FAMUR

Opinie o FAMUR

Kumotr

Jak to jakim sposobem? Sposobem urodzenia - to chyba córka swojego ojca będącego prezesem innej spółki Glinik?

Kumotr

No prezesem raczej nie zostaniesz, ale na każde normalne stanowisko pracy możesz spokojnie aplikować. Co byś chciał robić w Famurze?

famurek

Zdaje sie, że chodzi o koszty. Firma zewnętrzna zrobi taniej i szybciej. Zresztą mają wtedy spokój z pracownikami no i tyloma kierownikami, którym trzeba dużo płacić. Jak na razie blokuje to kilku kolesi bo sa zagrożeni, a mają układy z górą. Jak znajdą sobie inne zajęcie to wszystko pojdzie w pierdu.

Jujcik
@famurek

Czy chodzi o te wydziały gdzie więcej jest kadry kierowniczej (od kierowników po dyrektorów wszelkiego typu) niż zwykłych pracowników?

famurek

Praca w Famurze to było moje marzenie. Jak na razie praca jest super. Niestety doszły mnie słuchy, że zarząd chce oddać w outsourcing kilka działów. Podobno mają zacząć od informatyków i wydziału elektroniki. Powodzenia chłopaki. Może przeniosą was gdzie indziej.

karla

czy ktoś może coś powiedzieć na temat stanowiska specjalisty ds. ochrony środowiska, bo akurat mają taką ofertę ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FAMUR? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

zdzichu

jest ok. 1000zł/rok

borsuk

Ja już pożegnałam się z Famurem, a właściwie to nie miałam wyboru. Dali propozycję i bez dyskusji. Dali odprawę według swojego uznania mają swoją matematyką.Oskubali mnie przeokrutnie Praca w w szaleństwie i z nieobliczalnym szefem. Mobing!! Nie radzę , odradzam pracę w takim szaleństwie. Wycisną soki i wywalą. Współczuję młodym ambitnym. Tak ,to prestiż praca w takiej korporacji. ale po kilku latach wychodzi się pokiereszowanym psychicznie/ Można się starać być najlepszym ale to i tak na nic .Podziękują. Nie zalogujesz się i już wiadomo o co chodzi. Albo lepsza wersja wezwą Cię ok 15 i wręczą wypowiedzenie . A dyrektorów to namnożyli Pan WŁAŚCICIEL umie zadbać O BLIŹNICH Ciągle ma mało , mało. Życzę mu zdrowia i dobrego samopoczucia przy SPRZĄTANIU

Gaja
@borsuk

ma pani rację też podziękowali mi za pracę może nie przed 15-stą ale był to szok telefon z kadr na dodatek zwalniani szli z przełożonym jak skazaniec by nie uciekł może

jc

zaś u nos na produkcji zwolnili 30 osób i to miejsce przyszło 3 dyrektorów.

F.

Studenci ostatniego roku studiów zarówno dziennych jak i zaocznych są brani pod uwagę w tej rekrutacji. Pozdrawiam

Piter

To proponuję za 1600 brutto plus nadgodziny do wybrania - będzie pani zadowolona - wysoką ma pani samoocene - to świadczy o pani bardzo dobrym doświadczeniu

Andrew

Najlepsze czasy famuru skaczyly sie 1.5roku temu i teraz jest praca za marna wyplate - nie ma co liczyc na podwyzke czy inflacyjne pracuj i niepytaj o nic ....

Profesor
@Andrew

No z taką ortografią (skączyły?) to ja bym Ci podwyżki też nie dał.

Słąwek

Famur to była fajna firma ale tak gdzies do 2007albo 20008 roku bo jak ktoś chciał zarobić to musiał robić i zarobił ..tero chćbyś nie wiem ile zapie...to nie zarobisz... od czasu jak zaczęła sie ta wielka resrtukturyzacja PCTG i i ta reszta matołków np Pan TH szwagier wiemy kogo ....jak zacżeły się swiatowe standardy , drudzy na świecie, floty kombajnów to ani słowa nie możan powiedzieć bo odrazu czekaj na zwolnienie ...jak coś powiesz że PCTG (teraz chyba instytute czy coś tam ) to od razy RB chodzi jak by osa użarła.... ehh biedny ten famur....Ale za to jo bogaty bo się zwolniłem .

inz elektryk

Wszedzie moge pracowac byle nie w Famurze. Zdecydowanie odradzam. Za... za marna kase (usunięte przez administratora)

loś

Baranie napisane 5 dni a reszte pracował ...........

łoś

są też powody do dumy! Jeden z dyrektorów tejże firmy dostał nominację do nagrody Nobla za wdrożenie pomysłu nie płacenia premii pracownikom bedącym 5 dni za zwolnieniu lekarskim!!! no geniusz !!!

MEN

Nikt nie pisze o pozbywaniu się ludzi w związku z restrukturyzacją spółki i potrzebą ukształtowania racjonalnej organizacji pracy. To dopiero jest żart!!!

zdzichu

A ja pracuję "we" famurze i ciesze się, że niektórych osób już nie ma.

boss
@zdzichu

Sorry Zdzichu, niestety jesteś już niepotrzebny. Szykuj się ...

Słoń
@zdzichu

"swój, swojego pozna"

Słoń

Pracowałem rok czasu we Famurze, nie polecam ze względu na niektóre osoby (usunięte przez administratora)

TD

Jak wyrolowani ? Mozesz napisac co masz na mysli, bo raczej wszystko jest ok wg moich i otrzymywanych informacji. Zawsze sie znajdzie co mu nie pasuje.

mmm

i znowu wszyscy zostali wyrolowani..... oj bida z nędzą bida....

jonek

3200 na ręke dostaniesz lekko z twoim wykształceniem .Aha zapomniałem za trzy miesiące ........hahhahhaaha

Zostaw merytoryczną opinię o FAMUR - Katowice

• Jak się pracuje w FAMUR?

Zobacz opinie na temat firmy FAMUR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAMUR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FAMUR