Opinie o ECOL-UNICON Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ECOL-UNICON Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ECOL-UNICON Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECOL-UNICON Sp. z o.o. w Gdańsk

George

Słuchajcie prawda jest taka, ze to Wlasciciel doprowadził firmę do stanu takiego jak dzisiaj. Akcje powinny dziać sie dwa lata temu, a nie ostatni rok zadyma teraz późno ruchy. Zamęt na tym forum nam nie pomoze, listy nie listy- super- tylko do kogo? Do Właściciela? On ma wizje? Stworzył ta firmę ale 10, czy 5 lat temu to były zupełnie inne realia rynkowe. Jak pracuje sporo juz w tej firmie takich zmian nie było nigdy- dzisiaj sa niezbędne aby to wyprowadzić i dobrze!. A (usunięte przez administratora) był zawsze, napewno nie mniejszy niż dzisiaj- dzisiaj chociaż nie ma betonów w firmie sprzed lat. Z mojego punktu widzenia niech Nowi działają i niech sie ta firma skurczą, zmienia i płynie dalej.

UFO

To już ich sprawa ... Od pism w firmie są ludzie, jak WF wróci z urlopu to może napiszą lub nie ... firma jaka jest każdy widzi, z naszego poziomu nic nie wskuramy ????

UFO

Jest to jeden ze sposobów przekazu, między innymi w takim celu stworzono to forum, nie ma się co bulwersować, na czas nie macie wpływu lecz już na sposób zarządzania tak, więc lepiej w porę się obudzić z letargu i ratować co zostało. Firma się kurczy z racji wysokich kosztów które nie przekładają się na przychód, a to aspekt całkowicie po stronie menadżerów ????

@UFO

Z tym, że tymi opiniami Dyrektorzy się nie przejmą, o ile w ogóle zaglądają na ten portal. Może lepiej napisać pismo do Właściciela (może być od załogi), myślę że WF jest otwarty na takie sprawy. Puścić zawsze można z konta "pracownicy@....".

UFO

To narzekanie to konstruktywna krytyka, która powinna być przekuta w odpowiednie ruchy wewnatrz firmy, oficjalnie na forum nikt tego nie ogłosi bo zostanie ogłoszony malkontentem i czarną owcą. Sytuacja na rynku jest trudna i lepsza nie będzie. Cieszyć to można się z ładnej pogody, praca jest za pieniądze. Polecam zmienić podejście do ludzi, w najbliższym czasie będą zmiany ... ????

@UFO

Wylewanie żalów na forum nie ma sensu, tylko podgrzewa się złe emocje. Firma się kurczy i nic na to narzekanie na sytuację na forum nie pomoże. Jak firma jest aż tak zła to trzeba ją zmienić, ale aktualnie w większości firm trwają rotacje, taki paskudny czas.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ECOL-UNICON Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Operator Produkcji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
On

Przestalibyście tak narzekać, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Cieszcie się, że macie pracę i skupcie się na pozytywach pracy w EU. Firma od dłuższego czasu się zmienia, ale taki jest wymóg rynku. Same zwolnienia nie są niczym przyjemnym, ale widocznie tego sytuacja wymaga. Życzę pogody ducha i pozytywnego podejścia do sprawy.

Dobra dusza

Tacy ludzie tutaj są pożądani, łatwo sterowalni i wykonujący ślepo polecenia swojego przełożonego, który niestety też beton. Źle się dzieje, osoby z długim stażem odchodzą ( w ostatnim czasie to plaga ) zaczęło się kolesiostwo, początek końca.

Produkcja betonu ...

Właściciel polega na doświadczenie co rusz nowych zarządzających osób, obecni to już prosto ze szkoły średniej żywcem wyrwani, doświadczenia brak i wygląda to jak wygląda. Produkty firmy to też wielki znak zapytania pod kątem jakości i posiadanej dokumentacji oraz stosowanych rozwiązań. W takiej sytuacji rzekome doświadczenie powinno dojść do głosu.

GD

Ćwierkanie jak co roku w tym okresie, a póki co deficyt budżetowy spory i spółka jest na minusie, cięcia są obecne, jeżeli to jedyny sposób na wyjście z dołka to sami dyrektorzy zostaną ????

Kapitan Żbik

Wróble ćwierkają, że firma złapała oddech i po lekkiej zmianie profilu działalności złapała zamówienia i wychodzi na prostą. Chyba wieloletnie doświadczenie właściciela w prowadzeniu biznesu dało o sobie znać. Nie należy się spodziewać, że teraz tylko manna będzie lecieć z nieba, ale jest punkt zaczepienia w dobrym kierunku.

EU

Czas pokaże, 4 kwartał to deadline dla firmy, lament i czarnowidztwo będzie wszechobecne ...

George

Zmiany zmianami, naprawa- naprawą ale muszą być zamówienia w firmie, bo jak ich nie będzie to dobrze nie będzie nigdy... Zgoda, że widać walkę i naprawianie firmy- tylko czy to wystarczy? Czy i jak długo tak młodzi dyrektorzy pociągną? Czas pokaże...

Pankracy
@George

W końcu na forum pojawiają sie rzeczowe posty, bez lamentu i czarnowidztwa.

Punk

Tez uważam, ze dobra robotę robia i firmę wyprowadzają powoli z syfu, w którym przez lata tkwiła. Był rynek to darmozjadow i betony w firmie trzymali bo sie kręciło jakos. Teraz jest bardzo ciężki okres na rynku i dla Ecola wiec mądre prowadzenie firmy nam potrzebne. Ja wierze w TR i w ta firmę!

On

Wkurzają mnie takie opinie defetystów z naszej firmy. Jak tak kolego Realnie patrzysz to powinieneś dostrzegać zmiany w organizacji w ostatnim czasie. Tak samo co do TR- ja nie pamietam takiego wodza w ostatnich 8 latach, tez uważam ze dobra robotę robi! Troche realizmu i stonuj, bo niczemu oprócz budowaniu niepokoju ogólnego Twoje opinie nie sluza... PS. Jak uważasz ze lepiej od TR firmę poprowadzisz to moze złóż CV ?:)

@On

niezadowoleni zawsze się znajdą. Ważne, że firma zmienia się w odpowiednim kierunku i pozbywa betonów, którzy byli/są największymi hamulcowymi tej firmy.

Zyczliwy
@On

Naaaprawdę? Myślisz, że charyzma i zaangażowanie TR wystarczą żeby wyprowadzić taką firmę z dołka, w którym się znajduje? Realnie to trochę za mało ;-( Oby zmiany, które wprowadza nie dotknęły osobiście Ciebie...

KK
@Zyczliwy

TR i nowi dyrektorzy robią dobrą robotę, zachodząc zmiany organizacyjne w firmie i fakt że właściciel je akceptuje o tym świadczą. Oczywiście samo zwalnianie pracowników, nie jest niczym przyjemnym, ale tracą pracę ludzie którzy są hamulcowymi w tej firmie, nie są otwarci na zmiany i za wszelką cenę bronią swego.

Realnie

ABC a gdzie ty widzisz ta dobra robotę? Wybór TR na wodza firmy? - co to za wódz, gówniarz i tyle, ja w nim przywództwa nie widze i tez nie wydaje mi sie zeby był prawdziwym wodzem...

@Realnie

chyba trochę się czepiasz, co ma wiek do rzeczy. W firmie w końcu są zmiany, które mają jakiś sens - zmiany organizacyjne.

ABC

Nowe władze robią dobrą robotę, niezależnie od niektórych wpisów na tym forum. Wybór TR na wodza firmy był dobrym ruchem, gołym okiem widać że firma zmienia się w dobrym kierunku.

JJ

Ktoś mądrze napisał, żeby szanować pracodawcę bo może być gorzej. Firma nie jest doskonała, ale płaci na czas i przestrzegane są prawa pracowników. Wydaje się też, że Ecol najgorsze ma za sobą.

Potencjalny pracownik

Czy może ktoś udzielić rzetelnej informacji, jak się teraz pracuje w tej firmie? czy są nadal redukcje, zamówienia etc. W internecie pojawiły się ogłoszenia i zastanawiam sie czy aplikować.

zuza
@Potencjalny pracownik

nie polecam!

Pawel
@zuza

A ja polecam! Pracuje pół roku i jest OK, w innych było gorzej...

piotr
@Potencjalny pracownik

Niestety nie polecam...

Potencjalny pracownik
@piotr

dlaczego?

Byly dth

Brak slow co tam sie w biurze dzieje. Nie polecam syf i nerwy, nerwy, stres, stres.

Byly pracownik

Od stycznia nie pracuje w EU i powiem tak- wszędzie dobrze gdzie nas nie ma- szanujcie ta firmę i to co macie, moze byc zawsze gorzej...

Wanda

Firma nie miała zamówień to zwalniała, sytuacja się zmieniła to zatrudnia - normalne zachowanie organizacji.

Zostaw merytoryczną opinię o ECOL-UNICON Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w ECOL-UNICON Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ECOL-UNICON Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ECOL-UNICON Sp. z o.o.?

ECOL-UNICON Sp. z o.o.