Opinie o H&M w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie H&M. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w H&M na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H&M w Warszawa

Weronika

@Kate czyli dla osoby, która chce sobie dorobić w sieciówce to polecałabyś pracę w H&M? Wiadomo, że w sklepach w największym ruchu praca jest ciężka, ale inne aspekty, które wymieniłaś wypadają na plus.

Asia
@Weronika

Jak to mowia menagerzy sklepu "zawsze jest coś do roboty" jak.nie ma to i tak Ci coś znajdą. :) plusy to znizka pracownicza, zwykle też jest umowa o pracę. Hmm. Ubierasz się w to co chcesz. Wady ? Za dużo by tu wymieniać. ;) pracuje, niedługo odchodzę. I tęsknić nie będę. :) pracy nie polecam. Za nadgodziny nie placa. Proponuja jedynie mozliwosc odebrania sobie nadgodzin w inny dzieb, ale sama musisz o tym pamiętać. Praca ciężka, wymagania ogromne, zapłata nieadekwatna do pensji. Na premie nie licz. Zwykle daja 1/2 etatu. Awans ? Znam osoby, które pracuja 1'5 roki, 2-3 lata i nie awansowaly.. jedynie maja zamiast 1/2 etatu to 3/4.

Kate

Pracuję w jednym z najbardziej obleganych H&M w Warszawie już jakiś czas i mam parę spostrzeżeń: * pensje porównywalne do innych sieciowek, ale mnóstwo obowiązków i to totalnie takich z d**y, typu układanie na stołach rozmiarówki spodni w momencie największego ruchu co nie ma racji bytu bo za pięć minut i tak będzie rozwalone. * kierownictwo do dogadania. Fajnie, bo nie są to ludzie jakoś oderwani od rzeczywistości - sami w większości zaczynali od sprzedawcy i pamiętają różne aspekty z tym wiążące się. Są ugodowi. * zniżka jest, ale i tak w sumie wiele się nie kupuje bo jak się roznosi te rzeczy to już aż się tego później nie chce. * możliwość rozwoju ale tu akurat muszą Cie lubić, widzieć, że jesteś osobą ogarniętą i musisz być jakaś. Charyzma jest ważna. * akceptacja stylu ubierania się i tego, że każdy jest inny. W sumie nigdzie takiej fajnej ekipy się nie spotka. Może praca do łatwych nie należy, ale warto się zatrudnić bo często przyjaźnie z ludźmi poznanymi w H&M zostają na wiele, wiele lat.

Weronika

@Sajladvizor jednak te centra handlowe mają największy ruch, więc dlatego praca jest ciężka. Ale ogólnie polecasz pracę w h&m w Warszawie? Czy jest to praca idealna dla studenta ze względu na grafik? Czy firma organizuje jakieś wyjścia integracyjne? Są jakieś benefity dla pracowników? Mógłbyś jeszcze to dodać? Bo to są aktualnie ważne aspekty w poszukiwaniu pracy.

Sajladvizor
@Weronika

@Weronika Pracuje w tej firmie półtora roku, wiadomo,że nie jest super, ale ogólnie jestem zadowolony, dostaliśmy teraz podwyżki, grafik można dostosować do zajęć, można go wysłać kierownikowi i on Ci ułoży grafik pod plan. Polecam, tylko nie kieruj się na złote tarasy bo serio będziesz żałować, w mniejszej galerii się tyle nie zarobisz. Są 2 razy w roku imprezy pracownicze, ale pracownicy bardzo często wychodzą razem po pracy,albo wieczorem, impreza,piwo itd :D

Weronika

@Warszawiak o warunkach pracy na jakim stanowisku piszesz? Pamiętajmy, że atmosfera, czy właśnie ogólne warunki mogą się nieco różnić w zależności od obejmowanego stanowiska. Jakie jeszcze plusy zauważyłeś w pracy w tym miejscu?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie H&M? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Warszawiak

Atmosfera pracy jest doprawdy bardzo dobra, a wręcz rewelacyjna, lecz zmiany od 21:00 do 5:15, kiedy wiedzą, że ma się zajęcia od 8 to jest spore przegięcie, praca jest naprawdę bardzo łatwa, lecz płaca jest iście śmieszna. Czy tak czy siak polecam popracować, głównie po to aby poznać naprawdę fenomenalnych ludzi ;)

Nela

Czy macie info na temat tego ile zarabia kierownik sklepu w Warszawie, nie powiedzieli mi konkretnych kwot na rozmowie a mam też inną propozycję i chciałabym to porównać. Pozdrawiam

Weronika

@Ochrona, prosimy o zamieszczanie merytorycznych komentarzy. Może warto podzielić się informacją na temat atmosfery, przebiegu rekrutacji itp.?

Ochrona

Czy to coś w czarnych włosach co szkolilo się na dtc na marszałkowskiej to żyje ? Ten żyd ze złamanym nosem? Żenada ...hm to same pedały i idiotki słoiki. ..to coś ze złamanym nosem ostatnio było na złotych tarasach. ..Obrzydliwa żydowska ru...pozdrawiam pracownik ochrony.

Luciana Italiana

Hej! :) Czy ktoś pracuje/pracował w H&M na stanowisku Agent ds. obslugi klienta online? Jeśli tak, powiedzcie, proszę, jak wygląda ta praca. Będę wdzięczna za wszelkie inf!

Adamos
@Luciana Italiana

koło 2 w łapę - praca cały tydzień - dwie zmiany 8-16 12-21 mniej więcej - przerwa 15 płatna 30 bezpłatna - Czasami luźno czasami zasuwasz od rana do nocy cały czas telefony i maile - ale ludzie są mili i szkolenia też spotkasz - zdarzają się nieciekawe korposzczurki ze wsi :)

alicja

@a z tego co wiem to stoisz i na kasie i robisz dostawę i jesteś na przymierzalni i do tego ogarniasz na bieżąco sklep czyli tak robisz wszystko. Ale nie ma co się przerażać szybko się wdrażasz a poza tym atmosfera wszędzie jest spoko dużo młodych ludzi :)

a

jak wygląda praca w Hm? taki zwykły typowy dzień? na jakim programie sie pracuje? słyszałam ze jest dużo do nauczenia się. I jak organizujecie sobie np poranna zmianę gdy jesteście same a np nie ma dostawy do rozniesienia? Tu też słyszałam ze robi się wszystko ale jak Wy to sobie planujecie zeby nie "zginąć"? Czy jak np robicie dostawe (wiadomo że na zapleczu) to tez jesteście na sali i kasie? a te przebudowy - wg własnego pomysły czy sa konkretne zdj z maili? jak podzielone są działy i jak sie odnaleźć gdy trzeba rzeczy poroznosić? pytam bo mam szanse na prace w Hm będę wdzięczna za odpowiedzi

Ośka

Dokładnie, to zależy ile dni w tygodniu będziesz mógł pracować, bo jeśli chodzi o same weekendy to raczej na pewno się nie zgodzą, bo każdy by chciał weekend popracować. No ale tak poza tym to nie powinno być problemów. Jest może ktoś z Radomia albo Lublina i mógłby powiedzieć jaka jest atmosfera pracy w tych miastach ?

gelo

z tego co słyszałem to jest właśnie tego typu praca w której grafik możesz dość swobodnie dostosowywać do swoich potrzeb. Zresztą na rozmowie kwalifikacyjnej najpierw jest rozmowa o Twojej dyspozycyjności, także jak im się ona nie spodoba to Cię po prostu nie przyjmą i nie będzie czym się martwić na dłuższą metę ;)

basia21

Cześć, Pracowałam na 3/4 etatu i na rękę płacili mi 1200 zł. Praca jest ciężka ale wiadomo, że nie będziesz pracować w H&M do końca życia tylko na okres studiów lub kiedy nie znajdziesz lepszej pracy. Pierwsza umowa o pracę na okres trzech miesięcy kolejna na dziewięć choć zdarza się, że dostaniesz umowę zlecenie wszystko zależy od kierownika sklepu. Praca jest monotonna robisz codziennie te same powtarzające się czynności ale po pewnym czasie przyzwyczajasz się i zasuwasz jak robot sitripio ;)

guy hawkes

banicja inwigilacja

wiola

[usunięte przez admina]hej czy jest teraz w sklepach jakas przecena ?

cccc

struktura organizacyjna teraz się zmienia, sami tak naprawdę nie wiemy jak to będzie wyglądać i czego się spodziewać. po prostu nazbierało się trochę ludu i zabrakło miejsca przy korycie, trzeba utworzyć nowe stanowiska kierownicze. proste jak budowa cepa.

pery

Ty człowieku bajki byś mogł pisać . Nie ma czasu fajki zapalić a ty laski wyrywasz. Chyba jak przysniesz w kantynie.....

eco1

Jak wygląda struktura organizacyjna? Z tego co wiem to najwyższym szczeblem jest Manager Operacyjny, poniżej trójka Kierowników/Managerów i co dalej? Ciekawe ile zarabiają... Dzięki za info.

Nicky

Super firma, super zarobki (aż 1200 zł netto ~ 300 € !), szał niebieskich ciał. Europa da się lubić ,,,, Pzdr. dla buu--kingu. Muah : ***

Zostaw merytoryczną opinię o H&M - Warszawa

• Jak się pracuje w H&M?

Zobacz opinie na temat firmy H&M tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H&M?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 0 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

H&M

H&M