Alucrom Sp. z o.o.

Mirków

Opinie o Alucrom Sp. z o.o.

Karol

Może mi ktoś podpowiedzieć coś o pracy technika utrzymania (usunięte przez administratora)? Coś mało aktywni jesteście na forum!

Hanna

@robot, opowiesz coś więcej na ten temat?

Mn

A może w jakikolwiek sposób opowiedzieć dokładnie, ale tak naprawdę dokładniej gdzie niby i jak źle traktuje i skąd masz takie wnioski, czy jesteś aktualnym pracownikiem czy byłym czy ktoś Ci o tym mówił?

robot

Fatalny pracodawca, nie polecam. Źle płaci i źle traktuje pracowników.

Gcs

Jak to jest pisanie to ja jestem chyba inny :-) Zadnych konkretow

I co temat sie ucina....

I co temat sie ucina....

Gcs

No ok,ale jak to wyglada "od kuchni";warunk,zakwaterownie,wynagrodzenie,wymagania?

Gcs

A cos konkretnie na temt pracy w Szwecji?

Gcs

Praca w Szwecji,przy lakierowaniu aut.Da sie pracować czy to samo co w polscee???

foreman

Nie polecam praca sezonowa dla zewnętrznych ...95kr słabo

Chcesz pomóc innym podjąć decyzję czy podjąć pracę w firmie Alucrom Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw opinię o Alucrom Sp. z o.o. - Mirków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alucrom Sp. z o.o.