Opinie o Wuprinż S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wuprinż S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wuprinż S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wuprinż S.A. w Poznań

Henia Nowy wpis

A ja widziałam właśnie w internecie, że mają aktualne ogłoszenie na stanowisko kierownika budowy. Szukam pracy dla męża i taka praca go interesuje. Chciałabym dowiedzieć się więcej o tej pracy, bo napisali, że wymagana jest gotowość do pracy w delegacji, prawo jazdy kat. B. Jak jest taka delegacja, czy ona trwa dłużej niż tydzień i czy jakas dieta za to jest liczona dodatkowymi dniówkami, czy jest stała stawka za wyjazd, obojętnie ile trwa?

Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia jako brak w mieście Zielona Góra. Chcę zarabiać 4000 PLN. Spotkaliście się z podobną ofertą?

Pracownik Nowy wpis

Proponuję aby administrator zwracał uwagę na to co pisze. Ta wypowiedź naprawdę brzmi jak bełkot.

Wuprinż S.A. poszukuje osób na stanowisko Monter. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Pracownik Nowy wpis

Oczywiście, że można liczyć na umowę o pracę i to od pierwszego dnia. Co do warunków, to proszę złożyć swoje CV, następnie zapraszamy na rozmowę w trakcie której zostaną przedstawione warunki naszej współpracy.

Ile jest zmian w Wuprinż S.A.?

Co do zasady jest jedna zmiana. Natomiast specyfika danej budowy, konkretny moment jej trwania oraz charakter prowadzonych robót w danym czasie może jednak powodować konieczność pracy zmianowej. Są to jednak wyjątkowe i dość odosobnione sytuacje, ale są.

Danuta
@pracownik

Czyli jeśli zdarzają się nadgodziny to są normalnie płacone? Czy odbierane jako wolne?

@Danuta

Są normalnie płacone.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wuprinż S.A. na stanowisko Specjalista ds. kosztorysowania? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Inżynier Budowy w Wuprinż S.A.?

Jeśli pytasz jakie doświadczenie należy mieć żeby pracować "na Inżynier Budowy" to uprzejmie odpowiadam że co najmniej jest potrzebna dobra znajomość języka polskiego.

Kamila

I tyle? Ukraińcy też tu pracują?

Firma Wuprinż S.A. szukała pracowników na stanowisko Inżynier Budowy w mieście Zielona Góra. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Firma WUPRINŻ nie szukała pracownika na stanowisko Inżynier Budowy w mieście Zielona Góra.

Mariusz

A w ogóle teraz kogoś szukają albo niedługo będą nowe rekrutacje? Szukam roboty i takie info bardzo by mi się przydało. Jak możesz to napisz czy rozmowa kwalifikacyjna jest trudna do przejścia i ile ma etapów?

@Mariusz

Aby móc precyzyjnie odpowiedzieć Tobie na to pytanie musiałbym wiedzieć na jakie potencjalnie stanowisko chcesz aplikować, bo w zależności od tego inny jest przebieg samej rozmowy rekrutacyjnej.

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Wuprinż S.A.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Księgowa

Obecnie firma WUPRINŻ nie poszukuje pracownika na stanowisko Księgowa.

Podwykonawca

Jak wupninż płaci ? Może ktoś się wypowie czy mają poślizgi w płatnościach za wystawione faktury?

Jaka atmosfera panuje w firmie Wuprinż S.A.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 8 października. Czy jest rotacja?

To nie jest rotacja. Atmosfera pracy jest zawsze oceną subiektywną. Należy pamiętać, że w głównej mierze to i sami pracownicy tą atmosferę kreują. Odpowiadając na pytanie, to atmosfera jest bardzo dobra.

MS

A jak wygląda wynagrodzenie za pracę w biurze?

@MS

wynagrodzenie za pracę w biurze jest uzależnione od zajmowanego stanowiska, posiadanego doświadczenia zawodowego, powierzonych obowiązków oraz oceny przez przełożonych jakości wykonywanej pracy.

Czy w Wuprinż S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Umowy zlecenia nie są zawierane w okresie próbnym. Umowa na okres próbny jest standardową umową o pracę. Z reguły po okresie próbnym (trzymiesięcznym) zawierana jest umowa o pracę już na czas nieokreślony.

adept - wolny strzelec

Mając na uwadze opinie postanowiłem się przekonać co ma do zaoferowania firma. Na dzień dobry przed biurem spore zamieszanie. Pracownicy domagali się podwyżek jednak ich nazwijmy to starania zostały za zamkniętymi drzwiami, które były opatrzone kodem dostępu ( łagodnie ujmując całą sytuacje ) Pierwsze wrażenie, hm... nie dobrze. Przez płot można dostrzec ich bazę, sprzęt to okazy muzealne:) Po wejściu do biura znalazłem się w centrum uwagi, cisza nikt nic nie mówił, każdy patrzył. Może przez tą awanturę ? Dziwne uczucie mnie ogarnęło. Zasiadłem przed właściwym biurkiem i ... spojrzenie na cv po chwili proponuję 20zł brutto na początek (instalatorowi, który ma 15 lat stażu, uprawnienia na maszyny, zgrzewarki doczołowe, elektrooporowe ) Po okresie próbnym 22zł brutto jeśli „ocenzurowano przez autora” - nie należę do grona tego typu ludzi, sami się domyślcie. Tak na prawdę nie ma żadnej rozmowy kwalifikacyjnej. Po prostu podziękowałem i opuściłem budynek, zamykając te drzwi bezpowrotnie. Dla mnie nie ma tam przyszłości.

Mag135

Ile może zarobić spawacz z uprawnieniami w tej firmie. I czy praca jest na miejscu czy tez delegacja? Proszę o odpowiedź

RR
@Mag135

Na bazie zarobisz 3000 zł netto. Będzie miał delegacje w deszczu i zimą. To jest praca na zewnątrz !!!

Mateusz

Ile u was ludzi pracuje ?

@Mateusz

Ponad 130. Nigdy się z wypłatą nie spóźnili.

Alicja

Widzę, że jesteś pracownikiem firmy. Czy możesz napisać czy nadal jest tak duży zespół i czy można aplikować do pracy na jakieś stanowisko? Zastanawiam się czy pandemia wpłynęła jakoś na firmę i była np. redukcja stanowisk pracy.

RR
@Alicja

Pandemia nie wpłynęła na liczbę zatrudnionych osób. Porządni ludzie odchodzą, a lenie zostają. Zwalanie jeden na drugiego jest normą. Jeśli chcesz naprawdę tam pracować szykuj już teraz sobie "dupochron". Wszystko na papierze !!! Wystarczy, że stanie się wypadek, a zobaczysz jak to działa.

Czlowiek orkiestra

Właśnie odchodzę na własną prośbę. Praca tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Faktycznie nigdy nie spóźnili się z wypłatą i była ona nie zła. Spędziłem w tej firmie pięć lat. Sprzęt stary często psujący się. Cud, że nic nikomy się niestało, Choć mimo przestrzegania BHP wypadki były. Wszystko na wczoraj. Obowiązków dużo, a ludzie odchodzą z różnych powodów. Firma nie należy do najgorszych i jak ktoś chce pracować może spędzić tu nawet całe życie. Pozdrawiam koleżanki i kolegów.

Lukas

Jak liczne zatrudnienie jest w wuprinż?

Ktoś

Słaby płatnik, opóźnienia powyżej 30 dni , uważajcie.

@Ktoś

pracuje w firmie od poczatku jej utworzenia... NIGDY nie spoznili sie z wynagrodzeniem!

@Ktoś

Wszystko zależy od humoru księgowej :)

Leszek
@Stary

To jak w końcu jest z tą terminowością wypłaty wynagrodzenia? Zdarzają się opóźnienia, czy była to fałszywa informacja? Proszę o rzetelną odpowiedź, ponieważ jest to dla mnie ważne.

Piotrek

Na jaką płacę mogą tu liczyć mechanicy maszyn budowlanych? I czy aktualnie jest może na te stanowiska?

@Piotrek

pod 3 tyś netto.

Jak się pracuje z ludźmi z Wuprinż S.A.?

Stary

Czasami jest nerwówka, czasami luz

tutek

@Ktoś Może to jakaś sporadyczna sytuacja z tym opóźnieniem? Słysząłem dobre opinie.

Weronika
@tutek

Całkiem możliwe, że tak jest. Planujesz się przyjąć do pracy w Wuprinż S.A.? Gdybyś był na rozmowie, to koniecznie napisz, jak poszło.

Zostaw merytoryczną opinię o Wuprinż S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Wuprinż S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wuprinż S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wuprinż S.A.?

Kandydaci do pracy w Wuprinż S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wuprinż S.A.