Opinie o Plati Polska Sp. z o.o. w Kwidzyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Plati Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Plati Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plati Polska Sp. z o.o. w Kwidzyn

Kornela Nowy wpis

Cześć, jak wychodzicie zarobkowo na produkcji teraz od nowego roku? pisano tu wcześniej ze nadgodziny wychodzą głównie w weekendy. Jeśli tak to ile można było na nich zarobić i czemu wtedy się przytrafiały? Dalej tak jest?

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Magazynier w firmie Plati Polska Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 4300 , jeśli chcę pracować na Magazynier?

Były pracownik Nowy wpis

Ile? Tyle to zarobisz w 2 miesiące, przy nadgodzinach. Jak najdalej od tej śmiesznej firmy, która notorycznie przynosi straty i płaci psie pieniądze. Zarządzanie kiepskie, dyrekcja firmy zmienia się średnio raz na rok, w dziale zakupów rządzi Ukraina, w dziale techniczym rządzi rodzina nie do ruszenia. Wyzysk, wykorzystywanie ludzi, zero wsparcia i pomocy, przestarzałe technologie i co miesiąc zbieranie pieniędzy na wypłaty dla pracowników pod koniec miesiąca - bo na wypłaty nigdy nie ma. Szkoda czasu i sił

Joanna Nowy wpis

Co do nadgodziny, to one są w tygodniu, czy można też nadgodziny robić weekendami?

Pracownik Nowy wpis
@Joanna

Nadgodziny głównie są w weekendy dla pracowników produkcyjnych.

Dorota

Mnie zainteresowała praca z dawnego ogłoszenia na stanowisku Specjalista ds. zakupów. I jest info, że to praca w firmie w międzynarodowym środowisku. No więc, czy w pracy używany jest głównie lub wyłącznie język angielski? Czy jednak po polsku jest ta praca? Wiecie cos o tym??

No name

Witam. A jak wygląda praca biurowa? Aktualnie szukają na inżyniera procesu lub specjalistę ds. Zakupów.

Firma Plati Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Magazynier. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
średni dozór patrzy

od czasu jak Ukrainki przejęły kontrolę w firmie z Włochem to nie da się tu pracować. Komponenty wyparowują ciągle coś się nie zgadza. rządzący nie są zainteresowani jak zgłasza im się problem. Wręcz zamiatają wszystko pod dywan żeby Niemcy się nie dowiedzieli.

Edward
@średni dozór patrzy

To od kiedy dokładnie zaczęło się to sypać? Zgłaszaliście to gdzieś wyżej?

Co
@Edward

Gdzie byś to chciał zgłaszać? He?

Wanda
@Co

No nie wiem. Może do tych Niemców, skoro tak się ich podobno obawiają? ;p

Zainteresowany pracą:-)

Ja jestem zainteresowana praca w firmie Plati. Widzialam na olx ze dodatkowo placa bonus 300 zl za przyjscie do pracy. Praca przyjemna i lekka z tego co wyczytałam. Klima w lecie działa, praca siedząca lekka. A ile tam zarabiacie? Ja na początek 3300 brutto zarobie? Napiszcie, proszę

Aleksandra
@Zainteresowany pracą:-)

A nie wiesz jak działa ten bonus? To jakaś premia frekwencyjna czy co?

Kajetan

Ja pracuje jako szef kuchni i zarabiam 7000pln Ale to nie w plati i nie w kwidzynie i w ogole to nie moge pisac o zarobkach wieflc to co napisalem wyzej pewnie nie jest prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Plati Polska Sp. z o.o. - Kwidzyn

• Jak się pracuje w Plati Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plati Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plati Polska Sp. z o.o.?

Plati Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Miłosna 30 A
    82-500 Kwidzyn