FAMUR

Opinie o FAMUR

człowiek

ludzie co tam famur wpiszczie sobie opinie o famaz z dolnego śląska tom kurde ludzie mają przechlapane

borsuk

Mam propozycje dla władz Famuru Zainstalujcie czujniki i kamerki w kibelkach. Będzie można sprawdzić ile który z pracowników zużył wody i papieru toaletowego można BY ICH OBCIĄżyć. Wtedy w rankingu najbogatszych osiągnie się 6 miejsce.Ale dziadostwo . Włascociel chyba już kupił sobie odkupienie na życie wieczne Taki katolik A gdzie sumienie WywalaĆ LUDZI Z TAK DUŻYM STAŻEM np 34 letnim . Tyle lat charówki. Łajdactwo. Zyczę zdrówka rodzinie D.

jujcik

Dyrektorze TH uni nie chcom sie ze mnom kolegowac. Czy moga ich zwolnic?

Pracownik Remag

Widzę, że jazda dopiero przed nami. My to dopiero mamy pecha.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FAMUR? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
borsuk

Jest źle bardzo źle. Mobbing idzie od góry. Ludzie na siebie warczą. Nie ma litości . Lecą głowy . Ludzie po przepracowaniu w Famurze kiludziesięciu lat wylatują bo zbliża się jubilat .Trzeba zdążyć To jest metoda na pozbycie się kosztów.

niestety

w tej chwili Wasze zdanie sie nie liczy, na każde dosłownie KAŻDE stanowisko na famurze jest kilku kandydatów i są to ludzie z doświadczeniem którzy mogą zacząć prace od zaraz.... taki jest rynek teraz a z tego co widać górnictwo upada a famur w większości z tego czerpal zyski choć teraz dojdzie do tego deweloperstwo i piekne nowe osiedla na ziemi z watykanu ....

@niestety

No oczywiście, wszyscy z doświadczeniem, bo już pracowali kiedyś w famurze :P Problemy zaczęły się z tego, że komuś się przyśniło robić wielką firmę z zagranicznymi klientami, a tu klapa...

fam2

FAM ....wykorzystują nas wszystkich .....koniec ku,,,,,,,a trzeba powiedzieć stop ,,a nie walić za wybranie ćwoki będą robić ich też trzeba walnąć w łeb....

adam

(usunięte przez administratora) brak premii- nie wiadomo dlaczego wzieli sobie - bo tak brak mozliwosci nadgodzin i podstawy wypłaty liche jak tego roczna zima

pracownik (jeszcze)

Raczej nie polecam pracy w FAMUR. Było dobrze, ale się skończyło. Skończyły się dobre premie, nadgodziny, soboty itp. Teraz cięcia, cięcia, cięcia i zwolnienia. Jak ktoś by chciał tam pracować na montażu to polecam dział D5, zwany „GEORYT”. Praca lekka, w czystych warunkach, a i wykształcenia nie trzeba jakiegoś kierunkowego. Kiedyś to nawet dwie kobiety przyjęli (w tym jedna, to ledwo co pełnoletnia była (a może nie?)). Teraz w tym dziale tyle ludzi zwolnili, że nie będzie miał kto robić, a więc można się starać.

zdzichu

(usunięte przez administratora)przestań tak pisać, nierobów się niestety zwalnia.

nikt

W administracji jak sie olewa cały tydzien robote to w sobote trzba podciagnac - jak sie nie podoba to sie zwolnij . Na produkcji juz nas zwalniaja :]

zdzichu

Niektórym wszystko nie pasuje, jak tak źle, to się zwolnijcie, ciekawe czy w nowej robocie będzie lepiej. Gdzie nie ma znajomości, kolesiów itp ? Trzeba zrobić swoje i nie przejmować sie - to tylko praca, no chyba że ktoś nie ma innych zainteresowań, jak tylko "anonimowe" ubliżanie ;)

szlifierz z katowic

A jo wom powiem ze mnie nie ruszą bo ino jo umia ta szlifierka obsługiwać.Moga robić co chca bo kierownik mnie słucho.Zarobiom lepij jak kaj indzij famur aljawiu

hajer

Tak sie mysla, ze moze co powiem to kumus pomoze. Robia w tym obozie juz pora lot i nie polecom nikomu. Tukej som same chopy kierym musisz w pas sie kloniac i jak godaja dowcipy to sie smiac, a jak nie to cie wy... (usunięte przez administratora)Ale nie ino un tukej na 1 pracownika jest jedyn kerownik. Tukej nie liczy sie to jak robisz ino czy im pasujesz czy ni. (usunięte przez administratora) Jo tak juz wiela lot tu siedza. Chciołbych sie zwolnic i is kaj indzi ale o robota dzisiej trudno, a jak mom trafic pod innego debila to wola tych kierych znom i wiem jak trza z nimi godac. Mode chopcy życza wom co byscie kaj indzi znolezli robota. Ten oboz omijejcie z daleka.

?:?:

Jednych zwalniają inni sami się zwolnią. Tego nie da się wytrzymać......... Wieczne zagubienie w tym Koncernie przez duże K

fafamur

...ponad 200 sztuk do zwolnienia na dziś / dobrze że mnie to już nie dotyczy

BYŁY FAMUROWIEC

Famur ...............niestety nie ma co mówić.Zwolnienia są i będą bo to jest ich tzw. projekt który daje im "być albo nie być". Ale........... dlaczego robią to od pracowników fizycznych którzy nie mają z tym nic wspólnego.Dlaczego nie szukają oszczędności w samochodach służbowych,w biurowcach, w biurach gdzie ludzie zatrudnieni do spraw "niepotrzebnych" nie robią nic,żeby sytuacja się poprawiła.Dlaczego winią nas za tą sytuację po przez zwolnienia i inne (usunięte przez administratora)chamskie zagrania. Sorry nie wytrzymałem. Chwalą się statuetkami,nagrodami,odznaczeniami i innymi coś tam... I co to dało,zwolnić fizycznego on sobie poradzi.!!(usunięte przez administratora)Tyle mam do powiedzenia................Ja se poradzę.Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

No i doczekaliśmy się. Kopex i Famur fuzja. Zaczęły się zwolnienia, a to tylko delikatne cięcia. Teraz dopiero zaczną wywalać na bruk. Po co dublować etaty. Fajnie by było gdyby wreszcie wywalili tych kierowniczków bez studiów(jest ich jak psów) zarozumiałe ćwoki.

Panu

To ja i chciałem wam powiedzieć, ze Famur jeszcze wszystkim wam pokaże !!!

...

tu nie ma różnicy czy fizyczny czy adm nie ma przyszłości na famurze tłuste lata się skończyły, górnictwo w Polsce powoli się wycisza nie ma tyle inwestycji a jeśli chodzi o eksport na famurze..... ogromnie pieniądze są ładowane a wyników jak nie było tak nie ma, a 1 mld zysków w 2022 to tak jak z olimpiadą w Krakowie... :) pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o FAMUR - Katowice

• Jak się pracuje w FAMUR?

Zobacz opinie na temat firmy FAMUR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAMUR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 10 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FAMUR