Opinie o F.S.E. Tamel S.A. w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy F.S.E. Tamel S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.S.E. Tamel S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.S.E. Tamel S.A. w Tarnów

Lodzia

Kolejna lista osób przewidzianych do zwolnienia już jest, wniosek jeden: stary układ trzyma się dobrze wszelkiej maści bumelanci jak "chorzy na każdą okoliczność", "trunkowi" i inni są wciąż nie do ruszenia. Taki urok tego zakładu!

@Lodzia

Racja, syn sprzątaczki kolejny raz trafił na listę ... raz już go mama wybroniła czy da radę drugi raz ??!! Czy to jest sprawiedliwe dla osób które są na liście i muszą się pożegnać z zakładem??!! Czy sprzątaczka może więcej niż kierownik czy majster ??!! O co w tym wszystkim chodzi

shrek

zwalniaja tylko fizycznych? moze tych ze zwiazkow tez by nalezalo bo po co wam takie fikcyjne zwiazki,absurd kompletny i jeszcze skladki placicie za nic nie robienie,wezcie wy sie ogarnijcie

@shrek

Jestem emerytem tamelowskim przepracowałem ponad 40 lat pisze w swoim imieniu widziałem wiele Tamel tak naprawdę na jeden kłopot brak gotówki co w zasadniczy sposób uniemożliwi podjęcie jakiekolwiek sensownych działań tak jak seria spl gdzie na chama sprowadzono materiały i bez żadnego przygotowania uruchomiono produkcję przyjmując masę ludzi którzy musieli się dużo nauczyć robiona masę braków co zresztą nie była ich winą bez żadnego przygotowania logistycznego technologicznego i paru miesiącach zaczął się krach no i w tym czasie zaczęli zadzic Chińczycy bez krztyny wiedzy podejmowali idiotyczne decyzję jeżeli chodzi o kierowników to można mieć pretensję ale nikt nie chcę być w ich skórze i przyszli tak zwani naprawiacze którzy zmieniając tak naprawdę można to dawno zdobić ale brak notorycznie kasy o woli zmian bo tak naprawdę liczyła się tylko kasa i to co piszecie jest pochodną całej sytu ji

Byłem w biurowcu, niema naszej sympatycznej Pani w recepcji, pusto, brudno, nieprzyjemnie.Remonty? To porażka ! Czy nie można było tych pieniędzy przeznaczyć na lepszy cel? I pytam co się na tym zakładzie dzieje? Wszędzie już widać koniec tamelu

Emeryt

Jest tak "dobrze " że pewien kierownik uciekł na chorobowe bo zbliża się czas kolejnych zwolnień ale biurokracja ma się dobrze.

Xyz
@Emeryt

Piszecie w postach o naciaganych zwolnieniach a tu kierownik idzie na lewe i macie gdzieś. Z ktorego dzialu ? Telefon do ZUS, szybko zweryfikują. Ale nie, lepiej siedzieć cicho, was zwolnią. Jemu się uda na kolejny miesiac

@7777

Po 23 latach zakończyła pracę na tym zakładzie dziś czyli 21-09-2023 dostaliśmy wypowiedzenie do ręki dziękuję kierownictwu za współpracę to co mogę dostać to to - kto cię ma obronić kierownicy po szkołach zawodowych?????? Pójdą teraz na maszyny do pracy bo w końcu ktoś mądrzejszy będzie rządził zmarnowane lata za najniższą krajową a koledzy ludzie w lyzce wody by cię utopili na hali panuje nienawiść 1 przeciwko 2 i do kierownika na skargę.zegnam

Basia
@@7777

Niestety tak często jest, że człowiek człowiekowi wilkiem a panie sprzątające potrafią zadbać o swoich bardziej niż kierownicy.

Ytr
@Basia

Z tego co mi wiadomo zostawili 2 osoby. Osobę która ma trudną sytuację życiową i osobę która dobrze ogarnia im tam pracę.

Szczęśliwy
@@7777

Pracując za minimum krajowe … nie powinno cię tam już dawno być. To tylko j wyłącznie twoja wina, że doczekałaś zwolnienia

Emeryt
@Szczęśliwy

To ciekawe ile Ty zarabiasz? Pewnie jesteś kierownikiem. W Tarnowie konkretnej pracy za godziwą płacę nie znajdziesz chyba że jesteś lekarzem.

shrek

to powiedz to Ciepieli ktory jest 2 kadencje i jego POprzednikowi skazancowi,obaj z PO ze miastem mozna dobrze zarzadzac tylko trza chciec cos robic dobrego i dostali ten mandat od spolecznosci lokalnej,do rzeszowa niedaleko i Ciepiela z pewnoscia byl tam wielokrotnie i widzi jaki rzeszów jest

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w F.S.E. Tamel S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Misiu12

Hej jeśli mogę spytać to o kogo chodzi ?

Anonimowy

Twój post zaraz zniknie, ponieważ opisujesz prawdę co się dzieje na ws 1. Szkoda ze dopiero teraz takie rzeczy wychodzą na światło dzienne, proceder trwa od lat, tym samym sami widzicie kto ten zakład wykończył. Możecie mieć pretensje do chińczyka, ale to starzy pracownicy rządzą zakładem.

Mareczek45yy

Ja skończyłem swój żywot na tym tamelu jedno co mogę wam opisać to to że pracownicy są prze...(usunięte przez administratora) nic więcej za maszynami chleja wude nagminnie lider wszystko widzi a kierownik umywa ręce oj ten tamel tamel będę fajnie go wspominał

Upsss

Dzieje się na tym " naszym " zakładzie :) tutaj kontrol, tutaj zwolnienia, na aluminium chaos a sprawcy całego zamieszania nawet nie widać na zakładzie. Była nadzieja że pogłoski o zwolnieniu to jedynie plotka ale niestety aluminium zostało samo sobie.. czekać tylko jak pracownicy zaczną odchodzić honorowo :)

Dewons

Do celowo ma dostać 500 osób zwolnienia. Kierownik ws1 złożył papiery o rezygnacji.

Wm

Skoro temat wszedł to chciałem tylko napisać że życzymy kierownikowi wszystkiego dobrego, gratulujemy uwolnienia się bo mając taki potencjał teraz tylko drzwi się będą otwierać a nie ciągle spotykanie ze ścianą. Trzymam kciuki i dziękuje za wszystko Mam nadzieję że będzie to czytał choć pewnie będzie chciał się odciąć jak większość po wyjściu za bramę

@obserwator

Zarząd odczuje ta decyzje bardzo szybko szkoda tylko że pewnie ucierpia na tym ludzie,pracownicy fizyczni i cała produkcja. Nie jeden miał łzy w oczach gdy poinformował załogę o tym co się wydarzyło. Jak widać chłopak był niewygodny albo po prostu zbyt dobry i zagrażał niektórym

shrek

po prostu chamsko sie zachowali a znajomy sie jeszcze śmiał ze masz mniej,co za ludzie,rece opadaja,znam zaklad bardzo dobrze bo 43 lata tu pracowalem,od 3 lat emerytura i mam juz swiety spokój

Mój a nie muj

Po prostu więcej zarabiał od Ciebie ot i rozwiązanie zagadki. Taka forma rozwiązania umowy umożliwia rejestrację w Urzędzie Pracy jako bezrobotnej i otrzymanie od razu zasiłku. Po sprawiedliwość do Kościoła można chodzić ale czy jest to już indywidualna ocena.

Strach

Pewnie miał wyższa stawkę byc może wiecej ekwiwalentu za niewykorzystany urlop stąd ta różnica pani Gosiu !

shrek

a jaka tu wina polakow ze zaklad jest nad przepascia? polacy sa jedynie zatrudnieni i wykonujja prace jak nalezy,wlascicielem jest chinczyk i to on odpowiada za cala reszte,nie rozumiem wogole ze polacy sa winni sytuacji w zakladzie,nie mam pojecia co ci sie w glowie uroiło

Przyszły emeryt

Piszecie, piszecie ale żadnych konkretów. Nikt nie musi nazwiskami tylko opisać prawdę co się dzieje. Ludzie zdezorientowani i przez to wiele plotek a zarząd się śmieje. Przecież pracownicy mają prawo do rzetelnej informacji. a a nie czytanie po gazetach że rządzący nabrali wodę w usta i związkowcy obu związków to samo . Gdzie rzetelna informacja co na rzeczy i co dalej . Chyba jednak nie kryzys finansowy firmy skoro firma remontuje administrację i z tamtad nikt do zwolnienia ? Chyba do garstki ludzi nie potrzeba takiej biurokracji. Chcemy prawdy !

BlackRock

Czekamy na nominacje . Listy już są . Życzę dużo odporności psychicznej . Nie pozabijamy się o to kto co i dlaczego . Układy były i będą nic nie wskórasz jeśli czujesz się pokrzywdzony/ona to nie znaczy że jesteś gorszym pracownikiem tylko jesteś niżej w hierarchi . Może to początek czegoś lepszego.

Przyszły emeryt
@BlackRock

A widział już ktoś te listy? Czy to ściśle tajne? Dlaczego pracownicy nie są informowani o tym . Chyba mają prawo wiedzieć a nie dowiadywać się pocztą pantoflową o zwolnieniu jak było ostatnio, nawet kierownik nie raczy powiadomić? Zresztą na tamelu są łamane prawa.

Darek

Nie czepiasz się! Masz rację! tak wygląda prawda na Tamelu!!! Prywata w godzinach pracy zarówno na produkcji jak i na biurowcu, nagminne wychodzenie w czasie pracy i załatwianie swoich prywatnych spraw! Jeżdżenie służbowymi samochodami i załatwianie swoich spraw! To wszystko ogromne koszty, czy tego góra nie widzi?????szukanie oszczędności!!!!!, ale nie tam gdzie trzeba!

Yyy

A związki dalej nic nie będą robić ? I być potulnym dla zarządu ? Może zbyt późno już na co kolwiek ale czemu nie organizują związki jakiegoś strajku itp, itd . Jest dużo możliwości tylko widać chęci brak .

Yyy

Przejeżdżałam , kilka samochodów stało. Na soboty 100 procent płatne są pieniądze, na remont biurowca też .. ale zwalniać ludzi to potrafią i nawet gdy należysz do związków zawodowych to i tak dostaniesz wypowiedzenie

Marian
@Yyy

Zasada równego traktowania obowiązuje ! To że należysz do związku nie jest argumentem!! Niektórzy związkowcy pod wpływem" witaminy" pracowali i mimo że zostali na tym złapani to nadal pracują bo organizacja rozłożyła parasol ochronny ! Czy ktoś taki może być skuteczny w działaniu?

Starzec
@Marian

W pełni się z tobą zgadzam. Nawet kierownicy nad osobami nadużywającymi i to w pracy rozkładają parasol ochronny. Związki też

Marzena

Jak kierownicy zaczną wybierać osoby do zwolnienie to obawiam się że nie będzie to sprawiedliwe . Ponieważ widać wyraźnie że kierownicy mają swoich ulubieńców którzy no cóż robią tylko dobre wrażenie .

Yhy
@Marzena

Kierownictwo nie ma jaj ! Teraz to się boją sami o siebie, a kilku powinno polecieć, choćby za wyjazdy na delegacje. Dalej siedźmy i czekajmy na swistek, może zwolnią w październiku a może w listopadzie. Nie rozumiem ludzi którzy wiedzą że polecą, a nic z tym nie robią, czekają na wypowiedzenie jak na zbawienie. Porażka

Darek

A co z pracownikami biurowca? czy ktoś się przygląda ich pracy? warto by było!, bo jest wielu takich chowajacych się za biurkiem i udających, że coś się robi??!!!

Tosiek

Pracownicy ATB musicie zrozumieć i zapamiętać , że zachód inwestuję w ludzi,a obecni właściciele czyli cywilizacja chińska traktuje ich jako element o niskiej wartości, który łatwo jest zastąpić kolejnymi osobami! Bez względu czy jesteś fizolem czy dyrektorem to wcześniej czy później poczujecie na własnej skórze na czym to polega.

Starzec
@Tosiek

Dziwna to firma która nie dba o swoich wyszkolonych pracowników, młodych czy starych . Wolą przyjąć więźnia który ma wszystko w (usunięte przez administratora) i mu nie zależy i nic nie umie. Ważne że więzień jest tańszy bo 35% jego pensji jest płacone z naszych podatków ( i jego pobyt w więzieniu też ) A potem jest dziwię się że tyle reklamacji i Tamel przynoś straty . Poważne firmy stawiają na wyszkolonych pracowników a nie z łapanki. Doświadczony i doceniany pracownik jest jak złoto.

Łukasz
@Starzec

Dopłata w wysokości 35 procent trafia do firmy zatrudniającej skazanego czyli do Tamelu, stąd coraz większa ilość więźniów a to dopiero początek bo taki jest sposób właściciela na rozwój, dzięki takim innowacyjnym rozwiązaniom już wkrótce Wolong zostanie Siemensem Wschodu przynajmniej na papierze!

The end

Podziękujcie związkom, kierownikom, dyrektorom.... nakradli a teraz pozbywają się niechcianych, swoich zostawia, o swoje tyłki tez zadbają. Co nakradli to ich, a reszta głową w dół i za brame

@Koniec tamel

Bardzo dziękuję za pracę w tamelu pracując 18 lat dziś nas poszło 26 kobiety płakały nie moge nic więcej dodać cenzóura

Jedyna okazja żeby się przeciwstawić kierownikom !!! Ludzie i tak was zwolnią, na co czekacie , na świstek od kierownika ? Najlepiej skulić uszy I pocichutku opuscic zakład ! Do jasnej cholery zróbcie coś, obalcie tych nierobów którzy decydują o waszym życiu!!!!! W grupie siła, 100 ludzi na raz nie zwolnią, a Wy możecie zrobić roszady na stołkach!!!

Zostaw merytoryczną opinię o F.S.E. Tamel S.A. - Tarnów

• Jak się pracuje w F.S.E. Tamel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy F.S.E. Tamel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.S.E. Tamel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 163, z czego 11 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F.S.E. Tamel S.A.