Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.

Opinie o Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.

Zofia

@zart dopiero po paru miesiącach dostałeś feedback? A powiedz chociaż jak przebiegła rozmowa?

Uhy
@Zofia

Rozmowa polegała na tym, że osoba rekrutująca zadawała pytania typu: proszę powiedzieć gdzie pan wcześniej pracował i co tam robił? Rekrutujący manager miał problem z przeczytaniem chronologicznym moich miejsc pracy - ot, takie szycie na spotkaniu. Ostatnie 10 minut było podsumowanie rekrutacji z gorącą prośbą by nie brać innych ofert bez poinformowania ich wcześniej, bo są mocno zainteresowani.

Zart

Tak niepoważnej rekrutacji jeszcze nie widziałem nigdzie. Ciągle trzeba czekać, aż ktoś będzie miał czas - a jak już ma czas to do rozmowy nie jest przygotowany. Feedback po kilku miesiącach taki, że jednak nie chcą nikogo zrekrutować. Nie polecam, a przyznaję, że byłem ostrzegany.

kandydat

3 miesiące trwa rekrutacja na DevOpsa. Kandydaci są odrzucani przez managera bez podania żadnego powodu. Kompetentne osoby odpadają na samym początku procesu rekrutacji. Śmierdzi lewactwem na 100 km. Ssanie kasy ze Szwajcarii, a w Polsce tylko niskopłatni wyrobnicy. Nie podawać kwot zarobków przed tym jak firma to zrobi, bo odpada się natychmiast.

xyz
@kandydat

podpisuje sie pod powyższym, osoba przeprowadzajaca rekrutacje zapewniała ze da znać w przeciagu tygodnia czy decyzja na tak/nie. Mija drugi tydzień -żadnej informacji zwrotnej. Nie polecam..

@xyz

@ A Ty sam nie próbowałeś się skontaktować z Sonova Warsaw? Jak wyglądała rekrutacja? Odpisz proszę.

Podchodzić z dużą dozą ostrożności. Typowy offshore - będziesz tylko tanszym FTE w porównaniu do FTE z HQ. Do tego plotki i niedomówienia. No chyba, że uciekasz z jeszcze gorszego miejsca, to tak. Ale dobrej pracy nie ryzykować dla nich, lepiej nie będzie.

Bartosz

Nie znam nikogo w biurze o imieniu Nick, a znamy się tu wszyscy z imienia :) Więc to raczej tylko spekulacje - warto to zaznaczać pisząc tego rodzaju opinie. Ja pracuję od stycznia w Sonova WSC jako programista i akurat tak się składa, że w HQ są bardzo świadomi tego problemu, że pracownicy zdalni czują się zwykle "odcięci" i mniej ważni. I starają się to kompensować jak tylko mogą - wszyscy z którymi rozmawiałem czują się integralną i pełnoprawną częścią swojego Szwajcarskiego zespołu. Pewnie, że pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć i nie mam zamiaru tu słodzić, ale jeśli chodzi o nastawienie pracowników z HQ to jest to połączenie profesjonalizmu z serdecznością. Oczywiście dotyczy to osób, z którymi miałem przyjemność - nie wykluczam, że ktoś, gdzieś, w którymś zespole miał mniej pozytywne doświadczenia.

RE

Potwierdzam offshore i nie polecam

@RE

@RE, rozumiem, że też aplikowałeś do pracy w Sonova Warsaw Service Center lub pracowałeś w tym miejscu, tak? Twoja opinia niewiele nam mówi w tym momencie - mógłbyś ją poprzeć jakimiś argumentami? Wtedy będzie na pewno bardziej rzeczowa i wiarygodna.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Maks

Może warto z godnością przyjąć do wiadomości, że firma nie wybrała naszej osoby ponieważ był ktoś lepszy

Iwona

@kandydat, rozumiem, że aplikowałeś na to stanowisko w Sonova Warsaw Service Center? Mógłbyś powiedzieć coś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej? Ile etapów ma rekrutacja? Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Sonova Warsaw Service Center w Warszawie? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy!

Iwona

@Bartosz, a czy mógłbyś powiedzieć, czy w firmie jest jakiś socjal dla pracowników? Rozważasz związanie się na dłużej z tą firmą? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Sonova Warsaw Service Center? Jak oceniacie tego pracodawcę oraz warunki, które oferuje? Polecilibyście aplikować do pracy w tym miejscu?

Iwona

@Nick, czy możesz napisać coś więcej? W tym momencie Twoja wypowiedź jest miejscami nieco niejasna. Długo pracowałeś lub pracujesz w Sonova Warsaw Service Center? Czy w firmie prowadzone są aktualnie jakieś rekrutacje? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat.

Bartosz
@Iwona

Pierwszy wynik z Google: https://pracodawcy.pracuj.pl/sonova-warsaw-service-center-sp-z-o-o,348206 :) Oprócz tego są oferty na innych portalach z tego co wiem, na pewno też na Stack Overflow.

Zostaw merytoryczną opinię o Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.