Opinie o Sinterit Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sinterit Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sinterit Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sinterit Sp. z o.o. w Kraków

Owsiak

W ogloszeniu na stanowisko konstruktora wymagana jest komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego. Czy faktycznie ten jezyk jest uzywany na danym stanowisku ? I czy na rozmowie jest to jakos weryfikowane poprzez np krotki dialog?

Zuzanna
@Paulina

To nie ma co panikować, jak tak często nie ma tych nadgodzin... Jeżeli już są wypłacane to jakoś lepiej? Czy raczej stawka taka jak w normalnych godzinach pracy? :-)

aaa Nowy wpis

Hej, przeglądałam benefity w ofercie dla specjalisty ds. zakupów i zainteresowało mnie, że przyznawany jest system kafeteryjny MyBenefit. Ile doładowania dostajecie miesięcznie, da się coś sensownego zakupić z tym punktów co miesiąc? Oprócz tego macie multisport czy wszystko jest w ramach tego pakietu do własnego wyboru?

Na stronie firmy jest oferta, w której szukają kontrolera jakości. W ogłoszeniu jest wzmianka, że można pracować zdalnie, chciałbym dopytać jak to wygląda, tzn. pół tygodnia z domu, a pół z firmy czy jak to jest zorganizowane? Zapewniają sprzęt do pracy?

Joanna Nowy wpis

Ikony benefitów podpięły się automatycznie pod layout ogłoszenia . Stanowisko Kontrolera Jakości jest stanowiskiem operacyjnym/produkcyjnym i niestety nie ma możliwości pracy zdalnej na tym stanowisku. Oczywiście wszystkie niezbędne narzędzia pracy są zapewnione.

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca w Sinterit Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Czu nie polecasz? Jak już dajesz negatywa to wypadałoby wyjaśnić, nie? Kasa niska czy kobiety nie są dobrze traktowane?

Paulina

Dziękujemy Natalia za opinie. Faktycznie, nie wszystkim odpowiada praca w zgranym lecz większościowo męskim zespole. Życzymy Ci samych sukcesów i mamy nadzieje, że znajdziesz zespół w którym będziesz się czuła dobrze. Pozdrawiamy serdecznie, HR Team,

Montażysta

Rekruterka spóźniła się na rozmowe 7 min. i nawet za to nie przeprosiła :/

- Prosze opowiedzieć coś o sobie? - Jaka jest twoja wymarzona praca? - Jakie były problemy na stanowisku pracy, na którym pracowałam? - Jak je rozwiązywano? - Co powiedziałyby o pani osoby z którymi pani współpracowała? - Co powiedziałby przełożony? - Jakie są pani oczekiwania finansowe? Ogólnie warto przejrzeć internet przed rozmową w tej firmie, ponieważ pani rekruterka korzysta z gotowych pytań (trudne pytania na rozmowie rekrutacyjnej). Mail z negatywnym wynikiem rozmowy też jest skopiowany z internetu tylko wstawione są dane osoby, do której jest wysyłany.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kate

Dzień dobry,czy staż UI designera jest platny?

@Kate

Dzień dobry, Tak staż jest płatny, natomiast rekrutację na ten staż już zakończyliśmy.

@Joanna

Dzień dobry:) Czyli staże odbywają się jedynie w okresie letnim? Mogę wiedzieć coś więcej? Ilu stażystów państwo przyjmują, ile trwa taki staż?:)

Cześć wam :) Chcę aplikować na stanowisko Młodszego specjalisty ds. danych produktowych, czytam, że awanse są tutaj jak najbardziej możliwe. Ktoś pracował przy danych i zdobył awans? Jak to wyglądało pod względem nowych obowiązków i finansowym? Duży przeskok? :) No i po jakim czasie średnio się awansuje, czy jest z jasno określona ścieżka kariery? Jak wyglądają te dofinansowania szkoleń i kursów, pracownik może wyjść z własną inicjatywą? Pracujecie ponoć hybrydowo, ile dni w biurze w tygodniu jest wymagane? :) Podzieli się ktoś widełkami?

Owsiak

@Owsiak

Język angielski nie jest używany na codzień w pracy konstruktora, jednak dobrze mieć go w zanadrzu (dokumentacja techniczna, dostawcy, targi itd.). Jak jesteś super konstruktorem to brak znajmości języka angielskiego nie powinień być żadną przeszkodą w nawiązaniu współpracy. Zapraszam do aplikowania ;-)

Leszek
@Michał

Jeszcze dopytam o grafik pracy. W jakich godzinach się tu pracuje? Są przewidziane jakieś przerwy i wtedy trzeba zostać w pracy dłużej? Jak to wygląda jeśli chodzi o soboty?

@Leszek

Na stanowiskach montażowych , magazynowych oraz kalibracji maszyn - pracujemy w stałych godzinach od 7h00 do 15h00. Inne działy zaczynają pracę między 7h00 a 9h00 i pracują 8h godzin. Pozdrawiam

Ilona
@Paulina

Dzień dobry, podepnę się, mąż chciałby na magazyn się zatrudnić ale unika miejsc, gdzie są notorycznie nadgodziny. A jak u was? Często się zdarza, że trzeba po 15 siedzieć? I czy ewentualnie jest za to płacone normalnie?

@Ilona

Dzień dobry, nadgodziny na magazynie zdarzają się bardzo sporadycznie ( ostatnio tylko w czasie inwentaryzacji rocznej ). Jeśli już się zdążą są one odbierane w wolnym bądź wypłacane- decyzja jest zależna od kierownika po uzgodnieniach z pracownikiem.

Zuzanna
@Paulina

Jak wygląda ścieżka kariery w Sinterit Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Paulina

Dzień dobry , W firmie Sinterit która rozwija się bardzo dynamicznie możliwości awansu są bardzo szerokie. Wszystko zależy od ścieżki kariery i obszaru w którym pracownik zaczyna z nami przygodę. Mamy wiele przykładów awansu ze stanowisk produkcyjnych/magazynowych na stanowiska liderskie , kierownicze specjalistyczne lub inżynierskie. Zachęcamy do aplikowania i spotkania z nami. Do zobaczenia,

Natalia

Hej, będę aplikowała do nich na stanowisko kontrolera jakości, możecie mi powiedzieć jak przebiega specyfikacja w firmie jeżeli chodzi o nadzór jakości wyborów? Chciałabym znać wytyczne. Możecie mi też coś powiedzieć na temat ich systemu kafeteryjnego - My Benefit, który oferują? Ile środków jest do wykorzystania przez pracownika w skali miesiąca?

@Natalia

Dzień dobry, Pani Natalio czekamy zatem na CV:) Na wszystkie Pani pytania będziemy mogli odpowiedzieć na rozmowie rekrutacyjnej.

Zx

Widziałem ogłoszenie na stanowisko konstruktora, czy firma zatrudnia osoby po studiach bez doświadczenia na takie stanowiska?

Grażyna
@Zx

A gdzie te ogłoszenia masz? Na inne stanowiska też są?

@Grażyna

Obecnie poszukujemy konstruktora z doświadczeniem - dla osób na studiach / zaraz po studiach są możliwe staże. Aktualne oferty pracy można znaleźć pod tym linkiem: (usunięte przez administratora)

@Zx

Obecnie szukamy konstruktora z doświadczeniem minimum 2 lata w projektowaniu części mechanicznych oraz pracy w projektach rozwijających produkty techniczne. Co jest dla nas ważne to duża samodzielność w działaniu, pro- aktywność w rozwiązywaniu problemów oraz dobra współpraca projektowa z innymi działami.

@Michał

Skoro firma szuka studentów czy absolwentów do pracy to również wymagane jest doświadczenie? Wystarczy się zgłosić do firmy i dostanie się jakąś ofertę?

@Anna

@Anna Aktualnie nie mamy otwartej rekrutacji na staż w firmie, natomiast jeśli taka się pojawia, to naszą ofertę można znaleźć na stronie internetowej Sinterit w zakładce Kariera lub w biurach karier uczelni. Kandydat aplikujący na staż przechodzi standardowy proces rekrutacyjny.

@Joanna

A ile taki staż w firmie może maksymalnie trwać? :-) Czy po stażu firma proponuje dalszą współpracę?

@Marta

Staż zazwyczaj oscyluje w okolicach 3 miesięcy. W większości przypadków stażyści po zakończonym stażu otrzymają propozycję dalszej współpracy.

Jak długo czekaliście na odzew z Sinterit Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Paulina

Jesli byłeś u nas na spotkaniu na pewno skontaktujemy się z Tobą z informacją zwrotną. Kiedy? W zależności od zaawansowania procesu. Max 2 tygodnie od rozmowy. Pozdrawiamy Zespół HR

@Paulina

Witam. Byłem uwas na spotkaniu i minęło ponad 2 tyg. I zero odzewu. Mimo zapewnienia o telefonie zwrotnym w następnym tygodniu ,zapewniała Pani że na pewno będzie odpowiedź chodźby była negatywna. Nie ładnie bez poszanowania po prostu kompletna amatorka z waszej strony. Pozdrawiam

@Piotr

Dzień dobry Panie Piotrze, Dziękujemy za kontakt i komentarz. Czy mogę prosić o informacje na mój adres kontaktowy w jakim procesie rekrutacyjnym brał Pan udział i nie dostał Pan odpowiedzi? Mamy obecnie kilka procesów i w trakcie. Sprawdziłam i do wszystkich kandydatów o których podjęliśmy ostateczne decyzje została wysłana informacja zwrotna. Dlatego albo jeszcze nie podjęliśmy ostatecznej decyzji co do Pana kandydatury, bo proces rekrutacyjny się przedłuża albo wynikł błąd z naszej strony za który serdecznie przepraszamy. Z góry dziękuje za kontakt, Paulina

@Paulina

Dołączę się tutaj do dyskusji. Pisze Pani o tym że jest obecnie kilka procesów w trakcie.. Na jakie stanowiska w takim razie rekrutujecie aktualnie?

@Karolina

Dzień dobry, Wszystkie stanowiska , na które obecnie poszukujemy pracowników można znaleść na naszej stronie internetowej: Sinterit.com zakładka kariera. Obecnie mamy otwarte procesy na stanowiska Konstruktor, Starszy konstruktor, Monter drukarek 3D, Magazynier. Pozdrawiam, Paulina

MKZ

Mam pytanie.Dwukrotnie aplikowałem na stanowisko pracownika magazynu w Państwa firmie.Czy ze względu na wiek,np.50 lat jestem spalony w przedbiegach?Pytam,gdyż posiadam umiejętności wymagane przez Państwa,czyli doświadczenie w pracy magazynowej,znajomość programów operacyjnych,"nietuzinkową osobowość"(a to wg.jednego z wpisów jest również atutem w Państwa działalności.Pytam z ciekawości.Pozdrawiam.

@MKZ

@MKZ Dzień dobry, ciężko jest nam odnieść się do Pana kandydatury, nie widząc Pana CV ( doświadczenie i kompetencje). Bez tych informacji ciężko jest nam powiedzieć z jakich powodów została odrzucona Pana kandydatura, natomiast wiek nie jest dla nas kryterium rekrutacyjnym. Zatrudniamy osoby w różnym wieku, również 50+. Jeżeli chciałby Pan uzyskać szczegółową odpowiedź, zachęcam do kontaktu mailowego na career@sinterit.com

Leszek
@Joanna

Czyli starsi pracownicy też mają szanse na pracę? A osoby na emeryturze też jak chcą sobie dorobić? Czy na magazynie jest ciężka praca i trzeba mieć krzepę żeby dawać radę?

Przemysław

Chwalicie atmosferę, a po pracy zdarzają się wspólne wyjścia? Kumplujecie się również poza pracą? :)

@Przemysław

Tak, po pracy w gronie z pracy zdarzają się wyjścia na piwo czy np. gokarty. Ale to już kwestia indywidualna, niektórzy częściej a niektórzy rzadziej spędzają czas wolny z kolegami i koleżankami z pracy.

Damian
@Michał

Zazdroszczę, bo samo to potrafi zrekompensować związany z pracą stres. Potrafię samodzielnie naprawiać sprzęt typu drukarki ale nie jest to poparte doświadczeniem zawodowym, czy to mnie nie przekreśla na starcie jeśli chodzi o aplikowanie na stanowisko montera drukarek 3d?

@Damian

Damian, zapraszam do kontaktu. Aktualnie mamy otwarte rekrutacje na stanowisko Montera Drukarek (usunięte przez administratora) Sprawdź ogłoszenie na naszej stronie Sinterit.com i wyślij Cv . Odezwiemy się .

Grażyna
@Michał

Czyli firma raczej z własnej inicjatywy nikogo tutaj ze sobą nie próbuje integrować? Bo w niektórych sam finansuje właśnie jakieś wypady dla ludzi, tutaj tego nie ma?

Witam! Jak wygląda sprawa z zarobkami jako monter? Czy są premie? Nadgodziny dla chętnych?

@Michał

Witam, Wynagrodzenie jest stałe co miesiąc, nie ma sytemu premiowego, nadgodzin raczej nie ma, czasami, w wyjątkowych sytuacjach są możliwe dla chętnych.

Czy pracownicy w Sinterit Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Tak :)

Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat stażu w firmie Sinterit?

@Kandydat

Dzień dobry, A co dokładnie Pani/Pan chciałaby/by wiedzieć ? Sinterit proponuje staże w różnych działach firmy, dla uczniów/studentów, którzy chcą odkryć jak wygląda praca w firmie produkcyjnej.

Jak wygląda ścieżka awansu w Sinterit Sp. z o.o.?

Konrad

Awanse wewnętrzne są czymś naturalnym. Kolega najpierw pracował na stanowisku montera, potem montażu końcowego, potem na serwisie, a obecnie pracuje w Dziale R&D jako konstruktor-mechanik :)

Beata
@Konrad

A jak wygląda droga do takiego awansu? Chodzi mi dokładnie o to w jaki sposób trzeba się wykazać. Czy to są jakieś wewnętrzne rekrutacje czy po prostu pracownik jest za coś doceniany? Ważne jest dla mnie by ustalić za co - czy jest to ogólne zaangażowanie czy coś konkretnego. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Sinterit Sp. z o.o.?

Konrad

To zależy od wielu rzeczy, ale generalnie żaden z kierowników nie ma syndromu "sztywnego pala Azji w (usunięte przez administratora) - wszyscy starają się być koleżeńscy. Jeżeli dążysz do tego, by Firmie zaszkodzić, no to wybacz - dostaniesz trzy-sekundowe upomnienie wzrokowe. Alternatywnie możesz liczyć na pięcio-sekundową pochwałkę wzrokową ;)

Jak się pracuje z ludźmi z Sinterit Sp. z o.o.?

Ludzie w Sinterit to jeden z najmocniejszych elementów tej firmy. Atmosfera jest super :)

Qwerty
@Michał

Atmosfera to jedyna rzecz ktora trzyma ludzi w tej firmie, chociaz i ona robi sie coraz gorsza

@Qwerty

Mimo to większość pracowników zdecydowała się pozostać, nawet dostaliśmy podwyżki w roku pandemii - więc chyba nie jest aż tak źle ;)

Florian

Słyszał ktoś czy firma prowadzi rekrutacje i jakie są szanse na pracę?

kandydat
@Florian

Witam, obserwuję rynek ofert pracy od początku roku i mam wrażenie, że Sinterit Sp. z o.o po prostu lubi prowadzić rekrutacje. Co kilka dni ponawiane jest ogłoszenie do działu marketingu ORAZ działu PR, zerowy brak odpowiedzi na wysłane CV oraz na prośbę o informację, na jakim etapie jest proces. A ogłoszenie na rocket.... znowu odświeżone wczoraj... Brak klasy i profesjonalizmu.

@Florian

Firma stale prowadzi rekrutacje z racji rozwoju, a wszystkie informacje znajdziesz tutaj: https://www.sinterit.com/career/#1608028106321-442a4bf6-99bb. Firma chce ludzi konkretnych: jeżeli masz wymagane doświadczenie, kompetencje, umiejętności, ale także fajną osobowość, czy charakter - składasz podanie (niczym nie ryzykujesz). Jeżeli natomiast składasz podanie na dane stanowisko, nie spełniając choćby 50% wymagań - może poszukaj pracy gdzieś indziej... Może się też zdarzyć, że złożysz papiery na stanowisko X, a HR zaproponuje Ci stanowisko Y, na którym Twoje umiejętności będą spożytkowane lepiej. Do mnie Firma odezwała się po miesiącu czasu.

@kandydat

Nie wiem z czego wynika brak informacji zwrotnej dot. rekrutacji, ale należy wziąć pod uwagę, że mamy pandemię - Dział HR może być przeładowany obowiązkami (to nie jest wymówka). Co do stale powtarzających się rekrutacji na dane stanowisko: czasem Firma nie może znaleźć właściwej osoby i szuka do skutku, czasem jej wymagania są nieprzystające do realiów rynku, a czasem tuż po zatrudnieniu jednego pracownika na dane stanowisko już potrzebujemy kolejnego (bo wymaga tego sytuacja). W 2017 roku pracowników było ok. 20, obecnie - ok. 70. Żadna firma nie lubi prowadzić przedłużających się rekrutacji (bo jest to związane z kosztami), ale czasem nie ma innego wyjścia.

Zostaw merytoryczną opinię o Sinterit Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Sinterit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sinterit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sinterit Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sinterit Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sinterit Sp. z o.o.
  • Kalwaryjska 69 lok. 9