PRODMAX

Sokołów

Opinie o PRODMAX

Warunki pracy ciezke, przy niektórych stanowiskach powinny być wypłacane szkodliwe, stawki w pracy marne co do wykonywanej pracy, brak poszanowania pracownikow ludzie przychodza i odchodzą

Pracownik fizycza

Pracuje w Prodmax kilka lat. Praca jak praca. W sezonie trochę ciężej, ale za to premie na koniec miesiąca są zadowalające. Wynagrodzenie wyplacaja zawsze w terminie i z zaliczkami nie ma problemu. Ponadto panuje u nas rodzinny klimat, każdy każdego zna.

pracownik biurowy

Firma zatrudnia ponad 300 osób, dane do sprawdzenia w zusie na pełen etat wiec kilku sfrustrowany i niezadowolonych pracowników "nierobów" zawsze się znajdą którzy liczą na wypłatę za czytanie plotek w necie.

Nikolson

Lepiej idz na ciecia jak do tych wyzyskiwaczy ze sie skarbowka i organy o zatrudnieniu nimi nie zainteresowaly.Ale juz nie dlugo.

Wyzysk, wyzysk, wyzysk Tyrać, tyrać, tyrać Najlepiej jak by człowiek robił za darmo

Jarek

@Jarek 24.04.2017, 14:09
Witam interesuje mnie praca w tej firmie i chcialbym uzyskac jakies informacje czy warto aplikowac. Prosze o szczere opinie...

Tak jak kolega napisal tyrac tyrac a tan buc szef i jego synalek siedza na monitorach i jaden blad i wąt.Pierwsze 2-3 tygodnie bez rejestracji i ubran az zobacza czy zapier..dalasz .Kamera nawet na szafki do przebierania chyba lubia dupska ogladac.10 godzin minimum a mozesz po 12 bez zadnych 50% czy 100% zapier..dalaj az padniesz i tak bedzie malo.Wiekszosc ukraincow bez umow i ci tyrają po 12 i soboty.Odradzam chyba ze lubisz hardkor to polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obserwator
@Pracownik 20.09.2017, 11:24

Dokladnie tak jest jak napisal ,,Pracownik'' a nie wiem czy nie gorzej omijać wjelkim łukiem!

Zostaw opinię o PRODMAX - Sokołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRODMAX