Poliamid Plastics

Opinie o Poliamid Plastics

Stary mieszacz

A jak tam na mieszalni? Zmieniło się coś? Kto sądzi teraz

Magdalena
@Stary mieszacz

Również mnie to ciekawi - musimy w związku z tym poczekać na odpowiedź od kogoś, kto posiada takie informacje. Przeglądałam ostatnio z ciekawości oficjalną stronę internetową firmy Poliamid Plastics i zauważyłam, że właśnie prowadzą tam rekrutację: http://www.poliamid.com/kariera/ Może byłbyś zainteresowany aplikowaniem tam?

Magdalena

Po pierwsze - na forum GoWork.pl raczej unikamy posługiwania się danymi personalnymi konkretnych osób (obowiązuje tu bowiem ochrona danych osobowych). Po drugie zaś - wypowiadamy się tu w sposób stosowny. Chętnie poznalibyśmy warunki pracy w Poliamid Plastics. Powiesz nam zatem, czy nowy pracownik może tam liczyć na umowę o pracę już od pierwszego dnia, czy jednak obowiązuje tam okres próbny? Powiedz nam coś więcej o tym.

Ric

Teraz ciekawie bedzie mial magazyn Skończą dopisywac godziny w zamian za pomoc w remoncie Teraz zamiast 300 nadgodzin bedzie 130 hehe i bedzie KTOŚ mial bardzo ciekawie.... Własciciele zrobili idealny krok w strone magazynu nie będą przyjezdzac jak im sie podoba ????????????????????????????????

@Ric

Podjęto jakąś kluczową decyzję związaną z pracownikami magazynowymi w firmie Poliamid Plastics? Tak przynajmniej wnioskuję z Twojej wypowiedzi. Mógłbyś uzasadnić treść, którą chciałeś przekazać swoim wpisem? Będę wdzięczny, ponieważ widzę, że to ważne informacje, dlatego warto je dobrze zrozumieć.

Aleksander

Pytasz o pracownika Poliamid Plastics? Czy Ty także jesteś związany z firmą czy tylko znasz pracowników? Na stronie http://www.poliamid.com/kariera/ jest prowadzona rekrutacja dla nowych pracowników. Czy ktoś zatrudniony w firmie może przybliżyć jak ona wygląda i ile etapów trzeba przejść żeby się dostać?

Nn2

Jeden filar padł, firma jeszcze stoi:) jakoś :) a co będzie jak drugi filar runie, piszcie co sądzicie ?

Sandreto
@Nn2

Nie ma pierwszego filaru i nawet naklejek nie potrafią dobrze zrobić :) sam się domyśl co będzie bez drugiego

@Sandreto

Znacie może szczegóły rzekomego upadku pierwszego filaru firmy Poliamid Plastics? W internecie nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat, a przyznam, że jest to niepokojąca informacja. Możecie napisać coś więcej na ten temat? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Poliamid Plastics? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Zarobki marne... Najnisza krajowa plus "premia" za staż. Praca prosta i nie ciężka chyba że zakompleksiony brygadziste cię nie lubi. Awanse zależą od tego czy cie potrzebują. Jesteś byłym mechanikiem bądź masz myk do "kręcenia srobek" może wezmą cię na zmieniacza form za uwaga uwaga 2200 xd Ciężka robota za wieczne pretesje bez dziękuję. Oczywiście musisz mieć znajomości bo bez tego tam ani rusz. Atmosfera w pracy fatalna... Lepiej iść do Lidla lepsza kasa i lepsze traktowanie. Chyba że nie macie wyboru... To współczuje

Kamil K.

Powiem Ci, że masz mylne dane bo zmieniacz zarabia trochę więcej jak jakieś marne 2200.

Z ABB

Pod stołem na rękę ??? Ile teraz dają ?

Rock

Praca nie ciężka? Chyba jesteś jakiś nienormalny, zależy od tego jakie maszyny dostaniesz i ile. Nieraz mając dwie maszyny nie jesteś w stanie się wyrobić przez brak organizacji i chaos w firmie. Zmieniacz może trochę luźniejsza robota, ale brak podstawowego sprzętu i narzędzi, trzeba kombinować szukać po halach, formy w magazynie pomieszane. Zmieniacze nie chcą szkolić bo nie ma na to czasu, więc albo sam załapiesz ten chaos albo nie dasz sobie rady.

Franko

Jak nie ma gorszego przeciez najgorszy jest select comfort

Stary

Co nowego ?

Ździchu
@Stary

A nic poza tym, że filary się wykruszają.

hohoh
@Ździchu

a jak się dwa wykruszą to co wtedy będzie??????????????????

Stan...
@Stary

Podbijam - co nowego w firmie?

...

No jeżeli w tej firmie olewa się kogoś kto zna się na robocie, a na narzędziowie bierze człowieka bez podstaw rysunku technicznego, znajomości narzędzi, o pomiarowych to już nawet nie wspominam to współczuje tej firmie. bardzo ciesze się ze uciekłem z tej firmy, (usunięte przez administratora) jak... na produkcji ukraina, zmuszanie do pracy w weekendy? Czesiu, proszę się to naprawdę nie potrzebne jest! no naprawdę słuchaj no!

Ada....:)
@...

Piszesz ze zmuszają do pracy w weekendu!!! A ja są rozliczane te prace, na legalu czy pod stołem??? I jake dają stawki na weeken? Można dorobić w same weekendy na narzędziowni!

Ada....:)
@...

gujuk
@Ada....:)

a przez sgp wiecej mozna zarobic?

@Ada....:)

Byłeś kiedyś chłopcze w szkole,? Naucz się pisać (usunięte przez administratora), a później zadawaj takie głupie pytania

Gujuk
@..

TAK BYLEM W Szkole :) TYLKO SIE PYTAM CZY MOZNA CZY NIE WIĘCEJ ZAROBIC

Dobry

Dużo wpisów na forum jest niepochlebnych o pracy na produkcji. A co z pracą "umysłową" w biurach? Ludzie od zarządzania projektami, Jakość technolodzy itp? Jak tam praca wygląda? Ktoś może coś napisać?

XXS

haha dokładnie Zdzichu masz racje. Donosicieli i przy dupasow to dużo tam jest i tylko oni już pozostali sami na stanowiskach. Liderzy Kierownicy itp...Nie warto pracować w gronie takich ludzi.

Qubs
@Dobry

A jak Wu glads dział Jakości ?

Qubs
@Qubs

Jak wygląda dział jakości ?

Rychu

Ździchu nie pomyliłeś się te filary licząc? Nie powinno być ich czterech? Na trzech to się może kolebotać, albo co gorsza per...olnąc.

Ździchu
@Rychu

Faktycznie masz rację był tam jeszcze czwarty filar, taki magazynier, ale on się wykruszył tak jak jego zęby.

Nowe CV

Jak ocenicie firmę, jak jest atmosfera i jakie są zarobki, czy na rozmowach rekrutacyjnych mówią prawdę, czy można im zaufać ?

Ona
@Nowe CV

Złożysz Cv ale czy będziesz pracował / pracowała to się okaże. Jeśli się nie spodobasz Oli z UA . To powie panu swojemu Dyrektorowi i cię zwolni .Miałam kiedyś z nią styczność i Dyrektor mnie zwolnił. To co ona powie tak on robi. Szok Atmosfera dno ludzie odchodzą nie chcą pracować. Mobbing i szantaż . Robi co chce i panoszy się nikt jej nie podskakuje bo się boji. Tylko się podlizują. Kiedyś tego nie było. Przed nią i nim. Może właściciel pokaże kiedyś ze on tam rządzi a nie jakaś Emigrantka z Ua ;( . Ale czy nie będzie już za późno .

Jack
@Ona

Już jest za późno!!!!!

Alojzy Bak
@Ona

Słabo!!!!

Przyglądajacy

Dlaczegi niepisze suę rutaj o pracodawcy i zarobjach a napierdale o dyrektorze kuerownikach brygadzistach. Jest ktoś zazdrosny kto robi taką famę a br powinna palić u siebie w domu a nie w pracy

@Przyglądajacy

prawda co prawisz, ludzie po prostu mają żal, że dając z siebie wszystko zostali tak potraktowani. Dlaczego nikt nie pisze o pracodawcy( właścicielu)? Bo facet był na prawdę gość, wielki szacunek każdy miał do niego, strasznie ludzie byli za firmąi za szefem, super chłop, w każdym aspekcie można było się z nim dogadać, tak samo jego synowie, bardzo dobrzy jako znajomi jak i właściciele, zawsze grzecznie się witaliz każdym pracownikiem osobno, podawali dłoń, miła super rodzinna atmosfera, do czasu.. to się diametralnie zmieniło jak został wybrany kandydat na dyrektora, nie chce mi się więcej pisać. ludzie mają straszny żal do szefa że oddając całego siebie dla firmy i tym samym dla niego zaczęli być tak traktowani. Zarobki jak ja Kłodzko przed nowym dyrektorem, super doświadczony operator już mógł zarobić 2500 na czysto. Bez weekendów. Brygadzista ze 3200 i nie było takich nerwów i bieganiny wszystko miało ręce i nogi. Tak było porządek i dyscyplina Ale to za byłego Pana dyrektora G. -serdeczne pozdrowienia. Niestety przykre to najbardziej wartościowi pracownicy odeszli. przykro tak patrzeć jak firma tak świetna i każdy ją praktycznie kochał, tak zaniedbała pracowników oddanych w całości. No cóż widocznie takie były zamierzenia Dyrektora nowego. pozdrawiam

Stary
@były pracownik

Dawno i już nie prawda

Bartek Baranczuk
@Przyglądajacy

A co ty masz do br? Szacunek jej się należy Przygladajacy. Szacun pełen dla Basi

Ona
@były pracownik

Dokładnie zgodzę się z kolega wyżej. Z jego opinia w tej firmie nie długo zostanie tylko Osioł , Jajogłowy i sami Emigranci a reszta normalnych szanujących ludzi odejdzie.

Okidoki
@Bartek Baranczuk

Się podszywają pod osoby których już nie ma dawno w firmie i mają gdieś co się tam dzieje

NIEWAZNY
@Bartek Baranczuk

szacun dla ciebie!!! BO BYLES W PORZADKU !!!

Praca nie jest zła. Ale ludzie tam pracujący to żenada ! A szczególnie to fałszywi i zakłamani magazynierzy ! Nie polecam! Pracodawca ok .

...

Jestem zainteresowany pracą w tej firmie Czy możecie napisać mi czy firma jest wypłacalna Ile można zarobić i jak traktuje się tam ludzi

Jarek
@Zainteresowany

Na produkcji czy w biurze, gdzie aplikujesz?

Aaa
@Jarek

Poczytaj sobie komentarze I się domyśl

Zly
@Jarek

Chciałbym na produkcję ale nie wiem czy firma jest wypłacalna a pracuje obecnie w firmie niedaleko tej. Jescze nie aplikowalem chciałbym się coś dowiedzieć od Was

zwyklyrysiek
@Zainteresowany

NIE POLECAM TAM PRACY. Ani na produkcji (chociaż lekka robota jest) ani w biurze. Bałagan, niekompetentni ludzie, (usunięte przez administratora) brak szacunku. Z zewnątrz ładnie to wygląda a w środku kiepska kasa i chaos... Nic się tu człowiek ani nie nauczy ani nie zarobi.. A jeszcze nasłucha się jakim śmieciem jest i do niczego się nie nadaje. Zarobki na produkcji to najniższa krajowa. Praca w soboty i niedziele wymagana niemalże.Nie wspomnę o sposobie wypłaty (jak by łaskę robili). W biurze też śmieszne pieniądze wiem z dobrego źródła-ludzie uciekają. Warunki socjalne tragedia - nie ma gdzie zjeść śniadania. W niby stołówce śmierdzi bo to jednocześnie szatnia... dyrektorzy, kierownicy, liderzy na każdym kroku a sensownej decyzji podjąć nie ma komu... śmieszna firma fasadowa..

BHP
@zwyklyrysiek

Kontrola sanepidu będzie na stołówce ?

Wacek

Serek,hee,heee,heeeeee

Kolega z magazynu

Zostawcie Kamila w spokoju, ładnie ogarnął mieszalnie

a
@Kolega z magazynu

kto on ?

Rychu

Ździchu, masz na myśli tego gościa, co jego ojciec był strażakiem?

Michu

Ponoć maja na pienku z bartkiem s ostatnio, bo mati wszystkich chce kapować i obciazac pensje a Bartek mu kilka razy dojechal za to

Fredrik E.

Mawiają: „Nie przejmuj się ludźmi, którzy gadają za twoimi plecami. Są za twoimi plecami nie bez powodu.” YOLO

Xd???

Narzekacie, gadacie a nie robicie nic w tym kierunku. Pracy jest dużo. Osobiście nie polecam tego zakładu pracy, dlatego pracuje gdzie indziej. A widocznie ci co zostali jest im tam ok, więc po co tyle gadać?

CV

A jak praca w biurze, jakie warunki i atmosfera, kto jest Ok????

qpa

Jakieś opinie o pracownikach na produkcji a w szczególności w biurach można prosić?

dpa
@qpa

W biurach? Mogę polecic tylko trzy osoby kierownika projektów BS exdyrektora EG i kierownika produkcji TL. Jedyni z którymi dobrze mi się pracowało i starali się zawsze pomóc nie obgadując za plecami. A.. i technolog z narzędziowni ale on bardzo neutralny robi swoje i czasami nawet wydawało sie ze nie istnieje ani w tę ani we wetę dla niego. Cała sprzedaż to ściemnia ze robi cokolwiek. Księgowość neutral. Jeśli ktoś chce to mogę więcej napisać so pytać.

Ghj
@dpa

Podobno załoga polska ciągle sie wykrusza...? Coraz większy chaos w firmie? To prawda?

prodakszyn

Kultura tego czleka to z budki z piwem się napewno wywodzi !! Pomiatał wszystkimi w firmie bez wgzledu co być nie zrobił z wyjątkiem jego koleszki Gregorego ściągniętego z tej samej firmy na miejsce Pawła którego zmusił do odejscia, Gdyby nagrać go jak się odzywa do wszystkich to poleciałby w sądzie za mobbing. Ja na miejscu innych pracowników co muszą z nim pracować już dawno bym odszedł. Szkoda że właściciele firmy tego nie widzieli że dobrzy pracownicy pododchodzili głównie przez niego. Ilu jeszcze ludzi musi odejść z Poliamidu zebyście w końcu to zauważyli? Na szczęście to nie te czasy, że daleko trzeba roboty szukac. Rozpanoszyl się jak na swoim. Szef gdyby nie wypadek i był w pełni sił i częściej był do biura to by mu pokazał raz dwa gdzie ryby zimuja!!! Ot cak..

Były
@prodakszyn

Nie ważne. Została garstka tych którzy włażą by istnieć. Są puki potrzebni jemu. Pozbył się tych którzy byli za mocni. Szkoda Pana Bartka bo był całą firmą. Kiedyś rządził. (usunięte przez administratora)wie o wszystkim pewnie. Ta firma to zasłona. No cóż. I tak musi być. Szkoda Pana Tomka bo równy gość z niego był. Nie dziwię się musi walczyć o posadę. Żal i niedowierzanie. Każdy kto miał godność odszedł. Resztę wyrzuci Pan dyrektor jak tylko przestanie mi być potrzebny. Mobing? Do puki nie udowodniony to go nie ma. Skoro tam jeszcze ktoś pracuje to albo nie jest poczytelny, albo takie warunku mu na rękę. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Poliamid Plastics - Kłodzko

• Jak się pracuje w Poliamid Plastics?

Zobacz opinie na temat firmy Poliamid Plastics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poliamid Plastics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poliamid Plastics