PRODMAX

Opinie o PRODMAX

Jak szefostwo w PRODMAX traktuje ludzi?

Nowy wpis

Zarząd oraz dyrektorzy w firmie PRODMAX bardzo cenią zaangażowanych i proaktywnych pracowników. Są otwarci na sugestie i nowe pomysły.

@PRODMAX

Witam. :) czy w ostatnim czasie jakiś pomysł lub sugestia wypłynął od strony pracowników? Zastanawiam się czy ostatnio coś takiego wdrożono a nawet jeśli to jaki mogło dać skutek?

Hanna

Widzę, że ktoś pytał o stawkę brutto dla technologa. Na stronie internetowej prócz tego stanowiska szukają jeszcze na 2 kierownicze. Na nich to ile się zarabia? Czemu szukają przez ogłoszenia? Dlaczego nikt nie awansował?

Nowy wpis

@Hanna

Firma Prodmax prowadzi rekrutacje zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną, a następnie dokonuje wyboru najlepszego kandydata na dane stanowisko. Wynagrodzenie jest uzależnione od wielu czynników między innymi od doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomości branży itp.

Czym w PRODMAX zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Wszystko zależy od zajmowanego stanowiska i zaangażowania pracowników, za które przyznawane są premie uznaniowe.

Technolog

Na jaką kwotę brutto może liczyć doświadczony(10 lat) technolog(laser blacha, profile i rury, wykrawarka, centrum gięć) na stanowisku programista lasera?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie PRODMAX na stanowisko Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Asia

Firma szuka kandydata do na stanowisko dotyczące rozliczeń i windykacji. Jak pracuje sie w biurze tej firmy.Polecacie?

Czy PRODMAX ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak, każdy dział ma ściśle określone godziny pracy.

Piko

Pracuję i będę pracował. Powiem krótko jeżeli ktoś chce pracować, wykazuje jakieś chęci do nauki,pracy itd. to będzie pracował w firmie Prodmax. Nigdzie nie jest idealnie ale nie mogę powiedzieć że źle mi się tu pracuję. ( A pracuje tu bardzo długo ponad 10 lat) Najgorsze jest to że teraz każdy kto przychodzi do pracy ma tylko żądania wobec pracodawcy a od siebie nie chce dać nic. Naprawdę wystarczy trochę chęci do pracy,zaangażowania i pokory a nie tylko wymagać.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PRODMAX?

Ciacho

Tak, wszystkiego nauczą Cię na miejscu. ;)

@Ciacho

Skoro wszystkiego nauczą na miejscu i doświadczenia nie trzeba posiadać to jakie są konkretnie wymagania pracodawcy względem kandydatów na pracowników firmy? Chciałabym się też dowiedzieć czy nauka polega na jakimś szkoleniu wstępnym czy może okresie próbnym. Przybliżysz jak to wygląda na początku?

Giguś
@Karolina

Wymaganie jest takie, że masz robić i dawać sobie radę w kazdych warunkach. Jak sie ziemia roztąpi masz przeskoczyć i dalej pracować. Przykład trochę kolorowy ale mniej wiecej tak to działa.

@Giguś

Wszystko zależy od stanowiska na jakie się aplikuje. Zazwyczaj poziom wymagań na konkretne stanowisko jest określony. Jeżeli takie wymagania nie są określone to najważniejsze są chęci do pracy, motywacja do zdobywania nowej wiedzy i doświadczenia oraz zaangażowanie w pracę. Wówczas po przeszkoleniu stanowiskowym i weryfikacji podczas okresu próbnego obie strony wiedzą czy człowiek jest na odpowiednim miejscu :)

Dio

W jakim systemie jezdzą kierowcy kat C+E ???

KLIENT

(usunięte przez administratora) ZEROWY KONTAK , BRAK SLOWNOSCI , ZOBOWAIAZUJA SIE DO CZEGOS CZEGO NIE SA W STANIE WYKONAC . UMAIAJA USUGE PO CZYM PRZESUWAJA JA Z DNIA NA DZIEN ZBYWAJAC KLIENTA . STRACONY CZAS , NERWY . NIE POLECAM !!!

Paulina

Macie dużo zarażonych osób ?

Mirosława

Ja mam pytanie odnośnie Nadgodzin.... Jak jest liczone jeżeli ktoś coś robił na akord w godzinach (powiedzmy 3 godz ). I później zostaje 3 godz dłużej.... Jak to jest liczone???

@Mirosława

W związku z tym, że takie informacje należą do poufnych ustalane są bezpośrednio z pracownikiem, którego temat dotyczy. Niestety nie możemy ujawniać ich na forum.

Mirosława
@PRODMAX

Jeżeli kierownik prosi o zostanie....Dlatego że jest taka potrzeba to chyba powinna być liczona jako nadgodzina....dla zabicia czasu to chyba nikt nie zostaje

Aniechsieciekawia
@Mirosława

Deczko właśnie robię w tej firmie i tak jest trochę ma opak:( nie wiem kto wymyśla zasady ale kierownicy firmy jak ktoś zostanie dłużej w pracy to chodzą do dyrektora i mówią że to ich zasługa bo niby to oni poprosili żeby zostali na dłużej (: a prawda jest taka że to każdy prosi o nadgodziny , bo gdyby nie one to bieda by była. Ale przerażające jest to że roboty jest w pip, ale jak ktoś chce zostać to mu pozwalają twierdząc że to jest dla nich ciężkie i będą musieli się tłumaczyć dyrektorowi czemu...A tym którzy nie chcą zostać a potrzeba bo pracy jest w pip , obiecują premie. I tak to bywa że gość czasami zostaje 10 nadgodzin w mies. dosteje premię 200 zł a ten co zostaje 20 nadgodzin tak samo 200 zł.A co do akordu w godzinach i do nadgodzin. To oczywiście jest to napisane w kodeksie pracy że to są nad wymiarowe godziny po pracy i powinny być zapłacone +++++

@Aniechsieciekawia

Aktualnie firma PRODMAX poszukuje magazyniera. Widzę, że macie obszerną wiedzę na temat pracy w tej firmie, dlatego zastanawia mnie, czy pracodawca na stanowisku tym oferuje stabilne zatrudnienie? Mam tu na myśli długotrwałą współpracę, a nie zatrudnienie chwilowe. Można na to liczyć w przypadku tego pracodawcy?

kala
@Adam

pewnie nie można, praca chwilowa

Ryszard

Prodmax jest jednym z największych polskich producentów systemów kominowych i wentylacyjnych, firma dobrze ocenia ,więc polecam pracę.

mixx

Pracował ktoś na magazynie i w Sokołowie i może się podzielić opinią o zarobkach i atmosferze

Tomasz

Może po prostu firmy nie stać w tym momencie na podwyżki?

Karol
@Tomasz

A czy wcześniej pracownik mógł liczyć na podwyżkę? Ktoś też wspomniał, że firma powinna więcej płacić. Jestem ciekaw ile realnie można zarobić w PRODMAX i na jakiej umowie się pracuje?

Żuromin

powińni więcej płacić.

Robert Lichoń

powińni więcej płacić.

Aktualność
Gazele Biznesu 2018 dla FHP Prodmax

Z przyjemnością informujemy, że firma Prodmax otrzymała Gazele Biznesu 2018.
Już po raz trzeci zostaliśmy laureatem i znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Aktualność
Prodmax Gepardem Biznesu 2017

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Gepardy Biznesu od 2006 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.
Spośród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Gepard Biznesu 2017 uzyskało 8228 firm, bo ich wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 10 proc.
Firma Prodmax jest wyjątkowa, została bowiem wyróżniona nie tylko w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017, ale również w X edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2017 i X edycji Konkursu Efektywna Firma 2017.
Jest to wspaniałe wyróżnienie, tym bardziej że w roku 2019 firma obchodzi 25 – lecie swojej działalności.

Mirosław

Bardzo negatywną opinię wyraziłeś na temat pracy w firmie PRODMAX. Tego typu opinia powinna zostać poparta konkretnymi przykładami, ponieważ zarzut wyzysku i złego traktowania pracowników przez pracodawcę jest dosyć poważny/ Chciałbym więc, abyś uargumentował, dlaczego tak uważasz? Podaj proszę konkretne przykłady, które potwierdzą to, co napisałeś na temat tego miejsca pracy, w przeciwnym razie Twoja wypowiedź może zostać uznana za nieprawdziwą.

Zostaw merytoryczną opinię o PRODMAX - Sokołów

• Jak się pracuje w PRODMAX?

Zobacz opinie na temat firmy PRODMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRODMAX?

PRODMAX