Opinie o PRODMAX

Adrian

Firma PRODMAX wykonuje roboty budowlane na terenie Europy Zachodniej, będąc jednym z pionierów delegowania pracowniczego i pomyślnie przechodząc wszelkie inspekcje i audyty lokalnych instytucji. Obecnie swoim obszarem działalności firma obejmuje przede wszystkim rynki zewnętrzne i odnosi sukcesy w Holandii oraz Flandrii w Belgii. Aktualnie na swojej stronie http://www.snstrukton.com poszukują kompetentnych murarzy, zbrojarzy, cieśli i majstrów, którym takie zagadnienia, jak: rysunek techniczny, ciężka praca i wydajność nie są obce. Jeżeli jesteście specjalistami z bogatym doświadczeniem lub osobami, które dopiero zaczynają swoją przygodę na rynku budowlanym, firma oferuje przeszkolenie i zaprasza do składania CV. Dajcie znać na forum, jeżeli zdecydujecie się na rekrutację.

Mateusz

Dobra firma miła obsluga rozsadne ceny Dobra jakosc wykonania produktow Moje sugestie dla PRODMAX: Poprawienie reklam Lubię atmosferę w PRODMAX za: Dobry stosunek do klientów

PRODMAX

!!!ZASTANÓW SIĘ, CZY POTRAFISZ UDOWODNIĆ TO, O CZYM PISZESZ!!! W związku z próbami zamieszczenia na niniejszym nieprawdziwych informacji dotyczących złych warunków pracy w FHP PRODMAX Robert Lichoń, i nie przestrzegania przez pracodawcę obowiązujących przepisów prawa pracy i BHP, które w niektórych wypadkach noszą znamiona pomówienia i stanowią jednocześnie informacje naruszające dobra osobiste właściciela firmy, FHP PRODMAX Robert Lichoń, informuje, że wobec osób zamieszczających wpisy spełniające w/w przesłanki podjęte zostaną natychmiastowe działania mające na celu pociągnięcie takich osób do odpowiedzialności. Zgodnie z art. 3 ust. 2 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (dalej „u.z.n.k.”) czynem nieuczciwej konkurencji jest m.in. pomawianie. Z kolei zgodnie z art. 14 ust. 1 i 2 u.z.n.k. czynem nieuczciwej konkurencji jest rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd wiadomości o swoim lub innym przedsiębiorcy albo przedsiębiorstwie, w celu przysporzenia korzyści lub wyrządzenia szkody (ust. 1), zaś wiadomościami, o których mowa w ust. 1, są nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd informacje, w szczególności o: osobach kierujących przedsiębiorstwem; wytwarzanych towarach lub świadczonych usługach; stosowanych cenach; sytuacji gospodarczej lub prawnej. Co więcej, z art. 26 ust. 1 u.z.n.k. wynika, że kto rozpowszechnia nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd wiadomości o przedsiębiorstwie, w szczególności o osobach kierujących przedsiębiorstwem, wytwarzanych towarach, świadczonych usługach lub stosowanych cenach albo o sytuacji gospodarczej lub prawnej przedsiębiorstwa, w celu szkodzenia przedsiębiorcy, podlega karze aresztu albo grzywny (ust. 1). Tej samej karze podlega, kto, w celu przysporzenia korzyści majątkowej lub osobistej sobie, swojemu przedsiębiorstwu lub osobom trzecim, rozpowszechnia nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd wiadomości o swoim przedsiębiorstwie lub przedsiębiorcy, w szczególności o osobach kierujących przedsiębiorstwem, wytwarzanych towarach, świadczonych usługach lub stosowanych cenach albo o sytuacji gospodarczej lub prawnej przedsiębiorcy lub przedsiębiorstwa (ust. 2). W myśl art. 24 § 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (dalej „k.c.”) ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w kodeksie może on również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny. Natomiast z art. 448 k.c. wynika, że w razie naruszenia dobra osobistego sąd może przyznać temu, czyje dobro osobiste zostało naruszone, odpowiednią sumę tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę lub na jego żądanie zasądzić odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez niego cel społeczny, niezależnie od innych środków potrzebnych do usunięcia skutków naruszenia. Z kolei art. 212 ustawy z dnia 06 czerwca 1997 r. - Kodeks karny, kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności (§ 1). Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku (§ 2). Wszystkie wpisy zamieszczone na portalu www.gowork.pl są, zgodnie z regulaminem, archiwizowane przez administratora portalu, m.in. dla celów dowodowych. W tym celu FHP PRODMAX Robert Lichoń podejmuje działania mające na celu zabezpieczenie materiału dowodowego dla celów późniejszych postępowań. Jednocześnie informujemy, że niniejsza informacja nie ma na celu zwalczania każdego negatywnego wpisu na temat naszej firmy, gdyż nie jesteśmy naiwni - zdarza nam się popełniać błędy i za wszelką cenę staramy się nie dopuszczać do ich powtórzenia. Z całą stanowczością podejmiemy jednak reakcję wobec tzw. trolli internetowych i osób naruszających obowiązujące przepisy prawa. Z przykrością stwierdzamy, że wiele z zamieszonych wpisów jest pozamerytoryczna i ma jedynie na celu szkalowanie dobrego imienia naszej firmy.

nowy

jestem pracownikiem w firmie prodmax w sezonie jest dużo pracy ale nadrabia firma premiami które są zawsze .Ludzie się zmieniają często ale to raczej dlatego ze w sezonie nie każdy sobie radzi (najlepsi zostają he he i pracują po kilka lat w firmie)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie PRODMAX na stanowisko Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Karol

To wszysko to prawda pracowalem tam 4 dni na produkcji o magazynie nawet nie wspomne i tylko tyle dalo sie wytrzymac naprawde tragedia ale kazdy moze sprobowac i sie przekonac to bedzie mial porownanie,Pozdrawiam !!!

Tak sobie czytam i się zastanawiam czy serio te opinie w Go-Work mają sens. Tu chyba piszą w większości ludzie którzy zostali zwolnieni. Zacząłem tu prace niedawno pomimo negatywnych opinii (byłem do tego zmuszony z powodu problemów życiowych). Puki co, wszystko jest w porządku. Nawet dostałem już premie, wprawdzie nie kokosy ale zawsze coś. Robię swoje to się nikt nie czepia.

Ciekawski
@Nowy

Na poczatku kazdy dostaje na zachete premie. Popracuj jeszcze troche i niedlugo sam napiszesz tutaj negatywna opinie. Powodzenia

Heh
@Ciekawski

Popracuj trochę daj im czas a sam się przekonasz.

Ciekawski

Nie polecasz nikomu, ale jakos sam trzy lata tam spedziles.

Pracownik fizycza

Pracuje w Prodmax kilka lat. Praca jak praca. W sezonie trochę ciężej, ale za to premie na koniec miesiąca są zadowalające. Wynagrodzenie wyplacaja zawsze w terminie i z zaliczkami nie ma problemu. Ponadto panuje u nas rodzinny klimat, każdy każdego zna.

blady
@Pracownik fizycza

Jak ty masz taka rodzinna atmosfere w domu to wspolczuje!!!!!!!!!

@Pracownik fizycza

Premie na koniec miesiąca? Kto je widział? Wynagrodzenie zawsze w terminie? Raczej zadko...

Konrad

Zależy mi na opinii pracy w oddziale w Sokołowie.

Konrad

Jak się pracuje w firmie Prodmax? Słyszałem, że bardzo dobre warunki i właściciele bardzo porządni i szanujący pracowników. Zalezy mi na stanowisku biurowym.

Darek

Omijajcie szerokim lukiem .Jaka dobra atmosfera??? (usunięte przez administratora)

Robol

Atmosfera jest super, zarobki znosne... szału nie ma ale idzie przeżyć. Praca jak praca mi nawet się podoba w sumie. Fajne Dziewczyny w biurze ale w zdecydowanej większości mają gdzieś pracujący lud. Przecież gdzieżby zadawały się z robotami... Szczególnie Jedna Koleżanka jest super :) ale co z tego... Wracając do pracy we :) firmie Prodmax, trzeba przywyknąć jak wszędzie i jest spoko, kasa na czas itd. Majatku jeszcze nikt nie zbił tego typu pracą ale jest ok. A kto nie ma niczego za uszami? Każdy coś ma, to pytanie retoryczne :) Miłej pracy życzę.

Praca jak praca lecz słaba płaca... Ludzi których przyjmują na wyższe stanowiska wcale nie powinni się tam znaleźć i kierować danym działem, a ludzie którzy pracują od lat i się na tym znają nie awansują... Porażka

Warunki pracy ciezke, przy niektórych stanowiskach powinny być wypłacane szkodliwe, stawki w pracy marne co do wykonywanej pracy, brak poszanowania pracownikow ludzie przychodza i odchodzą

Jarek

Witam interesuje mnie praca w tej firmie i chcialbym uzyskac jakies informacje czy warto aplikowac. Prosze o szczere opinie

Obserwator

Dokladnie tak jest jak napisal ,,Pracownik'' a nie wiem czy nie gorzej omijać wjelkim łukiem!

Zostaw merytoryczną opinię o PRODMAX - Sokołów

• Jak się pracuje w PRODMAX?

Zobacz opinie na temat firmy PRODMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRODMAX?