Opinie o Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. w Warszawa

Ewelina

Najgorsza Szkola w jakiej pracowałam. We wrześniu składam wypowiedzenie.

Kaja
@Ewelina

Czy może na Okopowej Pani pracowała?

@Kaja

Tak

Były nauczyciel

Jako były pracownik pragnę rodziców przestrzec co ich czeka od września 2022 roku. -brak nauczycieli do Języka polskiego -brak nauczycieli do matematyki -brak nauczycieli do Języka angielskiego -brak nauczycieli do edukacji wczesnoszkolnej -brak nauczycieli do świetlicy -brak nauczycieli wspomagających -A nawet brak personelu sprzątającego. Na dzień dzisiejszy reszta osob,które pracują w tej placówce szukaj nowej pracy. Czy to nie świadczy o złym zarządzaniu tą placówką?

Toc
@Były nauczyciel

Niestety to prawda ,to wszystko czeka rodziców w szkole w Wawrze. A dyrekcja i prezesostwo udaje że nic się nie dzieje-jakoś to będzie. Szkoda dzieci,rodziców i ich ciężko zarobionych pieniędzy Rok w rok ta sama sytuacja.Nabiora nauczycieli na czas okreslony a potem nie podpisuja z nimi umów i tak np.nauczyciel ze swietlicy uczy historii a polonistow i matematykow brak .Pieniądz najważniejszy to nie szkoła to biznes i kasa.

@Były nauczyciel

Bo taka jest prawda nie dba się tam o pracowników

Klientka

Mam zamiar zapisać tu mojego syna do 1 klasy w liceum. Polecacie czy odradzacie?

Czy są jakieś informacje na temat klasy IB- poziom nauczania. Zdawalnosc matur i atmosfera?

@Nowy

Poziom bardzo słaby, a do tego ciągła zmiana nauczycieli. Są przedmioty, w których co roku (a nawet częściej) zmienia się nauczyciel.

Odpowiedziałam na jedno z ogłoszeń o pracę. Jest ich wszędzie pełno. Pomyślałam, że spróbuję sił i sprawdzę się podczas rekrutacji. Dodam, że pracuję w innej podstawówce realizującej edukację w j. angielskim. Okazało się po kilku pytaniach do dyrektorki, że nie ma pojęcia o programie Cambridge, który tak bardzo reklamuje. Mało tego zwróciłam się z zapytaniem do University of Cambridge i okazało się, że oni nie mają akredytacji do udziału w tym programie. Posługują się tą nazwą jako chwytem marketingowym! Nie chcę pracować w firmie, która jest wydmuszką. Dyrektorka była bardzo zainteresowana, żeby zatrudniać mnie od razu. Niemalże od ręki chciała podpisywać dokumenty. Zaproponowała mi 8500 netto za 40 godzin. Zostaję za niewiele mniej u siebie.

Czy to prawda, że nie mają Państwo akredytacji Cambridge do realizowania tego programu?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Rodzic

Czemu szkoła zatrudnia nauczycieli bez doświadczenia i przygotowania pedagogicznego?

@Rodzic

Bo maja niskie oczekiwania finansowe na początek wiec to biznes, łapią doświadczenie i idą w świat zarabiać lepsze pieniądze za mniej stresującą prace w chorym miejscu

@Nauczycielka

Dokładnie. Dlatego tyle osób odchodzi w tym roku z Okopowej.

Były nauczyciel- z dała od V.

Jestem jednym z około 65 innych niepracujących już w szkole TE Vizja w Radości nauczycieli. Dzięki Bogu! Najgorsze miejsce w jakim pracowałam za marne wynagrodzenie. Ciągła rotacja o czymś przecież świadczy. Stresująca atmosfera, mnóstwo niejasności, świecenie oczami przed rodzicami, ze względu na zmiany decyzji i wahania nastroju prezesostwa, koszmarne zachowania i złe traktowanie pracowników. Na szczęście trafiłam teraz do poważnego miejsca pracy, a nie fabryki do której „zatrudniania się nauczycieli z poczuciem humoru- by pracowali za ŚMIESZNE PIENIĄDZE” Wypowiedzenie złożyłam z ogromna ulgą! Ogólnie nie polecam. Niech nie zmylą Was sztuczne uśmiechy dyrekcji i obietnice bez pokrycia!

Kluska
@Były nauczyciel- z dała od V.

Zgadzam się a naj zabawniejsze jest to że chwalą się czymś o czym nie mają pojęcia żenada

Nauczycielka

Dwa lata temu odeszłam z Wawra i tutaj muszę powiedzieć, ze do momentu pojawienia się tam(usunięte przez administratora). wszystko było ok. Jak wiemy marzył aby zająć miejsce dyrektor szkoły więc dyskredytował ją i wszystkich wokół aby jak najszybciej objąć tą funkcję. A jeśli mogłabym głębiej przeanalizować sytuację w tych szkołach to scenariusz jest zawsze mniej więcej podobny tj. młody nauczyciel/nauczycielka przyjeżdża do Warszawy z mniejszego miasta i jest onieśmielona że przyjęli ją do pracy w tak nowoczesnej szkole (nie mylić z nowocześnie zarządzaną). Rozpoczyna pracę i po chwili orientuje się, że szkoła jest zarządzana w sposób mało odpowiadający wielkomiejskiej szkole prywatnej. Większa ilość godzin niż powinna być, wypisywanie bezpłatnych urlopów w wakacje,(usunięte przez administratora)., który nie znosi myśli że ktoś jest lubiany przez rodziców dzieci i ceniony przez nich. Taka osoba natychmiast staje się obiektem jego ataków. Dziwne bo przecież w interesie szkoły są jak najlepsi nauczyciele cenieni przez rodziców a więc klienta. Wszystko nie odbywa się przecież bez wiedzy (usunięte przez administratora)bo ona sama tak samo zarządza ludźmi. Podsumowując bardzo szybko młody nauczyciel dochodzi do wniosku że należy jak najszybciej zmienić szkołę bo nie wszystko złoto co się świeci. A teraz rada do władz szkoły: to nauczyciele nie piękne budynki kreują wartość szkoły. To jest kapitał ludzki o który trzeba dbać bo zawód nauczyciel to powołanie, które nie idzie w parze z pieniędzmi. Prowadzicie szkołę w Warszawie, a nie w małej mieścinie gdzie Urząd lub szkoła to jest raj. W Warszawie jest możliwość zarobienia pieniędzy większych niż w szkole (recepcjonistka w korporacji). Jak długofalowo będziecie przekonywać swoich klientów tj. rodziców do takiej szkoły? Doświadczeni. nauczyciele z większym stażem omijają tę szkołę z daleka, bo nie pozwoli sobie na takie traktowanie.

Z dala od Vizji
@Nauczycielka

Komentarz w punkt, wszystko to 100% prawdy! Nikt tam nie chce pracować! Scenariusz dokładnie zawsze taki sam!

@Nauczycielka

Zgadzam się z tym co jest napisane szkoła w Wawrze to wielka pomyłka tam traktuje się pracowników jak własność nikt nie ma nic do powiedzenia jeśli jesteś trochę mądrzejszy i masz coś do powiedzenia to trzeba się go pozbyć i tak od 10 lat zmienia się pracowników jak rękawiczki więc nie polecam tej szkoły ani dla dzieci ani dla przyszłych pracowników.

Wyniki matur

Czy to prawda, że aż 6 maturzystów nie zdało matury w tym roku? Kiedy pojawia się oficjalne wyniki szkoły?

Wow
@Wyniki matur

Chyba tylko 6, jeśli już. Byłby to duży postęp od czasu próbnych Matur.

Wyniki
@Wow

Jest się z czego cieszyć. Mogło być gorzej

Rodzic klasa czwarta

Warunki lokalowe super. Natomiast kadra beznadzieja, zarządzanie jeszcze gorsze. Nauczyciela WF nie było pół roku, bo się zwolnił to przez pół roku były zastepstwa. O zajęcia dodatkowe z matematyki błagaliśmy pół roku dyrekcję, dopiero dostaliśmy je w drugim semestrze. Angielski to śmiech na sali, dzieci na rozstrzelonych poziomach i ciągle któraś Pani na zwolnieniu. A na hiszpańskim jak ktoś przeszkadza to Pan każe dzieci w ten sposób, że dziecko siedzi na podłodze przed salą i ogląda lekcję przez okienko w drzwiach. Co do matematyki to ilość materiału jaką Pan realizował była zatrważająca, ciągle poszerzanie materiału i prace domowe. Natomiast język polski to śmiech na sali, ten Pan to chyba się urwał z kosmosu i te lekcje też tak wyglądały. Ciągły hałas na lekcji i biegające dzieci po sali. Jeśli chodzi o przyrodę, to Pani pozwalała sobie na niewybredne komentarze o stopniu rozwinięcia psychicznego dzieci. W szkole jest ciągle faworyzowanie uczniów przez dyrekcję. Kto ma "lepsze dziecko" lub bardziej wpływowych rodziców tego dziecku jest tu dobrze. Jednym słowem cieszę się, że zabieram moją córkę z tej szkoły. Nie pozdrawiam.

Rodzic - klasa siódma

Z czego wynika rotacja pracowników? Nieudolna dyrekcja czy może finanse?

N
@Rodzic - klasa siódma

Rotacja wynika z mobbingu i toksycznej atmosfery w kadrze.

@N

Rozwiniesz wypowiedz?

Rodzic

Czemu połowa nauczycieli się zwalnia z nowym rokiem szkolnym? Wina finansów, czy nieudolnej dyrektorki?

Czy Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

rodzic

oczywiście. Ludzi bez doświadczenie przygotowania pedagogicznego i studiów kierunkowych. Czekam aż kuratorium się zajmie tą szkołą. Nawet Dyrektorka chyba nie ma studiów kierunkowych

Iza

Widzę że wypowiadają się tutaj sami rodzice uczniów uczęszczających do szkoły... a może dla odmiany do powiedzenia coś mają na temat pracy pedagodzy? :)

Rodzic

Liceum IB ul. Okopowa w Warszawie - krótko: udało nam się przenieść do innego liceum ale nie uda się już nadrobić straconych lat. Poziom nauczania jest taki jak piszą w komentarzach nauczyciele, czy kandydaci, ma być tanio i po stronie kosztów szkoły pewnie tak jest. Szukając innej szkoły byliśmy na kilku testach, rozmowach kwalifikacyjnych i dotarło do nas jaką krzywdę zrobiliśmy dziecku. Teraz materiał do nadrobienia jest olbrzymi. Znajomi, którzy już świadomie podjęli decyzję o kontynuacji nauki w Vizji wydają krocie na zajęcia dodatkowe, które dają szansę na doprowadzenie do zdania matury IB. Nie polecam rozpoczynania i kontynuacji nauki w tej szkole.

Rodzic

Takie pochwały ku tej szkole. Mówicie o Vizji?bo niewierze.nic dziwnego moze wasze dzieci z tych ktorym vizja uratowała edukacje bo nigdzie nie chcieli przyjąć a vizja przyjmie każdego. I to dlatego dzieci sa pozniej meczone przez nowa polonistke na Wawrze bo nie pisza jak studenci a poziom trzeba trzymac. Cierpią wszyscy.

Rodzic

Ta szkoła to jest przeszłość. Na Wawrze o Vizji chyba zapomnieli właściciele.Moj syn jest w 3 klasie i nie wiem czy do 4 ktos tam zostanie. To jest absolutna wina wychowawczyni i nie wiem kto jej jeszcze bedzie bronił.Najgorszy rocznik pod względem liczebności i systemu nauczania.Dyrektorka obroni każdego bo kogo znajdzie nikogo. Ktokolwiek mysli o posłaniu dziecka do Vizji niech dobrze sie zastanowi.

@Rodzic

Ciekawe ktory to taki niezadowolony rodzic z tej małej grupki a wydawałoby sie że ci najbardziej niezadowoleni juz odeszli. Wychowawca w pierwszej klasie nic nie nauczył i nic nie wymagał. Część dzieci odeszła. Przyszedł nowy Wychowawca chcący czegoś nauczyć i też jest zle, w ciagu tych 3 lat pozostali w tej klasie uczący nauczyciele też mieli zły system nauczania Jak widac zawsze jest jakis Rodzic ktoremu ktos i cos nie pasuje. Anonimowy Rodzicu jeżeli system obecnej Wychowawczyni Ci nie pasuje to może warto to przedstawic innym rodzicom w klasie I poznac również ich zdanie. Obecny Wychowawca jest najlepszym co mogło trafic sie tej klasie. nie było tajemnicą że uczniowie w tej klasie byli nieznośni i żaden nauczyciel nie podejmował sie pozostać z nimi na dłużej. Obecnie wszyscy zauwazaja pozytywną zmianę w zachowaniach dzieci oraz w ich poziomie wiedzy. Obecnie można z czystym sumieniem polecić tą klasę pod opieką tej Wychowawczyni gdyż dba ona o swoich uczniów jak również o wysoki poziom ich wykształcenia .Jeżeli ktoś ma problem z akceptacją wyższego poziomu nauczania to faktycznie nie jest to klasa dla niego.Rodzicu jeśli twoje dziecko jest w tej klasie to nie bój sie spojrzeć prawdzie w oczy i podejmij decyzje najlepszą dla przyszłości twojego dziecka.

@Rodzic

O wreszcie pojawił się normalny wpis, też bym chciała żeby Wychowawca obecnej klasy 3 został Wychowawcą klasy mojego dziecka Wprowadził by porządek , stabilność i konsekwencje.

@Rodzic

Z tego co obserwuje będąc w szkole to właśnie Wychowawca klasy 3 podczas przerw reaguje na złe zachowania uczniów. A dzieci do tej osoby lgnął aż miło popatrzeć. Ja też chętnie bym widział tą osobę jako Wychowawcę mojego dziecka.

...

Niech zabiora dzieci zamiast sie oburzac. Pisanie na forach niczego nie zmieni.

Gutek

Tak podwójne wychowawstwo to norma. Pod nieobecność nauczyciela dzieci pozostają bez opieki, korepetycje nieuniknione, materiał nie zrealizowany, ciągła rotacja nauczycieli, dobrzy odchodzą, dzieci przeklinają na korytarzach, brak szacunku do nauczycieli a pani psycholog bez doświadczenia, jak były zachorowania na covid zero informacji tak jak w obecnej chwili panująca wszawica-brak informacji, posiłki nie do zjedzenia a na podwieczorek chleb z dżemem. dobrze ,że w tym roku pożegnamy się z tą placówką a nowym rodzicom radzę dobrze to przemyśleć

Gracion
@...

Umowa jest taka, ze zabrać dziecko nie tak łatwo sie da. Pisanie na forach juz nie jedna firme pociągnęło na (usunięte przez administratora) Moze rodzice chętnie tam zapiszą ale czy bedzie tam chciał ktos pracowac. Jak ci nauczyciele tam wyglądają? Żywe trupy. Zmęczeni i zrezygnowani.

Donex
@Gutek

Jedzenie to jest taki badziew ze nawet pies nie tknie. Teraz poszły maile od szkoły jaki to kucharz nad tym panuje. Z niczego nie zrobisz rarytasów. Hitem było mięso ktore na moich oczach puchło i fermentowało w garze. To zjadły dzieci. Bałagan i oszczędzanie na czym popadnie. Teraz w łazienkach dzieci nie ma ręczników papierowych.

Bob

Od lat to samo i tak mijają dni, miesiące i lata a głupota z roku na rok większa. Po co komu nauka! Motto szkoły to zabawa .Rodzicu płać za wszystko , im więcej tym lepiej. Tam potrzeba silnej i stabilnej ręki która zacznie wszystko od początku i zamieni placówkę zabaw w prawdziwa szkołę

Pubble

Jest tak jak piszesz. Dzieci były całe dnie na jakimś pokazie w domu kultury i ani jedna lekcja nie została do dzis odrobiona. Co tydzień apele na ważnych przedmiotach. Na fejsbuki szkoły tylko bale i konkursy. O nauce nie ma tam mowy. Kazdy na korkach zeby cokolwiek umieć. Do czesnego dodaje córce kolejne 2 tysiące na korepetycjach.

Pani Ania
@Bob

Niestety tak jest. W szkole tylko głupoty. Zabawa i nic więcej. Każdy dobry nauczyciel ucieka z tej szkoły.

@Pani Ania

Mój synek jest pod opieką Pani Agnieszki jestem zachwycona podejściem pedagoga. Ale wiem że ta Pani odchodzi do szkoły konkurencyjnej. Wielka strata dla Vizji

Jamalo

Szkoła jest brudna i staraZaniedbania kierujących placówką widać nawet po otoczeniu i nie ma potrzeby szukać głębiej.Pomazany płot w środku brudne ściany.lata prosperiti szkoła ma za soba.brak sali sportowej a na środku brudny namiot

Niki

Towarzystwo Edukacyjne Vizja "Wawer"-dzień otwarty 26.03.2022r Szkoła mała i zaniedbana. Pierwsze rozczarowanie już na wejściu do budynku szkoły.Brak sali gimnastycznej, basen dodatkowo płatny ,brak sekretariatu.Brak możliwości poznania Wychowawców przyszłych klas 0-III.Dlaczego?Bo poprostu ich brak.W okolicznych szkołach prywatnych i państwowych miałem możliwość poznania Wychowawców na dniu otwartym jak również przedstawiony był program nauczania,pokazano podręczniki ,wszystko było wiadome.Z zaczerpnętych opini zarówno z internetu jak i od rodziców przeważają te negatywne. Czy jest to złe zarządzanie Szkołą?Może osoba zarządzająca (p.Prezes)przyjżałaby się bardziej tej placówce bo mam wrażenie, że jaka dyrekcja i jakie zarządzanie taka edukacja.Spodziewalem się czegoś więcej.Cenię sobie konkret,decyzyjność i stabilność a tu tego już na wstępie zabrakło. Jestem rozczarowany.

Kinkiet
@Niki

Oj na Wawrze chyba sie szykuja zmiany. Znowu ktos chce zalatwic sobie awans dyskredytujac obecna dyrektorke na forum. Na Okopowej zadzialalo to czemu by nie sprobowac :) Takie numery tylko w Vizji, ale czego sie spodziewac po firmie, w ktorej kazdemu sie zaklada teczke z hakami na niego, a pracownicy sa odgornie naklaniani do pisania donosow na przelozonego :)

Hahaha

A ta slynna pani sekretarka to nie z wawra tylko z okopowej :)

Link
@Hahaha

Ta Pani z Okopowej to bardzo fajna atrakcyjna laska miałem okazję rozmawiać. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 7 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 175 ocen.
  • Pawia 55
    01-030 Warszawa

Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.