Transwell Sp. z o.o.

Opinie o Transwell Sp. z o.o.

Jerzy

Polecam partnera.

Rollo
@adanowsky

Umowa jest normalna, szczegółów dowiesz się najlepiej na osobistej wizycie. Ja w ogóle polecam umówić się na rozmowę, tam się wszystkiego dowiecie. Powiem tylko, że firma naprawdę niezła - oczywiście za darmow pieniędzy nie dają, ale warunki jakie są, rzeczywiście zachęcają do pracy. Może tak to ujmę: są w KRK firmy, które może lepiej wynagradzają, ale w grę wchodzą naprawdę niewielkie różni9ce, a jeździ się na rozlatujących się autach, niskiej klasy, z antypatycznym i wrednym kierownikiem w perspektywie. Po 10 godzinach ma się dość. W transwelu są wypasione wozy, bez problemu załapujące się na comfort, a atmosfera, szczególnie teraz, jest fantastyczna.

Oskar

Bardzo pozytywnie. Pierwsze wrażenie robi fajnie zaaranżowane biuro w stylu loft. Żadna klitka czy pokoik bez okien w biurowcu tylko kawał powierzchni z oknami po sufit. Pod tym względem firma mocno się wyróżnia na tle innych flot. Rozmowa kwalifikacyjna swobodna, luźna ale bardzo merytoryczna i profesjonalna. Dziewczyna ją prowadząca odpowiedziała na wszelkie moje pytania dotyczące technicznych aspektów pracy kierowcy. Co do charakteru samej pracy - najważniejsze to zero kosztów po stronie pracownika jeśli chodzi eksploatację auta. We flocie tylko Toyoty Auris i nowe Corolle w wyposażeniu z górnej półki. Wszystkie z bajerami typu kamery cofania, podgrzewane fotele i tempomaty. Nie uświadczysz tu Fabii i Dacii bieda edyszyn. Podsumowując - gdy ktoś traktuje pracę jako etat a nie życie w aucie i chce pracować na dobrym aucie to idealna opcja. Ja się zdecydowałem.

Vangokh

Trzy lata temu pracowałem w Transwellu w Krakowie, ale póżniej zmieniłem branżę i odszedłem od nich. Podczas pandemii moja sytuacja zawodowa wyglądała naprawdę nie ciekawie i firma dała mi szansę na powrót, dzięki czemu mogę zarabiać już bardziej normalne pieniądze. Takie firmy jak oni nigdy nie upadną. Brawo Wy!

Kandydant
@Vangokh

Mam pytanie, czy firma posiada wszystkie niezbędne wymogi odnośnie prowadzenia przewozu osób, w sensie licencje taxi, kasy fiskalne itp.?

Marcinnn Nowy wpis

Godna do polecenia ekipa! Nie wszystko działa mega idealnie, ale zawsze jest kontakt do każdego z biura. Mi pracuje się dobrze, czekam na nowe autko;)!

Misiek Nowy wpis

Polecam, szczególnie za indywidualne podejście w momencie rozmowy przez telefon.

Wojtek Nowy wpis

Przepracowałem trochę u partnera więc mogę się wypowiedzieć Więc tak od strony biurowej to wynagrodzenie wypłacane jest 10 dnia każdego miesiąca czasami zdarza się że jest obsuwa 3 dni Kierownicy którzy zarządzają autami w firmie ? No cóż jeden starszy taki co opierda.. wszystkich za byle co i na dodatek ma takie spojrzenie że nie ma co podchodzić Drugi natomiast normalny sympatyczny młody pomoże zawsze jak może i i wysłucha problemu na temat różnych rzeczy np. Jeśli chodzi o auta wymieni to co się zepsuło natychmiast o ile części są na stanie i nie jest zawalony pracą bo pracuje jako mechanik i kierownik w dzień i też w nocy jeśli kierowca ma problem powiedzmy przebije koło to jedzie wymieni albo jeśli jest wypadek też przyjedzie pomóc więc jak na tyle obowiązków przy ponad 30 autach i ogarnianie zmian kierowców to jestem w szoku że tak młoda osoba może tyle na raz ogarniać rzeczy brawa ! ???? Jeśli chodzi o auta to tak jak wspomniałem prawie wszystkie są w dobrym stanie jeśli są części i oczywiście kierowca też zgłosi problem jeśli w samochodzie występuje bo nie wszyscy zgłaszają a mechanik nie jeździ autami więc bez informowania nie wie co się dzieje w jakim aucie ale od tego jest kierowca żeby zgłaszać Ze strony zaplecza firmy to muszę przyznać że jest naprawdę super jest ogromna hala gdzie mieszczą się prawie wszystkie auta oraz zakład mechaniczny dla kierowców jest strefa że tak powiem na chwilę relaksu , kanapy , telewizor , konsola do gier , express do kawy - można pić aż do bólu ???? stanowiska do czyszczenia aut po zakończonej zmianie oraz takie rzeczy jak płyn do spryskiwaczy czy płyn chłodniczy aby zawsze każdy kierowca mógł dolać kierowcy między sobą są mili każdy każdemu pomoże choć zdarzają się wyjątki ale to naprawdę w małej ilości Ogóle polecam partnera jeżdżę tam raz na jakiś czas kiedy mogę ponieważ zmieniłem pracę i to nie przez zarobki a po prostu trafiła się okazja na inne stanowisko w innej firmie ???????????? @Pracodawca

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Transwell Sp. z o.o.?

Firma Transwell Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Dominikkk

Polecam, samochody walą km, ale chłopaki na serwisie dają radę.

Jak wygląda sprawa grafiku w Transwell Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Dzień dobry, Grafik ustalany jest indywidualnie. Każdy kierowca tak naprawdę sam ustala kiedy chce jeździć, i zgłasza to do Joanny odpowiedzialnej za grafik. Z wyrazami szacunku Transwell.

Jacek

Partner z pełnym przygotowaniem! Aż byłem w szoku po obecności w innej firmie. Jest zarówno taksometr jak i terminal do płatności kartą. Oczywiście każde auto oraz samochod posiadają licencje itd

Kierowca

Pracuje około 2 lat, i z czystym sumieniem polecam! Są różne sytuacje ale zawsze można się porozumieć, a nawet dostać auto na prywatne sprawy - mi się kilka razy zdarzało łącznie z busem.

Czym w Transwell Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Gościu

Po przepracowaniu miesiąca za 300 godzin pracy lub więcej dostaniesz 40 % obrotu w terminie (usunięte przez administratora)Taki masz dodatek na zachętę.

Taki ktoś
@Gościu

Przy 300 h nie miałbyś 40% od obrotu bo zapewne kasy po odjęciu prowizji miałbyś o wiele więcej zarobione ,więc i procent większy .Nawiasem mówiąc to jeżdżąc uczciwie i z zaangażowaniem w pracę to 300 h nie potrzebujesz by zarobić

Witam czy jest możliwość pracy u państwa w piątki i soboty godz. wieczorne.

@Paweł

Dzień dobry, Prosimy złożyć aplikacje na maila: joanna@transwell24.pl, na spotkaniu rekrutacyjnym, przedstawiamy całe spektrum działania Firmy.

Gav

Dzień dobry. Nie mam doświadczenia w tym zawodzie. całe życie pracowałem jako przedstawiciel handlowy. Czy odnalazł bym się w tym zawodzie? Czy można się przystosować? Może ktoś miał tak jak ja?

@Gav

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Transwell Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się po wcześniejszym umówieniu, w dwóch miejscach: 1. Warszawa- ul. Żwirki i Wigury 2b, Oś. Michałowice 2. Gdańsk- ul. Kartuska 385B, Gdańsk

Witam, czy jest możliwość współpracy w Piasecznie ?

Rafał

Ci co myślą, że praca jest lekka mogą się zdziwić. Bo trzeba swoje wyjeździć, ale partner ma najlepsza z wszystkich partnerów w Warszawie siedzibę. Gdy złapiesz gumę nawet w nocy przyjeżdzają z pomocą. Dla mnie jeżeli chodzi o zaplecze są bezkonkurencyjni.

Bruno

System pracy i rozliczeń jest taki jak w innych podobnych firmach. Zasady są jasne i jeśli komuś to nie odpowiada nie pracuje w firmie. Rozumiem, że jesteś byłym kierowcą Tranwella.

Robert

Dzień dobry Jestem zainteresowany pracą jako kierowca w Gdańsku. Ile można mniej więcej zarobić jeżdżąc +/- 15 dni w miesiącu ( = 176 h )?

@Robert

Dzień dobry, bardzo proszę aplikować przez naszą stronę internetową, napewno otrzyma Pan odpowiedź z danego oddziału. www.transwell24.pl Pozdrawiamy.

Marin P.

Ogólnie pracodawca spoko. Auta we flocie nowe, relatywnie do rynku to tutaj kierownicy starają się utrzymać je w dobrej kondycji i szybko reagują na zgłoszenia z problemami technicznymi. Chyba same Toyoty Corolle w hybrydach więc nieważne które auto z floty się dostanie to jeździ się tak samo ;) Na początek szkolenie, później sami podpinają profil w aplikacjach pod konto firmowe i jeździ się na Bolcie, Uberze i FreeNow. Na koniec miesiąca generują czytelne podsumowanie ze wszystkich aplikacji. Ja sam nie jeżdżę codziennie bo łączę pracę z innym etatem, ale mi pasuje taka forma współpracy i wypełnienia wolnego czasu. Najlepsze jest to, że nie płaci się za wynajem ani za benzynę więc nie ma kosztów własnych

Krzysztof
@Marin P.

A jak z grafikiem? Trzeba brać jakieś obowiązkowe dyżury czy coś w tym stylu, tak jak w korporacjach taxi?

Michał R.

Najlepsi w branży bez dwóch zdań. Gdyby nie przeprowadzka do innego miasta z powodów rodzinnych na pewno bym dalej u nich pracował.

@Michał R.

Z tym miastem to lekka przesada. To rogatki Warszawy. Jeszcze nie widziałem nowej siedziby ale już wiem, że jest czysto - nie ma błota i jest własna myjka. Ciekawe czy naprawili/wymienili 1 odkurzacz? :)

Danny
@Dżunior

Aktualnie to odkurzaczy są trzy sztuki. Do tego strefa wypoczynku z playstation, dużym tv i maszyną do popcornu :)

@Danny

Rrrrrany! Nie wierzę!! :) Acha, kawa zawsze była, nikt o tym nie wspominał, więc ja wspomnę :) Do pełni szczęścia brakuje tylko rzetelnego sprzątania samochodów po swojej zmianie. No i najlepiej byłoby wymienić wszystkie Toyoty na nowe, jednakowe i jednakowo obrandowane :)))

Ewelina
@Dżunior

Co do tego sprzątania to jest kwestia indywidualna, bo niestety nie każdy jest czyścioszkiem, ale może warto komuś zwrócić uwagę żeby bardziej zadbał o auto? :)

Polecam, szczególnie na freenow inna kategoria klienta niż bolt czy uber

falsz
@Michał

mówisz o firmach z aplikacji, a nie o pośrednikach?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Transwell Sp. z o.o.?

Dżunior

A konkretnie? Masz auto, zmęczone użytkowaniem, ale na chodzie. Wszystko hybrydy z LPG. Nie płacisz nic poza podziałem przychodu - oddajesz od 60% do 50%. Dużo? Fakt, ale NIE PŁACISZ ZA NIC, nawet paliwo pokrywa firma. Może więc warto tyle oddawać? Nie mam zdania, to zależy od dziesiątek parametrów. Auto masz codziennie inne, nie dopieścisz sobie pojazdu wg. swoich upodobań, odstawiasz go codziennie "do zajezdni". Atmosfera w firmie absolutnie świetna! Jaki rozwój masz na myśli?

Gościu
@Dżunior

50 czy 60 % oddajesz ale dolicz że tyle oddajesz ale po odliczeniu jeszcze prowizji Bolta,Ubera i FreeNov to oddajesz w sumie ok. 70/75 % utargu to policz ile zostaję na czysto.

łukasz
@Gościu

A jak kupujesz auto za swoje, tankujesz za swoje, naprawiasz za swoje, to prowizja z tych aplikacji magicznie znika? Tak samo aplikacjom płacisz tylko obsługa i koszty auta nie są na Twojej głowie. Walnie Ci uszczelka pod głowicą? Wsiadasz w inne auto. Zaczną lać wtryski? Wsiadasz w inne auto. Nie masz przestojów tylko cały czas możesz zarabiać.

Zostaw merytoryczną opinię o Transwell Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Transwell Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transwell Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transwell Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 18 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Transwell Sp. z o.o.