FAMUR

Opinie o FAMUR

Jan

kolego myślę że ze 10k spokojnie wyciągniesz :)

sztajger

Niby zwolnienia, a jak już ktoś wyżej wspomniał ciągła rekrutacja do biur. Np. konstruktor elektronik/elektryk już od pół roku prawie. Może ktoś powiedzieć jakie stawki na w/w stanowiskach dla inż. z doświadczeniem?

fido

polecam wydział GEORYT: jest człowiek jest fach jest wiara nima wsparcia nima kierowników nima organizacji aaaa i jest agencja pracy ,,AKCJA JOB,, która ,,wspiera,, zangazowanie ludzi do pracy:))))))) GEORYT= złoto, tylko ktoś musi pomóc temu wydziałowi

Robert
@fido

To nie ja pisałem. Ktoś się pode mnie podszywa.

c c

galernik - 2013-02-25 16:25:26 Jak jesteś po studiach to daj sobie spókoj z Famurem. Tu nie masz szans na awans, a i kasy tyle co kot napłakał. Na dodatek powtarzają jak mantre "jak ci się nie podoba to możesz się zwolnić". Oczywiście na początku opowiedzą ci o super awansie, rozwoju zawodowym itd. jedna wielka ściema. Siedzę tu już ponad rok i wiem co mowie. Szukam innej pracy, a w ostateczności wyjazd na zachód. Pozdrowienia dla "wykształconych (po zawodówie)" kierowników, którzy czytają ten tekst.ten po zawodówie to napewno pan(usunięte przez administratora)... bardzo "inteligentny inaczej" człowiek ... ja też sie nie długo zmywam z tego działu... jak widze tych pseudo "fachowców" i to co oni robią to uśmiech mam od ucha do ucha

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FAMUR? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
calusnik turynski

no to jakis absurd ? czysty monthy python z jednej strony ludzi zwalniają, a z drugiej są przyjęcia ?

obywatel

przeciez dalej sa ogloszenia z famura do biur i cnc ?

xxx

30 kwietnia ma być następna fala zwolnień, ponoc lista już jest ... super wiadomość na święta

no name

Pięknie się pracuje kolego: podział na lepszych i gorszych jeden wielki (usunięte przez administratora) br /> mam kolege co niema kasy na węgiel i juz 2 lata pracuje przez pośrednika ,,Akcja Job,, A to naprawde dobry pracownik a na święta tak się wycwanili ze pracownicy famuru dostają pakiet na konto a nie jak kiedyś w bonach tylko dla tego aby ci ,,gorsi,, nie widzieli tego( ci z akcji job) to jest poraszka w takiej firmie jak famur takie coś robić..... Ale rodzina (usunięte przez administratora)jeszcze zostanie ukarana przez Boga

fejs

...a jak tam teraz pracuje sie na FAMURZE, slyszałem ze zwolnienia są, jak sytuacja wyglada na dzien dzisiejszy ? Ktos tam jeszcze pracuje? :P

Cóż rotacja bardzo duża, ale i przyjęć z powodu przejęć innych spółek też dużo. W FAMURZE pracowałam prawie rok, sama się zwolniłam i mimo że ciągle szukam pracy nie żałuję mojego zwolnienia. Nadgodziny są płatne o ile zostaną uznane do zapłaty, w zależności od siły przebicia i doświadczenia można wynegocjować całkiem dobrą stawkę, ale moim zdaniem to nie wszystko ... Przekraczając próg FAMURU jest się tylko trybikiem, kolejną maszynką ... odruchów ludzkich brak... By nabrać doświadczenia to, to na pewno strzał w 10, gdyż praca naprawdę jest pełna wyzwań. By zarobić... cóż zależy jaką stawkę się wynegocjuje, ale najgorzej nie jest. By mieć siłę i chęci na wszystko co ważne po pracy czyli życie osobiste to FAMUR nie jest dobrym wyborem. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia

agent

nie dość że wstrzymane to są teraz zwolnienia na serwisie.... porażka

agent tomek z akcji job

pracuje na wydziale D5 i nie polecam...

Janek

Mam pytanie jakie zadania mogą być do wykonania na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Technolog CNC? Bo ma być zadanie( z toku studiów) do wykonania i rozmowa z technologiem, Wydaję mi się, że to będzie napisanie programu CNC

Max

Cześć wszystkim ! Dochodzą mnie słuchy, że zatrudnienia na stanowisko serwisanta mechanika zostają wstrzymane... czy to prawda ? pozdrawiam wszystkich oczekujących na jakąkolwiek odpowiedz ze strony zarządu :)

petr

Czy ktos mi odpowie jakie stawki sa przez posrednika? Czy praca jest na 3 zmiany czy moze 4 brygadowka? Operaotr wciska guzik czy sam ustawia i pisze program?

galernik

googel

Proces rekrutacyjny trwa dość długo..... dlatego nie zrażajcie się. To duży moloch i papierki muszą grać.

abc

Max - 2013-02-06 10:04:43 miras - 2013-02-06 07:36:13 Max - 2013-02-04 13:41:17 cześć wszystkim :) takie pytanie do osób które zostały przyjęte... a mianowicie: jaki czas minął od czasu pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej do przyjęcia ? Tak do tygodnia dają odpowiedź.tak ... tylko ze w moim przypadku wyglądało to tak: pierwsza rozmowę miałem w grudniu... drugą z Panią psycholog w styczniu .... dzwoniłem po 2 tygodniach Pani z rekrutacji powiedziała ze na wszystkich rozmowach było ok... i jestem zakwalifikowany do przyjęcia ... z tym że dzisiaj jest 6 luty i dalej nic ..... może być jakiś wałek ?Niestety muszę potwierdzić słowa kolegi. Również nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Powoli zaczynam myśleć, że celowo nagabują chętnych, aby im tylko wypełnili te ich ankiety. Podsumowując: nie polecam rekrutacji w tej firmie chyba, że lubicie marnować czas.

oerjiii

miras

To powinni Cię przyjąć z otwartymi rekami:)

Zostaw merytoryczną opinię o FAMUR - Katowice

• Jak się pracuje w FAMUR?

Zobacz opinie na temat firmy FAMUR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAMUR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FAMUR