Fortum Marketing And Sales Polska S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fortum Marketing And Sales Polska S.A.

damian

Byłem u nich dopiero co na rozmowie i jestem dobrej mysli. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, była rzeczowa i konkretna. Chciałbym dostać tą pracę, bo zarobki jakie mi zaproponowano są dla mnie nawet bardziej niż satysfakcjonujące.

Weronika93
@damian

O, ja też byłam na rozmowie, bardzo pozytywnie :> Może będziemy razem pracować ;>

Kaja

Prawcowałam w tej firmie długo i uważam, że to był dobry okres w moim życiu. Na pewno bardzo przydatny pod względem nabytego doświadczenia. Więc polecam.

OKEJ

Fortum to spoko pracodawca. Ja tu mam dobrze, przełożeni mnie lubią. Ja lubię sprzedawać i świetnie mi to idzie. Godziny pracy do dogadania, jak chcesz urlop nie ma większego problemu. ELEGANCKO

klocek

Atmosfera 4. Zarobki 4+. Możliwość wzięcia urlopu 5. Godziny pracy 5. Przełożeni 4. Po prostu spoko firma pod wzgledem pracy.

on
@klocek

Haha, fajna opinia :DD Podoba mi się i w sumie się z nią zgadzam.. Tylko atmosfere dałbym na 5, a nawet na 5+! Pozdrooo 600

Przedstawiciel Handlowy

Osoba rekrutująca od początku nie budziła zaufania, zachowywała się bardzo nonszalancko. "Kilka" rozmów mam już za sobą i nigdy nie spotkałem się z takim podejściem do kandydata. Rozmowa tylko w jedną stronę - rekruter ma swoje racje i kompletnie ignoruje co się do niego mówi. Na rozmowie dowiesz się, że najważniejsze dla Ciebie są pieniądze - nie ważne jakie masz zdanie na ten temat. Po prezentacji jak wygląda praca (tutaj tylko zarys) i ile to nie zarobisz w firmie (tutaj za to cały wywód: Panie tu się zarabia 10.000 zł i więcej jak się chce) czas na Twoje pytania. Uwaga to podstęp! Tak naprawdę to rekruter nie chce żadnych pytań. Odpowiada zdawkowo, kompletnie nie na temat albo nie odpowiada W OGÓLE. Tak! gdy pytanie się nie podoba (wytknięcie błędu logicznego) Pan potrafił patrzyć się pusto przed siebie lub na Ciebie i sprawę przemilczeć. Chcesz się dowiedzieć więcej - wszystkiego dowiesz się w pracy. Nie próbuj wyciągnąć tego od pana z rekrutacji, bo staje się bardzo drażliwy i wyraźnie dłuży mu się ta rozmowa. W tym miejscu się poddałem i zrezygnowałem. Rozmowa jednak nie była bezowocna jak widzę, gdyż ze strony zniknęło wiele nieprzychylnych komentarzy i diametralnie podskoczyła ocena pracodawcy. Pozdrawiam. :)

Takie jak wszędzie + czemu pieniądze są najważniejsze? (jeżeli uważasz inaczej, rekruter Cię naprostuje)

Edgar

Polecam pracę w Fortum, ogólnie mi się podoba. Kasa z prowizji bardzo dobra więc jak umiesz sprzedawać to jest to praca właśnie dla Ciebie.

AUUU

POLECAM TĄ FIRMĘ GŁÓWNIE ZE WZGLĘDU NA ATMOSFERĘ :DD

Walnięty Wincenty

Mi tam sie tu podoba. Kasa tak jak piszą tu inni - bardzo fajna. Oprócz tego dogodne godziny prace, przełożeni spoko. Praca dla ludzi, którzy lubią prcować, a nie się obijać..

rafa

Robota jak robota. Nie ma co narzekać. Jak ktoś zakasze rękawy i weźmie się do roboty to stratny nie będzie. Umowa dobra, mogę polecić.

Król

Witam , jestem byłym managerem w tej firmie , pieniądze zawsze na czas i prowizje zgodnie z plikami .. jak ktoś przychodzi dla podstawy to będzie tu wylewał żale .. lidzie weźcie się do roboty bo siedząc tu tracicie czas .. anonimowi hejterzy

Hilton
@Król

Ciekawe czy to ten manager o którym myślę :D Ale w pełni się z tym zgodzę. Ja wyrabiam sobie baaardzo dobrą prowizję więc mi tu jak najbardziej dobrze. Mówię Wam, jak umiecie sprzedawać --> DOBRZE TU ZAROBICIE

Szalona
@Hilton

Oooj to chyba właśnie ten! Najlepszy manago ever! Pozdrawiam, bo dzięki Tobie to była pierwsza praca, którą naprawdę lubiłam.

lion

Pracuje mi się tutaj okej. Trochę się bałem na początku w takiej branży pracować, ale raczej pozytywnie się zaskoczyłem. Wypłaty terminowe, kontakt z klientem nie ejst taki straszny, ludzie spoko.

Patryk

Dwójka moich znajomych pracuje w fortum i mówią, ze super :D Kasa spływa terminowo i do tego dobra! Właśnie się zastanawiam czy się ze swojej nie zwolnić i nie przejść do fortum.....

igor

Ta firma jest O.K. Pracowałem tutaj, sporo się nauczyłem, ale wiadomo, czasem coś trzeba zmienić w życiu. Ogólnie kasa była dobra, nie było presji i stresu. Dobrze to wspominam.

Prawda
@igor

Jestem tego samego zdania. Nic dodać nic ująć. Polecam fortum w charakterze pracodawcy, są uczciwi i w porządku odnoszą sie do swoich pracowników.

oxy

Praca jak praca, pieniądze standardowe jak na tą branżę. Za to atmosfera jest wesoła :) nie wszyscy się lubią, ale większość jest zgrana i przyjemnie przychodzi się do pracy ze świadomością, że ma się tam dobrych znajomych i jest się do kogo odezwać

'97

Mi się w tej firmie całkiem podoba. Nie narzekam. To moją pierwsza praca więc jak na początek fajnie trafiłem i mam spoko kase.

czika

Hej, pracowałąm w fortum, niestety rozstałam się z nimi niedawno. Po prostu poszłam dalej :) Ale bardzo dobrze mi się pracowało w tej firmie. Poznałam super ludzi, bardzo dużo się nauczyłam. Dziękuję wszystkim pracownikom i przełożonym za ten miły czas :)))

Olek

Mi się pracuje w fortum bardzo dobrze, wyplaty ok, mili ludzie, ostatnio nawet nie było problemu z urlopem. POLECAM I POZDRAWIAM.

Kimi

Ja polecam prace w fortum. Po prostu mam co miesiac przyzwoite pieniadze i jestem dobrze traktowany. Nie bede sie o nic czepial, bo poki co nie mam oco.

BreakMyHeart

Lubię ta pracę. To moja pierwsza z tak dużym kontaktem z klientem i szczerze to bałem się tak zacząć pracować. Ale okazało się, że nic trudnego :))) Całkiem sporo nowych rzeczy można się nauczyć, kasa co miesiąc pewnie, jest okej.

Karol_W

Dla mnie najważniejszym kryterium oceny pracodawcy jest terminowość wypłat. Tu akurat ZAWSZE tego pilnują i nigdy nie było ani dnia opóźnienia. Poza tym to uczciwa, solidna firma.

Naro

Jak dla mnie praca w fortum jak to praca... Jest OK. Wypłaty terminowe, kasa ogólnie jest spoko, można fajna sumkę wyciągnąć dzięki prowizjom. Mi się tu w miarę podoba.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortum Marketing And Sales Polska S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fortum Marketing And Sales Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortum Marketing And Sales Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortum Marketing And Sales Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fortum Marketing And Sales Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Fortum Marketing And Sales Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fortum Marketing And Sales Polska S.A.