Opinie o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. w Biskupice Podgórne

jaaa

witam skąd z ząbkowic odjeżdża autobus?

@jaaa

Z Ząbkowic Sląskich odjeżdża z przystanku... Pozdro

@anonymous

Serio z przystanku ? Ale z ktorego ??

valencja

Czasem czytam wasze wpisy ,są rożne ale to tak samo jak każdy z nas.Powiem jedno kto inteligętny i rozumny i znający swoją wartość już tam nie pracuje.To jest kolejny moloch.Nie łudżcie się że będą was chwalić bo niby kto LIDER po podstawówce lub edzia która nie umie przeczytać instrukcji ze zrozumieniem? ? Tak zwanych LIZAKÓW znajdziecie w każdej firmie ,szkoda mi tylko Marty ale sama chciała,ale i ona powoli odzyskuje rozum.

xxx
@valencja

Spoko, tylko pisząc o konkretnych osobach wypada i samemu się podpisać...

NNNNNN
@valencja

Rozumiem, że Twoja inteligencja sięgnęła zenitu i już u nas nie pracujesz to dlaczego oczerniasz innych którzy zostali, może mają różne powody. Wara Ci od naszego wykształcenia popatrz na swoje, bo chyba marne jak pracowałaś/eś razem z nami. Na pewno w innym zakładzie poznają Twoją wartość. A tak a pro po chyba masz kiepskie wykształcenie skoro imiona piszesz z małej litery, musisz wrócić do podstawówki.

Piotrekc
@NNNNNN

no to dobrze że się przyznałaś do tego wykształcenia

Byly pracownik...
@valencja

Postawcie Edzie na maszynie to wkoncu przestanie pomiatac ludzmi i sie panoszyc-sloma w butach wystaje a strasznie lideruje

Edi
@Byly pracownik...

Ta i jeszcze z ludzi potrafią się śmieci i obgadywac!!idealy

romuald
@valencja

Edzia ? czy to jest pani lider ze zmiany B?

Ajcia

Jak wygląda z majówka? Jakie dni będą wolne?

Ll
@Ajcia

1 i 3 maj

Nadiia

Dlaczego lidezy zmian lepiej traktuja ukraincow od polakow. Ukrainiec jest pod ochrona czy co?Bo oni niemoga na 5s tylko polacy przeciez tez sa pracownikami jak my a szczegolnie na zmianie b i c .

Sonia

Czemu trzecia umowa nie jest na czas nieokreslony tak jak bylo obiecane tylko dalej na 3 miesiace lub pol roku

@Sonia

Sonia, widocznie ty dla pracodawcy mówiłaś że będziesz pracowała zgodnie z jego wytycznymi, będziesz przychodziła do pracy i starała się a tego nie zrobiłaś i dostałaś umowę na czas określony ponieważ nie spełniłaś oczekiwań pracodawcy który dał Ci kolejną szansę aby udowodnić mu ze zasługujesz na kolejną szansę..... Z tego co wiem 90 dostała umowę na stałe..... Tak więc czy to firma która po okresie próbnym daje 90% umów na czas nieokreślony jest zła czy wina leży po stronie pracownika?

Nn

Ciekawe kiedy będzie kasa na Święta

niewytrzymie
@Nn

No nie wiem, może na święta?

NIK

Faktycznie wygląda na blog sponsorowany...

Aaaa czy sa przyjecia do pracy?

...123

Jesteście w stanie powiedzieć coś więcej o stanowisku kontrolera jakości? Praca, płaca?

Śmiech

Pozdrowienia dla zębatek co dobrze nie umieją się wyłowić,ale do podpieprzyc to potrafią!!!!!

Mia

Witam serdecznie mam pytanie w związku z dojazdem do Firmy,czy z Dzierżoniowa też jest transport?

@Mia

Tak, dowozimy z Dzierżoniowa.

Malwina

Witam...czy w najbliższym czasie planowana będzie giełda pracy ?

@Malwina

W najbliższym czasie nie planujemy giełd pracy.

ola

czy z Ziebic też jest dowóz pracowników

@ola

Niestety najbliższa trasa biegnie z Piławy Górnej przez Ząbkowice i Łagiewniki.

Iwona.

Witam czy może ,ktoś mi powiedzieć ,czy będzie jakaś rekrutacja pracowników w najbliższym czasie.

f16
@Iwona.

Iwonka aalle piękna autoreklama przepiękna cała góra nad tym myślała bo nie możliwe a że byś Ty to wymyśliła pozdrów Krzysztofa//

@Iwona.

Pani Iwono, Na chwilę obecną rekrutujemy jedynie na stanowisko Kontrolera Jakości. Jeżeli jest Pani zainteresowana to zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 71 66 10 603 lub 71 66 10 615

ciekawa

jakie zarobki w dziale jakości i jakie na produkcji?

@ciekawa

Operator Produkcji zarabia 2700 brutto plus 15% premii, natomiast jeżeli chodzi o resztę stanowisk to zarobki są ustalane na rozmowie rekrutacyjnej.

Iwona

Witam dziękuje za numer telefonu ,ale już drugi dzień dzwonie na ten numer i nie mogę sie dodzwonić nikt nie odbiera .

Iwona.

Witam może ,ktoś mi podać numer telefonu do HR lub działu rekrutacji z góry dziękuje.

71 66 10 603

Iwona.

Witam Proszę o numer do HR lub Działu Rekrutacji za co z góry dziękuje.

the naturat

Miały być podwyżki - jednak są premie , i w sposób procentowy przyznawane gdzie znaczenie ma oczywiście " dobra wola " zwierzchnika ... , kolejna ściema - w moim przypadku możliwe że ostatnia

the bill
@the naturat

Kiedy ktokolwiek obiecywał podwyżki? Dać ludziom pieniądze i jeszcze narzekają. Przecież wyraźnie było mówione że "Dobra wola" zwierzchnika musi być bardzo mocno uzasadniona jeśli mają za to zabierać premie... Wystarczy chodzić do pracy a nie leserować i premia będzie

the bill

The Bill

The Bill

Nikita
@the naturat

W jakim świecie ty żyjesz? Premia która prawie w całości zależy od pracownika, no ale jak się komuś nie chce chodzić do pracy to nie będzie premi. A o podwyżkach nie słyszałem. Więc The natural weź się do roboty a nie głupoty opowiadasz

Trzyrazynie

Witam, jaką stawkę brutto przewidują państwo dla inspektora jakości w waszej firmie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Współpracy 7
    55-040 Biskupice Podgórne

Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.