Wuprinż S.A.

Opinie o Wuprinż S.A.

Remiks

Zenek
@Remiks 07.12.2017 12:21
Skoro w firmie nie są przestrzegane zasady BHP to dlaczego nie rozmawiacie z szefami tylko piszecie na forum? W jakim celu??...

Pewnie tego typu opinie wypisują byli pracownicy, którzy się nie sprawdzili.... znam kilka osób z tej firmy którzy tam pracują po 20-30 lat więc chyba tak źle się w niej nie dzieje

Gość

Jak wygląda praca na stanowisku inż. bud w W.? Warto?

@HYDRA 21.06.2017 17:28
Ciekawe czy nadal szukają inżynierów multidyscyplinarnych do robienia: dokumentacji, przedmiarów, rozliczeń, kosztorysów, proto...

Całkiem możliwe że chcą mieć Kierownika Budowy w cenie Inżyniera - tak sie nie da. Z tym betonem jak ktoś wyżej wspomniał coś może i jest. Takie firmy z własnymi siłami są ciężkim środowiskiem do pracy bo maja wiele wspólnego z PRL. Zyski z kontraktów są mizerne jest ich wiele a papierów coraz wiecej .

@Gość 07.06.2017 13:52
Jak wygląda praca na stanowisku inż. bud w W.? Warto?

Jesli chcesz pracować za 2100 netto miesiecznie gdzie twoja pensja ma 3 skladniki czyli(podstawa, premia, nadgodziny) to gorąco polecam. Jakieś pytania?

juras z gazownni

w wuprinżu łamią przepisy BHP! byłem tam nowym pracownikiem i jak poszedłem z tym do kierownika to mnie wyzucil z pracy w ten sam dzień.... zna ktoś BHPowca z wuprinżu? proszę j jakiś kontakt

@juras z gazownni 20.10.2017 00:03

b.kmiecik@wuprinz.pl bhp to jedna wielka kpina w tej. Kaski i kamizelki na glowach ale po nazwijmy to budowie biegaja w trampkach niczym po wykopkach na wsi. Do tego sprzet pamietajacy czasy komuny jednym słowem nic dodać nie trzeba.

Weronika

Obecnie poszukiwany jest kandydat na stanowisko Referenta ds. zakupów w dziale handlowym. Czy ktoś z was pracował na podobnej posadzie w Wuprinż S.A. i mógłby podzielić się z innymi użytkownikami forum zdobytym doświadczeniem? W ofercie pracodawca wspomina o możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych - jak to wygląda w praktyce?

Weronika

Widzieliście już aktualne oferty pracy? http://wuprinz.pl/kariera-oferty-pracy Wuprinż S.A. poszukuje osób na stanowiska: Referent w dziale kadr i płac oraz Mechanik maszyn budowlanych. Jakie macie opinie?

Monter

Praca w Wuprinż to jakiś dramat, żeby przy 200h miesięcznie zarobić nieco ponad najniższą - wytrzymałem 4 miesiące - przez pierwsze 3 miesiące mówiono że po okresie próbnym się wszystko zmieni, i jak można było się spodziewać nic się nie zmieniło

tikol

Wiesz jak jest ktoś nowy i jeszcze nie ma doswiadczenia w robotach inżynieryjnych to podejrzewam,ze szkolenie takie może odbedzie sie musi zostać jakoś wprowadzony,prawda?

wojas

.... licznie szkolenia a to się uśmiałem .

Widziałem osobiście jakimi "furami" jeżdżą prezesi. Niedawno jeden z nich podjechał Octavią. Jak na takie stanowisko to faktycznie są cholernie rozrzutni. Na mieście widać ich samochody i to jak wożą nimi ludzi. Co do kasy to nie mam pojęcia, a układy są wszędzie. A opinię jako wykonawcy, a sam pracuję w tej branży mają bardzo dobrą. Trochę więcej obiektywizmu.

Anonim

Patrzą tylko na kasę, człowiek się nie liczy, prezesi jeżdżą furami, a tobie każą dymać na piechotę. Ale jak ktoś lubi robić za minimalną, a jeszcze lepiej charytatywnie na budowie to polecam. Nawet jak coś potrafisz to i tak nie licz na zbyt wiele nie włażąc odpowiednim ludziom w odpowiednie miejsca. Tak to jest jak się leci na dobrej opinii, ale opinii sprzed wielu lat.

Anonim

Z tego co s Z mojej wiedzy brak kontraktów w ostatnim okresie spore zwolnienia traktowanie nie najlepsze

Lena

Idź na rozmowę kwalifikacyjną to zobaczysz jak się opłaca :(

Zed

Dla zdesperowanych. Jest kilku młodszych naiwnych, którzy jeszcze są OK, a poza tym dominuje jeden "beton" z którym się walczyć nie da. Jeden układ - a jaki jest jego cel to można sobie dośpiewać. Stara i czasem skłócona "rodzinka". Ktoś wyżej wspomniał o pewnej służbie, która powinna się nimi zająć. Jak ktoś lubi wolontariat to coś w sam raz dla niego.

macie informacje dla mnie

Prosiłbym bardzo wszystkich o przekazanie informacje na temat zatrudnienia w wuprinż studentów przyszłych inżynierów, którzy bardzo chcą pracować w branzy inżynieryjnej i jest to ich wymarzona praca. Mam za bardzo może wygórowane ambicje, ale coz takie czasy - trzeba sie cenic i wiedziec czego sie chce od zycia.

uznan

Wuprinż świadczący usługi w postaci robót inżynieryjnych w Poznaniu i nie tylko na brak kontraktów chyba nie może narzekać. Zastanawiam się czy są świadomi swojej renomy i elementów nad którymi warto byłoby popracować? Powiedzcie proszę jakie warunki oferują na wstępie ludziom, którzy są świeży w branży i przychodzą po studiach..

Rea
@uznan 10.03.2015 10:02

Rewelacyjne - 12h zapieprzu za minimalną.

radek

dajcie znać jak to wszystko wygląda, bo już sam nie wiem czy opłąca mis ie aplikowac do nich czy dac sobie spokój. Prosiłbym o naprawde obiektywne opinie, bo już sam nie wiem co mam robić w tej sytuacji, czy iść normalnie do do nich osobiście i dowiedieć się co i jak, wydaje mi się, że to byłaby najlepsza opcja.

on

Poznałem działania tej firmy, moim zdaniem to prokuratura będzie odpowiednim organem do przemówienia do rozsądku.

Anonim

Czyżby ta opinię wydał ktoś z "plecami" , hm???

Anonim

Potwierdzam te negatywne opinie ... układy i układziki niestety, a do tego wolontariat - jak ktoś ma twardą [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] może pomyśleć o wsadzeniu Jej w to dno zwane WUPRINŻEM, Choć podkreślę, że wielkim plusem jest fajna atmosfera! /gdzieniegdzie/ ;)

rura

powiedziałbym dno, ale ............... to drugie dno....muł, układ i smród

ja

fajna praca, zarobki na początku takie sobie, później się rozkręca i jest ok.

potwierdzam dno

weteran

masakra, nie polecam, nędza, dnooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Dobra Firma

Zostaw opinię o Wuprinż S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wuprinż S.A.