FAMUR

Opinie o FAMUR

No i doczekaliśmy się. Kopex i Famur fuzja. Zaczęły się zwolnienia, a to tylko delikatne cięcia. Teraz dopiero zaczną wywalać na bruk. Po co dublować etaty. Fajnie by było gdyby wreszcie wywalili tych kierowniczków bez studiów(jest ich jak psów) zarozumiałe ćwoki.

Panu

To ja i chciałem wam powiedzieć, ze Famur jeszcze wszystkim wam pokaże !!!

...

tu nie ma różnicy czy fizyczny czy adm nie ma przyszłości na famurze tłuste lata się skończyły, górnictwo w Polsce powoli się wycisza nie ma tyle inwestycji a jeśli chodzi o eksport na famurze..... ogromnie pieniądze są ładowane a wyników jak nie było tak nie ma, a 1 mld zysków w 2022 to tak jak z olimpiadą w Krakowie... :) pozdrawiam

foch

uważaj jak zbliża sie twój jubileusz to cię zwolnią

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FAMUR? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
wolny

Jeśli ktoś czyta ten tekst to przestrzegam przed Famurem. Zniszczą Cię i wcisną kit ze wszystko co robisz jest do .... Nie tolerują żadnych inicjatyw. Ty masz tylko za... i siedzieć cicho, a jak nie to spi..... Taki jest Famur.

zona
@wolny

wolny... piszesz o pracy fizycznej?? czy w administracji??

wolny
@zona

W administracji cię wyniszczą. Fizyczna praca to masz 8 godzin i spoko.

zona

Napiszcie , proszę jak się pracuje w administracji...poszukują specjalisty ds finansów...zastanawiam się nad zmianą pracy...dziękuję z góry za opinie

Ryl

Bieda bieda jeszcze raz bieda, obecnie same zwolnienia. Nie polecam tej firmy nikomu. Chcą gonić zachodnie standardy ale raczej im to nie wychodzi. Bardzo słaba organizacja pracy, traktowanie pracownika przedmiotowo.

ponadsiły

Praca ponad siły non stop kolor........... Zero życia prywatnego, Człowiek czuje się tak wypluty po szychcie, że nie wie jak się nazywo. Jo osobiście nie polecom........

mirage

masz problem.... bo pewnie dali ci tylko 3200 na ręke a nie 4000 które chcialeś.... albo cie wywalili bo poprostu byłeś słabym pracownikiem... ja pracuje na produkcji za 1600 i żyje, też sporo mi się nie podoba no ale wiem jedno... tym ,,z biura,, ręki nie podam bo to zwykłe nieroby... tylko myślicie ze to wy jesteście filarem zakładu... nieprawda!!!!!!!!! to my prawdziwi ,,robotnicy,, nim jesteśmy a wy to..... zera którym się wszystko nie podoba....

prosze cie
@mirage

żyjesz za 1600?? chyba jak ci mamusia skarpetki pierze i kanapki do pracy robi.... nieudacznik

koala
@prosze cie

Tylko widzisz kolego ty 8 godzin i w domku nie myślisz o Famurze, a inni nieraz siedzą po robocie w domu do rana żeby zrobić to co szef sobie życzy. Jak ci źle na produkcji to zapraszamy, popracujesz sobie w wekend za friko to zmienisz zdanie.

?

Moi mistrzowie zawodu uczyli mnie, że sukces w biznesie polega nie tylko na wymyśleniu dobrego produktu lub usługi. Jednym z istotnych elementów jest profesjonalna organizacja pracy. Niestety, niektóre osoby, szczególnie z kierownictwa finansów nie nadają się nawet do tego, aby dzieci przeprowadzać na pasach do szkoły. Brak kompetencji menadżerskich u tych osób rekompensowany jest chamskim traktowaniem personelu. Feudalizm na świecie to już sprawa marginalna, niestety w tej firmie - nie. Zdumiewająca jest (w wykonaniu kierownictwa finansów) ocena zdolności i kompetencji podwładnych pracowników. Jeśli pracownik mieści się w (niedefiniowalnych) granicach kręgu zaufania - to przetrwa od inwentaryzacji do weryfikacji..co więcej - zdumiewające jest to, że ciężkie konsekwencje ponoszą osoby, które "unaoczniają" słabość systemu zarządzania w tej firmie oraz cwaniactwo niektórych jej pracowników. Ci, którzy są cwaniakami - ze zdumieniem stwierdzam - pozostają bez żadnych konsekwencji. Rotacja w pionie mówi sama za siebie. Tak, ale to przyjmujący się do pracy specjaliści (zwłaszcza w pionie finansowym) są niedouczeni a nie zakompleksiony blondwłosy aniołek bez własnego zdania i doświadczenia w zarządzaniu personelem. Przestrzegam przed tą firmą. Tu nie można mieć własnego zdania i wyjść z inicjatywą. Tu nie szanuje się ani pracowników ani klienta. Nauka na całe życie, że czasem to, co pozostaje w ukryciu, na ogół jest najcenniejsze, a to, co mianuje się firmą z pierwszej ligi - zniszczy Ci życie zawodowe. I zdrowie.

biały węgiel

jasne że więcej niż 3700. Ja tam nie narzekam a pracuję prawie 5 lat.

kkle

Witam czy ktoś może napisać coś konkretnego na temat pracy w Famurze w pionie sprzedaży aktualnie jest ogłoszenie że szukają inżynier ds. obudów zmechanizowanych i zastanawiam się czy aplikować. Po przeczytaniu opinii zamieszczonych na tej stronie strach człowieka oblatuje :), chociaż ja obecnie pracuję w firmie gdzie zarobki kopertowe, oficjalnie umowy śmieciowe, zero socjalu, zero urlopu, zero wszystkiego i najlepiej pracować 24 h jak prezes. Wprawdzie zarobki oficjalne + nieoficjalne to razem około 3700, czy w Famurze zarobię lepiej. Proszę napiszcie coś.

ghost

No i dzwonisz tylko w grupie.

ghost

Taa... Telefon dostaniesz. I jak już go bedziesz mial nie licz na Cass w domu. W serwisie caly Rom czarne dniowki. Dzwonia zeby wczesniej przyjezdzac. Nie interesuje nikogo ze przybrales 5-8 godzin. Masz byc bo jak nie to po premii. Bo ci plusiki i chmurki pisza. Tez powod zeby mniej zarobic.

Mateuszko

Szukają na staż jako helpdesk IT i jako administrator... Ktoś pracował/pracuje takim dziale albo wie jak i za ile to wygląda??

eeeeeeee

poziom rozmowy o prace wymiata. Oferuja umowy na 2 tygodnie przez posrednika ale powtarzaja ze szukaja pracownika na dlugie lata .

Melon

A jak pracuje sie w działach sprzedaży?

miki

Pan (usunięte przez administratora)chcą aby Famur stał się największym producentem i najbardziej liczącym się graczem zaplecza górniczego na świecie. Wiem że mają dość pieniędzy aby ten cel osiągnąć, jednak nie wiedzą jak w firmie traktuje się ludzi. Człowiek wyprówa flaki i daje z siebie wszystko a na koniec dowiaduje się że jest do zwolnienia. Taką polityką panowie dalego nie zajdziecie. Bo firma to ludzie a tam pracownik jest tylko nic nie ważnym trybikiem, które po wycyckaniu do cna zostaje usunięte bo "na jego miejsce za bramą stoi 100" aparat strachu i (usunięte przez administratora)) - jednym słowem - masakra

sztajger

Jan - 2013-05-01 22:01:54 kolego myślę że ze 10k spokojnie wyciągniesz :)Również proszę na poważnie :) Jaki rząd wielkości ma szanse wynegocjować inż. z doświadczeniem w branży na stanowiskach konstruktor elektryk/elektronik ?

MAC

Jan, poważnie proszę :) Jakie zarobki dla elektroników, i czym się zajmują?

Zostaw merytoryczną opinię o FAMUR - Katowice

• Jak się pracuje w FAMUR?

Zobacz opinie na temat firmy FAMUR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAMUR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FAMUR