ENGIE Polska

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ENGIE Polska

Łukasz M

Czy ta praca jest naprawdę tak odrażająca? Nie ma żadnych plusów? Nic pozytywnego? Chciałem aplikować na Technika,czy są jakieś przyjęcia? Gdzie najlepiej złożyć cv?

Marcin

Znajomy pracował jakiś czas temu i sam się zwolnił... Kasa na łódzkie warunki super a rąk do pracy brak! O co kaman???

Rafał Z

Wielka szkoda bo chciałem tam aplikować a tu lipa. Zastanawiało mnie właśnie to ogłoszenie o pracę dlaczego cały czas jest zamieszczone

JanusZ

Noo tam zgadza się,stałych bywalców nie szukają W pracy ciągła presja-jak nie ma co roboć to musisz się produkować i ciągle uważać co się robi-co się mówi. Praca dla 2-3 osób-jak potrzebują to na krótko-ogłoszenie o pracę wisi od roku może dłużej

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ENGIE Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Maciek

Odradzam-Nie polecam-szanujcie siè i nie dajcię się wykorzystać oraz omamić bo zostaniecie zdradzeni-(usunięte przez administratora)

Alan

Potwierdzam pracowałem tam jakiś czas temu Jak coś zrobisz to ok-jak nie ma co do roboty to źle-presja-stres i manipulacja. Atmosfera specyficzna-nikt niczego Cię nie nauczy-ludzie sami się zwalniają-pomimo że zarobki ok ogłoszenie o pracę na olx i pracuj pl wisi od 2lat-zatrudniają i zwalniają

Ciekawy

Może doczekamy się rozwinięcia tych wpisów? Chyba, że to konkurencja?

Piotr
@Ciekawy

Sebastianin?

Michał

Nie polecam.

Tola

Omijać szerokim łukiem

Ewa

@Dario, czemu masz taka opinię? Czy jesteś pracownikiem firmy? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać więcej szczegółów na temat zatrudnienia? Opinie o firmie są podzielone, więc każdy obiektywny punkt widzenia będzie bardzo pomocny. Aktualnie firma szuka specjalisty do spraw systemów CAFM i technika obsługi obiektu w Warszawie.

Dario

Ja opinię mam nienajlepszą.

Ewa

@Janusz jesteś zainteresowany praca w firmie Engie Services? Piszesz, że ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli chciałbyś podjąć zatrudnienie w firmie jest obecnie kilka ofert na stanowiska w Warszawie: kierownik obsługi technicznej obiektu, księgowy, sekretarz/sekretarka. W oddziale w Radomiu i w Łodzi szukają technika obsługi obiektu (elektryk, elektromechanik, hydraulik). Oferują pracę w stabilnej międzynarodowej firmie, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych doświadczeń, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu, pakiet socjalny i duży wybór benefitów. Jeśli zdecydujesz się aplikować napisz na forum jak przebiegła rozmowa o pracę. Czekam na Twoją opinię.

Janusz

ENGIE Services ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebuje pracowników?

Ewa

@Luidzi, napisałeś w swoim poście, że firma jest bardzo dobra. Dlaczego tak uważasz? Napisałeś odnośnie samej firmy, dlatego zakładam, że Twoja opinia jest od strony klienta. W dalszej części swojego wpisu dajesz zapytanie, czy praca w firmie jest również dobra. Wnioskuję po tym, że masz zamiar aplikować. Zatem, czy już aplikowałeś? Jeśli tak to napisz na forum, czy odbyłeś już rozmowę rekrutacyjną oraz z jakim wynikiem. @Md, napisałeś, że firma pomimo dużej skali boryka się z problemami, w tym nawet finansowymi. Na forum wpisujemy tylko zweryfikowane informacje. Skąd masz takie doniesienia? Na forum dzielimy się tylko sprawdzonymi informacjami pozyskanymi z pewnych źródeł.

Md
@Ewa

Tak współpracowałem z ta firmą wiec moje opinie są sprawdzone i zdanie mam jak najgorsze

seba
@Md

Jeżeli podwykonawca jest nierzetelny a Engie należy do wymagających podmiotów to opinie podwykonawcy zawsze będą krytyczne.

Ewa

@Md Rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w ENGIE Services, niemniej jednak, mógłbyś podzielić się swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, tak aby reszta użytkowników mogła skorzystać z Twojej opinii?

Daria

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Dario

Pracuję w firmie, która noestety współpracowała z ENGIE!

Luidzi

Wiem, że firma jest bardzo dobra. Czy praca również?

nick

Dawniej Cofely. Brak profesjonalizmu na każdym kroku. Ludzie stamtąd uciekają prędzej czy później. Jeśli ktoś chce się zadekować i nie przeszkadza (usunięte przez administratora) Płacą na czas, niewiele wymagają, chociaż brak szacunku dla pracowników na każdym kroku.

@nick

muszę się nie zgodzić z przedmówcą. Może to kwestia ludzi których miałeś nad sobą. W innych "pionach" a miałem do czynienia z niejednym, wszystko raczej hula prawidłowo. Firma bardzo perspektywiczna - to oczywiście moje subiektywne odczucie.

Zostaw merytoryczną opinię o ENGIE Polska - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ENGIE Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ENGIE Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENGIE Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ENGIE Polska