Poliamid Plastics

Opinie o Poliamid Plastics

Napiszcie co sądzicie o rekrutacji na stanowisko mechanik utrzymania ruchu. Bardzo przepytują z zagadnień z elektroniki i automatyki? Dodatkowo przeczytałem że to praca pod presją czasu. Mimo dwóch zmian trzeba zostawać czasem po godzinach?

Aganemnon Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

A czy jest tutaj jakieś dofinansowanie do posiłków w pracy/współpraca z smart lunch lub podobne rozwiązanie?

Zarobki dla magazyniera czy operatora wózka widłowego, dopiero można poznać na rozmowie kwalifikacyjnej, myślałem, że przeczytam coś na ten temat w wątku. Trudno. Zaintrygował mnie wpis, że operator może nie mieć uprawnień a wystarczą chęci do ich wyrobienia. Pracodawca w całości pokrywa koszt takiego szkolenia? W zamian pracownik zobowiązuje się lojalką co do firmy?

Czy można liczyć w Poliamid Plastics na prywatną opiekę medyczną?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Poliamid Plastics? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Sabina

Mąż szuka zatrudnienia jako operator wózka widłowego, oczywiście uprawnienia i doświadczenie posiada. Znaleźliśmy już nieaktualne ogłoszenie ale nie ma przedstawionych w nim zarobków, orientuje się ktoś ile można aktualnie zarobić? Na h jakie stawki na start? Premie o których mowa wypłacane są co msc czy może w systemie kwartalnym?

@Sabina

Witam Oferta na magazyniera z uprawnieniami UDT jest nadal aktualna O stawkach w ogłoszeniach nie piszemy, jak zresztą większość pracodawców, bo jest to często sprawa doświadczenia i kwalifikacji uprawnień UDT Podstawa wynagrodzenia jest raczej stała, jedna z premii jest również miesięczna i stała, pozostałe ustalenia są przedstawiane na rozmowie kwalifikacyjnej Pozdrawiam i zapraszamy do kontaktu

@Poliamid Plastics

Witam, jakie są wszystkie rodzaje premii, które mogą przysługiwać? Widziałem, że brygadzista produkcji jest teraz potrzebny, wpisany został atrakcyjny system premiowy, czy rozliczenie występuje także z wyników zespołu? I czy premie świąteczne też występują?

Michał kandydat
@Poliamid Plastics

Dziwi mnie postawa działu rekrutacji chcą przejąć do pracy a zarobki są tajne skoro państwo nie chcecie podać zarobków choćby w widełkach od ilu do ilu to jak chcecie zachęcić ludzi do pracy .Większość zainteresowanych będzie omijać was szerokim łukiem gdyż szkoda czasu rozmawiać jak się nie wie o. Czym.pozdrawiam i obudźcie się wasza oferta nie jest warta zainteresowania

Szukający pracy

Czy w firma szuka nowych pracowników, jeśli tak to na jakie stanowiska i na jakie stawki można liczyć?

@Szukający pracy

Witam W chwili obecnej trwa rekrutacja na stanowisko magazyniera z uprawnieniami UDT oraz pracownika przygotowania produkcji . Aktualne oferty pracy zawsze na www.poliamid.com

Ciekawe, bo jednak według naszych kadrowych danych mamy zdecydowaną większość polskich pracowników, choć faktycznie dobrze nam się pracuje również z naszymi Ukraińskimi współpracownikami.

TamNaTwarzachMakeUp

Boski zakład. To nie żart, w końcu niczym w jednym z przykazań w poliamid nie możesz mieć innych (wybranych) zakładów produkcyjnych w CV po pobycie u nich. Czemu? Dobre pytanie i dobry powód. Poważne zarządzanie. Szacunek do pracowników z "góry" i ich pracy jest znikomy, choć czasem pod maską make up'u pięknie zakrywany. Niektóre cytaty z "czasów ukraińskich rządów" i nie tylko do tychże pracowników (często wieloletnich i po prostu dobrych, pracowitych) nie są nawet warte cytowania, dna nie dosięgają, a jedynie ukazują prawdziwy poziom kultury bez "tapety na twarzy". Poważne zarządzanie. Kierownik produkcji z zadatkami na następcę Jacka Kurskiego w aspekcie kłamstw, idealny kandydat do kariery w np. (usunięte przez administratora) aż żal marnować taki talent ... Z takimi pięknymi skrzydłami można lecieć aż do nieba w tym temacie. Poważne zarządzanie. Jest kilku naprawdę wartościowych ludzi tam (ich ilość spada), a wielu niestety to wampiry informacyjne. Czerpią garściami z innych, dokładają swoje i przekazują dalej, często wyżej. Widocznie ich życie na tym polega ... Nieważne w sumie też czy to prawda, czy fikcja zupełna czy częściowa, najistotniejsze jest, że ludzie u góry wierzą we wszystko, choćby to było tak naprawdę mało istotne. I takie właśnie wampiry informacyjne to cenny nabytek pracowniczy, nie Ci, którzy uczciwie pracują i zajmują się tym, czym powinni. Poważne zarządzanie. Czy jest tak w wielu miejscach ? Zapewne tak, ale co człeka boli? Ano to, że tak kompletnie nie musiało być, starsi stażem opowiadają, że dobrych kilka lat temu tak po prostu nie było. Była inna atmosfera, robota wykonana, a i płaca niekoniecznie najważniejsza,gdy człowiekowi dobrze, a są wartości, zasady i szacunek. To jest najważniejsze mimo wszystko. W Poliamid jest coś nie tak, tam na twarzach mają make up ...

Bogusia

Inspektor jakości jakie ma obowiązki? Wcześniej pracowałam na kontroli jakości, a teraz na nowo muszę szukać pracy i usłyszałam że tutaj były przyjęcia kiedyś. Tylko chciałam trochę poznać tę pracę, ogółem wiadomo coś o przyszłych przyjęciach?

@Bogusia

Witam W tej chwili niestety nie ma przyjęć w dziale jakości, ale mamy kilka wolnych wakatów na produkcji Proszę podesłać swoje CV na na praca@poliamid.com

Justyna
@Poliamid Plastics

Czyli kobiety u was na produkcji też pracują? Nie jest za ciężko? Bo nie wiem z jakiego rodzaju ciężarami się tu pracuje. Czy po prostu panie dostają lżejsze obowiązki?

Jerzy .B

Cześć. Mam pytanie. Dlaczego hale Poliamid w Kłodzku bede sprzedawane? I dlaczego będą przenosić firme w inne miejsce ? A co z pracownikami ? Nie każdy będzie przecież mógł dojechać do Jaszkowej Dolnej?? O co tu chodzi ???

@Jerzy .B

Dzień dobry. Bardzo dziękujemy za troskę o naszych pracowników, ale na szczęście nie ma potrzeby zamartwiania się o ich przyszłość. Sami jesteśmy zaskoczeni faktem , że ktoś zadaje sobie tyle trudu ,żeby roznosić takie plotki. Nic nam nie wiadomo na temat sprzedaży hal, a już na pewno o nowym miejscu w Jaszkowej Dolnej. Na przyszłość proszę najpierw podejść do swojego kierownika, ewentualnie do kadr i zasięgnąć wiarygodnych informacji , a nie rozpisywać się na forach i powoływać na nieprawdziwe informacje. Pozdrawiamy i życzymy spokojnej pracy .

Wojciech Rybiński Ryba

Dlaczego z firmy odeszły wszystkie osoby doświadczeniem ? Jaki był powód ich odejścia ?

Donek

Dziwna sytuacja MOJA OPINIA ZOSTAŁA USUNIĘTA napisałem o głupocie jaka panuje na firmie mianowicie o sastosowaniu wentylatorów które są ustawiane i dmuchają chłodne powietrze do góry po to żeby zepchnąć gorące powietrze i opary z plastiku w dół chyba tylko po to żeby pracownikowi było jeszcze goręcej. Zamiast zamontować wentylatory jak najwyżej i wyrzucać gorące powietrze na zewnątrz. Szanowna DYREKCJO PRAW FIZYKI NIE OSZUKACIE.

Jacek Rycerz

A jaki był powód odejścia pana Borzuty z firmy? Jest jakiś konkretny powód ? Czy coś złego dzieje się z firmą ???

@Jacek Rycerz

Proszę zapytać Pana B :) Z firmą nie dzieje się nic złego, ale rzecz jasna to kolejny powód żeby zasiać odrobinę zamętu.

@Poliamid Plastics

A ja tu nie robię, personaliów żadnych nie znam i chcę zwyczajnie wiedzieć, czy jakaś prosta robota się u Was znajdzie, jak nie teraz, to w ciągu tych letnich miesięcy, cobym dorobił, gdy przerwę mam w studiowaniu? Widzę, że jest kilka ogłoszeń na stronie firmy i że osoba co zostałaby operatorem wózka widłowego, może być wysłana na szkolenie UDT. Piszecie też o 2-3 zmianach. Ile więc ich jest na dziś i w jakich kwotach występują pensja zasadnicza oraz wymienione dodatki, czyli premia frekwencyjna i ta druga?

Wiktoria

Brat znalazł na stronie firmy ofertę pracy dla ustawiacza wtryskarek. Pisze tam że pracownik otrzymuje atrakcyjny system premiowy. Można jakieś szersze informacje na ten temat? Za co te premie? Jaka jest ich wysokość? Chciałabym też poznać widełki płacowe na tym stanowisku, bo w ogłoszeniu nie podano

Wujek samo zło
@Wiktoria

Niech brat odpuści sobie tą firmę bo pewnym czasie sam się zwolni. W tej firmie dzieje sie bardzo źle tak słyszałam od znajomego Ukrainca który pracuje.

Alina
@Wujek samo zło

Jest dobrze A będzie jeszcze lepiej,możliwość rozwoju ,pakiet medyczny, odzież robocza, buty ochronne ,kamizelka odblaskowa i wiele więcej.

Edyta
@Wiktoria

@Wiktoria Większość pracodawców w regionie nie podaje wynagrodzenia w ogłoszeniu . Są to "obszary" omawiane na etapie rozmów rekrutacyjnych i uzależnione od kwalifikacji, doświadczenia oraz kompetencji kandydata . Proponuję wziąć udział w procesie rekrutacji , który pozwoli samemu bratu przyjrzeć się firmie, poznać proponowane warunki, a następnie ma możliwość podjęcia decyzji czy chce, czy nie chce podjąć zatrudnienie. Wydaje się to lepszą opcją niż słuchanie opinii typu " wujek samo zło", którego znajomy znajomego twierdzi że jest źle...a sam niestety kolega nie jest bezpośrednio zatrudniony przez Poliamid , a Agencję Pośrednictwa Pracy.

@Edyta

Większość może tak nie robi, ale dlaczego wy też nie? Teraz tak do każdej firmy jeździć i przechodzić rekrutacje, żeby się dowiedzieć, na co człowiek w ogóle się pisze… No ja nie wiem, a chociaż można wiedzieć, czy podwyżki są co jakiś czas?

A proszę bardzo ...Otóż wszystkie Panie dostają w ramach uposażenia koszulki, polary oraz obuwie ochronne. Możliwe jest też wyposażenie naszych pracowników w spodnie robocze, ale póki co Panie decydują o wyborze i wolą pracować w ciemnych spodniach sportowych lub leginsach, w których łatwiej im jest wykonywać pewne czynności. Natomiast wszystkie niezadowolone z takiego wyboru Panie zapraszamy do złożenia zamówienia na spodnie robocze . Numer kontaktowy dostępny na ochronie i kierownika zmianowego :)

Paula

A ile zarabia inspektor jakości? Były poszukiwania takiego pracownika w przeszłości. Ktoś tu pisał, że oszczędzają na ludziach. Ciekawa jestem, czy to by miało każdego szczebla dotyczyć.

Bob Marley

Czy to pradwa że w Poliamidzie juz nawet Ukraince sa kierownikami ???

Justyna
@Bob Marley

A to ogólnie dużo obcokrajowców tu pracuje? W ogóle na stanowisko kierownicze to rekrutacja zewnętrzna jest prowadzona czy można liczyć na awans? Ktoś odpowie?

@Bob Marley

W Poliamid Plastics kierownikami są osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę oraz mające staż pracy w Poliamid ponad 5 lat ( wyjątek-nowy kierownik magazynu ). Jednocześnie nie dyskryminujemy osób ze względu na narodowość i dlatego współpracujemy z Agencją Pracy zatrudniającą obywateli różnych narodowości.

@Justyna

W zależności od potrzeb na stanowiska kierownicze prowadzone są rekrutacje wewnątrz firmy, a w przypadku niepowodzenia uruchamiana jest rekrutacja zewnętrzna . Proszę sprawdzać aktualne oferty pracy na www.poliamid.com

Holy
@Justyna

Głównie są to pracownicy ze wschodu, lecz kryzys powoduje konieczność zatrudnienia również chętnych z krajów azjatyckich ,m.in.kazachstan ,Azerbejdżan, Unga Bunga,Mongolia .i wiele innych.

Kazimerz

Witam. A jeśli chodzi o logistyke tak jak zarobki dla początkujących ???

Teksas

Zwolnienia sypią się jak domek z kart. Panie Dyrektorze, może warto byłoby się zastanowić dlaczego i kto jest odpowiedzialny bądź komu tej odpowiedzialności i umiejętności zarządzania brakuje. Obudźcie się!

Maja
@Teksas

Dużo osób zostało zwolnionych w ostatnim czasie? Czym to jest spowodowane? Coś się dzieje z firmą?

Marzena
@Teksas

Seri zwolnienia? A co z okresem wypowiedzenia? Jest przestrzegany zgodnie z kodeksem pracy czy wysyłają na urlop czy idą na jakiś układ w tej sprawie z pracownikiem?

Wiktoria

Dużo tych osób na ten moment dostało wypowiedzenie? Wiadomo dlaczego? Będą redukować załogę czy na te miejsca będzie jakaś rekrutacja prowadzona? Wiadomo coś?

Edyta
@Wiktoria

@XXX i @Teksas Czytam i zastanawiam się skąd Państwo biorą takie informacje? Owszem zdarzyły się od początku roku 3 wypowiedzenia, ale nie są to masowe zwolnienia lub innego typu redukcje .Mam wrażenie ,że dla podtrzymania starej śpiewki pt "Poliamid już długo nie pociągnie" naginane są fakty i specjalnie zasiany niepokój . Otóż drodzy Państwo, opierając się jedynie na faktach pragnę poinformować iż mamy więcej "zatrudnianych" niż "zwalnianych lub zwalniających się ", a firma ma się całkiem dobrze. Pozdrawiam

@Edyta

To dobre wiadomości są! Można wiedzieć jakie były powody odejścia tamtych osób? Ci nowi zatrudnieni to na jak długo otrzymują pierwszą umowę?

Ilona

Witajcie, co powiecie na temat stanowiska narzędziowiec? Jest taka oferta na stronie firmy i mąż chce aplikować. Dobrze można zarobić? W ofercie piszą o systemie premiowym i premii frekwencyjnej. Jakie warunki trzeba spełniać żeby się na to załapać?

Leon
@Ilona

Więc stanowisko narzędziowca to najłatwiejsze stanowisko od czasu do czasu trzeba śrubę wykręcić i wkręcić. Małpa by sobie poradziła. Co do zarobków przez pierwsze 3 miesiące jest okres próbny więc słabo tylko 7tyś brutto + premia uznaniowa do 1500zł brutto w zależności od humoru dyrektora oraz premia obecności 1000 zł. A warunki są takie jeśli masz więcej muzgu niż parówka możesz być nazedziowcem

Bołys
@Leon

Za 7k + premie to bym nam się nie chciało tymi śrubkami kręcić. (usunięte przez administratora)

Jacek

A jakie obowiązki należą do brygadzistow Poliamid Plastics ???

J. W

Co słychać wPoliamid? Szykują się jakieś wielkie zmiany ?

Zostaw merytoryczną opinię o Poliamid Plastics - Kłodzko

• Jak się pracuje w Poliamid Plastics?

Zobacz opinie na temat firmy Poliamid Plastics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poliamid Plastics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poliamid Plastics