Opinie o Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. w Warszawa

Agnieszka

Ta Szkola to żart. Pani M. na stanowisku dyrektora? Skończyła studia na uczelni prezesowej i myśli, ze może zarządzać oświata. Dno

podstawówka

Duża rotacja pracowników, trochę niski poziom nauczania. Taka szkoła dla osób bez większych ambicji. Za 2k miesięcznie nie polecam.

Rodzic

Najlepsza jest Pani „Polonistka” Ola, która szczyci się swoim kubkiem mówiąc, że to Tuwim. Kubek ma cytat: Całujcie mnie wszyscy w (usunięte przez administratora) Tacy nauczyciele uczą Nasze dzieci. Oczywiście, Pani Dyrektor nie widzi niczego.

@Rodzic

Pani dyrektor widzi, ale nie odwazy sie odezwac, bo pani Ola ma za mocne plecy na samej gorze. Poprzedni dyrektor tez mocno nadszarpnal swoj autorytet nadskakiwaniem jej tak, ze az ocieral sie o smiesznosc. Ta (usunięte przez administratora)kobieta terroryzuje nie tylko uczniow, ale tez wspolpracownikow. Jest agresywna i wulgarna w stosunku do kazdego, kto wazy sie miec choc troche inna niz ona opinie na jakikolwiek temat. Nachalnie obnosi sie ze swoimi pogladami i wartosciami, a raczej ich brakiem. Uczniow nie uczy, lecz indoktrynuje. (usunięte przez administratora)

Halina

Też mnie to zaciekawiło. A to rodzice wprost tu nie rozmawiają z nauczycielami jak im się coś nie podoba? jak jakieś zebrania tu przebiegają, nauczyciel w razie potrzeby ma wtedy obowiązek z każdym się skonsultować jeśli zajdzie taka potrzeba?

Xxx

Czy matematyka jest na dobrym poziomie w szkole?

Nnn
@Xxx

Nie polecam tej szkoły.Gdyby nie nauczycielka od matematyki która stawia same 1 .Dwie klasy uczy i dwie klasy miały jedynki na semestr.Od początku roku ani jednego sprawdzianu nie oddała ani żadnej kartkówki.Koszmar że dyrekcja nic z tym nie robi.Powinno jej zależec na opinii tej szkoły .Mąż tej nauczycielki został wywalony z tej szkoły też uczył matematyki a ją zostawili masakra .Dopóki ona uczy w tej szkole nie posyłajcie tam swoich dzieci.Trzeba to będzie zgłosić do telewizji i nagłośnić sprawę.

Asia
@Nnn

To co się tam dzieje nadaje się do kuratorium. Może jakieś pismo?

@Asia

Na tej sugestii się zakończyło? Czy kiedykolwiek jakieś pismo było tak naprawdę wykonywane? Czego mogło konkretnie dotyczyć?

Odpowiedziałam na jedno z ogłoszeń o pracę. Jest ich wszędzie pełno. Pomyślałam, że spróbuję sił i sprawdzę się podczas rekrutacji. Dodam, że pracuję w innej podstawówce realizującej edukację w j. angielskim. Okazało się po kilku pytaniach do dyrektorki, że nie ma pojęcia o programie Cambridge, który tak bardzo reklamuje. Mało tego zwróciłam się z zapytaniem do University of Cambridge i okazało się, że oni nie mają akredytacji do udziału w tym programie. Posługują się tą nazwą jako chwytem marketingowym! Nie chcę pracować w firmie, która jest wydmuszką. Dyrektorka była bardzo zainteresowana, żeby zatrudniać mnie od razu. Niemalże od ręki chciała podpisywać dokumenty. Zaproponowała mi 8500 netto za 40 godzin. Zostaję za niewiele mniej u siebie.

Czy to prawda, że nie mają Państwo akredytacji Cambridge do realizowania tego programu?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader zespołu Sprzedaży
Katowice
Tutlo Sp. z o.o.

Czy w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Halina

Prawo dżungli przywołujesz? No i jaką nagrodę można na dzień dzisiejszy wygrać prócz wypłaty? Konkursy jakieś konkretne odbywały się w ostatnim czasie?

Klasa 4 rodzic

Pani Agnieszka ciagle obiecuje, ze wszystko będzie lepiej. Hiszpański to żart, Pan Diego wyzywa dzieci. Poziom tego języka jest bardzo niski. Nauczyciele ciagle się zwalniający.

rodzic klasa 5
@Klasa 4 rodzic

A geografii jak nie było od ponad miesiąca tak nie ma.

mama2
@Klasa 4 rodzic

Może warto porozmawiać z dyrekcją a nie wypisywać brudy na własną szkołę zmienisz coś rodzicu z klasy 4 poza dolewaniem oliwy....

@mama2

Najlepiej szkołę zmienić, jak wielu już zrobiło. Można też oczywiście zostać i prowadzić nieustanna walkę z Vizją o wszystko. Porażka gwarantowana plus „straty w dzieciach”.

Mama
@Gość

Dokładnie. Ciągła walka i przeciąganie liny. Nawet Pani Prezes już chyba Pani Agnieszce w te kłamstwa nie wierzy

Bardzo niska kultura zatrudnienia.. odradzam wybór placówki nauczycielom z doświadczeniem. Na porządku dziennym jest wyczekiwanie, aż magiczne 8 h upłynie, nawet jeśli tego dnia ma się tylko 2 lekcje z rana albo w przypadku ferii, egzaminów itp.Dodatkowo trzeba być przygotowanym na wypisywanie PRZYMUSOWYCH wniosków urlopowych w dniach kiedy szkoła nie pracuje, nie ma mowy żeby te dni zatrzymać i wykorzystać w odpowiednim dla siebie momencie. Na koniec roku szkolnego zostaje się praktycznie bez urlopu co skutkuje kilkutygodniowymi dyżurami w wakacje. Zero szacunku dla pracownika, wszystko ma się kalkulować. Rady pedagogiczne i ewentualne szkolenia organizowane są po godzinach pracy i obowiązkowo trzeba w nich uczestniczyć. Dodatkowo dodam, że atmosfera w zespole nie jest zbyt dobra.

Iwona

Ale jak zostajesz na te 8 h to masz za nie płacone? Czy tylko za te dwie odbyte lekcje?

@Iwona

Tylko za te dwie.

Abc
@Ewelina

No co za bzdura. Siedzi sie 8h kiedy jest sie zatrudnionym na etat, czyli nie wazne czy masz 1 godzine czy 7 za kazdy dzien jest tak samo. Placone jest za etat, nie za godziny.

Pracuje w tej szkole na okopowej od nowego roku szkolnego i jestem zaskoczony jak nic z tego co zostało napisane jest bliskie faktom. O ile faktycznie trzeba wypisać urlop pensja jest liczona jakby w tym czasie było się w szkole. Szkoła przewiduje 5 tygodni płatnego urlopu dla każdego pracownika tydzień w zimę 4 tygodnie w lato. Który jest normalnie płatny. Dyżury mają na celu zmotywowani pedagoga do przygotowania się do nowego roku w trakcie pracy a nie po za nią zgodnie z polityka firmy w domu po pracy mamy nie pracować, co nie powiem dla mnie na razie jest trudne ale jestem nowym nauczycielem więc nie mam magazynu materiałów. Nie mniej widzę że długo letni pracownicy nie biorą pracy do domu. Pracownik ma bardzo duży szacunek,jak w każdym miejscu zdarzają się tarcia ale kultura pracy jest bardzo wysoka. Jeśli chodzi o godziny to godziny szkoleń, rad można po prostu w danym miesiącu odebrać więc nie bardzo rozumiem skąd ten żal. Szkolenia są pi za godzinami pracy ale są A to nie jest sprawą oczywistą w każdej placówce że dba o podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych osób. Ponad to można zgłaszać potrzebę szkoleń, kursów a dyrekcją i prezes chętnie takie kursy organizują.

Wf

To są bzdury. Urlop na wakacje jest bezpłatny. Może być płatny wyręczy, gdy nie odchodzi się z pracy. Płatne szkolenia? Nigdy tak nie było. Pani Agnieszko proszę przestać rozpuszczać takie plotki.

@Wf

Tak wypisujesz bezpłatny ale jednak pensje się dostaje więc jak to jest z tą bez płatnościa? Chyba że nie masz etatu a pracujesz ba godziny.

Ona

To nie prawda. Zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy na Wawrze. Pani dyrektor wprost mi oświadczyła, że oczekuje, że po 16 będę wieczorami odpowiadała na wiadomości uczniów. Liczba godzin + kół uniemożliwia rzetelne przygotowanie się do zajęć. Zwykła eksploatacja zasobów- sorry za brutalność. Mimo doskonałej pensji nie zdecydowałam się.

Kapitalista
@Ona

Nie ma obowiązku pracy, ale słusznie Pani zauważyła że ceniona jest praca która się wykonuje, jak ktoś nie ma ochoty dużo pracować dużo nie zarobi przykra prawda o kapitalizmie (usunięte przez administratora) W korporacji w której zarabia się 2-5x tyle wymaga pracy na każde zawolanie, więc wszystko zależy od tego kto ille chce zarabiać i ile pracować.

Ruprecht

Co za bełkot. Przecież to jest tekst napisany przez półanalfabetę. Jeżeli autorem tego tekstu jest rzeczywiście nauczyciel, to gratuluję poziomu kadry pedagogicznej.

Paulina

Jedno mnie zastanawia po lekturze tych opinii, jak placówki funkcjonują po wakacjach, skoro Państwa zdaniem odeszła duża grupa nauczycieli? A naborów na ich miejsce nie widać, nawet nieaktualnych. Wiem, bo szukam, czytam. Interesuje mnie posada pedagoga, wiem, że w czerwcu taki nabór był, będę wdzięczna za sygnały w sprawie ewent. ponownej rekrutacji w Vizji.

rodzic 1000
@Paulina

Bo tu tylko bzdury są wypisywane. Kontrolowane przez go work moja w miarę pozytywna odpowiedz zostanie zapewne usunięta. Szkoła ma się dobrze negatywne opinie piszą wybitnie leniwi nauczyciele i rodzice którzy sami chcieliby zarządzać szkołą. Ja jestem bardzo zadowolona bo nikt nie robi sobie z bzdur tu wypisywanych problemów, i dobrze, szkoła działa w jasno określonych celach dla dobra dzieci, widać mocne zaangażowanie nauczycieli kadra jest naprawdę cudowna. Od momentu odwołania Michała Olczaka z funkcji wice prezesa jest naprawdę świetnie. Pani prezes jest rewelacyjna sama ma swoje dzieci w szkole rozumie różne sprawy. Jako rodzic polecam.

@rodzic 1000

Pani Agnieszko, proszę przestać pisać te komentarze na Pana Michała. Tyle osób ile odeszło za pani krótkiej kadencji to jest szok. Pan Michał chociaż trzymał ich wszystkich za pysk i siedzieli cicho

K
@Paulina

Poszukiwany jest pedagog do szkoły na Ochocie.

@Paulina

Proszę wysłać swoje CV do dyrekcji szkoły, lub zadzwonić i się zapytać. Jestem pewien że udziela Pani wszelkich odpowiedzi

@Ewelina

Świetne referencje dla zarządzania trzymać za pysk xd. Chyba każdy się cieszy że Pan M odszedł, a poziom nauczania wyraźnie się podniósł.

@Teatr

Poziom się podniósł? Zatrudniając nauczycieli ledwo po studiach, albo w trakcie? Nauczycieli po 22 lata zatrudniają i się chwala. Niech chwalą się wynikami matur, albo zachowaniem uczniów.

@Wf

Po jakich studiach? Jest dwóch doktorotow, jeden nauczyciel właśnie doktorat kończy, dwuch kolejnych zaczyna doktoratu, to chyba świadczy o poziomie kadry pedagogicznej. Za 3-4 lata z tą kadrą będzie można wynikami się pochwalić w jeden rok nauczyciel zrobi co może ale cudów nie ma. Po za tym zależy o jakiej szkole mowimy bo jest ich kilka, Ja mówię o LO z okopowej. A WF o jakiej?

@Teatr

Widzę, ze chyba te doktoraty to na AHE, bo tam sami obcokrajowcy. Ps DWÓCH, a nie dwuch Pani Agnieszko

@Wf

Sprawdzi Pan sobie to Panu wyjdzie po jakich uczelniach, skoro Pan/Pani wie kto pracuje. Bo tak dobrze zna szkołę xd. Ale dwoje jest po UW co było nawet na FB profilu szkoły. Sami Polacy xD. Niech już się Pan/Pani nie ośmiesza tym nie udanym hejtem.

Matka
@rodzic 1000

A ja nie polecam. Szkoła nie rozwija zainteresowań uczniów. Nauczyciele często odchodzą, nawet w czasie trwania roku szkolnego. W zeszłym roku przewinęło się kilku matematyków, co jeden to bardziej beznadziejny. Nauczyciel fizyki na lekcji gra na telefonie. Nauczycielka geografii nagle "zniknęła". Dramat.

@Paulina

Szkoły funkcjonują bo nie wiem kto i dlaczego tak żle życzy ale pisane są tu nieprawdy, same kłamstwa i pomówienia. Podejrzewam że duży udział ma w tym były dyrektor Michał Olczak który był bardzo toksyczną i despotyczną osobą. Teraz go nie ma i jest świetnie. A niestety miał oddziaływanie na wszystkie placówki.

Mama byłego ucznia

Widzę, że jak synalek nie zdał matury to od razu wszyscy inni niż on. Mój syn mi opowiadał jak to Denisek imprezował z kolegami zamiast się uczyć, a potem że to szkoły wina. Może warto zaakceptować po prostu że syn nie ma możliwości intelektualnych, a nie zrzucać winę na innych. Wszyscy zdali maturę oprócz Pani syna, a słyszałam, że nawet poprawki nie zdał. Żenada z takim poziomem do liceum uczęszczać, trzeba było iść do zawodówki.

Ewelina

Zachęcam do pisania oficjalnych skarg do kuratorium. Może wreszcie Pani Dyrektor odpowie za to jak fatalnie prowadzi szkołę.

Prawnik Vizja

Zwracam uwagę iż Pani wiadomość stawi naruszanie dóbr osobistych pomówionej osób zgodnie z Art. 212 k.k., co ścigane jest z urzędu a zagrożone jest karą grzywny lub pozbawienia wolności. Stosowne powiadomienie zostało złożone do organów ścigania wraz w wskazaniem osoby podejrzanej.

Geografia

Super szkola od miesiąca brak geografii, a szkola nawet nie może zastąpić pani. Poziom tego przedmiotu był słaby, ale chociaż był… Brawo Pani Dyrektor, może powinna Pani zacząć chodzić na te zastępstwa, żeby zauważyć brak kadry.

Krystyna
@Geografia

Pani dyrektor nie sprawuje w ogóle nadzoru pedagogicznego. Ma do tego 3 wicedyrektorki i N I C się nie dzieje. Myślałam, że po odejściu tego Pana O. coś się zmieni, było tragicznie, ale teraz to już brak słów!!! Zabieram dzieci!

Prawnik Vizja

Zwracam uwagę iż Pani trzy wiadomości stawią naruszanie dóbr osobistych pomówionych osób zgodnie z Art. 212 k.k., co ścigane jest z urzędu a zagrożone jest karą grzywny lub pozbawienia wolności. Stosowne powiadomienie zostało złożone do organów ścigania.

Zenobiusz

Czytając, te wszystkie opinie - można dość do wniosku, iż tak naprawdę to wylewa się tutaj wiele goryczy wynikającej z nie zrozumienia wzajemnego - braku rozsądnego i merytorycznego podejścia do szkoły czy chociażby podejścia personalnego w relacji JA - Druga osoba. Chcąc nie chcąc - wszystkie te zdania - a w szczególności ten hejt na szkołę - daje jasną wskazówkę -- - Czy rzeczywiści wybrałem jako rodzić właściwą szkołę dla mojej pociechy?!... - Czy może ta szkoła mimo starań jej wysoko wykwalifikowanej kadry oraz Zespołu zarządzającego, nie jest dla "mojego ukochanego dziecka" właściwa - nie dlatego, że Zespół i Kadra ma niedomagania, lecz właśnie dla dlatego że moje ukochane skarbiątko nie podoła wymaganiom tak wyrafinowanej szkoły - jaką jest ..... - Zadam Państwu hejtującemu - zastanówcie się nad tym - czy lepiej - dać dziecku szanse na podjęcie samodzielnego wyboru jego dalszej edukacji czy wolicie nadal trzymać wasze pociech na obroży i decydować za nich ???

Pani Ola

Wielka Polonistka. Wyzywa uczniów od (usunięte przez administratora) a dyrekcja milczy. Chyba nie chce tego widzieć, albo serio jest tak naiwna

Rodzic

Kiedy zatrudnia nauczycieli z doświadczeniem? Ta nauczycielka matematyki to chyba nawet studiów licencjackich nie ma. Poziom niżej dna.

Krystyna

A kadra na stronie? Liceum - kilka osób, liceum IB - jeszcze mniej, Technikum - osoby nie prowadzące zajęć. Ochota i Gdańsk aktualne i bez zarzutu - szkoły na Okopowej i Wawer - stan chyba wymyślony, albo sprzed lat.

Asia

Z tego co piszecie szkoła w Warszawie i Gdańsku ma się dobrze ale jest jeszcze placówka zlokalizowana w Wawrze która opinie ma bardzo negatywne a przecież to podobno pierwsza, macierzysta szkoła Towarzystwa Edukacyjnego założona przez obecną p prezes. Z opinii wynika, że szkoła niczym nie dorównuje szkołom np. w Warszawie i jest źle prowadzona a p.dyr. nieudolna w kwestiach zarzadzania jak i bardzo zmienna. Z czego to wynika przecież Zarząd jest jeden i ten sam. Może jest ktoś kto może napisać więcej właśnie o tej placówce. Przeprowadzamy się w lutym do Radości i szukamy szkoły dla naszego 10 latka.

@Asia

Najlepiej spotkać się z dyrektorem tej szkoły, lub uczestniczyć w ogólnych dniach otwartych, ja uważam że szkoła jest ok (mam 2 dzieci ) nie rozumiem tych negatywnych wpisów ponieważ nie są one prawdziwe komuś bardzo zależy aby szkoła miała złą opinię.

Mama 2 dzieci
@mama

W pełni zgadzam się z opinią. Moje dzieci uczęszczają do przedszkola i liceum TE Vizja. Córka ukończyła podstawówkę TE Vizja z wysokimi wynikami z egzaminow osmoklasisty (88-98%) I niewyobrazala sobie innej szkoły jak Liceum TE Vizja. Syn po zakończeniu edukacji przedszkolnej również będzie uczęszczał do szkoły podstawowej TE Vizja. Dzieci czuja się tu bardzo dobrze a co najważniejsze wyniki egzaminów koncowych wskazuja na bardzo dobry poziom nauczania.

@Mama 2 dzieci

Napisz jeszcze z czego i ile korków miała. Jeśli oczywiście jesteś rodzicem, a nie klakierem Vizji, jakich tu wielu. Znam dobrze tą szkołę z własnego doświadczenia w podstawówce, a od znajomych o poziomie w liceum. Gotuje się we mnie, jak czytam takie bzdury. Ta „szkoła” już dawno powinna zniknąć z hukiem!

@Gość

Może trzeba jakoś pomoc ją zamknąć?

@Wf

Proszę zapraszamy proszę złożyć CV w roli likwidatora, a może wcześniej Pan przyjdzie poznać szkołę. Bo tyle swoich nie mających pokrycia w rzeczywistość opinii które Pan prezentuje warto skonfrontować z rzeczywistością.

Halina

to można dala jasności wyklarować tu było nieprawd a co zgadza się ze stanem faktycznym? z tego co zdążyłam zauważyć te wątki od miesięcy się tak już ciągną czy coś w tym czasie się zmienia?

Rodzic

Ta Szkola to dno, klasa 4. Myśleliśmy, ze po edukacji wczesnoszkolnej z Panią E będzie wreszcie lepiej, ale nadal jest to samo. Matematyka poziom tragiczny. Przyroda jeszcze lepsza, pani wyzywa dzieci od (usunięte przez administratora) Hiszpański to żart, nie dziwie się, ze córka musi chodzić na korepetycje. Tyle imprez szkolnych, a lekcje przepadają. Chwalicie się, ze macie o tyle lekcji więcej niż w innych szkołach…. chyba po to więcej, żeby był czas na każda możliwa imprezę w szkole. Zacznijcie się uczyć i uczyć dzieci….

Rodzic

Proszę powiedzieć jakie opinie o Gładkiej? Większość o Wawrze i o Okopowej. Jest opieka pedagoga ? Zależy mi na opinii rodziców.

@Rodzic

Organizują dni otwarte i spotkania z dyrekcja na stronie szkoły są opisane zasady napisane, mnie też interesował pedagog szkolny i psycholog. Byłam na dniu otwartym uważam że jest to dobra szkoła. Jakieś dziwne oszczerstwa tu są wypisywane.

Tetar
@mama

Za odpowiednią same od zarządu towarzystwa mogą zniknąć jak śnieg na wiosnę. Nie mniej Pani prezes na takie coś niechce się zgodzić gdyż uważa to za formę cyfrowego szantażu.

@Potencjalny Klient

Dobry Wieczór, Muszę podziękować GoWork za możliwość zebrania opinii pochodzącej zarówno ze strony nauczycieli jak i rodziców. Na szczęście ktoś mi poradził abym poczytał sobie te opinie zanim zapiszę dziecko do szkoły. Po przeczytaniu tego obszernego materiału wiem, że dziecka tam nie zapiszę ale jednocześnie pozwolę sobie na kilka refleksji. Pracując całe lata jako prawnik w wielu korporacjach wiem, że żaden właściciel/rada nadzorcza nie pozwoliłyby sobie na tak zły PR, którego głównym źródłem jest jedna i ta sama osoba na codzień piastująca tak wysokie stanowisko mająca wpływ na DNA tej szkoły. Wielu właścicielom wystarczyłby ledwie mały ułamek tych informacji zawartych na portalu. Przecież kiedy wszyscy tak jak przeczytają informacje tutaj zawarte wiedzą, że nie dostaną gwarancji należytego podejścia do ich dzieci skoro w szkole jest ponadnormatywna rotacja, a wiekszość nauczycieli zastanawia się gdzie i kiedy odejść. Osobną sprawą jest jak nauczyciele mają przekazywać dobre wzorce (np. szacunek skoro sami są nieszanowani).

Kluska
@@Potencjalny Klient

W tych szkołach pracownik ma 2 prawa milczeć i być posłusznym bo inaczej to bruk, mobbing i wykorzystywanie pracowników płacą za jeden etat,a pracujesz na 3etatach i to się nazywa szacunek dla pracowników

@@Potencjalny Klient

Należy tylko pamiętać że akolici tej strony gdy zbierze się odpowiednią liczba negatywnych opinii proponują ich moderację za odpowiednie honorarium, co jest modelem biznesowym tej strony. Należy więc zastanowić się nad rzetelnością prezentowanych tu opinii.

Kaja

Dostałam propozycje pracy na Okopowej. Płaca ok. 4500 na rękę Po tych wpisach nie wiem naprawdę... Chyba sie nie zgodzę... Co myślicie?

@Kaja

Narobisz się jak na 2 etaty, a zarobki mniejsze niż w publicznej. Atmosfera tragiczna. Nadgodziny? W tej szkole nie ma czegoś takiego. We wrześniu gwarantuje jak co roku moc zastępstw, bo zwolniło się wielu nauczycieli. Jeśli mówią Ci, że szukają kadry, bo szkola się rozwija to Cię oszukują. Zwyczajnie każdy odchodzi.

@Kaja

Oczywiście jest to stawka netto na umówię… A dodatkowo na wakacje nauczyciele muszą podpisywać urlop bezpłatny

@Kaja

Możesz przyjść ale 25-30 h pracy z uczniami gwarantowane w tygodniu plus przygotowanie zajęć. Bo trzeba będzie czymś szkole promować. Jeśli masz chęć być od 8-16 w szkole i w domu robić dodatkowo to na pewno się odnajdziesz

@Ewelina

Ten bezpłatny urlop w wakacje to naprawdę skandal bo rodzice płacą przez 12 miesięcy nie przez 10.

@Ewelina

Który jest normalnie płatny zapomniała Pani dodać xD

informatyk

Czy to jest normalna Szkola, w której informatyk pracuje ponad 40h dydaktycznych w szkole? W (usunięte przez administratora) chyba są lepsze warunki.

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 7 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 175 ocen.
  • Pawia 55
    01-030 Warszawa

Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.