Opinie o ECOL-UNICON Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ECOL-UNICON Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ECOL-UNICON Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECOL-UNICON Sp. z o.o. w Gdańsk

Głos z wewnatrz

Zmiany w handlu!!!!- hahah czyżby TR sie nie sprawdził i Prezes powoli go odsuwa:)

Głos Wybrzeża
@Głos z wewnatrz

Rok powoli zmierza ku końcowi i Prezes na pewno już podsumowuje pracę nowych Dyrektorów. Jeśli uzna, że zmiany, które przeprowadzili nie są wystarczające aby pociągnąć firmę do przodu, wymieni załogę. Tak zawsze było i tak będzie tym razem.

W
@Głos z wewnatrz

TR - najbardziej kompetentny Dyrektor w EU. Handel wziął w obroty i od razu wzrosła ilość zamówień! Dzięki jego haryzmie udało się wprowadzić wiele pozytywnych zmian. Ludzie, czego wy zazdrościcie?

@W

Firma nie dobra, bo nie docenia, TR nie dobry, bo zmiany i zwalnia etc. Ludzie zawsze będą narzekać, już taka ich natura, nie ma co się tym przejmować.

Janosik

Posty są czytane przez przynajmniej jedną osobę z kręgu aktualnych dyrektorów. Proponuje pisać merytoryczne wnioski, które mogłyby być przedstawione Dyrektorom. Proponuję 3 zdania: 1. W firmie usprawnienia wymaga ..... 2. można to osiągnąć poprzez ...... 3. pozwoli to firmie uzyskać wartość dodaną w postaci ... Takie rozwiązanie pozwoli nadać prawidłową tym forum

Chuck
@Janosik

A co z całą masą spotkań organizowanych w firme ? Mają czerpać natchnienie z forum ? Słabe to Słuchać ludzi i być człowiekiem, co podnosi prezes w swoich przekazach ... teoretycznie. Aby się coś pozmieniało ...

Romuald

Czytam i czytam i oczom nie wierze... ludzie wy chyba nie pracowaliście w innych firmach. Idzcie do firmy na runku innej, zaznajcie luksusów tam występujących, manny płynącej od szefa do pracownikow, a bardzo szybko docenicie co mieliście w EcolUnicon.

ZZZ
@Romuald

Trochę chyba przecholowałeś z tym dobrobytem w Ecolu. Firma nie jest zła ale są o wiele lepsze na trójmiejskim rynku: Bimet, Lotos, Dovista, Energa etc. I praca stabilniejsza (ciągłość zamówień) i warunki o wiele lepsze.

xyz
@ZZZ

wo wo wo kto porównuje Ecol do Lotosu ... szaleństwo... proszę ogarnijmy się z całym szacunkiem do Ecol-a

Fizol

Ja się zgadzam. przez lata na zakładach robili co chcieli, dzisiaj wielki Gin -SRIN ma złoty środek na przyszłość dla firmy- idź człowieku precz i wszyscy flustraci też! Każdy mocny to załóżcie firmę i dajcie zatrudnienie tylu osobom co Ecol. Mądrale jak daleko, albo się z nimi firma pożagnała- trudno czas przekrętów się skończył więc koledzy na Was przyszedł po prostu czas, już nie zakombinujecie - papa. hahaha

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ECOL-UNICON Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Operator Produkcji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
ABC

nie lepiej pójść do lasu i pokrzyczeć sobie? te wpisy nikt nie czyta, nikt decyzyjny, więc po co je pisać. Firma zawsze była kiepska, tylko miała duże przychody, teraz to się ukróciło i albo trzeba z tym żyć albo zmienić firmę.

xyz
@ABC

Brawo TY proponuje zamknąć to forum ...

Gin
@xyz

Może lepiej firmę, nie będzie powodów do narzekania ????

Prawie zadowolony pracownik
@Gin

Gin, ja Cię nie rozumiem. Po co narzekasz, aż tak Ci źle? Czemu nie znajdziesz czegoś nowego? Może jesteś za słaby lub zbyt leniwy aby podjąć właściwa decyzje? Sorry, nie znam Cię i nie chodzi tu o Ciebie - po prostu twój komentarz doprowadził mnie do białej gorączki. Od kilku tygodni widzę tylko wszechobecny hejt, na Pana Prezesa który przez 20 lat prowadził spółkę oddając jej życie i dając prace setkom ludzi, na Dyrektorów którzy poswiecaja swoje życie prywatne aby dostosować firmę do w (usunięte przez administratora) trudnych wymagań rynku, na Kierowników którzy pomimo narzekań innych, potrafią się zmobilizować i ciągną ten wózek, w końcu już na wszystkich pracowników nazywając ich frajerami! Pomimo ze jak to mówi Pani D, jestem N-5, to mój kierownik (tak - mój kierownik!) ma odemnie 100% wsparcia, niech wspiera chlopakow wyżej - i RAZEM zbawimy nasz mały świat! Ale Panie Prezesie - podziel się później z nami, bo bez premii usychamy!!! Jeżeli Gin, srin lub inny narzekacz da prace mi i moim koleżankom i kolegom - przechodzę nawet dzis. Tylko czy da, czy tylko goda...???

Gin
@Prawie zadowolony pracownik

PD wyluzuj !!! Ty to rozumiesz jak nikt inny, jesteś z nami od dawna ...

Robot

Tego typu pocieszanie się jest na krótką metę, możecie się bulwersować i szamotać się jak pisklaki. Aha rozkazy to można co najwyżej w domu wydawać.

Janosik

Bardzo dobrze, że działa HR włączył się do dyskusji na tym forum. Te wszystkie nietrafione opinie powinny być prostowane przez odpowiednie służby w firmie.

Ecol-Unicon to prężnie działająca firma, z szerokimi możliwościami rozwoju dla pracowników, z rozwiniętym socjalem, gwarantująca stabilne zatrudnienie i pracę w gronie Ekspertów.

oko
@pracownik

".... z szerokimi możliwościami rozwoju dla pracowników, z rozwiniętym socjalem, gwarantująca stabilne zatrudnienie i pracę w gronie Ekspertów." - wolne żarty, osoby ogarnięte odchodzą z firmy. Stabilne warunki przy obecnym zarządzaniu gwarantowane są poplecznikom i kolesiom. Miejmy nadzieje że WF przejrzy na oczy - szkoda firmy i naszych miejsc pracy

Cobretti
@pracownik

Reklama jak w Polsacie , zaraz drzwiami i oknami będą się dobijać pracownicy, a chęć poznania tych ekspertów aż mną zawładnęła ... Hehe Stabilne zatrudnienie dziś a jutro redukcje i masz babo placek, firma się restrukturyzuje. Nie oszukuj ludzi i nie kłam jak większość obłudników zarządzających. Jest syf i musicie się z tym zmierzyć, a póki co w swoich głowach kreujecie sielankę. I dobrze tak trzymaj firmo ... Koniec roku już za pasem, zobaczymy co pod choinką będzie

bb

a może tak lepiej zabrać się do pracy, zamiast obrzucać błotem firmę która daje wam utrzymanie. Jak Ecol zły, to trzeba zmienić firmę, zamiast wylewać żale na forum.

KOL
@bb

Nie ma nic za darmo, firma nie daje utrzymania !!! tylko płaci za ciężko pracę i to w kiepskich warunkach. Słabe to przekonanie, że firma daje utrzymanie, kolejny przykład panującej w niej obłudy!!!

Bolo
@bb

Szanuj ludzi ... Panie Zmiany czekają każdego ... Panie Fora właśnie powstały z powodu takich jak ty, boisz się konfrontować z prawdą i ludzką opinią ? Trzymaj tak dalej, otaczaj się swoimi niby ludźmi, a od nowego roku będziesz sam z właścicielami pracował i lepił betony ... Szerokości ...

@Bolo

firma się zmienia wraz z rynkiem i aktualnymi potrzebami na produkty firmy. Restrukturyzacja i "nowe" może nie być łatwe dla pracowników, ale to nie powód żeby firmę obrzucać błotem na forum. Szanujcie pracodawcę.

GIT
@bb

To działa i obowiązuje w dwie strony Kolego !!!! A nie tylko słabszego, bo duży może więcej ;-( Jak to właściciel zrozumie to i może posty się zmienią ;-)

@GIT

GIT, a skąd Ty się urwałeś?? Nikt po plecach nie będzie Cię klepał, a firma to nie jest instytucja charytatywna. Firma ma przynosić zysk, a pracownicy są po to żeby ten zysk wyrobić. Jak firma ma ciężki okres to są zmiany, w tym zwolnienia. W Ecolu czasy kiedy przychodziło się i coś/jakoś tam robiło minęły bezpowrotnie. teraz każdy cokolwiek robi musi robić maksymalnie dobrze i zaangażowaniem. Inaczej firma nie przetrwa i wszyscy stracą robotę. Wtedy posty się zmienią, że można było inaczej. Także proponuję zakasać rękawy i zabrać się poważnie do pracy.

Balon
@bb

Nikt się nie urywał, kolego !!! Prawda bolo, że twoje rządy nie przynoszą efektów, co ? Autorowi radze to co piszesz wziął sobie do serca i realizował, w godzinach pracy na forach się udzielać ?

ABC

Do wszystkich krytykujących firmę - coś mi się tu nie zgadza, firma proponuje dobre warunki. Oferujemy: Współpracę w miłej atmosferze Możliwość rozwoju poprzez szkolenia Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych Stabilne zatrudnienie Pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie

Dobre, ha ha ha

Dobre, ha ha ha

Jinx
@ABC

W tej firmie wiele aspektów się nie zgadza. Gdzie jest miła atmosfera ? W likwidowanych zakładach Gdzie są szkolenia ? Jak pracuje 4 lata tak żadnego nie było Jaki pakiet świadczeń ? Święta i karta sport ? Każda firma na rynku powyżej 20 pracowników dziś zapewnia identyczne profity Firma była prężną i nowoczesna w okresie 2007-2012, a teraz to tylko puste słowa i bełkot. Wszechobecne redukcje to rozwój ? Maszyny z przełomu lat 60 i 70 to nowoczesność ? Proszę was, żenada ... Pytam się gdzie jest ta propagowana innowacja ???

@Jinx

pierwsze słyszę, żeby firma likwidowała zakłady, chyba przecholowałeś z tym czarnowidztwem

Joda
@Janosik

AK, zarządzasz i nie wiesz co się wyrabia na twoim podwórku ? lub jak wolisz na placu Kiepsko, lekcje nie odrobione ...

@Jinx

Na Balcerskiego chyba i tak jest najgorsza... łuda i obłuda to nowa misja i wartości firmy...

Zalando

Pozory są złudne u nas

@Zalando

Widzę, że ludzie już zaczynają cokolwiek pisać na tym forum. Może lepiej skupić się na pracy i próbować efektywnie pracować na swoim odcinku. Każdy ma wkład w kondycję firmy a pisanie bzdur na tym forum jest bezsensu.

Eddie
@ABC

Bez sensu to jest twoja egzystencja oraz obecność tutaj

Merrel

Dokladaj managerze teorii do moich wpisów wiecej... trafiasz tak jaki z Ciebie manager zapewne... Daj jeszcze jakis komentarz negatywny to pomozesz managersko tej firmie i nam wszystkim... No chyba ze juz Cie z nami nie ma to powodzenia na szerokich wodach:)

manager
@Merrel

Wszystko w swoim czasie ... Firma nie wymaga pomocy w przeciwieństwie co do poniektórych. Takiego kolesiostwa spółka nie widziała jak 21 lat istnieje. Pani kierownik nie miała racji, jednak czytacie.

Simon S

Oby ...

Simon

Zastępowalni czy nie to nie ważne. Jak firma sie zmienia to widzimy. Nie zawsze tak jak byśmy chcieli- mi tez sie wiele spraw nie podoba ale... lata zaniedbań i nie dostosowywania sie do rynku trzeba nadrobić, w jeden rok? to trudne zadanie dla Właściciela i jego nowej ekipy, a na tym forum każdy jest mądry jak pisze i wylewa pomyje pod anonimowym nickiem. Nie wierze w to, ze planów nie ma, nie widze tego co kiedyś było ze dyrekcja siedziała z noga na nodze za biureczkiem i do przydupasow tylko polecenia wydawali a ci jak to dobrze i jak super idzie. Firma sie zmienia, a my razem z nią i tyle, walczą u góry ja trzymam kciuki aby wyszło.

Merrel

Nie ma ludzi nie do zastąpienia. Każdy z nas musi miec swiadomosc, ze jego odejście zrobi miejsce dla innej osoby, poprostu.... firma bedzie dalej dzialac - po 20 latach prosperiti jeden rok lipny i drugi trudny w zmianach i przebudowie jej nie wywali- spokojnie. Nie kumam skąd tyle paniki na tym forum? Jeden wpis negatywny i lawina ...

manager
@Merrel

TR ... spokojnie

Manager
@manager

Hej, ale trafiłeś ;-) uderz w stół a nożyce się odezwą;-) TR się wydaje, że jest super managerem ;_) ciekawe dlaczego, bo jak na razie czego się nie podejmie to się wcześniej czy później rozpada ;-(

Bambo
@Manager

TR nigdy nie pracował na szerszą skalę w przedsiębiorstwie, także nie ma wiedzy. Nie restrukturyzował też firmy i wychodzi mu to jak wychodzi.

Xyz

Też jestem kilka lat, ale nie łudzę się już nadzieją. Postanowiłem odejść z końcem miesiąca, w ostatnim okresie ubyło wielu wartościowych ludzi, czas się wyrwać z tych wiecznych restartów. Szef jak szef , ma zwolenników i przeciwników, każdy ma swoje wady i zalety. Ale jak to mówią nadzieją matką ...

Andrew

A moim zdaniem firma sie restartuje i dobrze! I w końcu! Hejterow i niezadowolonych nie zabraknie, ja jestem tu od kilku ładnych lat i kibicuje rozwojowi tej firmy . Zakręcony, nie zakręcony ja nie pamietam lepszego, ktory zarzadzal w firmie. Ciekawe dokąd to doprowadzi ale WF moim zdaniem dobrze wybrał stawiając na młodych i dając im dzialac, a nie jak ostatni szefowie zza biurka pracujący...

Pracownik x

Firma przeżywa regres i nie wiadomo dokąd to prowadzi. TR ma czas do końca roku (rok), żeby udowodnić, że coś jest w stanie dobrego zrobić dla firmy. Jeśli właściciel uzna, że nic się nie zmieniło, zrezygnuje z jego usług i poszuka innego zarządzającego, tak jak z innymi dyrektorami było.

JAN

WF i jego zakręcony zastępca niestety nie są otwarci na konstruktywną krytykę i zmiany, które faktycznie postawiłyby firmę na nogi ;-( a samymi redukcjami na chybił trafił "na kogo padnie na tego bęc" nic nie wskórają. Nic dziwnego, że co mądrzejsi uciekają...

JAN

Zostaw merytoryczną opinię o ECOL-UNICON Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w ECOL-UNICON Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ECOL-UNICON Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ECOL-UNICON Sp. z o.o.?

ECOL-UNICON Sp. z o.o.