobi na ręke ponad 2500 czy raczej 2000zl?

Rajn

u nas na obrobce folii jest ogolem raczej dobrze ja na kase nie narzekam czasami praca jest lekka a czasami sie czlowiek namacha przy tych rolkach. tyle jeszcze dobrze ze weekendy wolne

Klp45
@Rajn

Ja też nie narzekam, praca jak praca na poczatku pamietam latwo nie bylo ale jak juz sie przyzyczailem do dwoch zmian wprawy nabralem to teraz leci

Nocny Wojtek

Dostała kolekcjonerską monetę

Lwij

Ludzie kiedyś zaczynali i dawali rade zrozumiec a teraz czytam ze za mało czasu sie poswieca na nauczenie

Kleofas
@Lwij

z pustego to i salomon nie naleje

Czasy się zmieniają a wraz z nimi przełożeni. Co przychodzi nowy kierownik to wprowadza swoje zasady. trzeba być elastycznym i potrafić się dostosować. Kieruje to zwłaszcza do starych pracowników. Bo kto teraz sobie wyobraża życie bez telefonu i internetu, a niektóre liderki nawet maila nie potrafią napisać i uważają to za dziwactwo!

Pikkkaaa

Nie da się nie zgodzić ze czas nie stanął w miejscu ale żeby być na fali trzeba z nią płynąc więc spokojnie ;)

mlody

Sama praca jest cholernie ciezka, zwlaszcza dla nowych trzeba sie bardzo szybko uczyc ale jak juz zaskoczysz to jakos idzie. Na atmosfere nie narzekam, kasa ok i w terminie.

twardziel
@mlody

Trzeba byc robotnym i DA SIE. Szlag mnie trafia jak widze tu tez zale ze nikt im wogole nie pomogl, dorosli ludzie a by chcieli zeby ich za raczke prowadzic no kto to widzial

twardziel
@twardziel

Podsumowujac... takze zapraszamy mlodych ale tylko ogarnietych.....

OYY

Mlodsi maja lepiej bo sa mlodsi

Zdenek

Witam , jak wygląda praca na magazynie ?Dostałem ofertę pracy z tej firmy i właśnie się zastanawiam i ciekaw jestem opinii.Pozdrawiam

to ja zenek
@Zdenek

jak na magazynie:D

Wik
@to ja zenek

Z Kontroli Jakości też przyjmują nowych niedoswiadczonych pracowników przychodzą i wykazują się donoszeniem masakra

Archi

Witam,jakie wynagrodzenie na początek na magazynie ?(na chwilę obecną).Pozdro.

indyk niedzielny
@Archi

Archi a zaprosili cie już na rozmowę ?

Tak tak

Sami grzejecie tutaj tyłki od lat, nie szukacie innej pracy tylko tu wylewacie żale i normalnie przychodzicie do roboty. I dalej zniechęcajcie młodych i jeszcze sie dziwcie ze nie ma kto robić. J**** logikę

Nie nie
@Tak tak

to co mam tutaj napisać, że jest super, przychodzcie do pracy, bo lekka i płacą dobrze niemal za nic. Tak przecież nie jest. Też bym chciał aby były tutaj tłumy chętnych do pracy, w końcu im więcej ludzi do pracy tym lżej, ale tak nie ma i przy obecnym systemie wynagrodzeń nie będzie. chcesz zachęcić nowych pracowników to napisz szczerze co tutaj jest takie super od innych okolicznych firm. To, że przelew na konto jest w terminie, a może to, że w poniedziałek o 10 wykładają darmowe owoce, a o 10:30 już nic nie ma, bo sobie ludzie do szafek pochowali po pół kilo mandarynek, jabłek i bananów.

ktos
@Nie nie

ojojoj ale pierdoła. To po co tu siedzisz idz tam gdzie ci dużo zapłacą za lekka prace i narzekanie i nie czekaj łajzo na mandarynki do 10.30

hehe
@ktos

ahahahaaha, dobre :D

@hehe

To nie jest śmieszne tylko tragiczne. Nie ma się co dziwić, że potem o Polakach mówią cebulaki. Janusze biznesu

klasyk
@.

= nie ważne co, grunt że za darmo to bierzemy + jak zarobić żeby się nie narobić

tzncozn

W firmie Hanex pracowałem przez około 7 dni po czym porzuciłem prace. Z początku wszystko wydawało sie wporządku szef(swoją droga bardzo sympatyczny człowiek) zapewniał, że praca jest lekka i przyjemna. Zostałem przydzielony do działu preform a moim obowiązkiem było opróżnianie maszyn do produkcji preform i odwożenie gotowych produktów na magazyn. No i to samo w sobie było ok. Powodem dla którego zrezygnowałem był rażacy brak szacunku ze strony współpracowników. Wyrażenia typu "masz (usunięte przez administratora) usłyszane od pracownika i brygadzistki, zwyzywanie mojej osoby od (usunięte przez administratora)przez pracownika obsługującego magazyn albo uporczywe domaganie się porzez brygadzistke bym we własnym zakresie zapotrzył sie w długopis i nożyk potrzebne do wykonywania pracy. (chciałbym przypomnieć, że zgodnie z obowiązujacym kodeksem pracy pracodawca ma obowiazek dostarczyć narzedia niezbede do wykonywania pracy) inna sprawa to zakres powieżonych obowiazków przekraczajacy moje możliwości. Naprawde starałem się jak mogłem by sprostać oczekiwanią jednocześnie zastanawiajac sie jak stara gwardia ma czas na to by sobie chodzić spacerkiem czy rozmawiać podczas gdy ja latam biegiem i nie moge wyrobić... nie mówiac już o przerwie której zwyczajnie nie miałem tylko leciałem biegiem(!) za potrzeba czy papierosem. Przed rezygnacja dowiedziałem się, że podobno te maszyny które obsługiwałem były najwolniejsze no to dopiero ciekawi mnie to jak by wyglądała praca na tych najszybszych chyba bym sie musiał sklonować. Podsumowujac nie polecam nikomu firmy Hanex no może, że ktoś lubi (usunięte przez administratora) słuchać jak wzamian za cieżkie starania ktoś mu sra na łeb, a do toalety latać biegiem.

dynks
@tzncozn

Maszyny na których pracowałeś nie były najwolniejsze, tylko najszybsze. To jest takie testowanie nowych pracowników, jak sobie dadzą radę na szybkich maszynach to na wolnych tym bardziej. To dlatego inni mieli czas na pogawędki gdy ty biegałeś. Chyba nie spodziewałeś się, że stara gwardia będzie zasuwać podczas gdy ty będziesz sobie chodził spacerkiem. Brygadzista musi mieć czas, a Ty jako nowy pracownik wolnego czasu nie potrzebujesz. Miłemu kierownikowi zależy tylko na tym aby znaleźć człowieka do pracy i powie wszystko abyś został. To, że potem zasuwasz i nie możesz się wyrobić nikogo już nie interesuje. Albo pracujesz, albo do widzenia. Takich jak ty było na preformach setki i jeszcze setki doświadczą tego samego.

@tzncozn

Jak się komuś nie chce pracować to tylko potrafi wypisywać głupoty cieńki jesteś

@tzncozn

Ludzie tacy jak Ty to powinni najpierw nauczyć się myśleć a potem szukać pracy

Weronika
@Gość

Możemy mieć różne opinie na temat pracy w firmie, jednak proszę byśmy nie obrażali się wzajemnie. To nikomu nie pomoże, a jedynie pomnoży negatywne emocje. Czy możecie powiedzieć nam, jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Jaką stawkę może otrzymać zatrudniony pracownik? Podzielcie się z nami potwierdzonymi i rzetelnymi informacjami.

@tzncozn

Biedak zwolnił się bo nie miał długopisu śmiechu warte a co do brygadzistki to bardzo dobrze mi się z nią współpracuje jak i z innymi pracownikami

precz z debilizmem...piszesz o równym traktowaniu a obrażasz niepełnosprawnych - wynocha stąd

Miki
@tzncozn

Może cię wielkość przytłoczyła,byłeś gdzieś prócz Biedronki? Myślałeś że przyjdziesz i oklaski dostaniesz?

Magda jak chciałaś żeby komuś było cie żal to ci się udało

Gregor

Zarobki są takie na ile zapracujemy. Może trzeba poprawić jakość i wydajność?

Lili
@Gregor

Czysta nieprawda

Weronika
@Lili

Jeśli nie zgadzasz się z tym, co powiedział Twój przedmówca, postaraj się proszę wyrazić swoją opinie. Stwierdzając, że dana sytuacja nie jest prawdą, warto byś przedstawił tę według Ciebie prawdziwą wersje. Takie merytoryczne wypowiedzi bardzo usprawnią naszą komunikację na forum.

jak kasują negatywne wpisy to czemu twoich głupich wpisów nie kasują

Za nadgodziny żeby wyplacili to musisz latać i sie prosić kiedy wypłacą

Zulu

Ten kto pisze że za nadgodziny nie płacą to nie prawda .Wypłacają wszystko praca jest super bardzo dobrze pracuje się na dziale preform.I nie szargajcie opini firmy.Polecam pracę i kto chce zarobić to zarobi

Zulu

W cale nie prawda wypłacają kasę bez problemu ,dlaczego kłamiesz

Przedmówca ma rację bony na święta 150 zł to chyba żart niektórzy wogule nie dostali jeżeli firma dba o pracownika to w takiej firmie nie ma przyjęć (usunięte przez administratora)

Lala

Na temat tej firmy bardzo dużo wiem .Więc osoby które tu pracowały potrafią tylko krytykować przede wszystkim to są takie osoby które myślą że praca to przedszkole To osoby są które dużo mówią a nic nie robią

Jarod

Gregor piszesz, że zarobki są takie na jakie zapracujemy, może trzeba poprawić jakość i wydajność. Powiedz mi jak zwykły pracownik ma poprawić tą jakość i wydajność. Mnie się wydaje, że od poprawiania wydajności i jakości to jest zarząd, kierownictwo, kontrola jakości, a nie szeregowy pracownik. Ja nie kupię sobie droższego, lepszego materiału do produkcji, by poprawić jakość. O tym z czego robimy produkty gotowe decyduje dział zakupów. Aby poprawić wydajność należy serwisować maszyny. Serwisować, a nie tylko naprawiać gdy już się zepsują. Przecież nie będę sobie sam kupował części zamiennych do maszyn i je wymieniał, by poprawić jakość i wydajność. Na produkcji ciągle brakuje rąk do pracy. Nikt tu nie chce pracować. Kierownicy proponują pracę każdemu kto się zgłosi. Sam mam chodzić po mieście i prosić ludzi, żeby się do Hanexu zatrudnili, bo nam wydajność spada? Jak firma zacznie płacić pracownikom solidną podstawę, a nie jakieś premie uznaniowe to kolejka chętnych, doświadczonych w pracy na produkcji osób sama ustawi się pod bramą.

Zostaw merytoryczną opinię o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.