Opinie o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. w Biskupice Podgórne

zainteresowana

Hej napiszcie czy 1 zmiana zaczyna się na 6 czy 7 rano?

nn

Na 6 rano

Teraz zadowolona
@zainteresowana

Ty się lepiej dobrze zastanów, czy na pewno chcesz tu iść do pracy, nie polecam. Każda każdej tylek obgaduje za plecami, a pozniej udają wielkie przyjaciółki. A atmosfera tragiczna. Odeszlam i nie żałuję.

@zainteresowana

Też nie Polecam tej firmy 3 miesiące wyjęte z życiorysu,to praca dla jakiś Troli i nieudaczników życiowych którzy tylko potrafią pakować i pchać te kontenery beż większej wyobraźni porażka normalna patologia

obecny pracownik
@były pracownik

Rozumiem, że idąc na produkcję spodziewałaś się, że będziesz się mogła popisać swoją kreatywnością??? Ludzie, troche myślenia. Przecież wiedzieliście jak będzie wyglądać praca. Mówili że to oglądanie i pakowanie.

@obecny pracownik

Ale nikt nie wspominal o tym jak duze i ciezkie sa te kontenery i ze my musmy je pchac sami.

abc
@..

Ja jak byłam na rozmowie to widziałam z góry hale i jak wyglada praca

@abc

Ty widzialas, ale nie wszyscy widzieli. Zresztą widziec z daleka z balkonu , a z bliska , to duza roznica.

Halo124

Co drugi komentarz o skoczkach założę się że liderzy to czytają i nic z tym nie robią. Skoczkowie są tak naprawdę dla operatorów a nie operatorzy dla nich niech przestaną chodzić z głową uniesioną do góry i z rękoma w kieszeni i się do roboty nie wezmą ,siedzą 2 razy po 30 min na przerwie gdzie tak naprawdę jest 10 i 15 a do toalety to nie możesz pójść bo nie ma kto cię wymienic robią z siebie nie wiadomo kogo

Nikt
@Halo124

No właśnie co drugi komentarz o skoczkach strasznie są popularni tylko im pozazdrościć. Czy Wy naprawdę tak ciężko pracujecie? to skąd czas na obserwację co inni robią. Myślicie że w innych zakładach jest lżej raczej wszędzie trzeba pracować za obijanie nie płacą. Więcej wzajemnej współpracy i dobrego słowa a będzie lżej, ale o dobre słowo trudno lepiej obgadywać. Samo życie tylko pamiętajcie wszystko się z czasem odwraca i dobro wygrywa.

@Nikt

Ha ha ha

@Halo124

Trzeba dodac , ze podobno do obowiązkow skoczkow nie nalezy wymiana ludzi na toaletę, jesli się ich zawola i powie, ze chce do wc to staną w tym czasie... to co do ich obowiązkow nalezy wlasciwie? Tylko wymiana ludzi na przerwę? Toaleta nie, ubieranie kontenerow tez nie? Jak to jest w koncu?

Jaka
@Halo124

Gdzie to wychodzą na godzinę przerwy,widzę że zainteresowanie skoczkami zamiast tym co naprawdę powinno zająć twoja jeb.....głowę,bo reklamacji ciąg dalszy????????????pozdrawiam wszystkich nie mających życia prywatnego tylko wpisy????

@Jaka

Reklamacje kogo to obchodzi.

@Jaka

Reklamacji ciąg dalszy ? To niech jeszcze podkręcą srubkę, zobaczą wtedy dopiero ile bedzie reklamacji, nie bedzie wtedy juz w ogole czasu sprawdzac czy jest niedolanie, nadlewy itp itp.

ZZZZ
@-

Mniej gadajcie i wiście na telefonach a więcej pracujcie, schadzki przy maszynach urządzacie, a na nic ponoć czasu nie ma taka ciężka ta praca!!!!!

Mobi
@anonymous

Właśnie widać Twoje podejście do pracy, ale wypłata się należy, uczciwie na nią zapracuj czasy czy się stoi czy się leży, a się należy dawno minęły. Ale to przecież pracodawca zły co z Tobą?

@ZZZZ

Jezeli maszyna chwilowo stoi, to pojscie na maszynę obok nie jest problemem, nie przesadzaj. A co do telefonow, to jednostki na nich "wiszą".

Toto

W (usunięte przez administratora) się tym skoczka poprzewracało. Miec je gdzies, po 8 godzinach wyłazic z tego syfu i mieć wyje.....ne.

Jaka
@Toto

No napiszcie coś jeszcze ciekawego ????????

optymista

Ludzi sie wystawia za brame,nie docenia sie zaangazowania tych co bardzo sie staraja i piekna opinia idzie ,,o pracownikow coraz trudniej. Dziwie sie,ze glowny dzef jeszcze sie nie zainteresowal o poczynaniach liderow,czy tez kadry zarzadzajacej.Znajac zycie to znajdzie sie ktos zyczliwy.i Go poinformuje. Najwieksza bolaczka sa skoczkowie,ktorzy sie czuja jak zastepcy dyrektora.Prostym rozwiazaniem jest zwykla rotacja skoczkow i po problemie.Obecny system tworzy odpowiedzialnosc zbiorowa i zwykle donoszenie.

@optymista

Masz racje, nie szanują ludzi, ale zapewne do czasu, opinia idzie w swiat , więc ludzi ciągle chętnych nie będą mieli, ale chyba nie myslą o tym na razie poniewaz ludzi mają. Następny temat skoczkowie.. nie wiem jak na innych zmianach , natomiast do mojej pasuje ten opis, bo faktycznie , zachowują sie jak zastępcy dyrektora, a są tylko skoczkami . Ale co sie dziwic skoro lider pozwala na takie zachowanie. A oni jako argument mogą najwyzej powiedziec, ze to wszystko ludzie gadają bo im zazdroszczą. Tiaaa. Co do donoszenia, przeciez nie wezmą na skoczkow ludzi, ktorzy by nie donosili, a są jeszcze tacy, co pary z ust nie puszczą, bo nie zalezy im na wkopaniu kolezanki czy kolegi, natomiast są tacy co tylko czekają na najmniejszy bląd, aby podjarani mogli leciec zdac relację. I to nie tylko szkoczkowie. I nie mowię tu o jakis powaznych błędach , ktore mogłyby skutkowac np. zwrotami itp. NIE NIE. Tu jest mowa o pierdolach doslownie. Nadgorliwych ludzi tam nie brakuje. Szkoda tylko, ze jak sami popelnią bląd to nawet nie umieją sie przyznac do niego, ale innych będą pouczac . Zalosne.

A-r

ludzie ze zmiany A szacunku dla siebie liderów i skoczków bo sama tylko nie na wiś płynie kto co i jak proszę

2kulki1armatka
@A-r

Poprawność tego zdania jest zdumiewająca... Nad fakultetami z j. polskiego się zastanów a następnie zajmij się swoją d*pą to może nie będziesz miał/a czasu na opiniowanie innych! xxx

Kto To?

Dlaczego większość piszących negatywnie ocenia zakład, przecież TO MY WSZYSCY tworzymy zespół. Nie szukacie prawdziwych problemów tylko ciągłe narzekanie. Mnie interesuje czy będzie wprowadzona premia, fundusz socjalny i inne dodatki, które będą mobilizowały do jeszcze lepszej pracy, bo zakładów jest dużo i zaczynają być konkurencyjni na rynku. Tak naprawdę jest mała komunikacja między kierownictwem, a pracownikami może by wprowadzić jakieś zebrania miesięczne które podsumują miesiąc. Interesuje mnie również czy na wszystkich zmianach są takie same zasady pracy, słychać głośno, że tzw. skoczkowie różnie wykonują swoją pracę, na zmianie A pomagają , na zmianie C zmieniły profesję na fotoreporterów robią dziewczynom i panom sesje zdjęciowe czyżby szukali MODELI, na B też jest jedna co tylko ręce w kieszeniach trzyma i tu jest problem, nikt go nie zgłasza? Pomagajmy sobie nawzajem, to będzie się nam wspólnie dobrze pracowało i przebywało, a wtedy będzie atmosfera rodzinna. Do zobaczenia w pracy!

Ch
@Kto To?

Akurart pomagaja na zmianie A , skoczek pani M, robi sie za kierowniczke a tylko kabluje liderom. Zreszta cala trojka nie lepsza, maja sie za bogwie kogo, a sa zwyklyi pracownikami produkcyjnymi jak kazdy na produkcji.

@Kto To?

Wiesz , myslę , ze nie tylko Ciebie interesuje czy bedzie wprowadzona premia, fundusz socjalny itp. Ale skoro tego nie ma , to skupiamy sie na tym co jest. Dziwisz się ,ze ludzie oceniaja zaklad negatywnie ? Uwazasz , ze nie szukamy prawdziwych problemow, tylko narzekanie i narzekanie? Ciekawe. Takie cos nie bierze sie ot tak sobie. Ludzie mają powody dlatego glosno o nich mowią, oczekując , ze cos sie zmieni na korzysc dla tego pracownika, a nie zeby sobie pogadac. Piszesz , ze dodatki i premie bedą lepiej mobilizowaly do pracy...hmm nie wiem. Do lepszej pracy , ludzi bedą mobilizowac normalne warunki pracy, stanowiska pracy tak ustawione , zebysmy się nie zajechali , a pracowali. Tak zeby byla i jakosc w normalnym tempie sprawdzana i pakowanie bez biegu szalenczego. Fakt konkurencja na rynku jest, więc Alegre nie jest jedyną firmą , więc niech szanuje swoich pracownikow w koncu rodzinna firma, atmosfera, więc niech nie będą to puste slowa. Skoczki.. nie wiem , mam mieszane uczucia. Kiedys bardzo pomocni, teraz niekoniecznie , albo inaczej , nie dla kazdego.

@bez nicku

Cześć piszesz aby skupić się na tym co jest dobra, ile osób tak naprawdę narzeka GARSTKA słychać jedne i te same, niektóre kobiety przyszły aby pracować i to widać niektórym wszystko przeszkadza. Dobra rada nie podoba się to czas opuścić te mury jeden ruch ręką po papierze i po wszystkim. Skończcie z marudzeniem na tej maszynie źle, na innej też niedobrze, szemracie i szemracie. Ja chcę spokojnie pracować a nie słuchać Waszego biadolenia. U konkurencji będzie lepiej czas to sprawdzić. Już ktoś pisał że szanse dla wszystkich operatorów były równe aby zostać skoczkiem, a teraz przemawia przez Was zazdrość i zawieść. Ja nie powiem nic złego na skoczkowe ze zmiany A i będę je bronić bo są pomocne, no wszystkiego za nas robić nie będą, pewnie ja też kabluję i donoszę jak to mówią SĄDZĘ CIEBIE WEDŁÓG SIEBIE. Jeszcze jedna rada można się przenieść na inną zmianę tam będzie lepiej. Miłej pracy do zobaczenia.

......
@KTO TO?

Zawisc I zazdrosc smiechu warte ????????????. Lepiej idz dalej skoczka ze zm A w (usunięte przez administratora) wlazic. Jakby to jakis zaszczyt skoczkiem byc .

@KTO TO?

Jasne jeden podpis i sprawa zalatwiona. Ale czy to o to chodzi? Tak najlatwiej. Moze i garstka osob narzeka wedlug Ciebie, albo Ty tego nie slyszysz, bo przy Tobie nic nie mowia skoro kablujesz. Prawda jest taka, ze jest cięzko i nie ma co koloryzowac. A ludzie nie narzekaja na to ze na tej czy tamtej maszynie jest zle, tylko na organizacje pracy, na oszczedzaniu na ludziach.

@bez nicku

Na jakiej podstawie mnie oceniasz, że kabluję. Jedno pozytywne słowo POMAGAJĄ, a tyle agresji i negatywnych wpisów i od razu kabel, a przecież masa problemów do rozwiązania! To świadczy o was i o waszych udawanych problemach w każdej szukacie kabla, donosiciela i wroga mało tego od razu włazi się wszystkim w (usunięte przez administratora) Zacznijcie od siebie. Nikt nie mówi że nie jest ciężko tylko od tego narzekania jest zła atmosfera. Pomagajmy sobie nawzajem może jakieś dobre słowo, może uśmiech życzliwości co nie potraficie? A tak poza tym szkoda na was czasu bo i tak nic się nie zmieni w waszym myśleniu.

bez nicu
@KTO TO?

Nie oceniam Ciebie , pisze na podstawie tego co napisalas/es. O skoczkach nie chce mi sie pisac bo moje wczesniejsze wpisy nie dotyczyly ich osoby, a ogolnie pracy, wiec nie wyskakuj tu ze skoczkami, bo posty nie o tym byly. Ale z koncowką twego wpisu zgadzam sie , badzmy dla siebie mili, zyczliwi, pomagajmy sobie, mowmy jeden o drugim dobrze (nawet za plecami , wysoce wskazane) skoro tyle godzin tygodniowo ze sobą przebywamy i moze poczujemy rodzinną atmosferę ?? Moze i fantazjuję za bardzo, ale co tam , marzyc mozna.

@bez nicu

Mam nie wyskakiwać ze skoczkami ale to chyba dla Was( nie chodzi wyłącznie o Ciebie) największy problem, ale dobrze czas skończyć tą niepotrzebną pisaninę , która i tak nic nie zmieni. Ogólnie praca nie jest zła i potrzeba czasu na dobre zmiany i trochę cierpliwości. Zakład dopiero powstaje i wszyscy się uczymy, zmiany następują i długo to jeszcze potrwa. Muszą ludzie chcieć ze sobą współpracować w zgodzie i od tego zacznijmy, bo różnie z tym jest. No cóż zgoda buduje niezgoda rujnuje. Miłej pracy w cudownej atmosferze!!!!!!!!

Nawazjem. Milej pracy !

pani
@Kto To?

Tak to wynika że jestem ze zmiany "B" i tu współpraca jest super a żaden ze skoczków nie wywyszsza się tylko skoczki pomagaja bardzo dużo tłumaczą szkolą i nie zajmują się pierdołami

G
@pani

A na innych zajmuja?

@pani

Znaczy się nic nie robisz wybitnego tylko to co do Ciebie należy i pisze się WYWYŻSZA. Wydaje mi się że nie ma czasu na pierdoły tylko" ciężka praca". Całe to forum tylko o tym jak jak ciężko, jak źle, jakie złe warunki pracy, jak to pracodawca ma wszystko gdzieś- czas odpuścić. Marzy się domowa atmosfera, tylko, że nie ma z kim jej stworzyć, każdy to wróg. Teraz mniej pracy to jest czas na gadu gadu i jedna drugiej łatkę przykleja takie to żałosne. Dorośli ludzie brak słów.

Słuchajcie dziewczynki te sprawy mogą tylko ZWIĄZKI ZAWODOWE załatwić

www.

Słuchaj no nie wciskaj nosa w nie swoje sprawy jesteśmy w różnych związkach małżeńskich partnerskich a zawodowe zakładaj u siebie w naszej firmie nie ma zainteresowanych ludzi trzeba zmienić a wszystko się ułoży

Zainteresowana
@www.

Funkcjonujecie na zasadzie związków partnerskich?

Żadnych związków zawodowych nie trzeba, jak się praca nie podoba to się macha ozięble łapką na pożegnanie i po temacie. To nie te czasy, że się ludzie kurczowo trzymali jednego miejsca pracy. Pracodawców w okolicy jest cała masa. Na alegre świat się nie kończy.

www.
@Zainteresowana

Naucz się czytać ze zrozumieniem i wyciągnij sens tego co napisane i nie rób z siebie głupa.

No i jak tam w Karpaczu?

J
@pracownik

Super

@

Mowisz , zenada , brak slow. Niestety ale prawie cale forum jest z samymi nieprzechylnymi opiniami, nie ma co z tym polemizować, fakty mowią same za siebie. Jak jednostkom jest tak dobrze , to ok , ale ciekawa jestem czy są operatorami ?

ABC
@@

A to nie działa przypadkiem tak że jeżeli komuś jest dobrze w pracy to nie szuka specjalnie jakiegoś miejsca żeby o tym napisać tylko po prostu pracuje? Jak tam patrzę to KAŻDA JEDNA firma ma większość złych opinii, a nie wierzę, że wszędzie jest tak tragicznie

@ABC

ABC nie wiem jak to dziala, ale wiem z rozmow , ze ludzie wchodzą na forum niezaleznie od tego czy pracuje im sie dobrze czy tez zle. Zgadza sie , ze wiekszosc firm ma zle opinie , ale nie są to opinie nieprawdziwe. Nie wierzę , ze sami frustraci siedzą i piszą tylko zle i zle.O d tego jest forum zeby wyrazic swoją opinie, a czy bedzie to opinia dobra czy zla to juz zaley od osoby piszącej. Zresztą co sie dziwisz, jakie są dzisiejsze firmy ? Wiadomo, ze nie wszystkie, ale jednak , to , ze niektore firmy nie mogą zatrzymac ludzi i jest ciągla rotacja , o czyms swiadczy.

BBB@

To co tu się wypisuje to po prostu żenada ,brak słów. Wszyscy piszecie że miała być rodzinna atmosfera ,ale tą rodzinną atmosferę to wy mieliście stworzyć !!! operatorzy .A tu tylko narzekanie , oczernianie wszystkich wkoło , przyczepiacie łatki każdemu inżynierom,skoczkom ,liderom ........itp.... jeden drugiemu operatorowi to by oczy wydrapał przez zawiść ,zazdrość .SAME IDEAŁY !!!!! Piszecie produkcja nie gryzie he he to dobre ,ale sama na siebie napierdziela wypisując takie bzdety tutaj .Pozdrowienia dla tak niedocenionych operatorów ,czyli ...IDEAŁÓW , którzy pracowali lub nadal pracują w tej firmie .

Nie
@BBB@

Kurcze wszystko takie mądre,a może by zacząć się przedstawiać a nie taki cwany,a (usunięte przez administratora) co się nie umie przedstawic

Industrias

Industrias Alegre Industrias Alegre!!!!!!!

Czy to ważne kto?

Do DIUANA i @ 2017-09-26 10:12 oceniacie pracę liderów, a co z Waszymi obowiązkami. KODEKS PRACY ROZDZIAŁ II Obowiązki pracownika Art. 100. § 1. Pracownik jest obowiązany wykonywać PRACĘ SUMIENNIE I STARANNIE oraz stosować się do poleceń przełożonych, które dotyczą pracy, jeżeli nie są one sprzeczne z przepisami prawa lub umową o pracę. § 2. Pracownik jest obowiązany w szczególności: 1) przestrzegać czasu pracy ustalonego w zakładzie pracy; 2) przestrzegać regulaminu pracy i ustalonego w zakładzie pracy porządku; 3) przestrzegać przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów przeciwpożarowych; 4) dbać o dobro zakładu pracy, chronić jego mienie oraz zachować w tajemnicy informacje, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę; 5) przestrzegać tajemnicy określonej w odrębnych przepisach; 6) przestrzegać w zakładzie pracy zasad współżycia społecznego. ROZDZIAŁ V Nagrody i wyróżnienia Art. 105. Pracownikom, którzy przez wzorowe wypełnianie swoich obowiązków, przejawianie inicjatywy w pracy i podnoszenie jej wydajności oraz jakości przyczyniają się szczególnie do wykonywania zadań zakładu, mogą być przyznawane nagrody i wyróżnienia. Odpis zawiadomienia o przyznaniu nagrody lub wyróżnienia składa się do akt osobowych pracownika. Reszta bez komentarza poczytajcie sobie więcej wszystko jest napisane w KODEKSIE PRACY!

@Czy to ważne kto?

Czy ja mam teraz wkleic o tym jaki powinien byc lider? Jest to dlugi tekst , więc lepiej jak sami sobie , jesli jestescie zainteresowani poczytacie, a warto, bo piszą ciekawe rzeczy. Jest takich artykulow duzo. A tak poza tym, co masz do pracy ludzi ? No jasne ktos napisał prawdę , to od razu trzeba napisac , ze nasza praca jest do (usunięte przez administratora) nie? My niedobrzy , a przelozeni tacy na nas otwarci, empatyczni itp. o co chodzi? Ach ta produkcja.. zamiast wsadzic glowę w pudla i tyrac , to w glowie im wypisywanie opinii. Kto to widzial. A slyszal ktos cos kiedys o dialogu drodzy ludzie? Istnieje cos takiego. Moze warto spróbowac ? Produkcja nie gryzie. Serio.

@

Liderka ze zmiany C tez juz zapomniala jak sama zasuwała na produkcji. Za to lubi komentowac pracę innych pracownikow... pytam czy tak powiniem postępować lider? Odpowiedz jest prosta. Myslę , ze czas najwyzszy jest dla niej , aby przeszla na inną zmianę.

AyyyCarramba
@@

A nie od tego jest lider żeby komentować pracę innych pracowników?

Diuna
@AyyyCarramba

Lider nie jest od komentowania . Lider w swoim zachowaniu powinien kierować się kompetencjami i odpowiedzialnością. Do niego należy umiejętne motywowanie zespołu pozbawione jednak cech agresji, organizowanie pracy i rozwiązywanie problemów technicznych, dostosowanie stanowiska pracy do możliwości i umiejętności pracowników, powinien też umieć równoważyć wymagania stawiane przez kierownictwo z możliwościami podwładnych. Lider ocenia pracowników w celu uzmysłowienia im jakie posiadają mocne strony, a co jeszcze muszą poprawić aby być dobrym w procesie produkcji. Jest przy tym obiektywny i nie kieruje się "znajomościami", i subiektywnymi odczuciami. Jako pracownicy powinniśmy zawsze mieć możliwość zwrócenia się z problemami dotyczącymi pracy do lidera bądź " skoczka", niestety często mamy z tym problem. Dobry lider widzi co dzieje się na stanowiskach pracy i kiedy trzeba interweniuje i wspiera. Niestety w naszym zakładzie to tylko sfera marzeń. Mamy tego efekty w postaci ciągłej rotacji pracowników produkcyjnych i innych problemów, o których ze względu na publiczny charakter tego forum nie wypada wspominać. A swoją drogą, zadziwiający jest fakt beztroskiego podejścia liderów do rezygnacji z pracy i to osławione już: "nikt nikogo na siłę nie trzyma". Tymczasem kierownik produkcji zachodzi w głowę jak zapełnić te braki. I jeszcze jedno, liderzy muszą pamiętać o tym, że my pracownicy też ich oceniamy. Myślę, że wszystkim nam o wiele lepiej by się pracowało gdyby udało się stworzyć zgrane zespoły, ale do tego potrzeba wzajemnych chęci, świadomości, szacunku i przede wszystkim dialogu, no i charyzmatycznych kierowników.

@AyyyCarramba

Nie lider nie jest od komentowania pracy osob. Jest tak jak napisala Diuna. Ma wspierac swoich pracownikow, motywowac, a nie komentowac na innych stanowiskach pracy , pracę kogos innego. Popatrzy , ze ktos jest zasypany chwilowo i juz leci , na inne stanowisko i obgaduje, jak to , ta czy tamta osoba pracuje. Pelen profesjonalizm, nie ma co. Diuna nie dziw się ze maja takie lekkie podejscie do zwolnien. Coz, mają ludzi gdzies , więc nie robia sobie z tego nic, przeciez przyjdą nastepni tak? Ale nie zapominajcie , ze praca w tym zakladzie nie jest lekka i ludzie sie wykruszą, predzej czy pozniej. Ile juz osob jest na zwolnieniu . Co sie dziwic? Przypominam , ze praca polega na ciąglym schylaniu sie przez 8h plus przesuwanie (usunięte przez administratora) ciezkich kontenerow. Latwo o kontuzję. A tak swoja drogą , czy my mozemy przesuwac takie cięzkie kontenery? Ile wazy taki naladowany kontener plastikowy? To nie jest jeden kontener w ciągu zmiany a kilka , więc cos tu jest nie tak. Liderzy , a przynajmiej ze zmiany C jeszcze glupio sie dziwią, ze jest cięzko. Tak jest ciezko , takie to dziwne? Tak jak napisala Diuna , my pracownicy tez was oceniamy, więc przestancie nas traktowac jak ciemną masę, ktora nie ogarnia, tylko sami zacznijcie ogarniac, bo narazie slabo z tym .

Ktoś obok
@Diuna

Diuana na lidera! Też chyba pomyliła się z powołaniem artykuł jak do Wyborczej. Taka inteligentna i razem z nami no cóż takie są koleje losu.

@Diuna

la la la pięknie//////

@Ktoś obok

kto by pomyślał///

Wspaniały zakład

Jestok

Dobre kino????dorośli ludzie a jak banda rozwrzeszczanych bachorów się zachowujecie! przedszkole

?????????

NIE CZYTASZ? WEDŁUG WSZYSTKICH WYSTARCZY KABLOWAĆ DONOSIĆ I WŁAZIĆ W (usunięte przez administratora) I JUŻ JESTEŚ SKOCZKIEM NIE LICZY SIĘ JAK PRACUJESZ. JAK MASZ TAKIE CECHY PRZYJDŹ NA KASTING NA PEWNO WYGRASZ POWODZENIA.

Witam czytam te wpisy i smutek ogarnia nic się jednak nie zmieniło w tej waszej "rodzinnej firmie" ludzie odchodzą i odchodzić będą ta płachta na bramie z Rekrutacją to będzie długo wisiała aż sama spadnie . Szkoda człowiek myślał że nowy zakład jest szansa tu popracować w normalności ,ale to tylko tak się wydawało(złudzenie) ,szkoda zdrowia.

Jeszcze zaklad nie powstal, a juz oglosili rodzinna atmosfere. Nic z tego nie wyszlo, co bylo latwe do przewidzenia. To bedzie kolejny zaklad, w ktorym szeregowy pracownik jest na samym koncu. Obym sie mylila..

Adhd

Wszyscy jestesmy okropnie zazdrosni , bo chcemy byc skoczkami I szlak nas trafia , ze nimi nie jestesmy.

@Adhd

Ha ha ha ponioslo Cię teraz trochę , ale co tam.

bez nicku

Na rozmowie rekrutacyjnej bylo mowione o tej slynnej juz, atmosferze rodzinnej, ale to byly tylko slowa...skoro pracownicy mowią swoim liderom , ze jest cięzko na danym stanowisku, za malo osob, zla organizacja pracy, to dlaczego nas nie sluchacie? Panowie inzynierowie, ktorzy przychodzą na produkcję, tez slyszą ,ze takie rozwiązanie na danym stanowisku pracy nie jest dla nas dobre, ale nic sobie z tego nie robią. Wazne , aby bylo pudelko na klipsy, albo na gąbki...serio to jest az takie wazne? A ze zabieracie z danych stanowisk osoby , a my umęczeni latamy 8 GODZIN , to juz jest mniej wazne, od pudeleczka na gąbki?? Liderzy stancie za swoimi pracownikami, a nie trzesiecie portkami, bojąc się o swoje. To prawda co wyzej napisala Diuna, ludzie są juz tacy bez optymizmu. Duzo ludzi mowi, ze jak to tak dalej ma wyglądac , to bedą sie zwalniac. Ale czy kogos to w ogole interesuje? Przyjdą nastepni prawda? I umowa na czas nieokreslony nie jest gwarancją, ze ludzie Wam nie będą odchodzic . Stancie sami cwaniacy na 8 godzin na pojedynczym stanowisku i zobaczymy jak bedziecie spiewac. Albo na bagaznikach w 4 osoby. Zobaczycie jak się biega przez 8 h . Wariactwo.

Rafał

Witam aszystkich bardzo serdecznie, pragnę się z orientować czy firma preferuje dojazd i jak wygląda praca operatora maszyn. Proszę o informacje.

Pracuś
@Rafał

Jest dojazd zs Swidnicy Bielawy i Zabkowic darmowy

Lala
@Pracuś

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Współpracy 7
    55-040 Biskupice Podgórne

Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.