Opinie o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. w Biskupice Podgórne

Nikt

Pan dyrektor mówi to co chcą usłyszeć ludzie, a prawdy i tak się nie dowiemy

......
@Nikt

A co ciekawego mówił?

Hehe
@......

...że firma pełną parą rusza,że wszytko pokonamy ,ale na wiatraki pieniędzy nie mamy ????

bzdety z produkcji
@Hehe

Przecież mówił też że są wiatraki i że będzie wystarczająca ilość. Jak Wy po tej produkcji latacie każdy ze swoim wiatrakiem pod pachą to się nie dziwcie że się ciągle psują a firma nie będzie non stop kupować nowych. A poza tym.. no dajcie już spokój. Na strefie firmy poobnizaly pensje po 20% pozabierali premie. A tu raptem 5% mniej... A wszyscy niezadowoleni wielce bo trzeba czasem popracować w piątek po święcie. No tak! Browara się wypić nie dało za dużo w czwartek bo trzeba było do roboty iść. Śmieszni jesteście pisząc tutaj takie rzeczy. Może lepiej żeby część się pozwalniala i zrobiła miejsce dla tych co chcą po prostu normalnie pracować.

.....
@bzdety z produkcji

To niech zakupia tyle wiatraków, aby nie było trzeba zabierać z innych maszyn i biegać z wiatrakiem pod pachą, dobrze się mówi, bo im pot pod tyłkach się nie leje, a my tylko chcemy godziwe pracy i aby nas dyrekcja, kierownik i lider traktowali poważnie i mieli szacunek do nas

opocony
@.....

Na prawdę ludzie nie macie teraz innych problemów? Jeżeli prywatny wiatraczek powinien być według was standardem to widocznie są firmy które zapewniają takie "godne warunki pracy" prawda? I płacą lepiej. To dlaczego jeszcze was tam nie ma? Przecież wszyscy szukają rąk do pracy? Aaaaaa wiem dlaczego - bo tam trzeba zapieprzać po 12 godzin i nikt nie słucha którą panią boli stópka, której pani wieje w kark a której pocą się cztery litery. Na prawdę nikt nikogo siłą do niczego nie zmusza. Wykorzystajcie tą energię którą macie do pisania tych głupot publicznie na szukanie ogłoszeń o taką pracę jaka wam odpowiada.

@opocony

Widać że to piszą osoby , które nie stoją 8godz. przy maszynie. Nie każdy tak ma że siedzi sobie na przerwie ile chce i gdzie chce. Prawda tu są nie potrzebni ludzie , którzy jeszcze chcą, żeby było normalnie. Sami nas zwolnią.

...

To podajcie nazwiska, żeby wiedzieli za kogo sie wziąść ;)

@...

Tak na przyszłość- wziąć. Miłego dnia;)

...

Czy osoby zarządzającej tą firmą mają jakąś chorobę dwubiegunową? Nie będzie zwolnień - a z okazji pierwszego dnia w pracy pracownicy w zestawie dostali przyłbice, płyn, wypowiedzenie. Ograniczenie pensji i skrócony czas pracy działało przez miesiąc, została tylko obniżona płaca, pewnie można już zapomnieć o 6 godzinnych piątkach. Zwolnienie pracowników - a teraz problemy z absencja Piątek po bożym ciele wolny - tak, ale jak odsiedzisz swoje na maszynie. Małe zamówienia -ale przyjdźcie w sobotę bo nie mamy co wysłać do forda Dramat, cyrk, czas zwolnić miejsce jakiemuś Ukraińcowi...

.....
@...

Czy dyrekcja, kierownicy zmiany , liderzy przyjmowali się zwykłymi pracownikami? Nie , masz stanąć przy maszynie i robić i nie zawracam nam głowy. Miała być wielka rodzinna atmosfera a jest fałsz, obłuda i poniżanie pracownika , zwłaszcza na zmianie a przez kierownika

Edyta byly pracownik

ten zaklad to najgorsze co moze byc gdzie ta rodzinna atmosfera,ludzie sa okropni sami wazeliniaze tak samo sa pupilki kierownikow i liderow.Liderzy jubia tych co znimi wode pija po pracy a reszte to maja zanic.Tak samo traktuja kierownicy wybrane osoby a reszte zeby tylko ich uwalic.Amazon w porownaniu do tego zakladu jest lepszy.Mieli niezwalniac ludzi a co porobili redukcja etatow a ukrainy to naprzyjmowali i jakos etaty sie znalazly.Ze nikt ztym jeszcze porzadku nie zrobil,najmiej placi ten zaklad na strefie a nie szanuja ludzi,klamia i nic wiecej obiecuja na poczatku a potem porazka.Minol rok a dalej slysze co sie tam dzieje.

@Edyta byly pracownik

Taka jest prawda . Chore komunikaty , ludzie przychodzą po postojowym do pracy przebrani a tu aut aż przykro było patrzeć. Nie wstyd Panie dyrektorze, kierownicy, Drogie Panie z HR ? Szczególnie na zmianie A widać to lizostwo i kablowanie ale to odpowiada kierownikowi i liderce. Wiadomo nie od dziś ze Ukrainiec ma tu lepiej jak Polak.

Haha

I to jak

haha
@Haha

co jak ?

haha
@haha

Wesolutka jest praca w Alegre ha ha

2a2a

Najgorszy zakład w którym pracowałam

Varca

A jak na zmianie B coś lepiej

Jan
@Varca

Jakie warunki płacowe aktualnie obowiązują w firmie Industrias Alegre Poland? Chciałbym ustalić tę kwestię i mam nadzieję, że za Waszym pośrednictwem dowiem się tego.

Skwarek

Na pewno chodziło komuś o panią Mariolę mówmy po imieniu widziałem kiedyś ich stoper para

Janko

Wszystko gra w tym zakładzie są ulubienice związki między panem A z magazynu a panią o imieniu M z zabkowic z produkcji i inne jest ok wózkowi się starają

...

Potraktowanie pracowników na jednej linii czy pracuje się miesiąc czy dwa albo rok czy trzy lata dając po 100zl za ocene wykonywanie pracy śmiech na sali poprostu jak można oceniać tak ludzi powinno być tak że im większy staż pracy tym więcej normalne że człowiek który dłużej pracuje ma większe doświadczenie w wykonywaniu i obsłudze maszyn niż nowo przyjęta osoba która nie ma zielonego pojęcia o tym i dac po tyle samo i takie śmieszne pieniądze jak jałmużna dla emerytów dobrze persperujaca firma robiąc takie coś szybko straci dobrych pracowników którzy naprawdę zaslugiwali na to

lech
@...

Niedługo tu będą pracować tylko sami obcokrajowcy.

siniorita
@...

A kto powiedział, że jak się długo pracuje to jest się świetnym pracownikiem?? Na hali same takie- pracują po 2-3 lata, ale ciągle na L4, albo obgadują się nawzajem zamiast pracować. To nie jest wiedza i doświadczenie, za które firma będzie płacić. Są też tacy co pracują kilka miesięcy, ale sumiennie i rzetelnie. Tacy zasługują na podwyżki. Moim zdaniem ocenili konkretnie- za wykonywana pracę, a nie za zasiedzenie w firmie....

www
@...

A kto powiedział wogóle że wszyscy mają dostawać podwyżki? Przecież to nie jest żaden obowiązek firmy żeby co roku dawać podwyżkę tylko doceniać za zasługi. To że siedzisz już 2 rok to nie jest żadna zasługa.

Ronero

Firma otrzymała ,z dużą ilością podpisów, opinię dobrego pracodawcy . Z całą pewnością potrafi pracowników doceniać.

Ruleta

Sama wychodzisz przed czasem panno S a obgadujesz innych więc zastanów się co piszesz publicznie na innych.

Marian
@Ronero

Ilosc gwaizdek w ocenie swiadczy jak zaklad jest postrzegany,i tyle . (usunięte przez administratora)

były

W sumie ciężko polemizować raczej zgadzam się z Czesławem , Nie prawdą jest natomiast że się docenia dobrych pracowników natomiast dobrzy pracownicy niedocenieni zawsze odejdą wcześniej czy później ; ważne jest aby wszelkie deklaracje ze strony szefa brać na piśmie co radzę wszelkim nowym pracownikom .

n

strażnicy zbójnicy

Edyta

Mam pytanie czy autobus dojeżdża również z Dzierżoniowa?

nn
@Edyta

tak

Kamila
@nn

@nn Mnie natomiast zastanawia, czy Industrias Alegre prowadzi teraz rekrutacje na wolne stanowiska pracy? W sieci nie widzę żadnych informacji na ten temat. Jest w stanie ktoś mi pomóc?

nn

Gorąco na hali a firma nic z tym nie robi .Zakupili 4 wentylatory i czekają nie wiem na co ?Chyba na armię zbawienia paranoja Pracowników którzy męczą się w takich warunkach mają gdzieś jak zwykle .Pewnie dokupią na zimę ręce opadają z takim zarządzaniem kpina.

Takatam
@nn

Nowa pani laider to się udala!!pozdro

kk
@Takatam

To znaczy ?

Dobry pracodawca, dobrze mi się pracuje ale jak czytam te bzdury na forum to faktycznie robi się ciepło.

Monia

Witam.Czy firma przyjmuje nowych pracowników? Jeżeli tak to gdzie wysłać CV. I czy jest dowóz ze Świdnicy?

Monia

Dzięki

@Monia

Zamierzasz aplikować do pracy w firmie Industrias Alegre Poland? Mogłabyś napisać, dlaczego akurat za pośrednictwem tej firmy chciałabyś pracować? Twoje zainteresowanie tym miejscem pracy jest związane z informacjami, które masz na temat tego pracodawcy, czy może po prostu siedziba firmy mieści się blisko Twojego miejsca zamieszkania? Proszę, abyś napisała, jak to wygląda.

Gonzo 23452
@Czesław

Ja jestem byłym pracownikiem ialegre...I powiem tak: * Socjal- dobry( premie świąteczne, wczasy pod gruszą, premie frekwencyjnr) * atmosfera( jak w każdym zakładzie...zależy czy uczesticzysz w plotkach czy nie) ja natknęłem się na super ludzi...A tych konfliktowych i mniej ciekawych poprostu omijalem. * produkcja( praca dosyć ciężką...Ale uważam że wszędzie na produkcji jest ciężko. * dział jakości... hmmm. Jeśli chodzi o samą górę...to nie chce sie wypowiadać. Kontrolerzy na lini... są ci którzy naprawdę się przejmują i pracuj A na tyle na ile im gora pozwala... A są kontrokerzy- typu jakos to będzie. Niestety większość dobrych odchodzi... że względu na brak rozwoju i puste noszenie plastikowych części. * magazyn- wbrew pozora chlopaki maja co robić ale atmosfera fajna. * Hr- dziewczyny pomocne, nie jeden zakład chciałby mieć taką ekipę w hr. Fakt jesy że trzeba mieć twarda psychikę. Kto pracuje ten tam popracuje. Nirprawda jest że donosiciele tylko awansują... jeśli bd się starał to to docenia.

@Gonzo 23452

Fajnie, że podzieliłeś się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Industrias Alegre Poland. Napisałeś, że firma oferuje dobry socjal dla zatrudnionych osób. Mógłbyś napisać, jak wyglądało to w trakcie tegorocznych świąt Bożego Narodzenia? Jakiego rzędu premie otrzymali pracownicy? Wszyscy otrzymali takie same bonusy, czy może ich wysokość uzależniona była od zajmowanego stanowiska? Proszę o przedstawienie szczegółów, jak to wyglądało.

Xyz
@Gonzo 23452

Dodajmy również informacje o nagłych zwolnieniach ze względu na redukcje etatów. Z jednej strony zatrudnianie po znajomosci a z drugiej zwalnianie tych którzy pracowali od początku.

n

strażnicy

@n

Jacy strażnicy? Twój wpis na chwilę obecną jest kompletnie niezrozumiały, więc jeżeli mogę prosić, to chciałbym, abyś przedstawił go bardziej zrozumiale i przede wszystkim napisał, doczego on się odnosi? Pamiętaj, że jest to wątek, w którym prowadzimy dyskusję na temat opinii o pracy w firmie Industrias Alegre Poland.

Małecki

Firma popełniła podstawowy błąd dając umowę na stałe po 3 miesiącach,teraz widzę że powoli zaczynają się z tego wycofywać.Nie zrobili tego z dobroci serca ale z tego powodu aby mieć stałą ekipę pracowników.Tylko że ludzie w większości mają (usunięte przez administratora) na tą pracę i zasypują ich zwolnieniami L4 .Premie które weszły od lutego tego roku zmniejszyły absencję ale nie na tyle ile by zakład chciał. Ja tam na produkcji wytrzymałem 3 miesiące i to nie z powodu że ta praca jest jakaś bardzo ciężka czy pieniądze są słabe mnie dobijała śmiertelnie monotonia towarzysząca tej pracy.Spędzając tam 8h czułem się jak bym robił 12.Czas tam wydaje się stać w miejscu,praca statyczna i prosta do bólu no i trzeba jeszcze dojechać co też zajmuje trochę czasu.Zarobki oceniam na ok atmosfera średnia.Jak komuś nie przeszkadza straszna monotonia i dojazd może szczęścia sprubować.

@Małecki

Mógłbyś sprecyzować, na jakie zarobki można liczyć na początku pracy w firmie Industrias Alegre Poland? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem firma motywuje dodatkowo zatrudnionych pracowników pozapłacowymi benefitami? Zachęcam, abyś przedstawił, jak to szczegółowo wygląda.

Czesław

@Diuna, dziękuję za odpowiedź i sprecyzowanie kwestii ilości godzin oraz zmian w firmie Industrias Alegre Poland. Wiesz może, czy są obecnie jakieś przyjęcia? Są szansę, aby się dostać do pracy w tej firmie? @anonymous, zadaję pytania szczegółowe w tej sprawie, ponieważ przeglądają go również inne osoby, które rozważają podjęcie zatrudnienia w firmie Industrias Alegre Poland. Dobrze jest, gdy wszystkie niezbędne informacje o pracy w danej firmie są w jednym miejscu.

Czesław

@Diuna, dziękuję za odpowiedź. Możesz przedstawić, jak wygląda kwestia premii i dodatków do wynagrodzenia pracując w firmie Industrias Alegre Poland? Należy spełniać, jakieś szczególne kryteria, aby móc być uwzględnionym do dodatkowego wynagrodzenia w danym miesiącu? Opisz, jak to wygląda.

Diuna
@Czesław

Wystarczy, że będziesz obecny w pracy i dokładnie wykonasz swoje obowiązki, tak aby na dany element nie było reklamacji, dotyczy to produkcji. Nie wiem jak jest w magazynie i pozostałych działach.

@Czesław

Czesław popytaj o to wszystko w Hr .Zadajesz bardzo szczegolowe pytania, skoro tak jestes zainteresowany to popytaj tam gdzie tych informacji udzielą.

Zostaw merytoryczną opinię o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Współpracy 7
    55-040 Biskupice Podgórne

Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.