Opinie o pyszne.pl - Sto2 sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pyszne.pl. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pyszne.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pyszne.pl w Wrocław

Renden

Czy pierwszy dzień jest płatny? Tzn , godziny w których Cię szkolą też są płatne?

Kurierka
@Renden

Tak

Renden
@Kurierka

A jeśli nie wpisałem się na listę , że byłem w tym dniu w pracy , jest jeszcze możliwość , że pieniądze mi nie przepadły?

Jarex

Witam, jest ogłoszenie na PH lubelskie, jak wygląda ta praca, jaka jest atmosfera, jakie są podstawy, czy łatwo pozyskać nowych klientów, jakie są targety, jakie kierownictwo, prawdziwa ilość godzin pracy, czy praca stabilna i na dłogi okres.

Po niemalże dwóch latach pracy dość dobrze wyrobiłem sobie opinie na temat pracy w pyszne. Po pierwsze - niesamowita atmosfera w pracy. Młody, prężnie działający zespół. Ludzie z ogromnym poczuciem humoru i jeszcze nie za bardzo sfrustrowani pracą. Wyjazdy integracyjne - zagraniczne - w czasie, których można poznać wiele ludzi z zagranicznych filii i naprawdę dobrze się bawić. Sama praca - na standardowym poziomie korporacyjnym. Targety musza być wyrobione. Plus za sporo szkoleń rozwijających i wsparcie przełożonego na każdym szczeblu. Zespół sprzedażowy to taka mała rodzina - każdy może czuć się tam swobodnie. Zdarzają się nerwówki - jak wszędzie, natomiast osobiście nie odbieram tego jako negatyw, a specyfikę każdej pracy. Wsparciem jest też zespół HR - profesjonalne dziewczyny, zawsze służące wsparciem oraz uśmiechnięta dziewczyna z księgowości.

iw
@pracownik

Pewnie napisał to ktoś właśnie z HR

Asia
@iw

No pewnie że tak!!

Tekla
@pracownik

A gdyby ten zespół był "stary" to już nie byłoby tak fajnie?

K

Mam kilka pytań 1. Czy zatrudniacie na umowę o prace ? Ile się wtedy zarabia ? 2. Ile zarabia się w przypadku umowy zlecenie ? 3. Czy jeśli jeździłbym na waszym elektrycznym rowerze, pobieracie ode mnie jakaś opłatę ? 4. Czy godziny pracy można zaplanować sobie samemu czy są z góry narzucone ? Pozdrawiam

Firma Pyszne.pl w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Junior Talent Acquisition. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Kurier

Pracuję w Pyszne.pl od półtora roku i muszę przyznać, że ta praca spełniła wszystkie moje oczekiwania. Grafik, który w tak dużym stopniu można dostosować do siebie, to rzadkość i ogromny plus dla studentów. Wynagrodzenie bardzo przyzwoite - w życiu bym się nie spodziewał, że z podobnej pracy można otrzymywać tak wysokie wypłaty. Atmosfera wśród pracowników nieraz potrafiła sprawić, że zmiana upływała szybciej i przyjemniej. W większości dobrze się znamy, utrzymujemy przyjazne stosunki i w razie potrzeby możemy na siebie liczyć. Istnieją też wyraźne perspektywy rozwoju i awansu; regularnie zdarzają się okazje, by powędrować szczebelek wyżej, a zaangażowanie oraz sumienne wykonywanie swoich obowiązków są dostrzegane i doceniane. Oczywiście, zdarzają się dni, w których pracuje się gorzej (zwykle ze względu na pogodę), jednak przygotowując się odpowiednio do zmiany można zdecydowanie poprawić swój komfort w zimnych czy deszczowych warunkach. Nie można się też spodziewać, że każdy godzina w tej pracy to sielanka - to dość logiczne, że w zamian za konkretne wynagrodzenie i warunki pracy czegoś się jednak od nas oczekuje. Podsumowując: jeśli poruszanie się po mieście na dwóch kółkach sprawia Ci przyjemność, na pewno warto spróbować. Prawdopodobnie nie jest to praca dla każdego, ale kurierzy są traktowani fair, z rozsądną dozą zaufania i zrozumienia. Spora część pracowników zostaje tu na dłużej niż rok, a myślę, że gdyby było tak źle, jak niektórzy piszą - mało kto wytrzymywałby dłużej niż parę miesięcy. Polecam :)

Kurier

Pracuje w pyszne od 1,5 roku i osobiście jestem bardzo zadowolona. Wiadomo że pracę lubi się najbardziej kiedy świeci słonko i jest powyżej 20 stopni, ale to chyba oczywiste że nie zawsze tak będzie, więc aplikując każdy powinien się z tym liczyć, a nie mieć żal do pracodawcy, że kiedy pada też trzeba pracować xd pamiętajcie że Pyszne. Pl zatrudnia was jako pracowników, za co otrzymujecie sowite wynagrodzenie, a nie fundacja charytatywna żeby wam zawsze miło było i żebyście mogli robić co wam się podoba. Jakieś zasady muszą być i należy się ich trzymać jak wszędzie indziej. Uważam, że atmosfera jest miła w pracy i to zarówno pomiędzy kurierami, jak i koordynatorami czy nawet menadżerem miasta. Nikt nikogo nie traktuje 'z góry'. A wynagrodzenie zawsze na czas, co do złotówki i nigdy nie zdążyło mi się inaczej. Pozdrawiam ✌️

xKurierx

Jeżdże od paru miesięcy jako Kurier i czytając wasze komentarze, myślę że pracujemy w różnych firmach. Opony zimowe mam, kase zawsze dostaje i pracuje kiedy chce. Sprawdzam pogodę i daje dostępność, proste.......... Umowa zlecenie ? dla mnie ok nie jestem związany umową o pracę i nikt mnie nie zmusza żeby być kiedy nie chce

Piegusek 12

Uwazam ze pracodawcy maja za nic zdrowie swoich kurierow deszcz snieg wiatr i wogole czlowiek kurier nie wyraźny klient musi jesc porazka tak jak dzis leje ja z cebra ale beduini do roboty

@Piegusek 12

Najgorzej jest w śnieg, gdy łatwo się poślizgnąć, a nie zapewniają nam nawet opon zimowych :(

@Anonimowy

Może pracujesz w innej firmie - u nas wszyscy mają.. ; )

Anxious red

Pracuję w oddziale terenowym Pyszne.pl od ponad roku, więc myślę, że mogę merytorycznie wypowiedzieć się na temat warunków w firmie. Po 1: rozwój. Nie jest to pierwsze korpo, w którym pracuję i jasne, są targety, asapy etc, ale jest to pierwsza praca, w której wręcz zachęca się pracownika do poszerzania swoich kompetencji i rozwijania w kierunku, który faktycznie go interesuje. Po 2: ścieżka awansu. Osobiście awansowałam podczas tego roku; znam osobiście ludzi, którzy zaczynali jako kurierzy, a obecnie pracują jako koordynatorzy w HUBach albo i managerowie miast. Firma nie boi się awansów wewnętrznych, a wręcz na nie stawia, co wg mnie jest ogromnym plusem. Po 3: wsparcie. Nieistotne, czy rozmawiasz z bezpośrednim przełożonym, czy szefem innego działu, a może szychą na samym szczycie - każdy pomoże w miarę swoich możliwości albo pokieruje tam, gdzie tę pomoc z pewnością uzyskasz. Pracując w dziale Scoober czuć, że wszyscy grają do jednej bramki i w obliczu kryzysu prywatne niesnaski odkładane są na bok, bo najważniejsze jest wspólne dobro. I jasne, jak w każdym miejscu, gdzie pracuje wiele różnych ludzi, są tacy co się lubią, tacy, co się nie znoszą, są plotki i żarty - ale gdzie tego nie ma. Z pewnością nie łatwo będzie znaleźć firmę, w której panuje tak życzliwa i propracownicza atmosfera jak pyszne.pl

Sławek

(usunięte przez administratora) oszukali mnie na 50 zł, odinstalowuję tą aplikację.:///////////

Adi123

Podpisałem już umowę i ile mniej więcej muszę czekać na " pierwszy dzień w pracy " i kiedy dostane hasło i login do aplikacji scoober ?

@Adi123

Cześć, standardowy czas odpowiedzi wynosi od 2 - 5 dni od otrzymania wiadomości o zatrudnieniu. W tym okresie powinieneś otrzymać kontakt, by wspólnie ustalić Twój pierwszy dzień w pracy. Odbędzie się on pod czujnym okiem naszego Kapitana Kurierów. Po kontakcie aktywowane zostanie Twoje konto w naszym wewnętrznym systemie, po czym na podany adres e-mail otrzymasz link rejestracyjny do aplikacji Scoober, oraz swoje dane do logowania. Pozdrawiamy, Zespół Pyszne.pl

Jamal

Mam pytanie odnośnie przyjęcia . Ile czasu czekaliście od momentu złożenia zamówienia na tzw , Ubrania robocze itp . Czekam już 5 dzień i jedyne co pisze to " Dzięki! Zespół wkrótce się skontaktuje " . Kiedy mogę spodziewać się dalszego procesu rekrutacji? I jak to dalej wygląda?

Grympis

Czy w przypadku pracy jako kurier z jedzeniem, absolutnie wymagana jest książeczka sanepidowksa, czy jest ona tylko zalecana. Chciałbym to wiedzieć bo nie ma nigdzie żadnej opcji kontaktu z przedstawicielami pyszne.pl. A nie wiem czy mój wniosek o pracę jako kurier został odrzucony przez brak książeczki czy może po prostu nie potrzebują ludzi.

@Grympis

Odpowiem co prawda po pół roku, ale może komuś innemu się przyda odpowiedź :) Skany książeczki trzeba wysłać w ciągu dwóch miesięcy od zatrudnienia. Pierwsza umowa jest podpisywana na dwa miesiące, czyli przez ten czas trzeba załatwić książeczkę, aby przedłużono nam umowę. Tak więc zaczynając pracę nie musisz mieć książeczki, ale jeśli chcemy zostać tam na dłużej to prędzej czy później książeczkę trzeba wyrobić. Niestety musimy ją wyrobić z własnej kieszeni, pracodawca nie pokrywa tych kosztów. Pozdrawiam :)

Anonimowy

Pracuję od kilku miesięcy jako kurier, dostarczam jedzenie rowerem i w ten sposób dorabiam sobie będąc jeszcze w liceum. Praca sama w sobie jest stresująca i niebezpieczna. Nie dość, że jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego, gdzie wypadki się zdarzają, to każdego dnia musimy mierzyć się z wieloma wyzwaniami. Niemili klienci, źle podane adresy i niepełne dane klienta, a niektórzy restauratorzy nas nie szanują. To jest na porządku dziennym i będąc osobom wrażliwą, która czasem zbyt dużo się martwi, wiem jak ta praca może stresować. Generalnie jest to zawód niezbyt szanowany, a bez nas przecież nie byłoby ciepłych posiłków dowiezionych prosto do domów. Dyspozytorzy często ucinają nam godziny, to znaczy mamy na przykład zmianę do 16:00, a dwie godziny przed końcem zmiany otrzymujemy wiadomość, że na dzisiaj już koniec. Umowa zlecenia też nie jest szczytem moich marzeń. Nie jesteśmy zatrudnieni przez Pyszne, tylko przez agencję. Nie ma żadnego minimum godzin pracy, które pracodawca musi nam zapewnić. Raczej jest to dodatkowe zajęcie, aby dorobić sobie do wypłaty z głównej pracy albo praca dla osób, które się uczą i chciałaby zarobić na własne wydatki. Ogromnym plusem jest tutaj elastyczność grafiku. Dyspozycyjność podajemy raz w tygodniu na następny tydzień. Jedyny warunek to podanie minimum 10 godzin dyspozycyjności w tygodniu, a ponadto można sobie to dowolnie ustalać, aby pogodzić pracę z innymi obowiązkami. Bardzo dobre rozwiązanie dla osoby uczącej się. Jestem bardzo zadowolona z tego, że mogę sama decydować, w jakich godzinach i w które dni chcę pracować. Pracują tu młodzi, energiczni, sympatyczni ludzie. Zdarzają się wyjątki, ale zdecydowana większość to super osoby, zawsze gotowe do pomocy. Każdy nowy pracownik dostaje ubranie służbowe i jest możliwość pracy na wypożyczonym rowerze. Mamy płacone od godziny pracy, a nie od zlecenia, aczkolwiek za wykonanie określonej ilości zleceń w miesiącu dostajemy premie. To, że nasza podstawowa wypłata jest zależna od ilości godzin, a nie od liczby zleceń, jest dobrym rozwiązaniem, bo często mamy ciszę w zleceniach, kiedy przez dłuższy czas nie wpada żadne zamówienie. Jest to raczej dodatkowe zajęcie, aby sobie dorobić. Z jednej strony wspaniała i ciekawa praca, ale z drugiej stresująca i niebezpieczna. Mam bardzo mieszane uczucia co do tej pracy, ale na razie się jej trzymam. Są dni, gdy wracam szczęśliwa z napiwkami, w kieszeni, a są też takie, gdy mam ochotę to wszystko rzucić, gdy ludzie mnie nie szanują i są niemili albo podają niepełne lub błędne adresy zamieszkania. Pozdrawiam :)

Zapytający

Jak wygląda praca na młodszego specjalistę ds. obsługi klienta? Opłaca się? Czy to jak zwykłe call center co wysysa z człowieka życie i energię?

Ada

Ja po 3 rozmowach na stanowisko managera nawet nie otrzymałam odpowiedzi bardzo nie profesjonalne podejście

Tomasz
@Ada

Nieprofesjonalna firma, więc nieprofesjonalne rekrutacje i brak informacji zwrotnej. Nie wiem czego nie rozumiesz? Nic nie straciłaś:)

Angie kurier

Z przykrością odradzam prace jako kurier dostawca rowerowy. Nie jest sie traktowanym dobrze i uczciwie, najlepiej to miec śmigło w (usunięte przez administratora) i nerwy ze stali. Trzeba być zdanym na fochy restauratorów, złośliwych klientów ( bywają tez i mili ludzie) , poganianie przez dyspozytora , caly czas w presji , a obcinanie godzin to na porządku dziennym, nie ma co się nastawiać na sensowny zarobek , bo jak chwilowo nie ma ruchu i zamowien to po prostu zwalniają do domu.Nieludzkie jest poganianie , nieraz w czasie bardzo złej pogody , czy problemów ze znalezieniem właściwego adresu , jest sie stale poganianym , razem z groźbami, ze dojdzie do wyrzucenia z pracy , naprawdę mozna niezłej nerwicy sie nabawić, to nie jest tak jak w reklamie, lekko i przyjemnie.Napiwki nie zawsze sa przekazywane do kuriera, chodzi o napiwek online Gdy idziesz do tej pracy to idziesz w paszcze lwa i miej sie na baczności!

Cezar

Pyszne.pl to jakiś żart, jeśli chodzi o proces rekrutacji - zero szacunku dla potencjalnego przyszlego pracownika. Moja historia zaczela sie od rekrutacji w jednym miescie, zostalem zaproszony na spotkanie z rekruterem, wszystko ok, na spotkaniu jakies wstepne szkolenie i wypelnianie mase dokumentow - „aby juz mieli wszystkie dane i latwiej im bedzie przygotowac umowe”. Nastepnie wracam do domu i dostaje email z trescia, iz pyszne.pl nie moze zaproponowac mi wspolpracy. Nastepnie rekrutuje w innym miescie, poniewaz sie przeprowadzilem - wszystko ok, mam umowione spotkanie z rekruterem. Spotkanie na google meet zdalnie, poniewaz koronawirus. Wyznaczona godzina to 13, wiec musialem zrezygnowac z zajec na uczelni. Probuje dolaczyc o 13 do spotkania - cisza. Nastepnie przez 15 minut probuje znowu i dalej cisza. Kilka minut pozniej dostaje email, ze nie moga zaproponowac mi wspolpracy, bo skompletowali juz swoj zespol. CZYSTA KPINA I ZMARNOWANIE TYLKO DLA WAS CZASU.

@Cezar

@Cezar Cześć, Dziękujemy za twoje uwagi. Cały czas pracujemy nad naszym procesem rekrutacji i staramy się go ulepszać. Byliśmy świadomi zaistniałej sytuacji związanej z problemami technicznymi. Było to spowodowane błędem systemu. Z każdą z osób zapisanych na to spotkanie kontaktował się przedstawiciel Pyszne.pl w celu wyjaśnienia sytuacji. Dla osób chętnych do kontynuowania współpracy z nami został zaproponowany dodatkowy termin spotkania z rekruterem. Bardzo nam przykro, że zaistniała taka sytuacja. Zapewniamy, że podjęliśmy wszelkie kroki, aby to już się nie powtórzyło. Pozdrawiamy, Zespół Pyszne.pl

Ono
@Cezar

Podobnie, wypełniliśmy formularze on-line, mini-szkolenie i test, zabrało nam to około godzinę z życia, a wszystko po to, by na końcu system wywalił informację, że obecnie nie rekrutują. Nie mógł na początku?

Demus

Nie polecam pracy jako kurier, z zewnątrz i z początku wszystko wygląda w porzadku. Schody zaczynają się później, stosowanie prostych akwizytorskich praktyk motywacyjnych na kurierze tak wiec jednego dnia jestes chwalony następnego zmieszają cie z błotem a powod zawsze znajdą, bo np nie masz czasów dobrych i.kilka minut za długo jedziesz , zatem powodzenia kto odporny na mobbing i lubi sie dac szmacić za 14 zl na godzinę .Kołowrotek szczurków i hejka. pomijając fakt, ze po chamsku i bezczelnie przechodza na per "ty" do każdego a kończąc na fakcie obcinania godzin z grafika, takze nie licz juz pieniędzy na początku bo sie przeliczysz i z 30 godzin zrobi sie np 25 .Nie jesteś zatrudniony w pyszne.pl a przez agencje pracy tymczasowej , czego oczywiście w reklamie nie ma, bo pisze dumnie, ze to pyszne.pl .Pieknie to wygląda w reklamie. Caly czas jestes poganiany przez dyspozytorów i obserwowany przez aplikację , to się wydaje na początku ze jest ok a.praca jest bardzo stresująca i wyczerpująca a według nich to niemal relaks. ,

@Demus

Cześć @Demus Dziękujemy, że podzieliłeś się z nami swoją opinią. Przykro nam, że tak wyglądają Twoje doświadczenia. W naszej firmie komunikujemy się bezpośrednio, zwracając się do siebie po imieniu, co pomaga budować atmosferę otwartości. Wszyscy pracownicy przechodząc przez proces rekrutacyjny są informowani o warunkach zatrudnienia oraz mogą zobaczyć, jak wygląda wzajemna komunikacja. W kwestii feedbacku dotyczącego pracy oraz komunikacji z przełożonymi proszę o kontakt pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com. Pozdrawiamy, Zespół Pyszne.pl

Adamo

Witam mam pytanie jak wyglądają zarobki w Poznaniu na rowerze i ile się średnio wychodzi miesięcznie jeżdżąc od poniedziałku do piątku całe dnie ?

Dandys
@Adamo

Nie pchaj się w to. Poczytaj wcześniejsze opinie kurierów na tym forum. Całymi dniami jeździć nie będziesz, obcinają tutaj godziny dość często. Zarobki słabe. Zbliża się zima, weź to też pod uwagę, bo praca jest wtedy bardzo ciężka, ludzie zrezygnują stąd ogłoszenia na kurierów w tylu miastach. Zatrudnienie przez zewnętrzna firmę nie przez Pyszne. Ja Ci nie polecam.

@Adamo

@Adamo Dziękujemy za Twoją wiadomość. Wynagrodzenie na stanowisku Kuriera składa się z wielu czynników. W tej kwestii prosimy o kontakt pod adresem driverrepresentative-pl@takeaway.com. Pozdrawiamy, Zespół Pyszne.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Pyszne.pl - Wrocław

• Jak się pracuje w Pyszne.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Pyszne.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pyszne.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 17 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pyszne.pl
2.1/5 Na podstawie 97 ocen.

Pyszne.pl