Opinie o LACROIX Electronics Sp. z o.o. w Kwidzyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LACROIX Electronics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w LACROIX Electronics Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LACROIX Electronics Sp. z o.o. w Kwidzyn

ona

Zdecydowanie najlepszy pracodawca w regionie. Podejście do pracownika, bhp- naprawdę super. Właśnie zmienili operatora stołówki, więc w końcu poprawiło się jedzenie. Z uwag to tylko, że brygadzistki czasami są nieprzygotowane do pełnienia swej roli, myślę, że powinny mieć więcej szkoleń jak zarządzać ludźmi, bo moja jest ok, ale o paru słyszałam, że czasami odwalają.

Prawda
@ona

Dobre zarty!! Haha

Edward
@Prawda

Masz inną opinię związaną z pracą w firmie LACROIX Electronics? Jeżeli tak, to chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda praca w tej firmie z Twojego punktu widzenia. Pamiętaj, że każdy z nas może mieć inne wymagania związane z danym miejscem pracy, dlatego ważne jest, aby nasze opinie były dodawane z odpowiednią argumentacją. Mógłbyś wyrazić swoje zdanie?

FIRMA JAK I INNA W KWIDZYNIE .ZAROBKI CIENKIE NIESTETY, JAKA PŁACA TACY PRACOWNICY . TAM NĄ STOP LUDZIE DO PRACY POTRZEBNI [ ŻENADA

Programista

Witam, Są aktualnie przyjęcia na dział SMT? 4 letnie doświadczenie + szkoła + kursy

@Programista

Niestety nie znalazłam odpowiedzi na pytanie odnośnie zapotrzebowania do działu SMT w firmie LACROIX Electronics, niemniej jednak najlepiej będzie, jeśli osobiście wyślesz takie zapytanie do firmy. Tu są jej dane kontaktowe - http://www.lacroix-electronics.com/kwidzyn-poland.html Zrobisz tak? Czy będziesz również tak miły i po odbyciu rozmowy rekrutacyjnej, napiszesz coś więcej na temat firmy? Patrząc na podsumowanie roku 2018 w firmie Lacroix wnioskuję, że wydarzyło się tam wiele dobrego zwłaszcza, jeśli chodzi o udział w sportowych konkursach pracowników firmy. Czy wpłynęło to również korzystnie na Wasze relacje wewnątrz firmy? A może uczestnicy nagradzani byli w jakiś dodatkowy sposób? Zachęcam do aktywnej dyskusji. To ciekawe.

robin hood
@Programista

(usunięte przez administratora) są dwa ogłoszenia na stanowisko - sprawdź, jeśli jeszcze szukasz

Zosia

Super

Inżynier Produktu

Miałem telefon, potem skype, potem rozmowa z HR i z kierownikiem. Wszystko ok, bez uwag.

Na temat, było ok

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Magazyn

Jest oferta na magazyniera. Jak tam się pracuje? Jaka jest stawka na początek?

lamacz

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować ludzi!

Inżek

Pracuję tu już kilka lat. Powiem szczerze- socjal wymiata. Ktoś tu pisał, że konkurencja ma podobny- to chyba żart. Konkurencja lokalna sięga Lacroix do kostek. Półkolonie, fryzjer i masaże w firmie, kosmetyczka (z tego akurat jeszcze nie skorzystałem:)), consierge, który załatwia prywatne sprawy pracowników, elastyczny czas pracy, mnóstwo inicjatyw. Teraz mają nawet zniżki w lokalnych sklepach. Zresztą, co tu dużo gadać- w firmie było info niedawno o ogólnopolskich nagrodach za najlepsze praktyki HR. No a sama praca- dużo papierologii, ale mówią, że to wymogi automotive, niestety trochę biurokracji, niektórzy kierownicy też mogliby być milsi dla ludzi. No ale różni ludzie są wszędzie, więc nawet w "najlepszych" firmach można trafić na ciulowego szefa. Nie żałuję, że tu przyszedłem, choć miałem oferty z konkurencji. Dobra, rzetelna firma z dużym plusem za socjal.

Maja

Obecnie firma poszukuje osób do pracy na kilka stanowisk. Czy może ktoś napisać jakie warunki zatrudnienia firma oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV? Jak przebiega rekrutacja i z ilu etapów się składa? Jakich pytań można się spodziewać? Po zakończonej rekrutacji długo trzeba czekać na odpowiedź czy udało nam się dołączyć do zespołu? Wasza wypowiedz jest niezwykle istotna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z SOFREL ELEKTRONICS.

WisnieNaSosnie
@Maja

Powiem krotko i na temat. Proces rekrutacji to jakas kpina. Jesli nowa osoba idzie na rekrutacje to chyba druga strona powinna byc kompetentna i zadawac pytania poznac osobe dla ktorej ta firma daje prace i rozwoj. No to zacznijmy. Osoba czyli rekruterka to chyba po szkole zawodowej jest. Chyba za usmiech tam jest. Niemam zadnegonale do kierownika dzialu bo akurat kierownik mowil z sennsem no ale ta druga osoba no przykro jest mi to pisac nie sprawdzila sie w calym procesie rekrutacji. Dziewczyno postaraj sie rozszyfrowac petenta o prace. To tyle i pozdrawiam wedrowcow ;)

Firma jak dla mnie nie poważna. Ciagle poszukuja pracownikow ale jak juz idzie sie na rozmowe rekrutacyjną to sa nie zadowoleni ze wszystkiego, ze zbyt malego doświadczenia zawodowego, nawet z tego co jest napisane na swiadectwie pracy, i nawet z tego ze pracownik musialby robic nadgodziny. Dla mnie zenada i nic więcej. Nie powazna firma

Procesowiec

Witam Powiedzmy sobie jasno i otwarcie Pracownicy produkcyjni o kazdej jednej firmie narzekaja i beda narzekac - chcielismy japonskie LEAN itd itp wiec to o czym piszecie ze malo przerw ze ciagle o cos kierownictwo sie czepia to efekt LEANa i ciaglego doskonalenia. Pracownik jest po to zeby realizowac cele firmy a kierownicy od dopilnowania aby te cele osiagac - tak jest w kazdej innej firmie nie tylko w Kwidzynie czy Polsce ale na calym swiecie Co po pracowniku ktory by siedzial pol h na fajce pol h na spa pol h na kanapce a do tego jego efektywny czas pracy wyniesie max 4h? Postawcie sie na miejscu przelozonego - macie swoja firme i nie wierze w to zebyscie oko przymykali na sciemnianie bo uciekala by wam kasa miedzy palcami Skonczyly sie czasy gdzie na start 100ml czystej i poszli - nie zyjmy komuna bo teraz obowiazku pracy nie ma. Nikt nie zmusza do roboty wiec skoro jest wam tak zle to odejdzie kazdy skorzysta bo oczysci sie atmosfera a i po takiej selekcji zostana ludzie z ktorymi da sie cos osiagnac Inny przyklad - pokolenie 20latkow dla nich liczy sie aby telefonem w pracy pstrykac i nie daj boze zwroc mu uwage - obrazony sklada wypowiedzenie tego samego dnia - sorry ale to nie przedszkole, nie dorosles to won do domu na garnuszek do rodzicow Pensje produkcyjne sa niskie w stosunki do mozliwosci firmy ale macie dofinansowania do wczasow dla siedzi, podwyzszy za ocene pracownika i inne benefity tj kursy jezykowe, karte multisport Jezeli ktos wykazuje sie to ma sciezke awansu i nie jest tak ze trzeba (usunięte przez administratora) komus lizac chyba ze mowicie to z wlasnej autopsji..... Powotrze jeszcze raz malo zarabiasz ? Zaloz wlasny biznes i pracuj 24/24 i gwarantuje ci ze spojrzysz na tych wszystkich meczennikow z forum w innym swietle

Techniczny
@Procesowiec

Nie wiem czy wiesz, ale ta firma nie dość że płaci najmniej w okolicy to wykorzystuję na maxa a atomsfera pracy jest straszna i każdy Ci to powie od pracownika produkcyjnego do biurowego. A podobne dodatki które oferuję lcx są już we wszystkich firmach.

@Techniczny

to zależy kto ma jakie papiery doświadczenie i na jakie stanowisko aplikuje. Mi na stanowisko inżynierskie zaproponowano najwięcej w okolicy. Nawet wspaniały Jabil na start nie chciał mi tyle dać co udało się wywalczyć w lcx.

OPERATOR
@Procesowiec

TROCHE ZA DUZO POCHWAL.CHYBA ZAPOMNIALES O MOBBINGU.I WYZYWANIU OD K.GDY LIDER LINII ACP TLUMACZY NOWEMU PRACOWNIKOWI CO I JAK,A WCHODZI OWAD I Z GRUBEJ RURY CYTAT CO WY (usunięte przez administratora).NIE MACIE NIC DO ROBOTY?JAK LINIA IDZIE PELNA DZIDA??

xyz
@Procesowiec

Czyżby Towarzysz Jurek to pisał ?

Dunka
@Procesowiec

Uważam, że powinno być dłuższe przerwy. Nie sposób zjeść normalnie w ciągu 15 min. Przerwa jest po to, żeby zjeść, toaleta... Tak jest na świecie. Tam wymagają ale też dbają o pracownika i nikt bezczelnie nie mówi, że" jak się nie podoba to załóż swoją firmę"Nieładnie. Kierownicy są takimi samymi ludźmi jak my a nie gestapowcami. Tyle na temat.

nigdy w życiu

Zależy kto na jaki dział.zdecydowanie nie polecam automotiv laiting

xyz
@nigdy w życiu

automotive lighting mistrzu xD

Maja

@Dziki bil, Twoja wypowiedź nie wnosi sensownych informacji do forum. Jeżeli posiadasz jakieś doświadczenia związane z firmą SOFREL ELEKTRONICS (Lacroix Electronics), to zachęcam Ciebie do podzielenia się nimi. Każda merytoryczna wypowiedź jest pomocna dla osób zainteresowanych aplikacją do niej.

Manager

witam , firma w miare ok ale przełozone czuja sie jak u siebie na powdwórku na wsi , dobrze pracujesz ale to ci nic nie da bo one decyduja czy będzie nowa umowa a jak nie mówisz komplementów to jestes spalony. Co najlepsze to firma ciagle szuka ludzi a brygadzistki zwalniają za bzdury i nikt tego nie kontroluje i robi łapanki pod innymi firmami . Ogólnie Lacroix lubi głupich i takich potrzebuje żeby dorównać poziomem do przełozonych z Rakowca

Dziki bil
@Manager

Ha ha ha

Swój

Maja a co tyle pytań ciagle zadajesz może się zatrudnisz do nas. To takie dziwne chyba podstawiona nie jesteś ?

Maja

@Karolina, pracujesz w firmie, możesz napisać na jakim dziale czy stanowisku? Chętnie dowiemy się więcej na temat oferowanych warunków zatrudnienia. Jak wygląda pakiet świadczeń socjalnych, umowa o pracę, wynagrodzenie? Czy firma umożliwia pracownikom możliwości rozwoju i szkoleń? A jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych dla pracowników? Czy praca jest w przyjaznym środowisku?

Normalna firma ale niestety niektóre osoby nie dają rady więc piszą złośliwe opinie?

Maja

@Operator ICT, masz pozytywną opinię o SOFREL ELEKTRONICS (Lacroix Electronics) jako pracodawcy. Zadowolony jesteś m.in. z atmosfery. Co jeszcze bezpośrednio wpływa na to, że nie żałujesz, że zostałeś u tego pracodawcy zatrudniony? Czy w jakiś sposób docenia on Twoje zaangażowanie ?

Operator ICT

Witam. Osobiście pracuję w Lacroix na Auto 1 od sierpnia 2017. Powiem szczerze, że z czystym sumieniem i ręką na sercu mogę powiedzieć, że nie żałuję pracy na tamtym tygodniu obszarze. Miła i przyjazna atmosfera, pomoc jeżeli czegoś się nie wie. Jak to w każdej pracy raz jest lepiej, raz gorzej. Swoje robić trzeba, ale i tak nie żałuję, że tam pracuję. Pozdrawiam.

Maja

@Nowy, zdecydowałeś się na aplikowanie na stanowisko, które Ci odpowiada w SOFREL ELEKTRONICS (Lacroix Electronics)? Może udało Ci się już uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

Może ktoś podzielić się opinią o dziale auto 1 - testy? Jak oceniacie prace, brygadzistki? Czy z czasem są jakieś szanse awansu? Czy może lepiej myśleć o innym dziale?

Zostaw merytoryczną opinię o LACROIX Electronics Sp. z o.o. - Kwidzyn

• Jak się pracuje w LACROIX Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LACROIX Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LACROIX Electronics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LACROIX Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LACROIX Electronics Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LACROIX Electronics Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Lotnicza 2
    82-500 Kwidzyn
  • NIP: 7791939992 KRS: 0000135827

LACROIX Electronics Sp. z o.o.