Opinie o Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. w Warszawa

Kinga86

Szanowni Państwo, pracuje w firmie już ponad dwa lata i nie spotkałam się z niżej wspomnianymi przypadkami. Jestem w ogromnym szoku, jak można oceniać w taki sposób. Zarówno w szkole jest widoczne zaangażowanie Zarządu oraz Dyrekcji w sprawy i kontakt z Rodzicami. Zawsze wszyscy są otwarci na spotkania, opinie zwrotna. Nie zgadzam się z tymi złymi opiniami pod adresem Towarzystwa Edukacyjnego Vizja. Ogromnie polecam placówki oraz przystąpienie do pracy do Nas! Atmosfera jest ogromnie pozytywna i naprawdę to przyjemność pracować z takimi doświadczonymi i cudownymi ludźmi i pasjonatami edukacji. ❤️

@Kinga86

Zgadzam się z tym, jest bardzo miło

Pracuję w Towarzystwie od wielu lat. Cenię sobie firmę przede wszystkim za relacje na linii zarząd-dyrekcja-nauczyciele. Są duże możliwości rozwoju. Przede wszystkim - jako nauczyciel mam narzędzia do pracy!

Czy w firmie Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

AW

Tak - są szkolenia w ramach rad pedagogicznych, są też szkolenia wewnętrzne. Firma jest generalnie bardzo otwarta i wspiera pracowników, którzy chcą się rozwijać. Ja nigdy nie usłyszałem NIE, gdy zakomunikowałem, że chciałbym wziąć udział w szkoleniu. To, co trzeba przyznać to TE Vizja bardzo dba o to, żeby nauczyciele byli wykwalifikowani i żeby się rozwijali.

Jakub_xxx

Firma godna polecenia, idealne miejsce pracy, dla osób które lubią wyzwania i możliwość rozwoju. Polecam,

Xyz
@Jakub_xxx

Długo pan pracował w tej firmie?

@Xyz
@Xyz

Tak i nadal pracuje, polecam!

Xyz
@@Xyz

To ciekawe, jest pan nauczycielem? W której placówce? Co uważa Pan za główne zalety pracy tam?

eks nauczycielka
@Jakub_xxx

Bzdura. Szkoła to (usunięte przez administratora) a dyrektor jest (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)

Nauczycielka
@Jakub_xxx

Zgadzam się z Jakubem. Firma godna polecenia. Szkoła z fajnym podejściem do uczniów, rodziców i nauczycieli. Można się rozwijać. Pracuję od ponad dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. W porównaniu z pracą w szkole publicznej - RAJ!

Odpowiedziałam na jedno z ogłoszeń o pracę. Jest ich wszędzie pełno. Pomyślałam, że spróbuję sił i sprawdzę się podczas rekrutacji. Dodam, że pracuję w innej podstawówce realizującej edukację w j. angielskim. Okazało się po kilku pytaniach do dyrektorki, że nie ma pojęcia o programie Cambridge, który tak bardzo reklamuje. Mało tego zwróciłam się z zapytaniem do University of Cambridge i okazało się, że oni nie mają akredytacji do udziału w tym programie. Posługują się tą nazwą jako chwytem marketingowym! Nie chcę pracować w firmie, która jest wydmuszką. Dyrektorka była bardzo zainteresowana, żeby zatrudniać mnie od razu. Niemalże od ręki chciała podpisywać dokumenty. Zaproponowała mi 8500 netto za 40 godzin. Zostaję za niewiele mniej u siebie.

Czy to prawda, że nie mają Państwo akredytacji Cambridge do realizowania tego programu?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Pracownik działu rozliczeń
Świebodzin
Koimex
Zofia

Cześć, bardzo proszę o to, żebyście napisali jakieś szczegóły na temat warunków pracy na stanowisku nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej w Towarzystwie Edukacyjnym Vizja. Ile można zarobić na rękę? I na jaki okres jest pierwsza umowa?

Odp
@Zofia

Sama negocjujesz swoje warunkini stawki. Kazdy ma inne. Niektorzy zarabiaja 2000zl za 40h, niektorzy 4000. To samo z umowami.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

klucha

Jeśli pracujesz na pełny etat, to 8 godzin, zazwyczaj od 8 do 16 lub od 9 do 17.

fakty

ludzie, trudno zrozumieć kto kogo tu pomawia, pod kogo się podszywa itd. Ale, jakie są fakty? jaki jest wymiar godzin, jakie zarobki? Czy dyrekcja jest chętnie wspiera nauczyciela w procesie wychowania uczniów? czy chętnie pokrywa potrzebne wydatki? Czy raczej, panuje tam mobbing i niezdrowa rywalizacja, a prawa nauczyciela są nadużywane?

Niewygodna prawda
@fakty

1) Godziny: pełny etat to 40 godzin w placówce. W tym swojego przedmiotu możesz mieć 26 godzin, reszta to zastępstwa, własna praca i potyczki z rodzicami. Jesteś w szkole o 8 (chyba że ją otwierasz, wtedy o 7), wychodzisz wg planu o 16. Jeśli jest OBOWIĄZKOWE spotkanie po godzinach pracy, nie możesz sobie tych godzin nigdzie odebrać ani dostać wypłaty za nadgodziny, ponieważ Twoim obowiązkiem jest godne reprezentowanie placówki, a zatem udział w spędach kadry, bo (usunięte przez administratora) ma kolejny pomysł na to, czego kadra zrobiła za mało. 2) Zarobki: każdy ma inne. 3) Proces wychowania: wsparcie dyrekcji nie istnieje. Liczy się to, żeby rodzic(klient) był zadowolony i nie sarkał. (usunięte przez administratora)

Dziewczyny jaki styl panuje w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

qwerty

Styl czego?

Dress Code
@qwerty

Poniedzialek- lata 20te (jak w Great Gatsby) Wtorek- punk/emo (glany obowiazkowe) Sroda- dres Czwartek- na rozowo Piatek- mozna przyjsc w pizamie

Słoik

Właśnie przyjechałem do Warszawy z Podkarpacia i szukam pracy. Jak czytam z czym mają problemy nauczyciele w stolicy to wiem, że to była dobra decyzja :) Naprawdę uważacie, że praca 8h to jest problem? Albo, że trzeba się kontaktować z rodzicami?:) Proponuję trafić do państwowej szkoły na prowincji. To jest dopiero szkoła życia. Nie będę wchodził w szczegóły, ale tam nikt się nie przejmuje Twoimi odczuciami i cieszysz się, że masz pracę. Wiem, że prawda zawsze leży po środku, ale nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy zamiast iść do szefa i pogadać, sieją jad w internecie.

zadowolona

Nie mam nic do zarzucenia pracodawcy. Dobra atmosfera, korzystne warunki zatrudnienia i zawsze terminowo wypłacana pensja.

AF

Przypuszczam, że większość z tych opinii pochodzi od osób, które zostały zwolnione z powodów merytorycznych lub nie posiadają umiejętności funkcjonowania w wymagającej placówce. Jeżeli ktoś nie chce pracować albo udaje, że angażuje się w proces dydaktyczny i wychowania dzieci, to faktycznie nie ma co tam szukać miejsca. Lepiej w szkole państwowej ograniczyć się do minimum. Pracuję z TE Vizja przy ul. Okopowej od ubiegłego roku jako nauczyciel języka angielskiego. Faktycznie nie jest lekko, gdyż wymagania dyrektora są ponadprzeciętne. Ale one są pochodną m.in. oczekiwań rodziców i bardzo intensywnemu programowi znacząco wykraczającemu poza wymagane minimum programowe. Efekt - uśmiechnięte dzieciaki i realne indywidualne podejście prawie do każdego ucznia. Zasady traktowania nauczycieli są surowe. To też potwierdzam. Szkoła nie jest dla każdego nauczyciela. Ale wystarczy odwiedzić szkołę i przekonać się w bezpośrednich rozmowach z nimi o traktowaniu ich przez dyrekcję i satysfakcji z wykonywania zawodu w tej szkole. Większość nauczycieli jest po prostu zadowolona pomimo trudu codziennej pracy. Mam niemałe doświadczenia ze szkół brytyjski i polityka kadrowa wygląda podobnie. Brak zaangażowania oznacza zakończenie współpracy. Uczniowie są najważniejsi. Tam etos pracy jest normą, a w Polsce niestety nie jest to oczekiwany standard w szczególności podnoszony przez kadrę ze stażem uzyskanym w placówkach publicznych. Ale na szczęście teraz bardzo wiele szkół ma wolne wakaty i jeżeli jakakolwiek placówka nie odpowiada indywidualnym oczekiwaniom danej osoby, to z łatwością może ją zmienić praktycznie w każdej chwili.

Niewygodna prawda
@AF

Niezła próba zwalenie winy na nauczycieli :). P(usunięte przez administratora) Na uczniów i ich dobro nastawieni są przede wszystkim pedagodzy, wy o procesie wychowawczym nie wiecie nic i nie dajecie żadnej przestrzeni na zdrową pracę z emocjami dziecka. Liczy się dla Was PR, żeby w internecie można było przeczytać, jacy jesteście innowacyjni. Nie jesteście. Sugerujecie np. prowadzenie Warsa i Sawy, jakoby każde dziecko było mistrzem świata, zaszczepiając dzieciom i ich rodzicom złudną świadomość wyjątkowości, ale nie tej zdrowej: u was klient płaci, więc chce mieć pewność, że jego dziecko będzie traktowane wyjątkowo. To się nazywa pedagogika? Wstyd coś takiego pisać, jak w powyższym komentarzu. Co do surowych zasad w stosunku do nauczycieli. Przepraszam, ale piszesz bzdury. Są surowe nie z uwagi na zapewnienie dobrego wychowania i wiedzy, ponieważ znam osobiście przypadek, gdy nauczyciel został zmuszony przez dyrekcję do wystawienia konkretnej oceny uczniowi na prośbę rodzica, i na to potrzebny był dyrektorski bat. Albo stawiasz, albo do widzenia. A w temacie standardów, czy są wyższe... Ja również mam bardzo duże doświadczenie i powiem tyle: to zależy od NAUCZYCIELA. Czy mu się chcę. Czy ma siłę. W Vizji siły nie masz, bo spełniasz wygórowane wymagania szefa ZARABIAJĄCEGO PIENIĄDZE. PS. Uczniowie najważniejsi? H(usunięte przez administratora)

Renia

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

Q

Firma- wlaśnie. To jest niestety przede wszystkim firma, a nie szkoła. :(

Antoni

Zastanawiam się co spowodowało, że określasz pracowników firmy jako niewolników, możesz się do tego odnieść? Z czego wynika tak duża rotacja?

Pz

Jaka jest stawka, jeśli można spytać? Ostatnio otrzymałam ofertę, i zanim podejmę decyzję, chciałabym zweryfikować to i owo

N.
@Pz

Każdy ma inną. Ostrzegam ponadto przed przymusowymi urlopami w okresie świąt i ferii i niepłatnymi nadgodzinami. Nie daj się nabrać na piękne słowa, chyba że interesuje Cię praca w kołchozie.

Gość 1

Potwierdzam opinie o Vizji na Gładkiej. Pracowników traktuje się tam jak śmieci... chyba że jesteś uśmiechniętym robotem i zgadzasz się na wszystko. Najgorszym elementem jest tam wiceprezes O i jego partnerka, która ma wizerunek anioła, a w rzeczywistości gotowa jest zrobić wszystko dla kariery. Takiej dwulicowości nie widziałam od dawna. PS. Ta pani anioł jest teraz podobno nową dyrektorką. Wiadomo, docenieni są ci najwierniejsi, a wielu cudownych pedagogów musiało odejść, żeby nie wylądować w szpitalu psychiatrycznym. Pracodawca roku...

Gadget

Nieludzkie traktowanie pracowników. Miejsce zepsute od środka, czego nie widać na początku pracy. Roszczeniowi rodzice i przeciążenie obowiązkami: łączny czas rzeczywistej pracy pod tablicą, na zajęciach dodatkowych, przy odpisywaniu na maile i pisaniu raportów spokojnie wyniesie 40 godzin tygodniowo. Permanentny stres. "Żegnanie" się z nie pracownikami niespełniającymi standardów po cichu, w atmosferze wrogości. Nie polecam za żadne pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 7 to opinie pozytywne, 113 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 177 ocen.
  • Pawia 55
    01-030 Warszawa

Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.