Opinie o ECOL-UNICON Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ECOL-UNICON Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ECOL-UNICON Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECOL-UNICON Sp. z o.o. w Gdańsk

Pracownik x

Firma podnosi się z kolan, jest plan działania, odchudzanie załogi się skończyło, teraz tylko trzeba przeć do przodu

Pracownik Y
@Pracownik x

Taaak. Plan, o którym nikt nie słyszał, plan którego nikt nie widział. Hasło przewodnie: w przyszłym miesiącu będzie lepiej ;-)

Pracownik x

wszystkich nie zwolnią, ktoś musi pracować. Poza tym Pana Prezes był na konferencji i firma reklamowała swoje produkty, będą zamówienia.

KZ
@Pracownik x

Jak się firma wyłoży to niestety pracownicy nie będą potrzebni ;-( a i gratuluję optymizmu, od udziału w konferencji do postawienia firmy na nogi, daleka droga...

Pracownik x

Firma chyba złapała drugi oddech, teraz może być tylko lepiej.

Pracownik Y

Taaak przed kolejnymi zwolnieniami .... ( ze sprawdzonego żródła) :-(

Metrowy ze stopniem
@Pracownik Y

To co się tam dzieje to jakaś kpina....tak trochę trzeba napisać o produkcji:) Pracownik szeregowy nie ma prawa mieć swojego zdania,zero szacunku ze strony przełożonych,Najlepszy jest pan MK taki pseudo zastępca kierownika hahaha..który narzuca jakieś swoje dyktatury,wszyscy się z niego śmieją i mają rację,nie jest to osoba kompetentna na tym stanowisku,już pokazał na co go stać...dział prefabrykatów obrócił w pył...

Były

pracowałem ponad 5 lat, też dostałłem - tyle że wypowiedzenie, hej!

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ECOL-UNICON Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Operator Produkcji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Pracyje ponad 10 lat, w tym tygodniu dostalem prezent i dyplom z tej okazdi - zadkocziny jestem jeszcze dzisiaj. Hej!

Czesc. Ja juz od kwietnia rozpocząłem prace w nowej organizacji z branży. I powiem Wam tyle: syf dwa razy większy niż w EU!!!!!!!! Mimo, ze sam wylewałam na EU to trzeba sie uderzyć w pierś i powiedzieć ze nie taki dramat był, No i muszę szukać dalej- moze poza branża? Pozdrówka dla wszystkich!

Kamil

widać po profilach, że firma dalej kosi ludzi. Szok normalnie, chyba stare, dobre czasy minęły ...

Zipp

Kul Gula- a ty znasz strategie firmy? Skąd masz i to o tym kluczu?

Simon

Kolega jak sie boisz zwolnienia tzn ze masz powody ku temu:) - trzeba robić swoją robotę a nie pierd...... do okoła a firma sie nie pozbędzie pracownika dobrego, nie wierze w to... A i ciekawa opinie Pana T ze firma sie pozbywa ludzi z 10letnim doświadczeniem w branży- człowieku! Większość hamulcowych w tej firmie ma/miało takie lub wieksze doświadczenie, wiec analizuj szerzej...

Kul gula
@Simon

Simon, na jakim Ty świecie żyjesz. "Firma nie pozbędzie się dobrego pracownika"... klucz jest posty, jeśli koledzy z działu są w stanie robić Twoją pracę i dodatkowo zarabiasz więcej niż oni, to wtedy masz się czego obawiać. Firma EU to aktualnie dziki zachód.

Skorpion
@Simon

Największy "hamulcowy" cały czas na szczycie...

Lion
@Skorpion

Nie narzucaj światu swojego formatu. Jak jesteś utalentowany biznesowo to otwórz swoją firmę zamiast wieszać psy na innych. Pozdrawiam

Skorpion
@Lion

Właśnie mam zamiar to zrobić ;-) a tak na marginesie żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Poczytaj wcześniejsze wpisy od pracowników to może zrozumiesz...

Hulk
@Skorpion

No i fajnie- zawijaj sie i nie siej fermentu. Jak większość którzy piszą negatywy ale pracują dalej w firmie nie dają poznać, super im sie pracuje a pod anonimem pomyje wylewają na forach. 5lat tu pracuje, znam rożne firmy jak chcecie spróbować konkurencji albo pracy w innych firmach to każdy moze sam dokonać wyboru bez zbędnego siania fermentu... "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"

Miś
@Hulk

A to złośliwi, niewdzięczni pracownicy, tak się im dobrze pracuje a oni piszą i piszą i ten ferment sieją. Nic nie rozumieją... Dzięki Hulk, uspokoiłeś mnie ;-))))

Życzliwy
@Hulk

Hej, piszą anonimowo, bo wiedzą jak skończyli Ci, którzy otwarcie mówili co myślą ;-(

Kolega

No ja też widzę że mają, połowę z nas zwolnić ;-(

Simon

Dla mnie jest ok. Plan widze ze jakis maja, działania sie w firmie, spotkania sa, rozmawiają z pracownikami, nie ukrywają strategii. To ze jest i pewnie bedzie cieżko to żadna nowość na rynku, także kończyć trzeba ze spekulacjami i złymi emocjami i dzialac!!!

W końcu jakieś informacje! Lepiej późno niż wcale. Wygląda na to, że Kapitan się odnalazł i nie zatoniemy. Trzeba wziąć byka za rogi i działać !!!!

Pablo

Czy jest jakaś oficjalna informacja?

to może podziel się informacjami, czy rynek odreagował w pierwszym kwartale

Pracownik 2

Pracownik- cholera wie. Nic nie mówią nic nie piszą. Mam nadzieje ze maja jakis plan działan ale mogliby chociaż coś napisać zeby człowiek wiedział co sie w firmie, w której pracuje dzieje a nie cisza w środku a wokół burza...

@Pracownik 2

otóż to, zero informacji, trochę to nieprofesjonalne. Nie wiadomo co i jak dalej ...

Pani A
@pracownik

Nieprawda, dziś w naszym dziale Dyrektor szczegółowo przedstawił plany spółki. Jak zwykle fala hejtu wylała się niepotrzebnie i przedwcześnie... Kolejny raz zauważyłam ze niektórzy zamiast pracować wolą plotkować, standard w EU

Pan T
@Pani A

Hej, to chyba nie dziwne, że pracownicy chcą wiedzieć w takiej sytuacji na czym stoją i co ich czeka, czy jest pomysł na tak dramatyczną sytuację /poza zwalnianiem lojalnych ludzi z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży/. Pomysłu nadal brak!!! albo to wielka tajemnica i lepiej nam nie wiedzieć, wezmą nas z zaskoczenia jak innych ;-(

Pani B
@Pan T

Pan T chyba Pan przegapił maila od Prezesa?

czy ktoś się orientuje czy w pierwszym kwartale coś ruszyło ze sprzedażą? czy mamy odreagowanie

Pracownik x

Prezes stawiał na złych ludzi, pozbywając się tych co mogli coś w firmie zmienić (jak MM). Teraz chyba trochę przejrzał na oczy i firma zabrała się za hamulcowych. Lepiej późno niż wcale, ale odbudować firmę po tym pogromie który trwa będzie bardzo ciężko, ale nie niemożliwe.

Kolega

Moja niestety opinia na chwilę obecną jest taka, że planu brak. Chaotyczne ruchy, brak jasnych, klarownych informacji, zwolnienia, zwolnienia albo chaotyczne rekrutacje ludzi z przypadku. Efekty niestety widać każdego dnia... Zarządzać w kryzysie trzeba umieć a jak nie to korzysta się z doświadczonych firm. .. Na razie zarządzanie poprzez nadzieję, nadzieję, że jakoś to będzie ;-(

Kolega2

Czy mają plan? Prezes na pewno, stworzył firmę od podstaw do takich rozmiarów. Kwestia jest oczywiście w zamówieniach, ale i kompetencjach załogi. Część betonu już odeszła, ale w firmie jest wiele osób które hamują rozwój, bo za wiele nie umieją i świata poza Ecolem nie widzieli a chcą utrzymać stanowiska i pensje. Firma powinna wyjść od zatrudnienia profesjonalnej firmy rekruterskiej, która zatrudniała by pracowników z prawdziwego zdarzenia.

Ale to już było... i nie wróci więcej
@Kolega2

Ale to już było... i la la la. Plan to prezes miał 20 lat temu. Teraz niestety nie bardzo. A profesjonalna firma do HR? No przecież się pojawiła na początku 2015 roku. I właśnie wtedy zaczął si (usunięte przez administratora) w zarządzaniu HR w firmie i w rekrutacjach.

@Ale to już było... i nie wróci więcej

Firma ma problemy aktualnie ale przetrwa. Zmiany organizacyjne czy okresowy brak zamówień to rzecz normalna w biznesie. Trzeba to przetrzymać. Trzymajmy się razem a będzie dobrze.

@Tomek

"Okresowy" brak zamówień przetrwa każda firma, nawet zarządzana tak przez dzieło przypadku jak ta, ale przewlekłego braku sprzedaży i zamówień już nie... Same hasła typu "trzymajmy się razem", "damy radę" itp. tu już nie wystarczą ;-(

Kolega3

Alex przykro sie czyta - fakt ale jak idzie nowe to pewnie góra ma jakis plan zeby to wyprowadzić, bo tak jak dawniej pewnie nie bedzie juz nigdy- ten rynek raczej nie wróci... ja wierze ze bedzie dobrze bo czuć duże zaangażowanie z poziomu góry, tylko czy realnie to sie uda- czas pokaże.

Przykro się czyta opinie j w/w, wygląda na to że firma ogranicza skalę działalności. Wydaje się nie możliwe, że okresowy spadek ilości zamówień powodował taką skalę zwolnień. W innym przypadku, jeśli zamówienia przyjdą, firma musiałaby na potęgę zatrudniać a odtworzenie stanu sprzed zwolnień (wykwalifikowani pracownicy) w krótkim okresie nie jest możliwe.

Zostaw merytoryczną opinię o ECOL-UNICON Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w ECOL-UNICON Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ECOL-UNICON Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ECOL-UNICON Sp. z o.o.?

ECOL-UNICON Sp. z o.o.