Opinie o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. w Biskupice Podgórne

Czesław

@Diuna, często zdarzają się reklamacje na elementy, które wykonują pracownicy zatrudnieni na produkcji w firmie Industrias Alegre Poland? Czy są, to może sporadyczne sytuacje? Chciałbym, żebyś napisał również ilu godzinny system pracy obowiązuje pracowników produkcyjnych? Możliwe jest zostanie po godzinach i dzięki temu możliwość otrzymania wyższego wynagrodzenia?

@Czesław

Pracownicy produkcji pracują w systemie trójzmianowym po 8 godzin. Zdarzają się nadgodziny ale nie jest to częste. Odnośnie reklamacji, sądzę, że nie są to informacje, których jako pracownik mogę udzielać .

Czesław

@XxX, firma Industrias Alegre Poland zastrzega w swoich umowach, aby nie podawać publicznie takich informacji? Może jesteś w stanie opisać, jak wyglądają pozostałe warunki zatrudnienia? Atmosfera, możliwości rozwoju zawodowego? Możesz podzielić się z nami wiedza na ten temat?

@Czesław

Osoby chętne do podjęcia pracy przy produkcji powinny przede wszystkim posiadać dobrą kondycję fizyczną, bardzo zdrowe nogi, mocną psychikę , odporność na stres i ogromne tempo pracy. Możliwości rozwoju zawodowego są, ale zazwyczaj dotyczą osób wybranych, niekoniecznie posiadających wykształcenie i niestety kulturę osobistą, a wiążą się z bardzo brzydką cechą docenianą w tym zakładzie, a mianowicie donosicielstwem. Ważne jeszcze jest aby dawać sobie radę samemu ponieważ często nie można liczyć na wsparcie w rozwiązywaniu problemów ze strony liderów, jeśli już, to szybciej dostanie się je od kierowników, ale nie zawsze są dostępni bo mają inne obowiązki. Atmosfera bywa różna. Ostatnio ma się wrażenie, że lepiej w tym zakładzie być Ukraińcem niż Polakiem. Jeśli chodzi o stronę finansową to zakład zawsze wywiązuje się na czas ze swoich zobowiązań, istnieje system premiowy i fundusz socjalny, godziwe premie świąteczne i wczasy pod gruszą, dodatkowe ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie grupowe na życie współfinansowane przez zakład.

Nn

Czy są przyjęcia na produkcję

Piotrek

Witam. Chciałbym dowiedzieć się szczególów odnośnie pracy na magazynie. przede wszystkim stawka. Jestem związany z magazynem od 15 lat. Obsluga wózków czołowych bocznych systemowych wysoki skład. Suwnice kat II s. Czy jest wogóle sens zatrudnienia w tej firmie.

SAPAP
@Piotrek

Na ręke jest koło 2700 z premią. Zależy jak nocki wypadną

XxX
@SAPAP

Przypominam tylko że podpisałes w umowie że nie będziesz ujawnial kwoty zarobków. Pamiętajmy i myślimy co piszemy ????

Nowy *

Za nie długo się widzimy robaczki???? Będzie dobrze ???? Pozdrawiam wszystkich ????

Czesław

@SAPAP, czy każdego miesiąca można otrzymać premię za pracę w firmie Industrias Alegre Poland? Są jakieś kryteria, które regulują kwestie otrzymania tego dodatku, który zwiększa wynagrodzenie? Czy może tylko wybrane osoby mają szansę ubiegania się o premie? Napisz, jak to wygląda.

Czesław

@Piotrek, mam nadzieję, że ktoś z byłych bądź obecnych pracowników firmy Industrias Alegre Poland udzieli Ci odpowiedzi na zadane pytania, jednak ja chciałbym, abyś napisał, co sprawiło, że zainteresowała Cie praca akurat w tej firmie? Może słyszałeś coś na temat pracy w tym miejscu i mógłbyś podzielić się z nami swoimi informacjami? Może dogodna lokalizacja i bliski dojazd do pracy sprawił, że interesuje Cie praca w tym miejscu? Opisz, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Czesław

@szeregowy pracownik Alegre, skupiłeś się w swoim komentarzu odnośnie pracy w firmie Industrias Alegre Poland na poziomie wynagrodzeń i stwierdzeniu, że firma godnie wynagradza swoich pracowników za ciężką pracę. Możesz przedstawić, jak dokładnie kształtują się zarobki w tej firmie? Czy poza stałą pensją można liczyć na jakieś świadczenia dodatkowe? Premie bądź nagrody? Uzupełnij swoją wypowiedź.

B....

Witam Wszystkich pracuję już tu jakiś czas i wierzcie mi jak pracujemy, jak się zachowujemy co gadamy to świadczy tylko i wyłącznie o nas. Nieprawdą jest, że pracują tu tylko ci co ciągle narzekają są fajne dziewczyny z którymi da się porozmawiać, pracować, dajmy najpierw coś od siebie nawet (usunięte przez administratora) uśmiech ,każdy gest życzliwości, a już zdecydowanie lepiej będzie się wszystkim pracowało. Słyszy się narzekania, ale jak przyjdzie wypowiedzieć się oficjalnie to nikt nie ma problemów najlepiej, żeby ktoś nadstawił karku i po sprawie. Dajmy szansę pracodawcy i sobie nawzajem.

@B....

W Magnicach budują olbrzymia fabrykę,jak otworzą to większość z tego sławetnego Alegre ucieknie to nie są ludzkie warunki do pracy,a tym bardziej dla Kobiet,byłam tak posmakowałam,potwierdzam ,koszmar,praca ponad ludzkie siły 21 wiek ??? z HR zejdą na dół i będą pakować i pchać te skrzynie wtedy zrozumieją ,obudzą się po nie w czasie,Polak mądry zawsze ale gdy jest dużo za późno.

@były pracownik

Ta fabryka sie jakos nazywa, czy to tylko plotka?

@on

Żadna plotka podjedz i zobacz jeden Wielki plac budowy za 2 lata otworzą.

@były pracownik

To, ze cos buduja, nie oznacza ze bedzie to fabryka, w ktorej z otwartymi rekami powitaja smietanke alegre. Prawdopodobnie beda to magazyny na wynajem. Nie zyjcie marzeniami

Ktoś
@on

TO SIEDŹ W TYM ZAPYZIAŁYM ALEGRE I PCHAJ TE KONTENERY ,WIDOCZNIE PO ZA TYM KOŁCHOZEM ZA WIELE NIE WIESZ CO SIĘ W OKOLICY W REGIONIE DZIEJE,ZRESZTĄ W ALEGRE TO PRACA DLA LUDZI BEZ WYOBRAŹNI TACY KTOSIE PRZYSTOJNIACY BEZ ZĘBÓW NA PRZODZIE I CO CIĄGLE SĄ WCZORAJSI ALBO TACY NIEUDACZNICY ŻYCIOWI FAJTŁAPY TAKIE DO POPYCHANIA.

hrhbm
@Ktoś

No co ty powiesz? Nieudacznicy zyciowi , ludzie bez zebow... kurka .. serio?

@hrhbm

Tak tacy tam pracują taka patologia co to nigdzie sobie rady nie da a tam tak w tym Alegre karierę może zrobić ,pakować-pchać itd . pchać -pakować takich gamoni tam trzeba bo z otwartym umysłem to już dawno pouciekali.

@Ktoś

Przychodzisz do pracy na produkcji i się dziwisz, że polega to na pakowaniu i pchaniu. Jeżeli uważasz że jesteś od nich lepszy to czemu nie masz pracy, która dałaby ci się wykazać tym "otwartym umysłem"?

@Jeszcze nie pracownik

Już odeszłam i znalazłam adekwatną pracę i płacę według moich oczekiwać I UMIEJĘTNOŚCI a praca tam w tym Alegre to była TOTALNA POMYŁKA ale jak spróbowałam to się sama przekonałam że NIE WARTO BYŁO.

@ktoś

No to po co przychodzisz na produkcję skoro wiesz że Twoje ambicje sięgają wyżej?

@Jeszcze nie pracownik

Może przychodzi, bo szuka czegokolwiek żeby się zaczepić na chwilę, wszędzie kliki i kolesiostwo. Za to ty jesteś pewnie rozchwytywana/-ny przez wszystkich....

@on

No to skoro przychodzi się zaczepić tylko na chwilę to po co narzeka, że praca tak wygląda? To tak jakbym zatrudnił się jako policjant i oczekiwał, że będę wycinać kwiatki z papieru...

@Jeszcze nie pracownik

Ma po prostu, jako człowiek myślący prawo do oceny tutejszych warunków pracy. Praca na produkcji pracy na produkcji nie równa. Tu jest akurat jak każdy z nas widzi. Miłego pchania kontenerów :)

@on

WŁAŚNIE SŁOWO KLUCZOWE "MYŚLĄCY"TAM NIE WIELU W TYM ALEGRE NA TEJ NIESZCZĘSNEJ PRODUKCJI TO TAKIE GAMONIE BEZ WYOBRAŹNI STWORZENI DO TEGO ABY PCHAĆ TE KONTENERY PRACA JAK W ŚREDNIOWIECZU I CO NIE KTÓRYM TAKIM PROSTOLINIJNYM BEZ ZĘBÓW NA PRZODZIE PASUJE NOSZĄ W KIESZENIACH NIBY TO HERBATĘ BUTELKACH I TAK SIĘ WSPOMAGAJĄ WESOŁO I "ALLELUJA I DO PRZODU" DLATEGO TAM MYŚLĄCY LOGICZNIE CZŁOWIEK DŁUGO NIE POPRACUJE .3 MIESIĄCE GÓRA I UCIEKA.

Przestań już
@ktoś

No to się zwolnij i przestań obrażać ludzi, którym praca tutaj sie podoba i sa zadowoleni. To forum nie jest od obrażania pracowników tylko oceny pracodawcy. Rozumiem, że Ci się nie podoba, to napisz co takiego jest nie tak i już, ale jak piszesz wszystko wielkimi literami to i tak raczej nikt nie weźmie cie na poważnie.

RRR
@ktoś

Przestan juz obrazac ludzi. Gamonie. Dobrze , ze ty jestes taki madry\a. Moze najpierw naucz sie poprawnie pisac. Z tego wpisu wynika , ze juz nie pracujesz tu, więc co tak przezywasz? Bylo minelo. Nie zawracaj juz sobie glowy Alegre, a przede wszystkim nie obrazaj ludzi.

szeregowy pracownik Alegre
@B....

Ludzie strasznie narzekają ale pokażcie mi zakład w którym się pracuje i wszyscy sobie chwalą.Alegre to nie raj na ziemi ale firma nastawiona na zyski.Szczerze to pracowałem w lepszych i gorszych zakładach niż Alegre choć tych drugich było więcej.Fakt w firmie sporo się wymaga od pracowników i lekko nie jest ale też nasza praca nie jest wyceniana na minimum.Zarabia się naprawdę godnie jak na polskie warunki płacowe .Idżcie na naszą strefę ekonomiczną w dzierżoniowie i spytajcie się ile wam za pracę są gotowi zapłacić,nie więcej jak 1600-1700 złotych max oczywiście są zakłady płacące lepiej np dawny metzeler w którym kiedyś pracowałem ale jakie tam dopiero panują warunki pracy.Pamiętam jak było zebranie w sprawie reklamacji ze wszystkimi pracownikami to tylko 2 osoby na zmianie miały odwagę się odezwać.Jak komuś warunki pracy nie odpowiadają może przecież zmienić miejsce pracy której jest przecież teraz mnóstwo.

Czesław

@nn, były zgłaszane może prośby do szefostwa firmy Industrias Alegre Poland odnośnie wydłużenia przerw, ponieważ panują trudne warunki w miejscu pracy? @Yyyyyyy, proszę, aby nie używać słów wulgarnych na forum, które swoją treścią łamią regulamin forum https://www.gowork.pl/regulamin O jakiej niezgodności finansowej wspominasz w swoim komentarzu odnośnie firmy Industrias Alegre Poland? Możesz napisać bardziej szczegółowo kwestię tych rzekomych 400 złotych?

Czesław

@nn, w przeszłości zdarzały się takie decyzje kierownictwa firmy Industrias Alegre Poland, o dodatkowych przerwach dla swoich pracowników ze względu na wysoką temperaturę na zewnątrz? Napisz, proszę, jak to wygląda.

nn
@Czesław

Piszesz bzdury nie przypominam sobie aby były takie decyzje odnośnie dodatkowych przerw ze względu na upały . Może w tym roku otworzą oczy na ludzi pracujących na produkcji i coś pomyślą w tym temacie.prawda jest taka,że mało ich to obchodzi ważne ,że góra i liderzy mają klimę i jest im chłodno

@nn

Nie bylo zadnych przerw dodatkowych, kiedy , gdzie ?? No na pewno nie w tej firmie. Jest gorąco strasznie, mogliby dolozyc parę minut wiecej, wlasnie teraz w te upaly. A gora ma chlodno , liderzy tez i wszystko gra.

Yyyyyyy

Najgorszy zaklad jaki widziałam nawet moich znajomych ojebali na 400 zł każdego nie polecam długo tam się nikt nie narobi. Lepiej niech Ukraińców przyjmują co oni robią z Polakami to się w pale nie mieści byłam i widziałam.

Czesław

@**, o pracownikach, z którego działu wspominasz w swoim komentarzu? Czy nie ma w chwili obecnej w firmie Industrias Alegre Poland żadnego zwierzchnika nad osobami, które opisałeś? Może w okresie wakacyjnym pracownicy w tym dziale mają mniej pracy, dlatego mogą pozwolić sobie na dłuższe przerwy od pracy? Doprecyzuj, proszę, swoją wypowiedź.

nn
@Czesław

Takie upały ciekawe czy kierownictwo pomyśli o dodatkowych przerwach?

Jak to jest... Kadra na wakacjach a pracownicy robią co chca. Pracownicy z jakości dalej uprzywilejowani chodzą jak chcą, przerwy trwają godzinę a nie 15 i 10 min. tak jak powinny, blondyneczki wrzucają zdjęcia na portal społecznościowy, następna w przymałych jeansach kreci (usunięte przez administratora) po hali...im dalej wszystko wolno a pracownicy produkcji dalej się parzą w tych spodniach. No tak przełożona jakości i tak nie ma nic do gadania to może kierownictwo by się zainteresowało?

Czesław

@Kobierzyce, rozumiem, że tylko część pracowników zatrudnionych w firmie Industrias Alegre Poland może liczyć na zapewniony dowóz do pracy przez pracodawcę? Możesz napisać jakie kryteria wpływają na to, iż dany pracownik ma zapewniony transport a inny nie? @*, próbowałeś poruszać tą kwestię z kierownictwem firmy Industrias Alegre Poland? Jeżeli tak, to jaka była odpowiedź przełożonych na Twoje uwagi? @Marko, bardzo proszę, aby na forum gowork.pl nie używać słów wulgarnych. Mówi o tym regulamin forum, który należy przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin

Dlaczego pracownicy produkcji musza chodzić w spodniach które dał zakład a panie z jakości (na wszystkich zmianach) chodzą w swoich spodniach?! A co oni są lepsi czy co? Dlaczego produkcji zabierana jest za to premia a im nikt nawet uwagi nie zwróci? Też byśmy chcieli mieć takie przywileje!!!

* odp
@*

Ja nie mam z tym problemu, jeśli chcą tracić premię , to niech chodzą w swoich ciuchach. Zresztą mają swojego lidera (który również nie chodzi w ciuchach firmowych) i to on powinien zwracać im uwagę. Jeśli chodzi o Bezpieczeństwo i HIGIENĘ Pracy, to dla mnie większym problemem jest wszechobecny bród na kantynie, w toaletach i na korytarzach. "Góra" raczej tym powinna się zająć, ale oni nie widzą jak jest na nockach, albo po weekendzie jak się wchodzi na kantynę (gorzej niż w oborze). Panie sprzątaczki robią co mogą, ale może jedno sprzątanie (rano) to trochę za mało na 3-zmianowy system pracy???

Vesenir

Witam wszystkich. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda praca na dziale utrzymania ruchu ? :)

NN

Tak na marginesie to ortografia Ci się kłania

Ulalala

To czemu nie pójdziesz z tym do kadr tylko się żalisz w internecie??????

mało zadowolona

To prawda kierowcy są fatalni a i tabor nie najlepszy, kupili nowy!!! autobus który jeździ natrasie piława-wrcław klasaS już się zepsuł zamiast klimatyzacji wiszą2 wentylatory no cóż niektórzy zasłużyli na obniżony standard, a co tam jedziemy przecież tylko godzinę. Tylko ciekawe czy może my gorzej pracujemy niż inni ? Nawet nasi koledzy z Ukrainy jeżdżą lepszym transportem można zadbać tylko trzeba chcieć.

damy radę
@mało zadowolona

No właśnie jak firma daniel wozi to bez łachy jest klima i ogrzewanie z kierowcami też idzie się dogadać

damy radę
@mało zadowolona

Tak tak firma daniel jak wozi to i klima i ogrzewanie działa bez fachy z kierowcami też idzie się dogadać

Kobierzyce
@mało zadowolona

Autobus dupska wozi codziennie i jeszcze problem... Niektórzy muszą dojeżdżać za własne pieniądze i chętnie by sobie pojeździli autobusem nawet bez klimy!!! Może limuzyny podstawiać? Jak nie pasuje to wsiadać we własne samochody

niemiły
@Kobierzyce

Hola hola to sobie dojeżdżaj autobusem jeździ z Wierzbic będziesz mógł również (usunięte przez administratora) za darmo wozić to niedaleko trochę swoją limuzyną a resztę firmowym trochę więcej czasu to zajmie ale ty lubisz jeździć w nieklimatyzowanych pojazdach spróbuj tego luksusu jak będą upały.

ciekawska(i)

Hej nudy piszecie ! Jak tam coś się zmieniło na zmianie A ? romans dalej kwitnie opwiadają że jej wszystko wolno z telefonem się nie rozstaje jak jest skupiona na pracy? skoro tylko sms-y odbiera on zresztą też widocznie liderom wolno. Ludzie gadają że premie zabierają jak przyuważą kogoś z telefonem to chyba nieprawda. Ciekawe inne zmiany też mają takie atrakcje a może inne. Wiecie nie pracuję tudługo i ciekawość mnie zżera. Jak myślicie góra wie i nic

W D....
@ciekawska(i)

Jak się w (usunięte przez administratora) lidera włazi , najwyraźniej można wszystko

Ter

Ukraina się panoszyc zaczyna he he

Zostaw merytoryczną opinię o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Współpracy 7
    55-040 Biskupice Podgórne

Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.