JobXion B.V.

Opinie o JobXion B.V.

Hydraulik

Agencja to jedna wielka kpina z pracowników sobie zrobili (usunięte przez administratora) i tak oraja kaskę na ludziach . Nie polecam i omijać wielkim łukiem od agencji w Tiel .

Monter-hydraulik.
@Hydraulik

Kpina to mało powiedziane.

Marcel

Firma robić co może panuje teraz wirus ludzie z domu pracują więc oczywiście że będą różne opóźnienia. W moim przypadku mam zmianę miejsca pracy i wszystko idzie jak po maśle. Adres miejsca pracy i adres zamieszkania otrzymany. Dodam jeszcze że nie straciłem żadnego dnia pracy przy zmianie budowy Wielki plus dla Jobxion.

@Marcel

Dziękujemy, Rzeczywiście - sytuacja jest dla nas wszystkich niezwykle trudna. Każda osoba z zespołu JobXion robi wszystko, żeby zapewnić ciągłość projektów dla naszych pracowników budowlanych.

Sisiek
@JobXion B.V.

No doprawdy ?! Bardzo śmieszne...

@Sisiek

Pracowałem dla nich...niestetry. Rok !!! Ciągle nie zgadzały się tygodniówki. 8 pełnych tygodni na jednym projekcie, ta sama liczba godzin w tygodniu, dokładnie tyle samo kilometrów. Wypłata prawie co tydzień inna. Różnica od 8,50€ do 67€. A ile zachodu ,żeby wyrównali...Ciągle problemy. Pijaństwo i (usunięte przez administratora) na kwaterach, to norma.

Kolega

Głupoty piszesz od kiedy translator może rządzić w firme .

Czy pracownicy JobXion B.V. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Krzysztof

Integracja ?! W tej firmie nie wiedzą co to znaczy !

@Krzysztof

Dzień Dobry wciąż anonimowy Panie Krzysztofie. W JobXion stosujemy różne formy integracji, aczkolwiek obecna sytuacja (pandemia) weryfikuje tego typu działania w każdej firmie. Staramy się wynagradzać oraz doceniać lojalnych pracowników poprzez inne sposoby. Pozdrawiamy.

Loodgieter.
@JobXion B.V.

Wynagradzać!? W jaki sposób !? Wolne żarty. No chyba,że macie na myśli dmuchane piłki plażowe raz w roku na wakacje....A inne sposoby to jakie ?! Choć jeden przykład...jeden.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w JobXion B.V.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Iza

@Loodgieter i to dobry. O co chodzi z tymi fazami?

@Iza

Generalnie są trzy fazy.Pierwsza to chyba 1250 godzin i przechodzisz na II i później na III.Po trzeciej muszą Ci dać do podpisannia stały kontrakt.Ale te duuupki z Jobxiona nigdy tego nie robią !!! Odsyłają Cię do domu i a jakiś czas do nich wracasz.Oczywiście wszystko od początku.Nigdy nie dostaniesz (w Jobxionie oczywiście) tych samych warunków-stawki co w III fazie.Zawsze to będzie mniej.Zawsze znajdą tysiąc powodów ,a by Ci to wytłumaczyć.GENERALNIE Z DALEKA OD NICH !!! O szczegóły każdej z faz najlepiej zadzwoń do nich.Wszystko Ci pięknie wytłumaczą.Będziesz zachwycony.A później...cóż robienie w konika,pomyłki w wypłatach,kilometrówkach,co chwilę przeprowadzki do różnych nor...Szara jobxionowa rzeczywistość.Są inne ,lepsze firmy.I jest ich wiele.

Maciej
@Iza

Kazde biuro pracy pracuje na tymczasowych kontraktach, nikt nie daje stalych Chyba ze ktos zostaje zatrudniony bezposrednio przez Dana firme ( co jest trudne) . Wiec jezeli ktos decyduje sie na biuro, decyduje sie na zasady faz oraz ilosc kontraktow. Biuro samo nie ustala sobie zasad Tylko pracuje wedlug ustalen prawa holenderskiego. Warto poczytac ze zrozumieniem zanim nieprawidlowo ocenia sie pracodawcow.

@Krzysztof

Zadna agencja pracy nie da ci stalego kontraktu. Na kontrakt idz sobie bezposrednio pod firme.

Krzysiek

Bardzo rozsądna decyzja. Nie myślę tu o islamie... ????

Gregor

Dla mnie jest ok. Któryś z rzędu mam kontrakt. Nie narzekam. Koordynator Agnieszka w porządku. Jechać pracować i zarabiać. Nie narzekać.

mike elektryk

Napisze wam tyle , miałem jechac jako elektryk i mieć stawkę 13 netto , a przysłałi mi umowę na 9,40 brutto , cos mi nie zapachniało a tłumaczenie było , że to pierwsz umowa taka do Polskai na start a na miejscu druga. EEEE dwie umowy , i zaczeły sie wymagania typu własny samochód , własne narzędzia , skąść znamy ta spiewkę.

@mike elektryk

Panie Mike, Już wyjaśniamy. 1. W umowie przedwstępnej jest podana minimalna stawka w Holandii. Jesteśmy zobowiązani do jej podania przez prawo. Właściwą umowę podpisuje Pan na miejscu - w biurze w Tiel i ona opiewa na ustaloną wcześniej kwotę. 2. Jeśli ma Pan własny samochód, dostaje Pan dodatek. Jeśli nie - może Pan używać auta JobXion. 3. Rzeczywiście - wymagamy zestawu narzędzi podręcznych. Zapewniamy natomiast certyfikowane elektronarzędzia. Pozdrawiamy i zachęcamy do pracy z nami.

mike
@JobXion B.V.

Proszę Pana , nie wiem Pani , nie wnikam , nieważne , Nie wydaję wam się to dziwne , umowy o pracę , przedwstępne a potem hmmmmmm na miejscu .Nie jestem za żadnym oczernianiem firmy czy takie tam ale proszę sobie to poczytać co wysyłacie do ludzi . Własne ubrania robocze zgodnie z prawem to obowiązek pracodawcy , narzędzia obowiązek pracodawcy , środek transportu obowiązek pracodawcy , zakwaterowanie nieodpłatne obowiązek pracodawcy , to są przepisy obowiązujące w Holandii a nie pracownika . Pracownik świadczy usługę a elementy do tego niezbędne zapewnia pracodawca a nie hasło podpisana dokumenty użytkowania samochodu prywatnego do celów pracodawcy!!!!

@mike

Panie Pawle, Umowa przedwstępna jest umową o skierowanie do pracy. Jest dla Pana gwarancją, że chcemy z Panem pracować. Takie są wymogi polskiego prawa. Przyjeżdżając do Holandii podpisuje Pan umowę na konkretny projekt. Nie ma tu niczego dziwnego. Przeszliśmy wiele kontroli, jesteśmy członkiem NBBU, KRAZ, OKAP, spełniamy wymogi CAO. Ubrania robocze dostaje Pan zazwyczaj po ok. tygodniu, jak zamówimy. Elektronarzędzia od razu. Jeśli Pan nie chce używać własnego auta (Pana prawo, choć wiele osób ceni sobie dodatek i kilometrówkę), to może Pan korzystać z naszego samochodu, albo organizujemy transport z innym pracownikiem. Zakwaterowanie jest opłacone. Więc w 100 procentach spełniamy Pana oczekiwania. Pozdrawiamy

mike
@JobXion B.V.

To czemu tyle negatywnych komentarzy , ziarnko prawdy czy co??

Maro
@JobXion B.V.

a już chciałem tu zacząć współpracę ale widzę że dalej Polskie firmy trzeba omijać wielkimi krokami Ludzie umowa musi być podpisana przed wyjazdem a nie jakaś druga po przyjeżdzie w jakim świecie żyjecie .Każdy musi wiedzieć za jakie pieniądze będzie pracować Widzę że nasze firmy jeszcze trochę to będą werbować tylko Ukrainców o ile pojadą za takie stawki hehe żenada

@Maro

Panie Maro, Stawka jest ustalona przed wyjazdem. Umowa przedwstępna jest wymagana przy rekrutacji za granicę. To jest standard i bezpieczeństwo dla obu stron. Podobne dokumenty podpisuje się często nawet w Polsce przy zmianie pracy. Proponuję skonsultować się z prawnikiem. Przykro nam, że nie ma Pan zaufania do polskich firm. Życzymy powodzenia w szukaniu pracy. Miłego dnia.

@mike elektryk

wow... dokladnie ten sam manewr zostal zastosowany gdy aplikowalem o prace na stanowisko stolarza...po otrzymaniu polskiej umowy na 11.67 i gwarancji pracy 16-38 godz tygodniowo z wpisanymi mozliwymi obciazeniami za uzytkowanie auta sluzbowego gdyz nie mialem swojego /oczywiscie bez kwot/ oplat za mieszkanie /bez kwot/ itd... zdecydowalem sie nie podejmowac pracy i wsumie tak sie zlozylo, ze gdy poprosilem o docelowa umowe holenderska bezposrednio dotyczaca mojej osoby nagle praca zostala wstrzymana... oczywiscie nie placze z tego powodu bo po przeczytaniu wielu negatywnych komentarzy tutaj na forum i tak poczulem ze to nie to miejsce gdzie chce pracowac.., jednak zastanawia mnie dlaczego zaczekali z informacja o braku pracy do momentu gdy otrzymali kopie wszystkich moich osobistych informacji i dokumentow .... Jakies sugestie??? pytanie kierowane do ludzi pracujacych badz tych ktorzy pracowali kiedys... pozdrawiam..

@mike

Ziarnko ?! to całe wiadro ziarenek !!!

@mike

Dokładnie to samo mnie zastanowiło.. umowa przedwstępna z firmą w Polsce na niekorzystnych warunkach i później holenderska umowa na innych warunkach, hmmm. A jaki problem w dobie cyfryzacji wystawić docelową umowę z warunkami ustalonymi podczas rozmowy rekrutacyjnej.. podpisując Polską umowę na bardzo niekorzystnych warunkach można domniemywac że docelowa będzie taka sama i narazi kandydata na stratę czasu i pieniędzy, tylko dlatego że zaufał obiecankom na ,, gębę,, które prawnie są nic nie warte..byc może ten system działa dobrze, bo gdy kandydat wyda kasę to chce odrobić straty i pracuje za minimalną minus obciążenia za użytkowanie auta itd..

@JobXion B.V.

Dziękuję za wyjaśnienie, choć nie bardzo jest zrozumiałe gdyż w dobie cyfryzacji można bez większego problemu przesłać online umowę docelową z faktycznymi, ustalonymi warunkami pracy i kosztów które mogą być pobierane z dochodu... W polskiej umowie są wymienione możliwe obciążenia bez podanych kwot co powoduje że jeśli będą one wysokie praca będzie nie opłacalna.. chyba nikt nie płaci czekiem imblanko za usługę? Rzetelne informacje i będzie ok.. choc może wówczas będzie mniej pracowników ale na pewno bardziej zadowolonych...pozdrawiam

@Maro

Hmmm, mamy podobne poglądy i nawet ten sam Nick.. ????????????

Krzych
@maro

To są kombinatorzy..... Tyle co mam do napisania. Pracowałem dla nich wiem więc co piszę...

marek

Wsumie juz nie potrzebuje informacji gdyz praca zostala wypowiedziana gdy poprosilem o faktyczna umowe dotyczaca bezposrednio mojej osoby... Chcialem sprecyzowania kosztow uzyczania auta sluzbowego i ewentualnych kosztow za mieszkanie aby byly jasno okreslone w kontrakcie a nie na '' GEBE'' gdyz przy rozmowie telefonicznej pani x nadmienila ze zarobek netto jest x jesli nie korzysta sie z auta sluzbowego, /co powiedziala przypadkowo/... Umowa polska wystawiona byla chyba raczej ogolnie ale zapewne takiej samej mozna bylo sie spodziewac w holandi, dlatego tez jest wiele niejasnosci w tej firmie a umowa polska jedynie gwarantowala kary i obciazenia dla kandydata bez kwot ktore tego dotyczyly ... Widac rowniez ze forumowicze piszac o braku pracy z dnia na dzien mieli racje gdyz umowa zawierala wpis o gwarancji jedynie 16-38 godzin....Choc moja sytuacja jest juz klarowna, ale chetnie uslysze opinie od innych kandydatow czy rowniez umowy byly tak rozne i nie pokrywaly sie z uzgodnieniami wczesniej prowadzonymi telefonicznie... Zastanawia mnie rowniez dlaczego agencja czekala z momentem powiedzenia o braku pracy do chwili gdy otrzymali moje osobiscie wazne dokumenty, skany dowodu, numer platnika podatku w holandi itd...Jakies sugestie???? Mam nadzieje ze moj tax numer nie bedzie aktywny ..... pozdrawiam..

marek

Prosze obecnych lub bylych pracownikow o rzetelne wyjasnienie uzytkowania auta sluzbowego i oplat mu towarzyszacych .. rowniez o faktyczne dojazdy do pracy ktore pokonuja ekipy budowlane, mam na mysli dzienne odleglosci w kilometrach i oczywiscie jakie sa oplaty pobierane za mieszkanie w rzeczywistosci... dzieki z góry ..

Jaka umowa obowiązuje w JobXion B.V. podczas okresu próbnego?

Darek

Umowa jakąkolwiek podpiszesz jest mało warta. Zadzwonią do Ciebie w piątek o 12 i powiedzą, że masz jechać na urlop np na tydzień. A w Polsce okazuje się że nie ma dla Ciebie pracy. U nich to norma

Pracownik z długim stażem.

Koledzy.Dzwoniła do mnie,jakieś dwa-trzy tygodnie temu,Olga z propozycją "nie do odrzucenia" abym podpisał wniosek o urlop bezpłatny,kiedy należy mi się płatny(3 tygodnie wakacji !!!) po ponad trzech latach pracy.Też tak macie ?!

Tatarak

Praca w tej agencji ...to czysta fikcja..obiecanki..cacanki...i nic poza tym....

@Tatarak

Ponad 500 polskich pracowników co roku ma jednak inne zdanie. Szczególnie, kiedy zajrzą na konto

@JobXion B.V.

A jak sie wytłumaczysz,że po trzeciej fazie odsyłacie ludzi do domu,bo nie chcecie podpisać stałej umowy ?!

Pawel

W tym roku nie będzie 500 zadowolonych pracowników nie tylko w Jobxion ale i w wielu innych agencjach pracy branży budowlanej .Masz racje to na polskich pracownikach tymczasowych agencje zarabiały krocie płacąc marne pieniądze .Rynek pracy zmieni się napewno na korzyść pracownika , już Holendrzy płaczą że nie ma rąk do pracy nie tylko w branży budowlanej.Wiele agencji pracy tymczasowej zniknie z rynku ,pozostanaą tylko agencje pracy które oferują najlepsze warunki pracy i umowy o prace! Pozdrawiam.

@Darek

Każda sytuacja jest rozpatrywana indywidualnie. Proponuję porozmawiać z Account Managerem.

@JobXion B.V.

Oczywiście.jak zwykle kłamstwo.Każecie ludziom zjeżdżać do kraju po trzeciej fazie i tyle !!! Mówicie to przez...telefon.Faktycznie indywidualnie.Po średnio trzech latach pracy" weg" ?! Na szczęście takich jest raptem kilku.Wszystkich znam.Dlaczego tak kłamiecie ?! Wiecie ,że nie działacie zgodnie z prawem NL ! Dobiorą się do was ! A wtedy nie będzie zmiłuj.Najpierw belasting,a później juz poleci....

@Darek

Panie Darku, Działamy zgodnie zgodnie z prawem holenderskim i polskim (polska spółka). Za każdym razem, gdy musimy kogokolwiek odesłać do Polski - jest to dla nas trudna decyzja, wiąże się dla nas również ze stratami. Niestety - tu decyduje Klient. W JobXion pracują panowie na 3. fazie, więc da się.

Master
@Darek

Darek czy dostales odszkodowanie? Jobxion powinien ci zapłacić jezeli twoja umowa nie została przedłużona.

@Master

Nie.Jeszcze nie.I oni o tym wiedzą,że ja wiem...Poczekam.Ale tylko chwilę.

Nie dla Holandii
@Darek

To jest standard w Holandii,robi tak 90 % agencji za cichym przyzwoleniem władz.Niby zarabiasz parę euro a tak naprawdę nie masz za ten czas żadnych składek emerytalnych .Ten kraj jest dobry dla młodych bo można trochę zarobić,zabawić się i zajarać .Dojrzałym lepiej już pracować w pobliskich Niemczech czy Skandynawii,przynajmniej po kilku latach jakaś najniższa emeryturka dojdzie...

Anton.

Dlaczego do hydraulikowi i cieśli (staż po 3 lata) Olga wydzwania do nich do Polski(podczas urlopu !!!,a sama nie odbierze telefonu po pracy,a w urlopie ...zapomnij!!) każe podpisywać wnioski o bezpłatne urlopy,gdy Jobxion powinien za nie płacić?!

@Anton.

Panie "Anton" w celu weryfikacji pańskiego zgłoszenia potrzebuję Pańskiego nazwiska, bez tego nie jestem w stanie pomóc ani w żaden sposób interweniować. Pozdrawiam

Anton
@JobXion B.V.

Szanowny Panie Pracodawco.Pozwolę sobie na drobną sugestię.Zacząłbym od rozmowy z P.Olgą,później z hydraulikami ze stażem powyżej trzech lat.Sam Pan wie,że nie ma ich więcej niż palców u dłoni.Ale Panie Pracodawco,Pani Olga sama z siebie nie dzwoniła,musiała dostać polecenie odgórne.Od kogo ? Zna Pan przecież odpowiedź.Pozdrawiam serdecznie.

Jeśli chcecie przyjechać do Holandii zabierzcie paszporty bedziecie mogli otworzyc konto przez aplikacje w holenderskim banku ponieważ bank ING robi duże problemy.

Hydraulik

(usunięte przez administratora). Przez 3 lata pracy po walce o podwyżkę dali 20 eurocentow . Z urlopem (usunięte przez administratora). W dobie koronowirusa zostałem zwolniony mimo tego że do sierpnia mialem umowe . A do tego dostalem telefon od Pana menadżera ze jesli tego pisma za porozumieniem stron to mam (usunięte przez administratora) z mieszkania. Tak traktują ludzi . Obecnie pracuje w innej agancji i mam 550 na rękę na tydzien

@Hydraulik

Mnie dwa lata temu dawali 15 € podwyżki.Ale na całe 40 godzin.Wychodzi po 0,375 centów do godziny.Wyśmiałem i poszedłem od nich NATYCHMIAST.To był piątek.W poniedziałek pracowałem już za...620 €/40 h.NA DZIEŃ DOBRY.plus kilometry i mieszkanie oczywiście.Jeździliśmy autem na zmianę płacili każdemu.Nie to co u krętaczy z Jobxiona.Najlepiej w pięciu jednym autem i tylko jednemu płacić,a kasę brać za wszystkich.Tylko kręcić i oszukiwac potrafią...

@Hydraulik

Witam serdecznie.Troche się kolega zasiedział w Jobxion ,to musiał być szok że tak kolege potraktowano tak jak wielu innych pracowników Jobxion agencji Flex.Taki zimny prysznic na głowe ja też dostałem i od tej pory unikam agencji typu Jobxion.W dobie koronowirusa na rynku pracy budowlanka jest mnustwo pracy dla pracowników wykwalifikowanych w Holandii i jest w czym wybierać.Podstawowy błąd to mieszkanie w agencyjnych domkach i samochód służbowy ,bo w tedy można ,,niepokornego pracownika" szybko sprowadzić na ziemie.Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników Jobxion .

Loodgieter.

Może nie (usunięte przez administratora) ale... (usunięte przez administratora) Dawno i pożegnałem. I jest to najlepsza moja decyzja zawodowa ostatnich dwudziestu lat. Teraz przynajmniej wiem, że zarabiam i nikt mnie nie (usunięte przez administratora) na wypłacie.

Panie "Monter", przestrzegamy CAO, więc proszę zweryfikować swoje paski wypłat. Jeśli jest Pan zainteresowany wyjaśnieniem sprawy, zapraszamy do kontaktu, ale nie anonimowego. Pozdrawiamy.

Czy można w JobXion B.V. liczyć na jakieś dodatki?

Pracobiorca

Zapomnij.Nie ma żadnych dodatków.OD JOBXIONA ?! NIGDY !!!

@Pracobiorca

Oczywiście, że są. Zapraszamy do kontaktu a wyjaśnimy wszystko. Pozdrawiamy.

@JobXion B.V.

Kłamiecie. Tylko kilometrówka i nic więcej. I to i tak nie zawsze!!!

@Tomek

Panie Tomek, nie wiemy jakie inne "bonusy" Pan miewa pracując w holenderskich agencjach, ale pisząc w sposób niemerytoryczny nie jesteśmy w stanie zweryfikować jakie dodatki ma Pan na myśli. Pozdrawiamy

@JobXion B.V.

Pracowałem w dwóch agencjach.Pierwsza,ta słaba,to Wasza agencja...bo bez bonusów,"pomyłki" w naliczaniu kilometrówek,ciągłe przeprowadzki do nor(i tak bywało),co rusz zmiana projektu albo postojowe i beznadziejne koordynatorki.Szczególnie(usunięte przez administratora)Druga agencja.Dużo lepsza,też bez bonusów,ale za to zawsze,na czas o dokładnie naliczone kilometry i godziny.I stawka na dzień dobry-575 €+kilometry.Po roku miałem-640 €.Teraz pracuję dla nich na ZZP 39 € na rękę.Po obniżeniu stawki przez "koronę".Na ZZP już drugi rok.Bez NAJMNIEJSZYCH PROBLEMÓW!!!Nie to co u Was.MERYTORYCZNIE CHCIELIŚCIE,TO MACIE.Jakieś pytania?!Pozdrawiam.

A może porozmawiajmy o złym naliczaniu zorgu od początku roku i zabieraniu naszych pieniędzy na wyrównanie czyjejś pomyłki. Bo jak my na budowie się mylimy to ponosimy tego konsekwencje, a za niesprawdzenie przez kogoś w biurze, że zwiększył się zorg to też my mamy płacić po pół roku? 500 zadowolonych pracowników z Polski się o to pyta pracodawco. Co odpiszesz? A ilu zadowolonych niemców i rumunów tam jeszcze macie? Im też po pół roku powiedzieliście to co nam? I niemcy i rumuni na Wasz błąd nic nie mówią?

Krzysiek

Uważaj.Odpiszą Tobie,że to....system źle naliczył,albo takie mieli info z zorgu,żeby tyle naliczać.Następnie bardzo Cię przeproszą,ale to nie ich wina.A osoby zainteresowane będą proszone o kontakt z biurem,księgowością celem wyjaśnienia itd.A tak ogólnie to jest super i 500 zadowolonych pracowników bla bla bla...A wypłaty jedne z najmniejszych wśród agencji.Prawie wszędzie płacą od 550/40h.

@Krzysiek

Panie "Krzysiek", oczywiście, że jesteśmy za bezpośrednią i otwartą komunikacją. Pisząc anonimowo nie mamy szans Panom pomóc w rozwiązaniu problemu. Pozdrawiamy.

Panie "JA" wszyscy pracownicy mają wgląd do swoich cotygodniowych "pasków" wypłat. Na nich jest zawarta również informacja o wysokości składek, o których Pan pisze. Jeśli cokolwiek budzi Pana wątpliwości, prosimy o niezwłoczny oraz bezpośredni kontakt z osobą kontaktową z firmy Jobxion Vakmensen B.V. celem wyjaśnienia sytuacji na bieżąco. Każdy ma prawo zadawać pytania. Pozdrawiamy

DOBRA AGENCJA .Potrafi zalatwic prace bez wzgledu na okolicznosci..slaba agencja bedzie poslugiwac sie tylko pisaniem powieci i opowiafaniem bajek ile to sie zarobi..ale nic poza tym..jesli ktos lubi taka zabawe proponuje skladac aplikacje w JOBXION.

I właśnie nasi Account Managerowie załatwiają kontrakty dla pracowników. : ) W trudnych czasach mamy wciąż pracę - np. dla wykwalifikowanych cieśli szalunkowych. Zapraszamy

@JobXion B.V.

Trudne czasy nastały dla agencji pracy więc prosze nie pisać bzdur !Pozdrawiam Paweł

@Pawel

Dla wszystkich są trudne czasy. :) Też byśmy chcieli, żeby ofert na rynku było więcej, ale robimy, co możemy :)

Zostaw merytoryczną opinię o JobXion B.V. - Holandia

• Jak się pracuje w JobXion B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy JobXion B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobXion B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JobXion B.V.