FAMUR

Opinie o FAMUR

borsukk

Ja już nie pracuję od kilku miesięcy w . Dali propozycję i zgodziłam się . Teraz żałuję,że dałam się oskubać Ale zgadzam się z opiniami jw praca w ogromnym stresie Współczuję młodym . Trzeba wielkiej determinacji aby godzić się na brak szacunku od kolegów i przełożonych.

walon

Na stolki z D800. Z D800 zwolnili ludzi a tera chca zatrudnic by za chwike zniwu zwolnic

Ciekawy
@walon

Jakiś czas temu ktoś tutaj wspominał o przeniesieniu działalności D800 w outsorcing, teraz mówi się o tym że zatrudniają. Która wersja jest więc prawdziwa?

Zwiszdrzoł
@Ciekawy

Skomplikowana sprawa. Z jednej strony D800 to ogromne koszty dla firmy a z drugiej żyła złota dla synekur które się tu przez lata potworzyły. Prawda że w obliczu odcięcia od tej żyły złota będą robić wszystko aby temu zapobiec. Outsorcowanie większości zadań D800 wydaje się być najbardziej dobrym posunięciem, niestety wielu tzw. "dyrektorów" i "kierowników" może się nie odnaleść w nowej żeczwistości po utracie pieczątki.

majster

na serwisie będą potrzebować, kilka osób ma iść na wyższe stołki, zarobki pomiędzy 4-7k netto jedyny minus to system czterobrygadowy i nadgodziny ale ogólnie spoko

Jujcik
@majster

Weś nie pisz takich rzeczy o tych zarobkach bo tym lebrom z D800 żyłka w doopie penknie.

naprawde?

Pchła? Czy pracowałaś kiedyś w normalnej pracy? Trudna firma? Nigdzie tak się zle nie pracuje. Moja szefowa wrociła z macierzyńskigo i teraz mamy w dziale dwie. Perzełożoną i wice i chyba nie wiesz co mówisz bo tu się naprawdę tyranizm z mobingiem i chamstwem przeplatają. Fajną przełożoną nam do firmy nowokupionej przenieśli. Ja twż się nie dziwię, że ta nowa hrka odeszła. Pozytywnych ludzi się przenosi lub zwalnia bo nie pozwalają zarzadzac przez zastraszenie. Tak, zastraszenie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FAMUR? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Gabo

Bardzo dużo ludzi na poziomie pracować musi teraz poza strukturami

Srenszu
@Gabo

Za to dużo ludzi poniżej poziomu jest na kierowniczych stanowiskach. Wieczorowo mature mają zdanom a wyżej srajo niż rzić majo. No ale na układy ni mo rady.

pchła szachrajka

No, trudna firma. Jak każda.Ale trzeba przyznać, że jak już zwalniają, to nawet jak cię na kłamstwie złapią i na różnych takich, to zamiast dyscyplinarki proponują pracę 'poza strukturami', bez srania w papiery. I nie obrażajcie ludzi - mnóstwo osób na poziomie tam pracuje.

Miła

Mobing! Mobing! Mobing!

byly pracownik

Mi tez sie wydaje, ze hry sa tam nie potrzebne. Ja tez wkrotce bede odchodzic z famuru. Hry sa tam po to by ci zrobic ocene okresowa, robia ja tylko jak chca cie zwolnic, a potem ci pani przedstawia ocene i ostrzega, chwile potem dostajesz telefon z kadr i po tobie. Tak sie tam ludzi trakruje. Moim zdaniem to hry tak doradzaja. A reka faktycznie reke myje, nie tylko z kosciolem sie dogadaja by podatnikow wydutkac a wy sie dziwicie, ze zwyklego czlowieka na szaro robia.

bzdury piszecie

Piszecie bzdury. Pracujecie przeważanie przez lata i tu swoje żale wypluwacie. Jak jest tak zle to czemu się nie pozwalniacie. Nikt was nie trzyma sila! A ten HR to caly taki sam, nic nie robią tylko druczki wymyślaką. Nie wiem po co pracują bo tylko zament siej ą. Damulki jedne. Ja pracuje od 10 lat i nie marudzę.

kluczyk

Czy ktoś wie czy z Famaku też nas wyrzucą na bruk?

Gówno prawda

Prawda Olu :) Powodzenia!

prawda

powinnam była napisać, że nie że odchodzi, u nas się mówi, że będzie pracowała "poza strukturami grupy famur" :D

prawda

Zawsze się znajdzie jakiś hejter. Świetna babka z Oli i dobry szef. Najlepszy jakiego miałam w Famur. Szkoda, że odchodzi w marcu, znajdą nam znowu nowego szefa, który będzie jak mantrę powtarzał słowa B.Z.i znów nas nikt nie będzie rozumiał i traktował po ludzku.

xXx

i bardzo dobrze, że Pani L. już nie ma. Nawet jej podwładni nie mogli z nią wytrzymać. Jedno co można powiedzieć, to że jest fałszywa i mówi tylko to co jest dla nie wygodne. o ubiorze do pracy to nie wspomnę...

spox

Niestety ludzie na poziomie długo w tej firmie się nie utrzymuja a szkoda.

FUJARA KTÓRA TAM ROBI

Wartoście już dawno znikły albo są wystawiane na pokaz.teraz nie liczy się pracownik szeregowy niech ma te 1600 zł . A odpowiedż jest tylko jedna "JAK CI NIE PASUJE TO SIĘ ZWOLNIJ!!"

zmobowana

Firma chwali się wartościami, których nie ma. Zgłosiłam mobbing bo mnie szef doprowadzał do stanu, w którym nie dawałam rady, wypluta, wymęczona, sponiewierana... i co... ręka rękę myje. Jedyna osoba to pani dyrektor Aleksandra L. próbowała mi pomóc, chyba jedyna w tej firmie, która szanuje ludzi, ale tam się nic nie wskóra,nawet ona nie zdołała mi pomóc, było jeszcze gorzej, złożyłam wypowiedzenie i wreszcie po raz pierwszy przespałam całą noc. wolna... a tak chciałam pracować w Famurze, bo kiedyś sądziłam, ze w firmie z takimi wartościami będzie się dobrze pracowało, a wartości to tylko PR. Ludzie daleko od Famuru, chyba, że marzycie o psychiatrze

Spocony
@zmobowana

Tak, mobbing. Ofiary są zwalniane/odchodzą a mobberzy zadowoleni z siebie dalej dumnie chodzą po zakładzie. Ale tak chyba jest w każdym zakładzie pracy.

@Spocony

Pani co ci pomagała, też podobno odchodzić będzie, jak już dyrektor HR, który pracuje od niedawna myśli o odejściu to znaczy, że naprawdę nic się w tej garażowej mentalnie obłudzie nic nie zmieni. Mi też szkoda, super szkolenie z komunikacji zrobiła, szkoda że zarząd nie zamierza się nauczyć jak ludzi szanować

CIEKAWOŚĆ
@zmobowana

Coś mi się wydaje, że "zmobowana" i Aleksandra L. to te same osoby :):):)

Gabo

co sądzicie o wybudowaniu dwóch wież w Katowicach przez znaną firmę

Jujcik
@Gabo

A co mamy sądzić? Oby się nie skończyło na parkingu żwirowym, jakich w centrum Katowic jest pełno w miejscu obiecanych "ynwestycji", tylko niech wybudują dwie wieże aż do samego nieba. Do boju Famur!

prawda

Kto pracuje w tej firmie jest traktowany jak przedmiot, który można w każdej chwili wywalić do kosza. To obóz pracy pod terrorem zmanierowanych kierowniczków po zawodówie i wieczorówie.

@prawda

zgadzam się pracownik traktowany jako przedmiot trzymany tak długo na jak długo jest potrzebny ,inny temat wczoraj słyszałam ,że budynek co został kupiony będzie zburzony i powstaną dwie wieże jestem ciekawa czy takie jak te co zostały zaatakowane na Manhatanie

były

Jako solidna firma i marka Glinik zwalnia ludzi nawet w święta, nie szanują ludzi taki zakład omijać z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o FAMUR - Katowice

• Jak się pracuje w FAMUR?

Zobacz opinie na temat firmy FAMUR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAMUR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FAMUR