Opinie o Terravita Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Terravita Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Terravita Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terravita Sp. z o.o. w Poznań

armando castagna

Musisz zjeść cały asortyment czekolad od pistacjowej ocząwszy,poprzez miętę ,mówię o 100 gramówkach,to przystawk... potem kolej na 165g, następnie 225 gram....potem odchorujesz kilka dni, przybierzesz na masie kilka kg i możesz zostać pełnoprawnym ph chłopie!

bezrobotny

jakieś wolne wakaty na ph ???

ha ha

być PH jest super auto za darmo , paliwo za darmo , gratisy na lewo

ex terravita
@ha ha

jako ph byłem non stop w czołówce w Polsce... kilka lat wstecz to się działo,mniej niż 5...Jak Ci się wydaje,że praca ph jest taka łatwa to startuj! Najpierw muszą Ciebie wybrać spośród tłumu cv i rozmowy w kilku etapach...Ja w Terravicie już nie pracuję, bo dzisiaj kasę mam co najmniej x 3, a nawet x 4, ale świetni ludzie,świetny kierownik,duuuuży sentyment do firmy. Pozdrawiam.

Były pakowacz Jarosław

Dziękuję za życzenia bardzo miło, firma TERRAVITA przesłała mi życzenia plus ostatni wyciąg z wypłaty, dodam pracowałem w tej firmie i polecam wyroby czekoladowe, są pyszne, warunki produkcji super czysto, produkty używane do produkcji najlepszej jakości(:

Brygadzista

Rekrutacja bardzo fajna, miła atmosfera P. Edytka i Kierownik uprzejmi nie mam zastrzeżeń co do rekrutacji.

Jaka atmosfera w firmie we wnętrz? Jak oceniacie pracę brygadzisty? Jaka jest współpraca między kierownictwem? Czy wszystkie negatywne opinie są prawdziwe?

yyy

Ja podziwiam tam młode osoby ze stamtąd nie odeszli nie szukając czegos lepszego za lepsza kase bo ja z pensji terawity z głodu bym umarła bo jak ktoś sam się utzymuje to masakra jest a pracowałam z 10 lat temu teraz wiem ze to była dobra decyzja bo zarabiam dwa razy więcej na miesiąc co w terrawicie a poza tym jak ja odchodziłam po mnie mase ludzi się zwolniło młodych zostały tylko głupki które robia za marne 1400zł i niektóre brygadzistki tez sa tam gwiazdy a zostały w tym syfie w biedronce płaca lepiej i lepszy socjal jest.

ttt
@yyy

Tak jak mówisz ja tez stamtąd odeszłam tylko głupek będzie pracować za 1400zł ja odeszłam do unilevera i mam dwa razy więcej na miesiąc także pozdrawiam terrawite.

xxxx

Jak czytam te opinie to smiac mi się chce ze sobotami tys 800zł a goła pensyjka 1400zł to mało ja pracowałam 8 lat temu i były małe zarobki i odeszłam do lepszej ja zarabiam w podobnym systemie 2500zł na teke bez nadgodzin plus bogaty socjal mam i prace na stałe mam i do tego syfu co terawita ma bym nie wrociła już nie chodzi o prace ale o kase.

Zarobki wtejfirmie: dostałem od Terravita dokument potwierdzenia wypłaty pensji i wykaz ile dostałem i za co, za 80h pracy plus z dodatkiem za 2 zmianę razem 632zł, za 160h łatwo policzyć ile by naliczyli 1300zł :(

errata

wtejfirmie - w tej firmie (:

były pakowacz

,, Za goły etat na rękę 1400zł" Nie znam pojęcia goły etat, przyjmują na etat pakowacz, to ciężka praca j/w byli pracownicy napisali, 1400 zł z premią chyba na max, rozmawiałem z osobami tam pracującymi 1300-1400 na max. Pracują tam mili ludzie, był moment, że kobieta przyniosła mi kubek z wodą, brygadzistki jakie sympatyczne, nie usłyszałem złego słowa, jak się zwalniałem rozliczałem namawiali abym został, podczas pracy brygadzistka podeszła i pytała się czy dobrze się czuję czy nie jestem narażony na mobbing, atmosfera pracy miła, miałem czas na śniadanie, przychodziła kobieta zmieniała mnie ,, proszę niech pan idzie na śniadanie" Niestety nie dałem rady jakbym miał 4 ręce wyrobił bym się z chwytaniem kartoników po trzy i układaniem na palecie, bym nadal tam pracował, miałem blisko do pracy, niestety zdrowie ważniejsze, nie nadążałem z chwytaniem i układaniem na palenie kartoników,za szybkie tempo przesyłania :( stosunek płacy do pracy ciężkiej :(

były pakowacz
@były pakowacz

..układaniem na palenie - układaniem na palecie (:

pakowaczka

A ja nie narzekam, pracuję od niedawna. Fakt -praca ciężka ( o czym kadry uprzedzały)... ale gdzie jest lekko? Za to jest umowa o pracę a nie jakaś śmieciówka. Faktycznie za goły etat na rękę wychodzi ok.1400... ale można dorobić w nadgodzinach (ostatnio zarobiłam troche ponad 1800). Wypłata zawsze na czas, od wszystkiego zaplacony ZUS . A atmosfera nie najgorsza. Ludzie ogarnijcie sie -narzekacie jakbyście nigdy nie pracowali za najniższą krajową wypłacaną na raty a co trochę ponad - to pod stołem.

PRACOWNICA
@pakowaczka

A ty to pisałaś siedząc w kadrach pod przykrywką pracownika tak pięknie i fajnie, a tylu ludzi się zwolniło, rotacja nie z tej ziemi, ciekawe?? ja też niedługo się zwolnię mam propozycje pracy za 1600 na rękę plus premia 150 zł umowa o pracę nie taka harówka jak tu.

sten

Harówa, mobbing, intrygi!

Bła pracownica

Uważajcie w kadrach pani która podpisuje umowę o pracę opowiada że zarobki to 2000zł ale brutto polecam kalkulator w google wpiszcie (usunięte przez administratora)pryjmuja dopracy jako pakowacz, ciężka praca szybkość przesyłu kartonów jest tak duża że nie dałam rady, te kartony trzeba układać na palecie po 12 miałam dosyć, widziałam jednego chłopaka też nie dawał rady od koleżanki dowiedziałam się, że nie przyszedł do pracy, też zrezygnował, brał po trzy po 15 nie dawał rady taka prędkość, małe kartoniki ważą ja chwytałam z trzy od razu, aby odcinek linii przesyłu nie stanęła , na dodatek trzeba przygotować w zapasie drugą paletę :( Na umowie o pracę nie ma stałej kwoty brutto np 1600 brutto jest z 1000 z groszem plus premia to gwarant resztę to w opowieści że za 2 zmianę tyle a tyle (: Z tego co ludzie tam mówili zarobki 1300 do 1400 z premią :( Bywali ludzie że przyszli poszli na przerwę i już nie przyszli do pracy spakowali siei żegnaj :( Pani z BHP będzie snuła opowieści jaka to praca łatwa kartoniki układać, prawda jest inna, siedzieć z tyłkiem w kadrach popijać kawunię itd nie zna pracy :(

i ja byłam tam tylko na chwilę.. nie dałam rady.. ręce nadgarstki plecy strasznie bolą.. tępo niesamowite.. Poprostu podziwiam pracujące tam dziewczyny.. za tak małe pienądze tak ciężko pracują..

Ja jutro do pracy nie przychodzę napracowałem się, nie dałem rady, pracowałem jako pakowacz, , masa kartonów, które trzeba układać na paletach, nie polecam tej pracy,płacą małe pieniądze, nie dziwie się, że ludzie się zwalniają. Na umowie o prace mam 1050 zł brutto zasadniczej pensji plus 30 % za frekwencję do zasadniczej pensji, reszta to dodatki za pracę na 2,3 zmianie i premia. Na max zarobki to 1300-1400zł :(

Zwolniłam się praca ciężka, rotacja ludzi b.duża ludzie tam pracujący ,, przyszli do pracy bywało tak, że osoba popracowała do przerwy, a po przerwie nie przyszła na produkcje..zrezygnowała..masa ludzi przewinęła się" Ciekawe, moje spostrzeżenie pakowacz jego zadanie to układanie kartonów różnych gabarytów na palecie, zależy od prędkości przesyłu, itd, popracowałam, narobiłam się, ręce, kręgosłup bolą itd. Zarobki to 1300- 1400 zł. Nie polecam tej firmy, ciężka praca za małe pieniądze :(Pani z BHP snuje na początku opowieści jak to fajnie itd podejmiecie pracę i podzielicie los tych co się zwolnili.

Umowy o pracę jakie dają w tej firmie to: 1050 zł brutto plus 30% premia za frekwencję, praca za 797,50 zł + premia 1365 zł brutto na rękę 1017,85 zł premia może, a nie musi być wypłacona za frekwencję, dodam jest zapis dodatek za pracę praca na 2 i 3 zmianie a ile?? tego w umowie nie ma. Mamy państwo Polskie i firmy które dają pracę, wyzysk ;(Mamy Państwo Polskie i prawo w nim umowy o pracę śmieciowe, niech jeszcze dadzą dodatek worek ryżu aby pracownik po odebraniu wynagrodzenia miał za co żyć. Szok Polska made in Chiny

Pracuję

1400zł netto zależy od stażu pracy i stanowiska, warunki pracy bez uwag, brygadziści i przełożeni dbają o ludzi, atmosfera pracy miła, polecam tą firmę (:

dagmara

jak pamiętam dla ph bez doświadcz.2100 brutto podstawa/z doświadcz.2300 brutto plus premia na dzisiejsze czasy kasa średnia,pracuję teraz w farmacji kasa: 3900 netto podstawa,więc porównanie bez porównania :-) Romano Groźny nadal w Pyrlandii ? Fajny gość.Pozdro dla Alpinelli!

kasia

Witam. Czy terravita daje swoim pracownikom zakwaterowanie? Czekam na odpowiedz

@kasia

A gdzie tam...wierzysz w to ?w dzisiejszych czasach???

Pingwin z Madagaskaru

(usunięte przez administratora)Praca ok,wynagrodzenie też,ale jak chcesz jeśc kawior z Astrachania i popijać Dom Perignion to You have to go away... :)

Pingwin z Madagaskaru

Witam,pracowałęm w Terravicie jako ph ponad 3 lata,fajny kiero na regionie (usunięte przez administratora)

studentka

Czy może ktoś napisać jaka jest atmosfera w technologii?

katia
@studentka

dla wszystkich którzy chcą podjąć pracę w terravicie, z góry piszę nie polecam!!!bardzo mało płacą na trzy zmianową pracę, trzeba (usunięte przez administratora) non stop, jak brygadzista ma dobry humor to masz 15 min przerwy z dojściem do stołówki przez duze hale, to (usunięte przez administratora) za moich czasów płacili 800zł na rękę chlopacy przy maszynach dostawali 1100, jak ktoś ma słabą psychikę to tam tygodnia nie wytrzyma, kiedyś ktoś przy głównym wejściu napisał TERRORVIA hehe.była pracownica

Zostaw merytoryczną opinię o Terravita Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Terravita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Terravita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Terravita Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Terravita Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Terravita Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Terravita Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 181 ocen.
  • Szarych Szeregów 48
    60-462 Poznań