Famur

Opinie o Famur

nowy

a jesli chodzi o spawanie to wiem ze to najwieksze (usunięte przez administratora) spawanie,zlobienie,palnik itp. jeden smrud itd dlatego 3 netto to minimum gdzie wszedzie tak spawacz powinien zarobic,samych uprawnien mam za ponad 10 tys to niech sie nikt nie dziwi i nie psuje renomy spawaczy,pozdrawiam

nowy

pytam powaznie jak jest? powiem tak,wiem ze nikt nie lubi konkurencji itp ale spoko ze mnie gosc,interesuje mnie na poczatek 3tys do reki bez nadgodzin,jest to u was mozliwe?

nowy

panowie a jak spawacze maja? zarobek itp.? spore doswiadczenie mam

spalacz
@nowy

Spawacze mają super jak pospawasz i drut ci zostanie to jest twój.Nie musisz się przebierać do spawania bo jest bardzo czysto.A za robka pijemy co piątek normalnie odlot....

jim

Cos nowego ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FAMUR? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
TH

Ja uwielbiam go on tutaj jest i tańczy dla mnie...

Bolo

Najlepiej to dział chyba d5. - Hydrauliczny. Kierownik spoko. Luz

do Bolo
@Bolo

Ten luz widać po (byle)jakości produktów wychodzących z tego wydziału.

Z d800

Marek ty trolu. A ty Jopek nie pytej się o nic na tym forum, bo tu tylko zakompleksione d..ki siedzą!!!

Kedzior

Pracowem przez 4 lata w F. Tylko współczuje teraz zatrudniać sie tam. Przeważnie co oferuja to przez agencje pracy tymczasowej z 1 -3 miesięcznie odnawialna umowa za 1500 zł. Ale przyszłość.

jopek

Jest duzo og!oszen teraz do Famuru. W jakim dziale praca jest godna polecenia ? Jest taki ?

@jopek

Najlepiej to chyba na D800 (Elektryka). Po wylocie(usunięte przez administratora)teraz tam panuje sielanka cisza i spokój, byleby dniówka przeleciała. Nikt już nie brzęczy nad uchem, wszyscy chodzą uśmiechnięci i zadowoleni.

Głowa

Dwa piętra wyżej.

Jujcik

Konkretnie to "kontynuuje karierę poza strukturami grupy"

prezes

Jawamdam a on bruzli.do roboty i nie marudzić.jak płacą to trza robić.

V

DYREKTORÓW !!!!!!!!!!!

Wycior for ever

A ciebie nikt nigdzie nie wciśnie boś do du....y

WCIŚNIĘTY??

Jo se tak dumom, a może tyś z tych "fachowców- inżynierów " typu wytnij wklej!!! Parę dodatkowych literek przed nazwiskiem to nic nie znaczy jeżeli wiedza jest na poziomie 0 ! No ale internet wszystko przyjmie, szczególnie lamenty "pokrzywdzonych". weż się chopie do roboty bo zawiść to jenden z grzechów głównych!!!!

monter
@WCIŚNIĘTY??

Dobrze prawisz, te inżyniery to faktycznie straszne lebry. A najgorsze to som te co to chłop miał ino skończono zaowdówkie i na stare lata mu się zachciało nauki. Zdał taki wieczorowo mature, potem się zapisał do szkółki niedzielnej gdzie można sobie kupić magistra a potem chodzi taki z głowom w chmurach i chce poprawiać Ajnsztajna.

wystraszony

Kilt nikogo nie obwinia tylko pisza to co dzieje sie a anonimowo dlatego ze zaraz czlowiek leci bez jękniecia Ps. T.H - Kim jestes - jestes zwyciezcą jestes zwyciezcą

regtrf

f - racja odwagi nie mają. Stare knoty z D800 siedzą cicho ino koledzy pontona szaleją. swędzi ich.

regtrf

Famur the best

Nie obwiniaj innych ! Rób wszystko najlepiej jak potrafisz ! Prezesa TH już nie będzie Ci przeszkodą ! I co ? Co teraz ? Na kogo będziesz pisał ? Pani Beata ? Zamień się z nią na dzień ! Płąć po 10tyś za Twoją pracę !

f

Żal mi tych maluczkich,którzy w swoim mniemaniu stworzeni są do wielkich dzieł, a los spłatał im takiego figla że są tam gdzie są i robią to co robią. Jedynie co potrafią to opluwać innych, oczywiście anonimowo bo w oczy to odwagi nie mają

Średnikowski

Bo stał na przystanku i czekał na autobus.

d800

prezes jest jaki jest ale zawsze kiedy była potrzeba wstawił się za nami i pomógł. Szkoda, że musi odejść przez osoby które tak na prawdę niszczą famur od środka.

Zostaw merytoryczną opinię o Famur - Katowice

• Jak się pracuje w Famur?

Zobacz opinie na temat firmy Famur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Famur?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Famur