Cavatina GW Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cavatina GW Sp. z o.o.

Zaczynałam tu pracować z niewielkim doświadczeniem i po kilku miesiącach widzę, jak dużo udało mi się tu nauczyć w swoim zawodzie. Atmosfera, warunki, odpowiednia ilość obowiązków i to wszystko złożyło się na mój rozwój.

@Anna

Już na studiach, podczas stażu, wiedziałem, że będę chciał zostać na dłużej :) To ile się tutaj nauczyłem, to moje i jest to największa wartość dodana. Żadne studiowanie, wkuwanie formułek - najlepsza jest praktyka :)

Sara
@Tomek

Praktyka czyni mistrza! Nie ma się co (usunięte przez administratora) studia to bierna teoria, która nie ma nic wspólnego z późniejszą pracą, dlatego ważne jest, żeby znaleźć dobre miejsce. w którym rozwinie się żagle, tutaj jest to możliwe :D

Fati
@Anna

Sama przyszłam totalnie zielona, wszystkiego nauczyłam się tutaj. Już po 3 miesiącach wiedziałam co i jak - czułam się pewnie.

W Cavatinie pracowałem 2 lata - dział projektowy. Niestety niewiele dobrego mogę powiedzieć o tym miejscu, sporo nadgodzin, krzyki i wyzwiska w dziale projektowym, hurtowe zwolnienia (jednego dnia potrafią zwolnić 10 osób). Jeśli chcesz pracować na b2b, tym bardziej tego nie rób tego. Aneksy z zakazem wykonywania jakiejkolwiek działalności poza Cavatiną pod rygorem wysokich kar pieniężnych. Pracy za dużo na jedną osobę, jeśli nie skończyłeś nie możesz wyjść z pracy, gonią terminy, jest za mało ludzi. Jeśli nie siedzisz nadgodzin, rozmowa wychowawcza a później zwolnienie jeśli to nie poskutkuje. Stały obraz: "Przełożeni siedzą nadgodziny więc nie wypada żeby pracownik wychodził wcześniej". Pracowałem często po 10-12 godzin, czasami dłużej. Gdy powiedziałem że jest to zbyt wiele i powinni zatrudnić kogoś do pomocy, zostałem pożegnany. Dzisiaj wiem że był to największy prezent jaki mogłem otrzymać. Będąc tam, wydawało mi się że jest to norma w tej branży, bardzo się myliłem. W firmie zatrudnione są osoby do pisania pozytywnych komentarzy na internecie przez co wiele osób daje się ściągnąć do pracy obietnicami premii i ładnym nowoczesnym biurem w dobrej lokalizacji. Rzeczywistość sprawia że rotacja w firmie jest bardzo duża. Owszem są paczki na święta, karta multisport oraz medicover ale subiektywnie uważam że nie jest to wystarczająca rekompensata jak na takie warunki pracy.

marta

W Cavatinie pracuje dużo mlodych, fajnych ludzi. Nie ma sztywnych procedur korporacyjnych konwenansów. Dużo sie dzieje i dużo można sie nauczyć. Na pewno warto mieć tą firmę w swoim cv.

Karol
@marta

możesz powiedzieć coś więcej? są jakieś dodatki? premie?

@marta

Też tak uważam, mocny wpis do CV, a jeśli ktoś tutaj zaczyna, to może być pewny, że dużo się nauczy.

Czy w Cavatinie organizowane są praktyki studenckie lub staże?

Arek
@Piotr

Można dostać się na staż jak i na praktyki :) Super opcja, bo można połączyć przyjemne zdobywanie z pożytecznym :D

Pracownik Biurowy

Dla mnie była to dość przyjemna rozmowa, na plus na pewno to, że przebiegła sprawnie i konkretnie.

CV, wykształcenie

Adrian P.

Jak wygląda praca na stanowisku kontrolera finansowego? Można liczyć na premie? W jakich godzinach się pracuje?

Oliwia
@Adrian P.

Premie można zawsze dostać na każdym stanowisku, jeśli wypełnia się swoje obowiązki i osiąga się dobre wyniki. Każdy ma taką możliwość :)

Barbara

Czy w Cavatinie jest możliwość pracy zdalnej?

Kacper
@Barbara

To chyba zależy tylko i wyłącznie od stanowiska na którym jesteś zatrudniona.

Robert
@Barbara

Ja pracuję w Cavatinie niezbyt długo, ale póki co zawsze miałem pracę na miejscu, nigdy zdalnie.

Henryk
@Barbara

Ja też tylko na miejscu. A szkoda.

@Barbara

Ja pracuję stacjonarnie, ale biuro jest świetne. Jestem bardzo zadowolona z lokalizacji i samego biurowca.

Franek2

Czy w Cavatinie jest dofinansowanie do "wczasów pod gruszą" i do posiłków (w tym dla rodziny)? Czy Cavatina ma własny dom wczasowy dla pracowników? Czy jest darmowa kawa i herbata dla pracowników?

Franek2

Dziękuję. A czy można prosić więcej informacji/szczegółów o tych świadczeniach socjalnych w Cavatinie?

KM
@Franek2

Jest dofinansowanie do wczasów. Dom wczasowy bardzo atrakcyjny i czysty. Jedzenie jest bardzo smaczne i świeże (zarówno to jedzenie w pracy jak i na wczasach). Kawa i herbata bardzo dobrej jakości i można pić bez ograniczeń (to znaczy kawę i herbatę można pić bez ograniczeń). Świetnie jest być w drużynie Cavatiny.

@MArik1234 Napisz więcej proszę. Staram się tam o pracę. Na co uważać, co jest nie tak?

Ludwik
@Kasia

Warto iść samemu na rozmowę i ocenić. Zawsze polegam na własnej opinii i najlepiej na tym wychodzę. W Cavatinie pracuje mi się od wielu miesięcy bardzo dobrze i nie mam zamiaru zmieniać pracy.

Gustaw

Rozmowa o pracę przebiega w przyjemnej atmosferze. Dostałem kilka rzeczowych pytań odnośnie stanowiska. Następnie przedstawili mi warunki współpracy, zarobki i moje obowiązki. Wszystko bardzo rzeczowo i sprawnie.

Julita
@Gustaw

W zeszłym tygodniu byłam na rozmowie. Wszystko profesjonalnie, nie mam się do czego przyczepić. Czekam na odpowiedź.

Krysia

Specjalista ds. Zakupów Centralnych z ogłoszenia pracuje w dużym zespole czy nie? Szukam pracy, ale czegoś bardziej dla introwertyczki :) I czy są jakieś „przymusowe” wyjścia z kolegami z pracy?

Olga

Byłam tutaj na rozmowie rekrutacyjnej i moje pierwsze wrażenie co do firmy jest bardzo pozytywne. Zaproponowano atrakcyjne warunki i traktowano mnie z dużą uprzejmością.

Maja
@Olga

Mi udało się dostać tu pracę i jestem tu już od miesiąca i też mam nadal pozytywne odczucia.

@Olga

U mnie rozmowa też była bardzo przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób. Jako osoba pracująca ponad pół roku w tej firmie, nie mogę powiedzieć złego słowa na temat zespołu, wynagrodzenia czy szefostwa. Jestem zadowolona - poprzednie doświadczenia pracownicze były dla trudne, dlatego cieszę się, że trafiłam do takiego miejsca.

Mikołaj
@Olga

Jak dla mnie, praca tutaj jest świetna, szczególnie że przyszedłem do niej bez żadnego doświadczenia. Spełniam się, rozwijam, spędzam czas z kreatywnymi ludźmi.

Kar.
@Olga

Ja czekam na odpowiedź. Sama rozmowa przebiegła bardzo szybko, nawet się tak nie stresowałam. Teraz tylko czekać.

Marcela
@Olga

Niedługo sama się wybieram. Jestem lekko zestresowana, ale moja koleżanka zachwalała to miejsce, że jest dobre, żeby zacząć.

Alicja

Ja całkiem inaczej postrzegam tę firmę. Według mnie właśnie pracują tu wspaniali ludzie, którzy zawsze sobie nawzajem pomagają i dzielą się swoim doświadczeniem ze sobą.

Ola

Ja właśnie najlepiej co tu wspominam to między innymi ludzi, pracują tu osoby z pasją i zaangażowaniem, które zawsze chętnie pomagają współpracownikom.

@Alicja

Mi się tak dobrze pracowało w tej firmie ze w żadnej innej mi się tak dobrze nie pracowalo jak tutaj. Nie ma drugiej tak wspanialej firmy żeby mi sie tak dobrze pracowało jak w tej firmie. Praca a zarazem płaca jest tak dobra ze po kwartale następuje zmiana na stanowisku tak aby kazdy w kraju mial sznase sprawdzić jak dobrze sie pracuje w tej firmie bo w żadnej innej firmie sie nie pracuje tak dobrze jak tu stad taka ot rotacja

Dss.
@Ola

Mój team jest super, lubimy się i wspieramy. Atmosfera jest bardzo dobra, nie ma rywalizacji, tylko koleżeństwo i stawianie na zespół jako kolektyw.

Jana
@Dss.

U mnie było podobnie, jak pracowałam. Trafiłam na świetnych ludzi. Wiele się od nich nauczyłam na początku mojej drogi zawodowej.

Jak wygląda proces rekrutacji w firmie?

Wojtek
@Tomek

Biorą każdego nikt tam nie chce pracować

Agata
@Tomek

Rozmowy prowadzone są w bardzo miłej atmosferze i z dużym nastawieniem na komfort pracownika.

A mnie dziwi ze mimo tych wszystkich negatywnych informacji, wielki topcav nie umie nic zrobić z tymi zarzutami poza kasowaniem komentarzy które są dla zarządu niewygodne. Nie zmieniają swojego okropnego odejścia do ludzi,(usunięte przez administratora) No ale skoro założeniem firmy jest permanentna rekrutacja to może im to odpowiada. Generalnie Cavatina jest ostatnim miejscem które można polecać do pracy. (usunięte przez administratora)

Jarek

No niestety. Mija mi juz 2 lata odkąd tam nie pracuje ale czytajac wpisy nic sie raczej nie zmieniło. Wciąż przedmiotowe traktowanie pracowników i zrzucanie winy przełożonych na swoich podwładnych najczęściej tych z najmniejszym stażem byle swoją posade uratować. Tutaj dorobili sie wysokiej oceny cisnąc fejkowe pochwały i to jest największą podłością.

@Wojtek

To nieprawda. Naprawdę nie spotkałem się, żeby ktoś w ostatnich miesiącach tu narzekał na pracę. Mamy dobre relacje między sobą i z szefami.

Władek
@Piotr

Potwierdzam. Ja nigdy nie czułem się tu źle czy niesprawiedliwie traktowany. Lubię tu przychodzić każdego dnia i przykładam się do swoich zajęć, bo zależy mi na ciągłym samorozwoju.

Antek

Ciężko się zgodzić z tym co napisałeś. Pracuję tu od wielu miesięcy i nie mam pojęcia o jakim złym traktowaniu możesz mówić. Cavatina to firma, gdzie praktykuje się utrzymywanie zdrowej atmosfery, dzięki której dobrze się tu codziennie przychodzi.

Janek
@Jarek

Ja nigdy nie czułem się tu przedmiotowo traktowany, a atmosfera na każdej płaszczyźnie jest jak najbardziej w porządku.

@Wojtek

A ja bardzo lubię tu pracować i mam nadzieję, że będzie mi dane zostać tu na długo.

Natasza
@Tomek

Standardowo, profesjonalnie. Nie ma się czym stresować. Oddzwaniają po kilku dniach.

Natasza

Praca tutaj była dla mnie ogromną dawką inspiracji i pomogła w zbudowaniu silnego CV. Ich szkolenia są naprawdę merytoryczne i dobrze przeprowadzane przez samych ekspertów.

Nikola
@Natasza

Zgadzam się to bardzo dobry wpis do CV i świetne miejsce do startu kariery. Bardzo pozytywne wspomnienia. Ja byłam zachwycona lekcjami angielskiego, sama pewnie bym się nie zmotywowała do nauki, a tutaj miałam to na wyciągnięcie ręki.

Werka
@Natasza

O to fajnie. W poprzedniej pracy miałam tylko jedno szybkie szkolenie i potem zostałam rzucona w wir obowiązków. Super, że można inaczej :)

radekk

Pracując tu już od ponad roku uważam, że to naprawdę dobre miejsce pracy. Na plus jest na pewno swobodna atmosfera, nie ma zbędnego spięcia, a do tego warunki pracy są dobre i wypłaty przyzwoite.

Filip
@radekk

Pieniądze są na ten czas naprawdę ok. Nie ma się do czego przyczepić. Mnie się tam podoba.

Sławek

Dobra firma, jak każda ma swoje plusy i minusy, jednak pracuję już tutaj prawie dwa lata i ogólnie jestem zadowolony.

Maks
@Sławek

Pracowałem tam ponad rok i byłem zadowolony. Praca dajna, rozwijająca, kasa naprawdę niezła, sam byłem zaskoczony na początku :D Ogólnie, nie ma się jak dla mnie, o co przyczepić.

Krystian
@Sławek

Też zastrzeżeń nie miałem, jak pracowałem. Atmosfera była ok, wypłaty na czas.

Grzegorz

Pracuję w dziale aranżacji i wycen już od kilku miesięcy. Faktycznie między pracodawcą, a pracownikami często dochodzi do tarć, mimo wszystko chciałem nadmienić, że ja osobiście jestem zadowolony ze swojej pracy i raczej nie przydarzyło mi się do tej pory nic przykrego ze strony Cavatiny.

Łucja
@Grzegorz

Moje odczucia też nie są negatywne. Pracowałam już w wielu miejscach i póki co Cavatina na ich tle nie wypada źle.

Mateusz
@Grzegorz

Pracuję w tym samym dziale i też jestem zadowolony.

Jurek
@Grzegorz

Ja ze swojej strony złego słowa powiedzieć nie mogę. Mam stałą pracę, bardzo dobrze zarabiam i dogaduję się z kolegami z zespołu. Praca bywa stresująca, ale to jak w każdym innym miejscu.

Szymon
@Jurek

Uważam, że to kwestia odejścia. Mnie się pracuje bardzo dobrze i nie uważam, że praca jest bardziej stresująca niż inne. Podoba mi się i zostaję na dłużej :)

Radek
@Łucja

Dla mnie Cavatina to najlepsze miejsce, w jakim pracowałem. Czuję się szanowany i doceniany. Nie mogę powiedzieć złego słowa!

@Radek

Zacząłem pracę na próbę, nie wiedziałem, jak będzie i nie chciałem się pozytywnie nastawiać po ostatnich przebojach, jakie miałem. Na szczęście trafiłem na bardzo fajny i zgrany zespół. Finalnie zostałem i od nowego roku, czyli prawie pół roku, pracuję i jestem bardzo zadowolony.

Róża

Nadal żałuję, że tak szybko rozstałam się z tą pracą. Super atmosfera to jedna podstawa, teraz po czasie rozumiem to zdecydowanie bardziej niż wcześniej. Ogromny plus też za ilość szkoleń, z których naprawdę można się wiele nauczyć i wynieść - ale tylkoo jeśli się tego chce. Dla mnie nie ma drugiego takiego miejsca w branży nieruchomości, które mogłoby tyle nauczyć.

Michalina
@Róża

Ilość szkoleń na pierwszy rzut oka może lekko przerażać, ale po opanowaniu zasad działania kursów, jedyne co można powiedzieć, to to, że można z nich bardzo dużo wyciągnąć. Mnie podoba się możliwość uczestnictwa w lekcjach języka angielskiego - można podszlifować swoje umiejętności językowe.

Zosia
@Michalina

Szkolenia są świetnie zorganizowane, tak że nawet nie mając dużego doświadczenia, wszystko jesteś w stanie pojąć i zrozumieć. Praca na ogromny plus — daje duże możliwości w przyszłości.

Emilka
@Michalina

Ja byłam właśnie bardzo zadowolona, że mam możliwość uczestniczenia w kursach, a nie muszę się o nie prosić, jak w poprzedniej pracy.

Łatatatata
@Zosia

3 lata pracy jedyne szkolenia jakie były to czytanie slajdów przez osoby która prezentacje robiły chyba w 10 minut bezproduktywnie tracony czas

Natalia
@Łatatatata

Ja miałam kilkanaście szkoleń, które były rzetelnie przygotowane, a co ważniejsze były przydatne i ciekawe dla pracowników.

Iza

Trafiłam na dawne ogłoszenie na Specjalistę ds. Zakupów Centralnych. Jestem zainteresowana rekrutacją na to stanowisko. Ile jest etapów i czy któryś z nich to rozmowa z przełożonym? I czy wiecie jaka jest pensja na start?

Rafał
@Iza

Od razu rozmowa z przełożonym - jeden etap rekrutacji :) Na start strzelam, że okolo 4000 zł netto.

Krystian

Nie zgadzam się, wszystko zależy od nastawienia. Ja pracuję już 2 rok i nie zamierzam zmieniać pracy. Widzę też znacznie więcej benefitów niż Ty.

Szymon
@Krystian

W pracy jest naprawdę dużo benefitów. Opieka medyczna, multisport, darmowe zajęcia angielskiego i wiele szkoleń, z których każdy może skorzystać. Nie ma na co narzekać.

Daria
@Szymon

W poprzedniej pracy nie miałam nawet połowy z benefitów, które mam tutaj :D Czuję, że się rozwijam i nie stoję w miejscu. mega mnie to cieszy.

Malwina

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej. Odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze, warunki atrakcyjne. Jestem pozytywnie nastawiona.

KarolinaK
@Malwina

U mnie podobne wrażenia. Oby się udało!

Laura
@Malwina

Ja czekam na odpowiedź. Nie mogę się doczekać, wierzę, że mam duże szanse i się uda! To moje pierwsze podejście i pierwsza praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Cavatina GW Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavatina GW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 381.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 250, z czego 134 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cavatina GW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cavatina GW Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cavatina GW Sp. z o.o.