Liga Plus Sp. z o.o.

Opinie o Liga Plus Sp. z o.o.

Dawid Ścibisz

Bardzo dobra współpraca, terminowe przelewy. Kompetentni ludzie w oddziałach, bardzo pomocni.

Trimavera

Dostawa jedzenia-Polecam Dobra kasa

STANLEY
@Trimavera

Można jakieś namiary na tą pracę

Firma solidna i godna polecenia. Bardzo dbają o dobro pracownika. Jestem pod wrażeniem.

ola.ola

Świetnie mi się współpracuje z tą firmą. Są bardzo wyrozumiali i dbają o pracowników. Polecam serdecznie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Liga Plus Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży usług HR z j. niemieckim? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Kurier

Cześć, jakaś opinia na temat pracy kuriera w Duren ? Czy jedzie ktoś w lipcu może ? Planuje jechać sam aczkolwiek z kimś razniej.

Zofia
@Kurier

A masz jakieś doświadczenie jako kurier?

Kurier
@Zofia

Pracowałem w GLS w Polsce

@Kurier

Bedzie latwo Tylko mieszkanie Poszukaj potem na wlasna reke

Łucja
@Marek

Na własną korzystniej wychodzi?

Kamil
@Marek

A jak wygląda praca bez języka jako kurier? Tam jest napisane że zatrudniają bez języka

Krystian
@Zofia

A jak się nie ma doświadczenia i nie zna języka? W opisie jest napisane że bez języka przyjmują.

Łucja
@Krystian

No to chyba sam sobie odpowiedziałeś?

@Kamil

Skaner w jezyku Polskim

Kamil

A jakim samochodem się jeżdzi?

@Kamil

GLS Mercedes Sprinter

Madzia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Szybko znaleźli odpowiednią pracę dla mnie. Polecam

Madzia

ola.ola

Agata

Jestem zadowolona. Poprzednia agencja nie byla tak pomocna w roznych kwestiach-/-Poleconko :)

PGramatykaP

Firma zapewnia dobre wynagrodzenie, bardzo miłą obsługę i dobre warunki pracy. Jeśli ktoś oczekuje od pracy fajnej atmosfery i komfortu to polecam. Istnieje możliwosc zaliczek

MN

Witam, czy jeździ ktoś jako kurier w Kolonii, z tej agencji, jak tak to proszę napisać czy warto, jak to wygląda itd

Pytanko

Jak wygląda zakwaterowanie dla par? Czy pokój jest z łazienką? Na ile osób jest kuchnia?

Tomasz

Atmosfera, kontakt z przełożonymi, zarobki w porządku. Nie narzekam na tę pracę.

Robert

Podoba mi sie praca tutaj, bo atmosfera jest w miarę spokojna. Jest stabilnie i nie ma na co narzekać. Zarobki są w porządku.

Joanna

Jestem zadowolona z pracy. Jest stabilnie i bezpiecznie, wypłaty o czasie. Nie mam na co narzekać.

RobertK

Pracowałem w Lidze 2 miesiące temu przez kilka miesięcy. Musiałem wrócić z powodów rodzinnych, jednak jak wszystko się ustabilizowało postanowiłem wrócić, ponieważ bardzo dobrze wspominam tę agencję. Pracowałem już w wielu miejscach, a z tej firmy jestem najbardziej zadowolony dlatego postanowiłem wrócić. Wypłaty są zawsze na czas, jest stały kontakt z agencją, która dba o pracowników, ich potrzeby i zawsze stara się pomoc i można na nich liczyć. Praca jest przyjemna i łatwa do nauczenia z możliwością awansów. Sprzęt, zakwaterowanie oraz dojazdy do pracy również są zapewnione. Polecam i zamierzam zostać na stałe.

Niuniek534

Witam. W dniu 19.02.22 wyjechałem do Niemiec do pracy jako kurier do poczty niemieckiej miałem zapewnioniona kwaterę ze strony firmy Liga plus za 300 euro co się okazało że kwatery nie było sprawę zawalił pan kordynator nie potrafił ogarnąć tematu. Nie odbiera telefonów ani wiadomości SMS. W obiecankach z strony Liga plus obiecali coś w ostatniej chwili zorganizować nocleg nie udało się więc postanowiłem wrócić z powrotem do Polski.Nie polecam tej firmy ze względu na nierzetelnosc pracownikow i kordynatorow . Nawet nie mają sumienia odczytać i odpisać na smsy. Na koniec chciałbym pozdrowić pana kordynatora Wiktora który jest osobą niekompetentna. Pozdrawiam

Bbbart

Pracowalem przez agencje dorywczo przez 4 msc. Jestem zadowolony, bo moglem sobie dorobic, wyplata byla na czas i kontakt bezproblemowy.

Wojciech1982

Firma w porządku szybko załatwiają formalności. Koordynatorki kompetentne, wypłaty na czas.

Maria

Wszystko super ! Stały kontakt z pomocnymi koordynatorkami, dobre pieniądze i wypłaty na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Liga Plus Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Liga Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Liga Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Liga Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 44 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Liga Plus Sp. z o.o.