Opinie o LACROIX Electronics Sp. z o.o. w Kwidzyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LACROIX Electronics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w LACROIX Electronics Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LACROIX Electronics Sp. z o.o. w Kwidzyn

Maja

@???, jak z perspektywy pracownika produkcyjnego możesz ocenić organizację codziennej pracy w SOFREL ELEKTRONICS (Lacroix Electronics)? Jak wyglądają przerwy od wykonywanych obowiązków? Czy pracodawca zapewnia Ci jakiś system premiowy do podstawowego wynagrodzenia?

OPERATOR
@Maja

JEST SUPER,WSZYSTKO OK.Z PRZERWAMI,OCZYWISCIE PO PRZEZBROJENIU,NIE MA KLOPOTU,TU JEST OK.OPROCZ GLOWNEGO MOJEGO ZARZUTU MOBBINGU,ZE STRONY OSOB DO TEGO NIEUPRAWNIONYCH.

Krolik

Na magazynie dalej nic nie robia poza obstawianiem meczy i spaniem w regalach na nockach? Pozdrawiam chlopaki

johny

Pochwalcie się, ile dostaliście podwyżki w tym roku?

Procesowiec

I jeszcze jedno Nie dziwi was ze na forum zawsze do powiedzenia najwiecej maja ci co w pracy nie maja nic do powiedzenia lub nie wiedza co powiedziec? Czemu nie wypowie sie hr, inz, lider, magazynier tylko emo ludzie ktorzy umieja tylko plakac ze im zle i nie dobrze bo ktos kazal im ruszyc zadek sprzed tv lub telefonu i kazal cos zrobic w pracy

???
@Procesowiec

za 1500 robiłbyś to samo, nie każdy może być kierownikiem, szefem, itp - ktoś musi (usunięte przez administratora) ale czy to oznacza że ludzie na produkcji mają (usunięte przez administratora) za michę zupy i się cieszyć że mają pracę, a reszta ma stawki zyski itp. a ile wy w biurach pracujecie z tych 8h, ile macie przerw, pogadanek, kawuś itp.

@???

jeśli kiedyś byłaś/byłeś osobą funkcyjną/biurową to byś takich rzeczy nie pisał/pisała chyba że mogłeś/aś sobie pozwolić w ciągu 8h na kawusie itd to wtedy pytanie czemu już tam nie pracujesz lub czemu cię zwolnili. Natomiast jeśli nie byłeś/aś taką osobą to nie wypowiadaj się na temat zakresu pracy i obowiązków biurowych,kierowników liderów itd Trzeba było się uczyć a nie kamieniami w szkołę rzucać.

Inżynier Produktu

Miałem telefon, potem skype, potem rozmowa z HR i z kierownikiem. Wszystko ok, bez uwag.

Na temat, było ok

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
michal

NIE POLECAM NIKOMU PRACY W LACROIX! Oszukują z wypłatami... Ukraińcy są lepiej traktowani.... I na dodatek kasa bardzo mała...

Stefan

NIE POLECAM TEJ FIRMY!! Mało płacą,słaba organizacja pracy.Jak głośno wyrazi się swoją opinię lub powie prawdę tak jak jest - a nie jest to korzystne dla bezpośrednich przełożonych to ma pozamiatane-umowa nie przedłużona albo wręcz skrócona.Na pomoc dyrektora HR nie ma co liczyć dla niego liczą się tylko plotki.Powiedziałem prawdę i już tam nie pracuję. Znalazłem pracę w innej firmie i chcę zapomnieć o tym,że tam w ogóle pracowałem .

@Stefan

PRAWDA-nie można prawdy przełożonemu powiedzieć bo pozbędziesz się pracy

Maja

Znalazłam kilka rekrutacji prowadzonych aktualnie przez SOFREL ELEKTRONICS (Lacroix Electronics), np. na stanowisko Inżyniera Procesu SMT. Pracodawca wymaga od przyszłych kandydatów znajomości rysunku technicznego i znajomości oprogramowania CAD oraz SAP. W ogłoszeniu niestety firma nie zamieściła, tego co oferuje pracownikom. W związku z tym możecie napisać na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy w tej firmie?

AGA=jeden wielki bajzel i syf-jednych zwalniają następnych przyjmują

Jadzia

Ile zarabia Specjalista ds. Administracji oraz TUR? Czy pakiet relokacyjny na 3 lata rzeczywiście funkcjonuje?

Zajac

Polowa magazynu przez wieksza czesc zmiany zamiast pracowac to obstawia mecze przez internet ....

Zajac

Pracowalem tam rok czasu na magazynie.Pieniadze male ale praca mi sie podobala.Atmosfera ok.

Cirex

A co z obiecanymi masażami które obiecują przy zatrudnianiu ? Poważnie jest aż tak źle ?

Obserwator

Czy to prawda, że pracownik z Ukrainy jest lepiej traktowany w waszej firmie od Polaka?

Maja

@Ona piszesz, że zdarza się, że nowi pracownicy rezygnują z pracy już po kilku dniach. Jak duży jest problem rotacji? Wiesz może ile osób zrezygnowało w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Czy dotyczy to całej firmy, czy tylko niektórych jej działów?

Wera
@Maja

W calej firmie

Ona

Jedna wielka lipa ten zaklad malo placa a wymagaja tyle ze brak slow caly czas nowi operatorzy przychodza i po kilku dniach sie zwalniaja lub porzucają prace ogolnie atmosfera nie za ciekawa lipa straszna ! Brygadzistki popieprzone! Szefostwo tez nie za ciekawe zawsze sie do czegos przyczepia .

Valeo

Ciagly brak premii w normalnej wysokości 4% na cukierki.wyplata słabo jak na system i to co sie robi, ich dochodzeniowka ,250 zl to tylko papier a jak jestes chory to odrazu zabieraja. Organizacja pracy 0 ,ciągle czegoś brak....czyli planisci dają plamę na calej lini. Żeby dojść do szatni trzeba przejść cala halę ,toalety czesto maja awarię a na tylu pracowników i dwie hale 5 toalet na hali to słabo chyba. Jednym słowem co innego na szkoleniu a co innego rzeczywistość, norma, norma,norma zero szacunku dla ludzi, panoszenie się pseudo technikow,inżynierów i pań z biur, praca sama w sobie nie jest zla i ciężką ale cała otoczka to porażka. Gdyby czasem słuchało się pracowników produkcji może bylo by odrobinę inaczej,tylko czy to by cos dalo....skoro pan K ma zawsze rację....

Maja

@bogdanco było głównym powodem Twojego odejścia z pracy? Rozumiem, że brakowało Ci dobrego szkolenia wstępnego, które przygotowuje do pracy na danym stanowisku. Piszesz, że dużo zależy od działu, w którym się pracuje. Na jakim dziale Ty pracowałeś? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak przebiega na nim praca? Chętnie dowiemy się również jak oceniasz firmę jako pracodawcę oraz jakie były plusy pracy w niej, a co warto by jeszcze zmienić.

bogdan

(Lacroix Electronics) - Kwidzyn praca na ACP ogólnie spoko zalezy u kogo sie robi i na jakim dziale ale wymagaja nie wiadomo czego zebys sie na uczyl wszystkiego odrazu jak sie przejmujeszz,musisz umiec to co pracownik ktory pracuje 5lat, gdzie niegdzie naczyciele nie maja czasu zeby kazdemu z osobna tłumaczyc , a jescze ini nie maja cierpliwosci, ludzie sie zwalniaja bo jest wielki bałagan , brakuja im pracownikow i zalezy im jak najszybciej wyszkolic nawet po 2 dniu pytaja sie czy ta osoba daje rade bo czeekaja ini w kolejce , wszystko jest ładnie pieknie dopóki jestes nowym pracownikiem potem trktują cie jak wielkie ,,G" pozdr były pracownik.

Niko

Jakie zarobki i godziny pracy specjalistów ds. Zakupów?

Maja

@Xxxrzeczywiście jeśli takie sytuacje występują w firmie to mogą one budzić frustrację.

Zostaw merytoryczną opinię o LACROIX Electronics Sp. z o.o. - Kwidzyn

• Jak się pracuje w LACROIX Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LACROIX Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LACROIX Electronics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LACROIX Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LACROIX Electronics Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LACROIX Electronics Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Lotnicza 2
    82-500 Kwidzyn
  • NIP: 7791939992 KRS: 0000135827

LACROIX Electronics Sp. z o.o.