Fortum Marketing And Sales Polska S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fortum Marketing And Sales Polska S.A.

Szymon

najpierw bylem sceptycznie nastawiony do umowy teraz wiem ze nie popelnilem bledu nizsze rachunki, oszczednosc polecam

Rafał

Jako PH robota nie jest samą przyjemnością, ale da się przeżyć. Nie zawsze na przyjemnych klientów się trafi, ale taka praca. Co to zarobków to człowiek dostaje tyle ile chce mu ktoś zapłacić - w tym przypadku Fortum. Ja nie narzekam i mogę polecić Fortum jako pracodawcę.

James

Ja się cieszę bo firmę mam pod ręką i praca jest stabilna i bez stresu. Ale wiadomo co kto lubi.

Dominik

Ważne, że masz pewną umowę i stabilizacje. Nie masz uczucia, że lada chwila Cie zwolnią. Jak robisz swoje i masz wyniki to stratny nie będziesz. Na umowie zarabiam naprawdę dobre pieniądze i spokojnie mogę utrzymać swoją rodzinę. Atmosfera też ok. Nie ma jakichś spin czy niedomówień. Fajny zespół.

Przedstawiciel Handlowy

Osoba rekrutująca od początku nie budziła zaufania, zachowywała się bardzo nonszalancko. "Kilka" rozmów mam już za sobą i nigdy nie spotkałem się z takim podejściem do kandydata. Rozmowa tylko w jedną stronę - rekruter ma swoje racje i kompletnie ignoruje co się do niego mówi. Na rozmowie dowiesz się, że najważniejsze dla Ciebie są pieniądze - nie ważne jakie masz zdanie na ten temat. Po prezentacji jak wygląda praca (tutaj tylko zarys) i ile to nie zarobisz w firmie (tutaj za to cały wywód: Panie tu się zarabia 10.000 zł i więcej jak się chce) czas na Twoje pytania. Uwaga to podstęp! Tak naprawdę to rekruter nie chce żadnych pytań. Odpowiada zdawkowo, kompletnie nie na temat albo nie odpowiada W OGÓLE. Tak! gdy pytanie się nie podoba (wytknięcie błędu logicznego) Pan potrafił patrzyć się pusto przed siebie lub na Ciebie i sprawę przemilczeć. Chcesz się dowiedzieć więcej - wszystkiego dowiesz się w pracy. Nie próbuj wyciągnąć tego od pana z rekrutacji, bo staje się bardzo drażliwy i wyraźnie dłuży mu się ta rozmowa. W tym miejscu się poddałem i zrezygnowałem. Rozmowa jednak nie była bezowocna jak widzę, gdyż ze strony zniknęło wiele nieprzychylnych komentarzy i diametralnie podskoczyła ocena pracodawcy. Pozdrawiam. :)

Takie jak wszędzie + czemu pieniądze są najważniejsze? (jeżeli uważasz inaczej, rekruter Cię naprostuje)

Spora ekipa pracowników z długim stażem. Nowi pracownicy to konsekwencja rozwoju firmy. Ja pracuję już drugi rok i mogę polecić. Dobra atmosfera, fajnie się pracuje :)

meg

Jak tam pracowałam to nie miałam zastrzeżeń. Wszystko czarno na białym na umowie, znasz wymagania, co możesz dostać i tyle. Nie ma zaskoczen

Sabina

Firma jest ok. Umowa naprawdę jest dobra, wiadomo też muszą zarobić swoje, ale jak się all sprawdzi to powinno być ok. Haczyków specjalnych nie ma i wystarczy się dopytać co i jak. U mnie rozmowa trwała długo i nie odczuwałam aby pracownik był tym faktem zawiedziony, bardziej próbował mi przedstawić wszystko czego potrzebowałam.

Mirek

Wczoraj do mojej matki ktôra ma 87lat która niedowidzi, oraz ma dwa aparaty słuchowe, zawitała pani z fortum która sprzedała matce ofertę na sprzedaż gazu i prądu, matka z całej rozmowy zrozumiała może 20% ze Bedzie miała tanio Ale ile tego nie wie, co może osoba w takim wieku,chora zrozumieć. Może oferta jest dobra nie powiem. Ale coś polecać osobą starym niedołęznym to jest nieľadni, mało powiedziane. Gdyby firma, pracownik firmy Fortum był uczciwy, to by zostawił ofertę i przyszedł później, kiedy będzie inna osoba. A tak co można o takiej firmie pomyśleć ? Ja źle pomyślałem. Tego samego dni wysłałem rezygnację z umowy

@Mirek

Nikt z nas - handlowców nie wciska tej umowy. Każdy może się z nią zapoznać i ma tyle czasu ile potrzebuje. Nieraz było tak, że Pani lub Pan twierdzili, że muszą to przemyśleć i z dziećmi porozmawiać i tak też się działo.

Mirek

arek

Nie ma co narzekać bo pieniądze są dobre. Rozmowa nie jest żadną mordęgą tylko konkretnym testem Twoich umiejętności. Co do samych umów to jestem podobnego zdania co "Domino" - czytajcie je, żebyście wiedzieli na czym i pod czym się podpisujecie, a krzywda się Wam nie stanie. Pozdrawiam Arek

Jak dla mnie praca naprawdę w porządku. Pieniądze dobre, warunki pracy też są ok. Jeśli chodzi o rekrutację to nie ma co się martwić, jak masz odpowiednie kwalifikacje to sobie poradzisz.

Domino

A ja mam taką radę - czytajcie umowy. Wszystko się zgadza jak czytacie, ale ze zrozumieniem. Dwa razy każdy punkt i będzie dobrze. Możesz zawsze zadzwonić i dopytać. Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony :)

mirab
@Domino

zwracam się z zapytaniem czy warto podpisać umowę na dostawkę prądu i gazu z Fortum

Domino
@mirab

Według mnie warto, bo zaoszczędzisz kasę. Tylko radzę czytać umowy. Tu nie chodzi tylko o Fortum ale i inne - wszystkie które podpisujecie. Tam macie czarno na białym za co płacicie, dlaczego płacicie i wtedy będziecie pewni tego co macie.

Adrian

Mogę polecić firmę jako pracodawcę. Pracuję od 4 miesięcy i nie mam zastrzeżeń. Pieniądze płacone na czas, warunki pracy ok, a atmosfera też dobra.

Karol

Jak sytuacja wygląda z wypłatami w tej firmie, bo o tej firmie jako o pracodawcy słyszałem sporo dobrego. Nie pytam kandydatów tylko ludzi którzy tam pracowali/pracują. Pozdrawiam

floyd
@Karol

Wypłaty są płacone na czas, nie ma opóźnień. Jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia to jest ono zależne od zajmowanego stanowiska w firmie.

pius

tragedia i tyle mam do przekazania, zarobki wysokie pod warunkiem sprzedaży ponad normę ale organizowanie konferencji tzw komando bardziej pasuje do sonderkommando

xxx

Co to za bełkot ? Jest tutaj jakiś moderator ? W oczywisty sposób nieprawdziwy i szkalujący wpis.

Forfum
@xxx

Ktoś napisał całą prawd (usunięte przez administratora) boli??? Stawiam że ktoś od nich skoro czytać nie potrafi ;)

Mary

Fortum nie ma oddziałów stacjonarnych... więc gdzie byłeś?

Kiker
@Mary

Zapewne nie dowożą każdego dnia swoich domokrążców do Lublina więc ktoś codziennie chodzi z plakietkami tej niesamowitej firmy po lubelskich osiedlach i przedstawia się że jest jej pracownikiem, a jeśli sama firma nie posiada oddziału to musi współpracować z innymi podmiotami zajmującymi się przeszkoleniem tych osób pod kątem oferty i kolega wyżej napisał właśnie w jaki sposób tam szkolą i mam nadzieje że tematem kolejny raz zajmie się jeden z lubelskich tytułów prasowych i lub portali informacyjnych (usunięte przez administratora)

Nowy pracownik firmy

Pracuję w centrali- krótko ale na razie polecam. Materiał wydaje się trudny i tematyka odstrasza ale w prosty sposób i szybko w pare dni przekazany był na szkoleniu i potem dużo testów coachingów jest tu robionych i scenek które najwięcej mi dały. Ja tylko z dwa razy trzeba było dopytać o coś drobnego technicznego, generalnie czuję się pewnie w rozmowach mimo, że jestem nowa osobą. Organizacja w pracy też jest ok, każdy wie kiedy ma co robić, inna kwestia, że niektórzy nie robią nic aż dziw bierze za taki tupet ale tutaj kadra chyba wlicza takie ryzyko i przymyka oczy - i tak wychodzą pewnie na swoje. Mi w pierwszych dniach było wstyd sie obijać ale trzeba nauczyć sie nie wychodzić przed szereg :) Dobra praca żeby zarobić a się nie narobić. Większość czasu to wypełnianie papierków dokumentów, drukowanie więc nie ma mowy żeby czuś się zmęczonym. Łatwa prosta i przyjemna praca biurowa tak raczej to określam, sprzedać można bo oferty są ok zależy jakie bazy. Najgorzej oceniam atmosferę między ludźmi, widać że niektórych ta praca upokarza i uważają że dzwonienie to kara mierzą wyżej i próbują to na innych przenosić. Zarobki ok, ludzie w 1 mies pracy dostają już ok premię. Więcej fajnych na luzie osób do działu zeby poprawić klimat. Z czasem może zmienię zdanie na ten moment pierwsze wrażenie jest OK i w porównaniu do innych miejsc pracy to na plus.

Bolek

Nie wiem skąd te pozytywne opinie. Zgadzam się z osobą, która napisała, że poziom szkoleń (usunięte przez administratora)Wyuczone formulki, jeśli się nie dopytasz to sprzedajesz z praktycznie żadną wiedzą na dany temat. Praca jako sprzedawca przypomina nawracanie przez Jehowych(usunięte przez administratora) Nie polecam tej pracy, więcej wkładu własnego niz zarobionych pieniędzy plus marnowanie czasu, cały dzień wyjęty z zycia, i tak przez cały tydzień.

Nicky b

Mam zla opinię. . jak slysze nazwę duon albo fortum to tylko nerwy i strach.

gość

Witam, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej (a dokładniej Assessment Center) w Firmie FORTUM. Prowadząca na początku wyjaśniała i odcinała się od firmy DUON, twierdząc, że ją kupili i teraz jest nowa jakość. Informacja o wynikach AC miała być za kilka dni (padła data). Na pytanie, czy podają ocenę po AC prowadząca stweirdziła, że tylko na życzenie. Dużo było mowy o jakości i profesjonaliżmie firmy. Dyżo juz czasu minęło od wyznaczonej daty odpowiedzi i nic. Rozumiem, że się nie zakwalifikowałem ale skoro firma jest tak profesjonalna jak opowiadała prowadząca to coś chyba jest nie tak. Jak dla mnie jest to praca dla osób lubiących chodzić bezpośrednio dla klikentów (stanowisko na które aplikowałem to sprzedaż). Niestety wiele informacji przekazanych podczas AC było niespójnych. Komentarz czysto informacyjny dla osób chcących poświęcić czas na aplikowanie do FORTUM. Wnioski każdy może wyciągnąć sam. Pozdrawiam wszyskich serdecznie.

gość
@gość

Ja również byłem na Assessment Center na to samo stanowisko i również czekam na informację (miała być przekazana do końca poprzedniego miesiąca). Mimo przypomnienia firma dalej się do mnie nie odezwała.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortum Marketing And Sales Polska S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fortum Marketing And Sales Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortum Marketing And Sales Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortum Marketing And Sales Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fortum Marketing And Sales Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Fortum Marketing And Sales Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fortum Marketing And Sales Polska S.A.