Opinie o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. w Biskupice Podgórne

jakość

Czy możecie coś powiedzieć o stanowisku Kontrolera Jakości, czy są może wolne wakaty?

Industrias Alegre
@jakość

Tak, obecnie poszukujemy kontrolerów jakości. Proszę o kontakt pod numerem 71 66 10 603.

szukajacy pracy

Witam, a może ktoś się pochwali ile można na początek zarobić na produkcji? oprócz podstawy są jakieś premie za brak absencji i reklamacji? są przyjęcia? bo nigdzie nie widać ogłoszeń. Jakiś socjal zapewniają? Opieka medyczna, grupówka, Multisport? Jak z dojazdami? Z góry dziękuję za rzetelne informacje :-)

Pomocna
@szukajacy pracy

Operator produkcji zarabia 2700 zl brutto, do tego premia 15%, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny i transport z kilku kierunkow. Ale i tak połowa niezadowolona :)

@Pomocna

Coś mi tu zapachniało autoreklamą....

Guj

Lider Krzyś co na chorobowym był więcej jak w pracy!!no ale fajnie

zbulwersowany
@Guj

Jaka firma, tacy liderzy.... ale, zaraz będzie premia i skończą się zwolnienia

NN
@Guj

Z takim szefostwem to my daleko zajedziemy

@NN

W tym zakładzie to nikt daleko nie zajedzie, siedzieć cicho i (usunięte przez administratora)

ktoś.
@Guj

Drugi rok leci i nic pozytywnego w tym grajdole jak widać się nie zmieniło koszmar,że jeszcze to Coś istnieje ???

naaa
@ktoś.

Nic pozytywnego? Czyli premie na przykład są (usunięte przez administratora) warte?

Wiktor

Jak się komuś nie chciało pracować to teraz trzeba firmę oczerniać??

...

Kiedy ta premia będzie ?

Się wie
@...

Zaraz to Ukraińcy będą i nie będziecie mieli co marudzić bo nie będziecie mieli pracy ;)

ktoś
@Się wie

bez łaski, taką robotę to mam w nosie

ktoś
@...

na Świętego Dygdy, czyli nigdy :)

Tttt

I co z premia, bedzie czy nie bedzie?

Ona
@Tttt

Weź się za robotę to bedzie

........
@Ona

Serio ? Takie to dziwne , ze ludzie chcą wiedziec czy bedzie premia ?

@........

Bedzie premia

R

Bedzie premia

pozytywnie myśląca

No i co tacy źli Hiszpanie? Urządzili Wigilię w miłej atmosferze, z dobrym jedzeniem,rozdali przepiękne paczki świąteczne wszyscy wzięli nawet ci co najbardziej narzekają i nie przyszli bo trafiło się przedświąteczne " chorobowe". Tak bywa, życzę w Nowym Roku aby obłuda nie gościła u nas na co dzień ale więcej uśmiechu i życzliwości.

@pozytywnie myśląca

Owszem, paczki nie były złe, ale bez rewelacji. Lecz nie paczek raz w roku chcą ludzie, chcą podwyżek, premii, socjalu i dobrych warunków pracy. Paczkę raz w roku to .....

@pozytywnie myśląca

w lg tez kiedys byly paczki i wigilia...

Bez wygłupów
@anty

Na podwyżki trzeba zapracować własnymi rękoma, a premia jeśli będzie to dla NAJLEPSZYCH. Obiboki i nieudacznicy i tak jej nie zobaczą, to może lepiej, że jej nie ma? Przecież i na chorobowe łatwiej było iść teraz będą karać zabraniem premii i znów będzie źle.

rozbawiony
@Bez wygłupów

Wyjedź do Korei Północnej, z takim myśleniem się tam odnajdziesz. Będziesz orać za malutkie pieniążki bez ambicji i aspiracji, ciesząc się z tego co masz.

Bez wygłupów
@rozbawiony

Byłam w Korei Południowej piękny kraj zapracowali na to co teraz mają, ciężko pracowali i teraz mogą nas zatrudniać za grosze. Nigdy im nie dorównamy nie z takim podejściem do pracy. Możesz założyć swoją firmę będziesz sobie Prezesem i Robolem najlepszy układ.

heh
@Bez wygłupów

Globtroterko, chodzilo o Koree Polnocna :)

pesymista

Wszystkim Wam zycze moc pgody ducha i samej radosci w te nadchodzace Swieta i wytrwalosci w Nowym Roku.

zniecierpliwiona

Dajcie podwyzki i premie

łona

Ciekawe, kiedy pojawią się Ukraińcy....

ABC
@łona

Kiedy na górze stwierdzą że nie chce im się użerać z wiecznie niezadowolonymi co by się nie zrobiło Polakami, a raczek Polkami ;)

NN
@łona

Jak chcą problemów to niech ich zatrudnią

Numer telefonu na Logistykę

Koledzy, potrzebny mi numer telefonu na logistykę

Wchodzę na wasze forum i co widzę. Same gorzkie żale. Czy Wam przekładają pistolet do skroni,że tam pracujecie. Tymi opiniami robicie sobie krzywe. Szczujecie się na wzajem. Jaką stworzyliście sobie atmosferę w takiej pracujecie. Przyszła cała zbieranina ze strefy i każdy ma jakieś roszczenia. To nie jest zakład koreański drogie Panie.

]]

Jesli ktos to czyta i jest zniechęcony opiniami , mimo to niech przyjdzie i sam zobaczy , oceni czy jest tak zle. Opinie opiniami, ale samemu trzeba zobaczyc co i jak. Jednej osobie sie spodoba, drugiej nie. Ale widzac to co jest tu napisane, nie dziwię sie , ze ktos nawet nie zechce zobaczyc.

asd

Moze ktos podac maila do firmy zeby cv wyslac czy cos?:)

1111!
@asd

magdalena-kaczmarczyk@alegre.com przychodź i witaj wśród nas i nie czytaj tych bzdetów na forum bo w większości to nie prawda

Ha ha
@1111!

Ha ha ha haha. A po tygodniu pewnie ucieknie z tego "wspanialego zakladu"

Korektor
@1111!

magdalena-kaczmarczyk@ialegre.com

pesymista

To nie jest praca dla kobiet.Chyba ze dla skoczkow,ktore niewiele potrafia.Zaklad powinien ta funkcje wykasowac lub zrobic rotacyjna.Wiele problemow by sie rozwiazalo,a przy okazji by wyszlo co kto potrafi.W najgordzym wypadku zostana co niektorzy wystawieni za brame,bo ten zaklad ma to w czestej praktyce.Tym bardziej,ze opiniowac prace ma krawcowa,ktora jest liderem i nie potrafi zarzadzac kapitalem ludzkim.Zreszta jak wiekszisc w Alegre.

Fajno
@pesymista

Jestem skoczkiem i chętnie vaie z Tobą zamienię i zobaczymy????jesteś chętny/a to się przedstawiać to Ci załatwię???????? pozdrawiam

Fajno
@Fajno

Sorki za błędy ,????

$$$$
@pesymista

Wygląda na to,że TY byś potrafił/a zarządzać, opiniować, doradzać brawo brawo. Ja sądzę że Ciebie szlak trafia bo nie jesteś skoczkiem ani liderem To nie zakład wystawia za drzwi sami sobie to robimy za złą pracę, za buble jakie są puszczane, za ciągłe utyskiwanie jak to źle i za negatywny stosunek do pracy. I tak jeszcze pobłażają nam wiele i przymykają oko na złe zachowanie i negatywne nastawianie pracowników na pracodawcę ale również na współpracowników. Są niektóre takie co wszystkie rozumy pozjadały i tylko napuszczają, i to się nie podoba tamto się nie podoba już nie można tego słuchać, wykorzystaj rozum " jeśli go masz" i nie daj się. Ludzie powinni pomiędzy sobą eliminować takie babsztyle, które psują tylko atmosferę, one są spoko tylko inni za wszystko odpowiadają. Pamiętaj nie wszyscy się nadają na skoczka i nie wszyscy chcą nim zostać, ja chcę spokojnie pracować i mam to gdzieś trzeba było się uczyć to teraz byłbyś/byłabyś kimś ważnym, a tak masz co chciałeś/aś.

LL
@pesymista

Jesli chodzi o kobiety to fakt nie mają latwej pracy. Nie dosc ze trzeba na wiekszosci maszyn ciagle sie schylac , to jeszcze na dobitkę , przesuwac te kontenery. Ile to wazy ?? Bhp bedzie ględzil o spodniach , ze trzeba nosic itp, a czemu nawet slowkiem nie pisnie, ze nie wolno tak ciezkich kontenerow przesuwac ? Zdajecie sobie sprawę z tego ile to w ogole wazy?? Pusty flc jest ciezki , a co dopiero naladowany po brzegi . Tak ciezko bylo zrobic te rolki dluzsze , tak zebysmy nie musialy tego przesuwac? Co za drogo ? A jeszcze niektore same przesuwają. Stoją we dwie , trzy lub cztery, ale nie dogadają sie. Jedną reką jeszcze to popychajcie durne baby. Cięzko sie umowic , ze jak jedna skonczy kontener , to we dwie to przesuwac bedziecie? Ile to , chwilka , moment, ale nie , nie , same. No to orajcie. Ja pierniczę, same chcecie się zaorac, a gdzie wspolpraca ? Ja zawsze mowie, do dziewczyn , zebysmy sobie pomagaly, bo bedzie nam lzej, ale z niektorymi się nie da. A z niektorymi nie ma problemu, jedna konczy kontener, druga podbiega , pomaga, potem odwrotnie i jakos ta praca idzie, a nie wszystko samemu. Order za to dostaniecie czy co?

SpokojnieDziubki
@LL

1.To ile może dźwigać kobieta jest określone w prawie pracy i przesuwanie takiego kontenera jak najbardziej jest dopuszczalne 2. Nie można zrobić tych rolek dłuższych bo ustawienie na maszynach sie moze zmieniać, i nie że za drogo tylko po prostu nie można, ale przecież są te podnośniki więc w czym problem? 3. Nie, nie można zmieniać skoczków jak rękawiczki, bo po prostu nie każdy się do tego nadaje, nie każdy potrafi sprawnie pracować na wszystkich maszynach i nie wiem w czym jest problem że pracownicy którzy lepiej się sprawdzili w pracy Operatora są doceniani. Pracujcie dobrze to też Was wybiorą, to nic trudnego 4. Z tego co mi wiadomo zakład nie ma częstej praktyki wystawiania ludzi za bramę, chyba że sami od 3 miesięcy mędzą że się zwolnią jak tylko skończy się okres próbny, albo przychodzą do pracy pijani ;) Generalnie to widzę że już jest coraz lepsza atmosfera, bo męciciele sami się zwalniają, albo zakład ich zwalnia. I bardzo dobrze, w końcu zostanie dobra ekipa i każdemu będzie się pracować lepiej :) Pozdrawiam i miłego dnia

no nie
@SpokojnieDziubki

Ty tak serio ? Z tego co wiem , to rolki nie są związane z ustawieniem maszyn, o czym Ty w o gole piszesz? Podnosniki? Zaledwie parę na hali, gdyby kazdy uzywal, to oczywiscie brakowałoby, a uzywanie ich takie super nie jest , bo nie mozna porządnie zahaczyc i kontener spada, raz ktos ciągnąc , przewrocil się, bo kontener zsunąl się, więc tak to wygląda. Skoczki? A kto mowi o zmienianiu ich jak rękawiczki? Ale mozna spróbowac i zrobic zmianę skoro jest tyle uwag. Mowisz, ze nie kazdy sprawnie pracuje na kazdej maszynie, ale zauwaz , ze skoczek nie stoi tam 8 h tylko 10 lub 15 minut, przez taki czas to chyba kazdy potrafi sprawnie pracowac. Co do dzwigania, wiem co na to kodeks pracy, ale no wlasnie zawsze jest ale no niestety. My przesuwamy kilkanascie kontenerow na zmianę, mamy do tego celu jakies tam podnosniki ktore wcale nie zdają egzaminu... kiepsko to wygląda. W rezultacie trzeba samemu to przesuwac, co grozi kontuzjami itp. Tym trzeba się zając, a nie zamiatac problem pod dywan, bo ludzie o tym mowią, ze jest to problem. Ale co tu pisac? Niektorym nie przetlumaczy się. Ps. pracujesz na produkcji, czy patrzysz jak inni pracują na produkcji? Bo to pewna roznica.

2kulki1armatka
@LL

A wiesz po co jest ten wygięty badyl? A wiesz co to jest taki badyl z rączką i rolkami? Taki niebieski stoi pewnie gdzieś w kącie???? to co chcesz zrzucać bhp. Przecież jest i powinnaś z tego korzystać żeby nie pchać tych kontenerów.... ale po co przecież jest tak ciężko????

LL
@2kulki1armatka

Tak wiem co to jest ten "wygięty badyl" . Masz na mysli ten co uzywamy na bagaznikach? Co Ty jestes powazny? Ciągnąc tym badylem to ja mogę kartony na bagaznikach, ale nie flc. Przeciez to jest za ciezkie. Do flc to ja uzywam "badyla z rączką i rolkami" .Kwestia jest taka , ze jest ich ZA MALO. Gdyby na kazdym stanowisku chciano ich uzywac , to nie było by na tyle. Niestety jest o jeden mniej , bo widzialam ostatnio , ze byl zlamany. Nie wszyscy tego uzywają bo wcale taki super to on w uzyciu nie jest. Cięzko zahaczyc, spada, a wtedy robi sie niebezpiecznie. Po co podpisywalismy , ze mamy ich uzywac, skoro nie ma wystarczającej ilosci? Co zresztą bhp moze wiedziec. Przejdzie sie po hali, moze uzyl , aby zobaczyc jak to jest na 2 minuty i wszystko gra. Nie nie gra Jak jestes facetem to pewnie jest Ci trochę lzej.

Zadowolony pracownik

Zaklad w którym sie bardzo dobrze pracuje , atmosfera cudowna,nikt nikogo nie obgaduje za plecami. Polecam wszystkim.

@Zadowolony pracownik

Dobre dobre , szkoda tylko, ze nie prawdziwe. Obgadywanie , ze az huczy. Udają , ze kogos lubią , a pozniej obgadują. Falsz jeden wielki.

Lala
@..

Popieram w 100%

Baranek
@..

A czy to jest wina firmy że baby sie nawzajem obgadują? No ludzie dajcie spokój. Sami tworzymy tą atmosferę i jakoś ja jestem w stanie znaleźć sobie kilka osób z którymi się lubię, a to co mówi reszta mam głęboko gdzieś.

F

Skoczkowie są na każdej ze zmian więc jeśli ktoś pisze opinie niech pisze konkretnie kto co gdzie i dlaczego a najlepiej niech też sam się przedstawi i na pewno jego problemy zostaną rozwiązane!

Zostaw merytoryczną opinię o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Współpracy 7
    55-040 Biskupice Podgórne

Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.