Opinie o Dongshin Motech Wrocław Sp. z o.o. w Biskupice podgórne ( wrocławia)

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dongshin Motech Wrocław Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dongshin Motech Wrocław Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dongshin Motech Wrocław Sp. z o.o. w Biskupice podgórne ( wrocławia)

Ok to już po opiniach z listopada chociażby wiem, że nie poznam stawek w biurze. możecie za to napisać jak się w nim teraz pracuje? jest teraz oferta, szukam czegoś dla siebie po Biskupicach i myślę czy by nie aplikować. na jaki rozwój mam w tym przypadku szanse?

Tez jak poprzednik ciekaw byłem opinii odnośnie produkcji stali. A o utrzymaniu ruchu by ktoś może coś więcej napisał? wpadła mi w oko dawniejsza oferta ze strony UP dla technika z treści której wynika, że kiedyś można było do 5 tys zgarnąć, jak jest obecnie? polecacie?

grqg3rgreq Nowy wpis

Produkcja obudowy do baterii i są tam głownie press maszyny , punktowe zgrzewanie przez roboty. Płacą dobrze ale tak jak ktos wczesniej pisal - kwestia indywidualna

Jeśli już w poprzednim wątku była mowa o zarobkach to może znacie stawki dla specjalistów od BHP? Właśnie widnieje oferta na to stanowisko i ciekawią mnie warunki ze względu na doświadczenie. znacie je? te wszystkie benefity i szkolenia które są wskazane w opisie to normalnie na każdym stanowisku występują?

Pytanie brzmi tylko ze względu na co? :D zarobki? patrzyłem teraz w wizytówkę google to ktoś pisał z tydzień temu, że to praca po 12 h na stojaka. A coś więcej na temat samych procesów i warunków na miejscu? opiszesz bardziej szczegółowo stanowisko?

O których biurowych teraz piszesz? I jakie są minimalne wymogi, by móc się w takim razie dostać? „Spore” samo w sobie wygląda dość relatywnie, czy istnieje szansa na przełożenie tego dla przykładu na widełki płacowe?

CLk

O tym co kolega wyżej pisze jest to praca na magazynie, Tam faktycznie stoi się po 12 godzin i pracuje. Praca porównywalna jak z Amazonem- monotonna ,a pracownicy są w większości za granicy. Praca biurowa nie jest ciężka i wystarczy poczekać na otwartą rekrutację. Sprawa wynagrodzenia jest omawiana indywidualnie po rozmowie na podstawie doświadczenia pracy.

@CLk

A zarobki są wam znane może? biuro mam na myśli. Pewnie ciężko będzie podać konkret odnośnie kwoty? Mimo wszystko interesuje mnie odpowiedź na kluczowe pytanie. czy zarobki w biurze przewyższają te rynkowe czy raczej po prostu są równe? Lubię znać konkret

CLk Nowy wpis

@RD Niestety nikt nie opowiada czysto o zarobkach bo są ustalane indywidualnie z HR. Wszystko zależy od działu na jaki aplikujesz. Są działy gdzie ludzie zarabiają mniej niż te rynkowe ,a w niektórych przewyższają. Wszystko jak zawsze zależy od doświadczenia. Jeżeli je masz i faktycznie się pracuje ,a nie chodzi i rozmawia połowę pracy lub siedzi na Internecie - to nikt nie widzi problemu by Ci zapłacić za to.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Dongshin Motech Wrocław Sp. z o.o..
Leszno

Stal i aluminium powstaje w zakładzie? Tak ktoś pisał a ja na stronie widziałem wzmianki i częściach do akumulatorów. Chyba ze źle popatrzyłem? Mimo wszystko jak teraz praca przy nich może wyglądać? co jest wymagane i jak generalnie oceniacie warunki? Zarobki itp?

Yubi

Jakie procesy są w tej firmie? Z jakiego materiału są wykonywane wyroby gotowe?

twój stary
@Yubi

Amelinium

@twój stary

Tego nie pomalujesz? ;p A jakie wyroby gotowe są tu wykonywane tak właściwie?

On
@Natalia

Stal i aluminium, obudowy do baterii oni produkują z tego co słyszałem.

Roksana321

Firma ma ogromne możliwości, kompletnie niewykorzystane. (usunięte przez administratora) chaos, brak jakichkolwiek standardów pracy, procesu itp. Poszczególnymi działami w wiekszości zarządzają osoby nieogarnięte, bez odpowiednich umiejętności i wiedzy. Dobry specjalista nie wytrzymuje tu więcej niż poł roku - (usunięte przez administratora) ciągły stres ze strony menadżerów, brak możliwości wychodzenia z inicjatywą sprawiają, że człowiek szybko rezygnuje. Pracownik poniżany, co najgorsze nie tylko przez Koreańczyków, niektórzy Polacy na szczeblu menadżerskim traktują podwładnych (Polaków i Ukrainców) gorzej niż (usunięte przez administratora) Taka atmosfera nie sprzyja rozwojowi i chęci poprawy standardów firmy. Zarobki troszkę niżej niż średnia na podobnych stanowiskach na strefie, ale nie ma tragedii. W każdym razie polecam omijać szerokim łukiem, zdecydowanie nie jest to miejsce, w którym można zatrzymać się na długie lata swojej kariery.

@Roksana321

W takim środowisku serio Polak Polaka? :/ A myślałam, że takie warunki uściślają więzy narodowe. Czemu ci polscy menadżerowie tacy właśnie tu są? Skąd takie zachowanie się bierze?

o sole mio
@Natalia

to sie bierze ze ludzie za duzo fejsa i innych tiktokow sie naczytali i teraz sodowa uderza, ze wypisuja takie bajeczki

@o sole mio

A czekaj, w sensie, że opinia nieprawdziwa według Ciebie? W sumie to przywróciłoby nadzieję w jedność narodu, ale skąd możesz mieć pewność?

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie, już sama rozmowa przebiegła nieprofesjonalnie i w dziwnych warunkach, zaczynając od tego że została umówiona na 11:00 w Biskupicach Podgornych (w tych godzinach nie dojeżdża tam żaden sensowny autobus). Autobus wysadził mnie 20 min od zakładu, nie było by w tym nic złego gdyby nie fakt że do firmy trzeba było iść większość czasu poboczem drogi gdzie jeździły same samochody ciężarowe. Po dotarciu w końcu do zakładu tą nieprzyjemną drogą, na przeciw wyszedł mi arogancki Pan z HR, zaprowadził mnie do poczekalni gdzie miałam poczekać na menagera i jak się okazało gdzie odbyła się rozmowa. Oczywiście ktoś z HR "zapomniał" poinformować mnie o tym że rozmowa odbędzie się po angielsku, no trudno, nie było by tak źle gdyby nie fakt że Pan menager nie potrafił mówić po angielsku w sposób zrozumiały. Na koniec "rozmowy rekrutacyjnej" (dla której specjalnie wzięłam dzień wolny w pracy i jechałam do zakładu godzine) Pan z HR zapytał mnie czy mam jakieś pytania, po wyciągnięciu z torebki kartki w pytaniami do przyszłego pracodawcy zostałam wyśmiana przez obu Panów ponieważ "nigdy im się nie zdarzyło żeby kandydat miał tyle pytań". Raczej nie liczyłam na odzew od tej firmy, jakież było moje zaskoczenie gdy dwa dni po rozmowie dostałam smsa, od nikogo innego jak od menagera działu (chociaż powinien kontaktować się ze mną dział HR) Pan menager "zapomniał zadać jeszcze jedno pytanie rekrutacyjne", szybko niestety wyszło że nie taki był cel wiadomości oraz późniejszego telefonu po godzinie 20! Cała ta "rozmowa rekrutacyjna" była jedną wielką stratą czasu, nie można sobie wyobrazić gorszego zakończenia jak bezprawne podebranie sobie nr telefonu z CV przez menagera żeby proponować spotaknia, które nie miały żadnego związku z rekrutacją! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Stefan
@Kandydat

Co ja właśnie przeczytałem ;o Proponował wyjście na kawę?

zaczytana
@Kandydat

A to za karę była ta rozmowa? Nie można było sprawdzić wcześniej dojazdu w google i przesunąć na dogodniejszą porę?

kapiszon

Dongshin vel Dongszajn... temat rzeka :) Na nudę narzekać nie można w tej firmie. Pracownicy z Polski to w większości fajny zespół. Co do Koreańczyków to już zależy od działu, niektórzy są całkiem spoko, co do niektórych to szkoda gadać. Generalnie, praca jak praca, ciekawe doświadczenie

marie

W oddziale Dongshin na ulicy Kwiatkowskiego niektórzy ukraińcy tak się rządzą jakby byli u siebie! Chyba zapomnieli jak bardzo Polacy im pomagają! Osobiście uważam że Polska nie powinna ich przyjmować!

RupertO
@marie

zgadzam się z panią/panem ! jeszcze ten gościu z Ukrainy na dongshin na Kwiatkowskiego nie podam jego imienia i nazwiska ale będę go nazywać : JakMuTam. Co za (usunięte przez administratora) Drze (usunięte przez administratora) jak jakiś d*ikus na całą halę , jak jest taki cwany to niech idzie walczyć za swój kraj na Ukrainę! (usunięte przez administratora)

pendrie
@RupertO

a czy ktoś z was to zgłosił komuś wyżej w firmie?

Bogusław

Jak w domu

Ona

Witam, chciałabym zapytać jak dział jakości? Jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach z tego działu? Jak z płacą i godzinami pracy? Dziękuję z góry

Olaboga

Stanowczo ODRADZAM! Ponad 90% pracowników to Ukraina. Przyjeżdżając tu czuje się jakbym nie była w swoim kraju. Szacunek? Jaki szacunek?

@Olaboga

Na produkcji można spotkać również pracowników z Indonezji, Filipin czy Nepalu. Taka sytuacja, że teraz większość firm produkcyjnych musi się posiłkować pracownikami z innych krajów. Taka rzeczywistość do której musimy się przyzwyczaić. Jeśli nie - każda firma będzie tą "złą". Z kolei personel administracyjno-techniczny oraz kadra to w zdecydowanej większości Polacy. Lawiny narzekań nie słychać. Ci co pracują zostają w firmie na dłużej.

Justyna
@Olaboga

nie bardzo wiem jaki masz problem z pracownikami z Ukrainy, doświadczenie mi mówi że są bardziej pracowici niż większośc Polaków i tak nie narzekają na wszystko bo zależy im na pracy. Jesli sam nie masz szacunku do innych nacji to co się dziwisz że ktoś nie ma go do ciebie?

Olaboga
@Justyna

To oni nie mają szacunku do nas. Więc dlaczego my mamy ich darzyć szacunkiem? Przyjeżdżają do Polski i chcą się rządzić w obcym kraju.

@Olaboga

Jak niby nie mają szacunku? Może podać jakieś ewentualne przykłady ich zachowania potwierdzające to mocne stwierdzenie? Nie sądzę, żeby przyjeżdżali, żeby się rządzić, oni po prostu szukają miejsca dla siebie, a zwłaszcza teraz gdy dosłownie tracą wszystko w życiu...

Maja

Pracowałam tam, ale pracują dość chaotycznie, po kontroli PIP wolałam przejść gdzie indziej. Odradzam.

@Maja

Kontrola Państwowej Inspekcji Pracy nie wykazała żadnych uchybień. Co prawda stresu było co nie miara, ale nikt nie wyleciał z tego powodu.

Paulina
@emu

a co potem, zmieniło się w firmie coś na lepsze? Takie kontrole często sprawiają że firma zaczyna traktować swoich ludzi lepiej.. Tu też tak jest?

@Paulina

Firma w dalszym ciągu funkcjonuje, planowana jest budowa kolejnego zakładu. Dla pracowników doszły benefity finansowane przez firmę (luxmed, multisport). Ktoś może powiedzieć, że to już standard - ok, ale nie wszystkie firmy mają takie pakiety. Wprowadzono oceny, na wiosnę będę przyznawane awanse i podwyżki. Więc generalnie idzie do przodu.

Paulina
@emu

no super, czyli jednak dała im kontrola coś do myślenia. A czy ta budowa kolejnego zakładu wiąże się z jakimiś możliwościami awansów dla obecnych pracowników?

Justyna

bardzo dużo negatywnych komentarzy odnośnie organizacji pracy, pewnie w przeciagu tych 3 miesiecy sie nic nie zmieniło ? ale czy mozecie napisac jak konus to nie przeszkadza czy chociaz mozna liczyc na jakas normalna pensje, cos powyzej minimalnej krajowej? czy firma jest wypłacalna i nie ma problemu z płatnosciami na czas? dla wiekszosci to wazniejsze niz zarzadzanie ...

@Justyna

Płacą normalnie, pensje porównywalne do innych zakładów na strefie

Ilona
@emu

Porównywalne - okej. Ale ile? Bo nie orientuje się ile można zarabiać w innych zakładach akurat ...

bez komentarza

Niestety miałem przyjemność pracować w tej firmie....Brak jakiejkolwiek organizacji ze strony menadżerów doprowadza do całkowitego chaosu. Brak komunikacji oraz natłok obowiązków bardzo utrudnia pracę. Jak to się mówi "Ryba psuje się od głowy" zatem póki zarząd nie zmieni swojego podejścia oraz struktury organizacyjnej polecam omijać szerokim łukiem.

X

Nie szanowanie człowieka i pracownika - niezależnie od rasy, koreańska kadra też nie jest wcale dobrze traktowana choć lepiej od polskiej i ukraińskiej. Jeżeli masz możliwość podjęcia innej pracy, to z niej skorzystaj. Firma ma potencjał, ale jest on zupełnie nie wykorzystany. Działalność opiera się na managerach z Korei, którzy często nie mieli wcześniej styczności z działem, którego managerem teraz są oraz na niedoświadczonych pracownikach polskich. Rasizm i (usunięte przez administratora) na porządku dziennym, szczególnie ze strony jednego managera.

Za

Poziom zarządzania firmą na wręcz absurdalnym poziomie, koreański zarząd nie znający polskich realiów, traktujący pracowników z góry, część managerów z Korei nie mówi nawet po angielsku?!, kontaktują się ze swoimi pracownikami za pomocą translatora Google (pełen profesjonalizm). Polscy pracownicy tylko i wyłącznie w biurze, jeżeli chodzi o pracowników produkcyjnych, tylko i wyłącznie pracownicy agencyjny, istny tygiel kulturowy, nie znający standardów pracy, nie wspominając już o zasadach życia w cywilizowanym społeczeństwie. Jeżeli ktoś szanuje swój czas i chce zdobyć doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie w branży automotive to stanowczo odradzam to miejsce, jako przystań do rozwoju zawodowego, chyba, że chcesz poczuć na własnej skórze jak zostali potraktowani outsiderzy z Korei w swoim rodzimym kraju, przed wyjazdem do Polski za pracą 8 tyś. km, bo we własnym kraju nie mieli szans na jakąkolwiek karierę zawodową, z tymi umiejętnościami, które prezentują. Nie polecam!

Niezadowolony

Firma nie przedłuża umów. Czy jesteśmy tu na krótko? Omijać szerokim łukiem

Zapracowana

Rozwojowa firma z dużymi perspektywami, ale zatrudnia tylko młodych i niedoświadczonych. Nie ma od kogo się czegoś nauczyć. Brakuje tutaj doświadczonej kadry inżyniersko-managerskiej, a jeśli ktoś się pojawia to mieszają go z błotem. Niestety Koreańczycy nie mają pojęcia o naszych realiach. Sama też odejdę. NIE polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Dongshin Motech Wrocław Sp. z o.o. - Biskupice podgórne ( wrocławia)

• Jak się pracuje w Dongshin Motech Wrocław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dongshin Motech Wrocław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dongshin Motech Wrocław Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dongshin Motech Wrocław Sp. z o.o.
  • LG 2A
    55-040 Biskupice podgórne ( wrocławia)

Dongshin Motech Wrocław Sp. z o.o.