Opinie o ECOL-UNICON Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ECOL-UNICON Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ECOL-UNICON Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECOL-UNICON Sp. z o.o. w Gdańsk

Wanda

Firma nie miała zamówień to zwalniała, sytuacja się zmieniła to zatrudnia - normalne zachowanie organizacji.

Byly dth

Tragedia. Nie polecam pracy tam nikomu. Sam bylem pracownikiem. Dzis jestes, jutro cie nie ma, zajezdzic, wycisnac co sie da a i tak chwale przypisze sobie pseldo przelorzony, jeszcze kopa na koniec dostaniesz. Zawsze ladnie dziekuja za prace (usunięte przez administratora) na kolach, zmiany codziennie, tworza spolki na okolo i ludzi przerzucaja jak chca. I jesze jedno kiedys, duza, fajna firma, dzisiaj (usunięte przez administratora) co ludzi wykancza.

zatroskany

Co się porobiło z tą firma. Kiedyś prężnie działająca, dzisiaj na skraju upadku, bo przecież nie da się w nieskończoność ciągnąć organizacji, która nie ma zamówień i nie przynosi zysków.

Z dedykajcją dla malkontentów

"Jeśli wszystko jest pod kontrolą to znaczy, że jedziesz zbyt wolno." Mario Andretti

do wszystkich zainteresowanych
@Z dedykajcją dla malkontentów

„Menedżerowie, którzy nie posiądą odpowiednich kompetencji interpersonalnych, stanowić będą hamulec postępu, a drogę transformacji uczynią długą i wyboistą, zaś zarządzane przez nich firmy nie spełnią oczekiwań organizacji XXI wieku.” - J. Pen

A....
@do wszystkich zainteresowanych

Oj zapedzila sie firma, zwalniaja, a teraz szukaja. Nie dajcie sie nadrac, ta firma w mlodych ludziach wole zabija.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ECOL-UNICON Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Operator Produkcji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Pan M

TR bierze sie za handel... to dobrze uważam, haryzma sie tam napewno przyda ale czas oceni jego działania... póki co w firmie działania Pana T oceniam na 4+ wiec jak sie ma zając cała ta zmanierowana sprzedażą to tutaj pokładam duze nadzieje... A jak pójdzie do przodu to Panie Prezesie- moze juz czas na emeryturę???

Chyba się trochę spokojniej zrobiło w firmie, może to już koniec zmian i w końcu plan wyjścia z kryzysu przynosi skutek.

Kurczak

Co za czasy, a kiedys Ecol tak dobrze stał. Może jeszcze wróca dobre czasy.

Batman

Narzekają osoby, które straciły pracę przy ostatniej redukcji lub te, którym nie podoba się zmiana struktury organizacyjnej i lekka zmiana profilu działalności firmy. Dobrze, że godziny nadliczbowe są w miarę uczciwie rozliczane, a inne prawa pracownicze są też przestrzegane. W polskiej gospodarce nie jest to wcale takie oczywiste...

Batwoman
@Batman

Ostatnia redukcja wcale nie była ostatnia...

Zorro

Większość narzeka, ale nikt nie odejdzie ... jak w każdej firmie, ale prawda (może trochę banalna) jest taka, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ecol nie jest doskonały (szczególnie, że miał problemy z zamówieniami) ale to dobre miejsce do pracy.

Pion

Troche nerwówka jak zawsze po ciężkim roku w firmie i redukcjach ale chyba postawa niektórych z Was to przegięcie... jak wam sie tak strasznie nie podoba i zle pracuje to poprostu odejdźcie- po co bic pianę na forach itp...

ABC

Ciekawe jak to jest na prawdę z tym odreagowaniem, jest, nie ma firma złapała oddech czy nie ..możemy się tylko domyślać i robić swoje.

AG

Zapewniam Cie ze to nie ja. A swoja droga, ludzie niezle nie trzymaja cisnienia piszac tu rozne rzeczy, a przeciez zmiany to cos naturalnego w biznesie.

xyz

haha brawo Wy :) masakra

Lojalny i zaradny życiowo pracownik!!

Witam, Pierwszy raz tu zaglądam i tak sobie myślę czy to naprawdę jest problem zarządzania firmą Ecol Unicon czy narodowej mentalności. Skoro macie tyle twórczych wizji i takie same twórcze krytyczne oceny tego co tu się dzieje to czemu nie założycie własnych firm zatrudniając tych wszystkich zwolnionych ekspertów i w oparciu o własne filozofie będziecie ich wynagradzać dozgonnie i sowicie bez jakichkolwiek zwolnień. Mnie jak sąsiad wkur..... to przestałem z nim gadać, jak samochód się psuł, to go sprzedałem, a jak mi zupa nie smakowała to ją wylałem. Nie pisałem na sąsiada donosów, nie prosiłem auta żeby odpaliło i nie uzewnętrzniałem żali do pustego talerza. Że wam się w ogóle chce narzekać i rozpisywać?? Jak was dupa boli to jej nie wycierajcie, ale nie widzę żadnych powodów żeby się z tym obnosić.

Realista
@Lojalny i zaradny życiowo pracownik!!

Gratulacje! lojalny i zaradny życiowo pracowniku, tym razem się jednak uzewnętrzniłeś ! Szkoda tylko, że nie konkretnie i merytorycznie do aktualnej sytuacji i atmosfery w firmie tyko (usunięte przez administratora) zupy i sąsiada ;-(

Lojalny i zaradny życiowo pracownik!
@Realista

witam, wiesz co Realisto..... tracę nadzieję że kiedykolwiek i cokolwiek zrozumiesz. Ja biorę sprawy w swoje ręce, skupiam się na pracy i egzystuję bez PRZYMUSU w takiej profesji która przynosi minimum satysfakcji i zysku co udaje mi się osiągnąć bez względu na sytuację firmy tej lub innej w której przyjdzie mi pracować. Ty skupiłeś się tradycyjnie na narzekaniu poprzez wyszukiwanie braku merytoryki w treści (strasznie wyświechtane ostatnio słowo), braku konkretów, a nawet tego że się uzewnętrzniłem. Jakich TY chcesz konkretów?cyfr z mojej wypłaty?wróżenia z kuli?przepisu na sukces dla ludzi z Twoja osobowością? Czego bym nie napisał to i tak zaczniesz to podważać, a satysfakcją dla Ciebie będą kciuki w górę przy Twojej wypowiedzi klepnięte przez podobnych nieudaczników życiowych którzy za wszystkie niepowodzenia obarczają rodzinę, firmę, szefa, rząd itd.

"Nieudacznik"
@Lojalny i zaradny życiowo pracownik!

Do czasu kolego, do czasu... aż przyjdzie na Ciebie pora a przyjdzie ! to jedno jest pewne, a wtedy dołączysz do tych podniesionych kciuków i może przeprosisz tych, których obrażasz i wyzywasz od nieudaczników ;-( tylko dlatego, że mają inne zdanie niż ty... Dzięki tym "nieudacznikom" ta firma jeszcze funkcjonuje a każdy ma prawo być sfrustrowany i zaniepokojony tym co się w niej aktualnie dzieje.

Realista
@Lojalny i zaradny życiowo pracownik!

Hej, chyba jednak nie jesteś aż tak rozgarnięty i fajny jak ci się wydaje skoro radzisz sobie wyzywając i obrażając innych ;-(

Borys

Na produkcji były zwolnienia ale nie każdy uważa je za bezsadne i ja pracując na produkcji tez widze podejście zupełne inne niż za poprzedniego Nerona, także jakiegoś tam dramatu jak czytam to chyba nie ma w firmie... taka mam nadzieje przynajmniej:)

Ej bez przesadyzmu i nadmiernego czarnowidztwa... troche tez sie ostatnio na pozytywne zmieniło w firmie, chyba nie jest aż taki dramat jak piszą niektórzy... Sa ludzie w firmie na wysokich stanowiskach którzy mocno działają i ciągną firmę do przodu, nowi nie betony..,

Realista

Hej, tak a co np.? :-))) to ktoś z HR pisze te dyrdymały o nowych, którzy niby ciągną firmę do przodu? Raczej na dno!

MB
@Realista

Szanowny Realisto! Jak pisał Lec: Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby :-) Widocznie nie każdy postrzega swoją pracę, jak i działania innych, w tak czarnych barwach. Najwyraźniej niektórzy patrzą w przyszłość i widzą szanse i perspektywy dla nas. Zapewniam Cię z najlepszego źródła, że nie jestem autorką tych "hr-owych dyrdymałów", jak piszesz. Zwyczajnie przykro mi też po koleżeńsku, że anonimowo wylewasz na mnie swoje żale. Pozdrawiam i życzę więcej optymizmu oraz wiary w ludzi :-)

KR
@MB

Myślę że zamiast pięknego, osobistego wywodu, mogłaby Pani sprostować parę rzeczy na tym forum, tak żeby pracownicy mieli jasną sytuację. Ale jak widać każdy w firmie (nawet "HR"), dba o swoje. p.s. Też pisze Pani anonimowo "MB".

Firma schodzi na psy,było o wiele lepiej jak firma zaczynala,teraz zarobki są marne brak premi i social tez słaby

@Anonim

I jeszcze ten pseudo zastepca,któremu się wydaje że wszystkie rozumy pozjadal,nie potrafi sobie dać radę z najprostszymi zadaniami,lata roztrzepany,i wchodzi w tyłek kierownikowi,ludzi ma za śmieci,tylko ich zaorac na robocie żeby się podlizać kierownikowi,musiał sobie wziąć do pomocy przydupasa bez żadnej wiedzy w tej dziedzinie,tak to ludzie spoko,szkoda tylko że szefostwo zaklamane zwalaja tylko na siebie

To już jest koniec, nie ma już nic...

...wszystkich nas zwolnią, możemy iść. Jak w tej piosence Elektrycznych Gitar. W firmie kolejne zwolnienia, zamówień brak. I przede wszystkim brak wizji i sensownego planu działania. Prezes Wojtek najwyraźniej postanowił zwinąć żagle. A kolejne wypowiedzenia już się drukują :-)

Pankracy

Tylko kto przyjdzie do pracy za te pieniądze, do firmy gdzie non stop są redukcje zalogi, trwały brak zamówień i niepewnisć co do przyszłości firmy.

Ona

A na pracuj.pl nowe ogłoszenie w sprawie pracy do EU....

RR

Szkoda, że firma nie informuję pracowników na czym stoją i Ci muszą wlewać swoje żale na takich profilach. Polityka "z zaskoczenia" chyba nie jest zdrowa dla firmy i pracowników, którzy główkują kto następny czy co będzie z ich miejscami pracy. Przykre to

Zostaw merytoryczną opinię o ECOL-UNICON Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w ECOL-UNICON Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ECOL-UNICON Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ECOL-UNICON Sp. z o.o.?

ECOL-UNICON Sp. z o.o.