Opinie o pyszne.pl - Sto2 sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pyszne.pl. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pyszne.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pyszne.pl w Wrocław

Jakub.k

Witam,jak długo czeka się na sprawdzenie dokumentów na kuriera ponieważ czekam już 14 dni i nikt z pyszne się nie odzywa.

Pvl
@Jakub.k

A jakie dokumenty są wymagane? Czekam dopiero na rozmowę i chciałbym już te dokumenty załatwić.

Szefu
@Pvl

Dadzą ci do wypełnienia różne dokumenty,nie możesz tego załatwić wcześniej

@Jakub.k

Cześć @Jakub.k, czas weryfikacji dokumentów i sporządzenia umowy zależy od kilku czynników. Dokładamy wszelkich starań, by proces rekrutacji przebiegał jak najszybciej. W przypadku pytań o status Twojej rekrutacji zapraszamy do kontaktu poprzez adres e-mail driverrepresentative-pl@takeaway.com. Pozdrawiamy, Zespół Pyszne.pl

Czy jest możliwość pracy w Pyszne.pl na część etatu?

Nikolas

Jak to jest, że na negatywne komentarze firma świeci oczyma, tłumaczy i dodaje swoje, a na tak ważne pytanie zero - czyżby ludzie niemieli tych 5 minut przerw, żeby zarobić na "wyjaśniaczy" zamiast prawdziwych rekruterów? Dziękuje za przeczytanie mojej wypowiedzi, mam nadzieje, że wzmocni to waszą pozycje na rynku i zwiększy satysfakcje pracodawców jak i pracowników. Z dokładnością warzę słowa pisząc komentarze jak i pytania, a szczególną uwagę przykuwam to wyśrodkowanej krytyki. Pozdrawiam, i nie czekam na odpowiedź

Dziękujemy za twoje pytanie. Oczywiście prowadzimy rekrutacje również na pół etatu (w zależności od aktualnych potrzeb). Zapraszam do przeglądania naszej strony: https://careers.takeaway.com/pl/pl Stanowiska na pół etatu najczęściej oznaczone są jako part time.

Tom

Najdziwniejsza rozmowa rekrutacyjną w jakiej brałem udział. Jakiś pan z rekrutacji mający nie więcej niż 20 parę lat w trakcie telefonicznej rozmowy rekrutacyjnej chce uczyć osobę z kilkunastoletnim doświadczeniem w sprzedaży jak ma sprzedawać

@Tom

Cześć Tom, bardzo dziękujemy za Twój komentarz. Jak zawsze każda opinia jest dla nas cenna i wartościowa. Rolą rekrutera w naszej firmie jest weryfikacja i selekcja osób aplikujących w oparciu o ich kompetencje i doświadczenie zawodowe. Faktem jest, że mimo kilkunastoletniego doświadzczenia w danym obszarze kandyadt/ka nadal może nie spełniać lub też przekraczać wymagania względem danego stanowiska. Dobrą praktyką rekrutacyjną jest również wskazanie obszarów, których brak może uniemożliwić przejście do kolejnego etapu. Dla osób aplikujących informacja tego typu jest zazwyczaj postrzegana jako wartość dodana w kontekście przyszłych rekrutacji do naszej firmy. Pocieszającą informacją pozostje to, że mimo kilkunastopetniego doświadczenia w sprzedaży najprawdopodobniej nadal mógłby Pan dalej rozwijać ten obszar w Pyszne.pl. Pozdrawiam, Pyszne.pl

Tom
@Pyszne.pl

Bądźmy poważni, scenki sprzedażowe są sztuczne i nie pokazują umiejętności handlowych. Dodatkowo pan z rekrutacji uważał, że to jak on by ta sprzedaz poprowadził to jest to prawda objawiona jedyna i tak ta scenka ma być przeprowadzona jak on sobie to wyobraża. Doedukujcie rekruterow jak powinni się , zachowywać, bo jest to zenujace

@Tom

Panie Tomaszu, roleplay sprzedażowy jest narzędziem weryfikującym wiele umiejętności, poczynając od wiedzy sprzedażowej, radzenia sobie ze stresem, kreatywności oraz zdolności do przyjmowaina feedback'u i wyciągania odpowiednich wniosków. Jeśli nie udało się przejść rozmowy sprzedażowej z rekruterem to z pewnością kolejne etapy rekrutacyjne miały by podobny skutek. Przykro nam, że odebrał Pan feedback personalnie - z pewnością nie taka była intencja rekrutera. Zachęcamy do skorzystania z otrzymanego feedback'u w kontekście przyszłych rozmów rekrutacyjnych :). Pozdrawiam, Pyszne.pl

Dino
@Tom

Prawda, K. jest żenujący, scenki sztuczne.

bardzodobre.pl

Firma zniechęca do korzystania z przerw 5 minutowych (przysługujących za każdą godzinę pracy przed komputerem) twierdząc, że oderwanie na sekundę wzroku od monitora zeruje czas pracy. Czy to zgodne z prawem pracy?

Firma Pyszne.pl w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Junior Talent Acquisition. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Pyszniak

Firma stwarza pozory firmy rodzinnej, niestety od jakiegoś czasu zaszły bardzo duże zmiany i w tej chwili jest to drastyczne korpo, bałagan, problem z komunikacją ( jeżeli sam się czegoś nie dowiesz to możesz zapomnieć o jakiejś komunikacji) , w tej chwili traktują ludzi jak sztuki. Myślę, że takim jedynym dużym plusem tej firmy są ludzie bo to oni budują atmosferę, chociaż tu też zaszły duże zmiany... Pracowałem ponad rok i zostałem potraktowany jak sztuka nie ty to następny. Pomyśl i się zastanów czy chcesz się poświęcić dla takiej firmy.

W Warszawie (usunięte przez administratora) i wodorosty. Niezadawalająca ilość godzin, sztuczna, pseudo przyjazna atmosfera. Korpo w najgorszym jego wydaniu. Nie polecam, a wręcz odradzam. Od trenkwaldera po cała kadre na hubie. Parówy jakich mało.

Rekrutowana

Branża i historia firmy bardzo ciekawa, jednak jedna z niewielu firm wrocławskich, która słabo dba o candidate experience. Super konktakt z firmą i rekruterami na początku, potem brak feedbacków, informacji o dalszych etapach procesach. Prawdopodobnie olewają juz osoby, które na 2 czy 3 etapie zostały skreślone, jednak byłoby miło dostać taką informację. Poza tym atmosfera na rozmowach z rekruterami ok, po rozmowie z potencjalnym przełożonym niestety już uznałam, że nie chcę z nim pracować. Chłodna atmosfera, przerywanie podczas mówienia, wrażenie niesłuchania przez managra... trochę słabo.

Clint Eastwood

Już na wstępie zauważyłem że pracownicy są głupio mądrzy ogólnie nie wiem kto dopuszcza takich wyszczekanych szczeniaków do stanowisk innych niż kurier, moim zdaniem najpierw powinni jechać 1000 km pod górkę rowerem bez silnika elektrycznego może to by ich nauczyło odrobinę pokory i życzliwości, nie spodobał mi się sposób w jaki się do siebie odzywają pewnie z czasem by i do mnie próbawali w ten sposób zagajać, na pierwszy rzut oka widać że to rozpieszczone bachory które w życiu nic zrobili a zgrywają inteligentnych i kompetentnych ja nie mam w zwyczaju udowadniać swojej wyższości bardzo złe podejście do nowego pracownika zamiast pomoc to jeszcze zepchną ze skarpy ogólnie przez chwilę myślałem że ich wszystkich tam po kolei rozszarpie ale jestem gentleman'em i nie będę się zniżał do pewnego poziomu, w sumie nie przepracowałem tam ani jednego dnia i nie żałuję dlatego że w przedszkolu byłem jakieś 22 lata temu a teraz wymagam od siebie więcej jedynie kto zrobił na mnie pozytywne wrażenie to Pani Edyta na rozmowie kwalifikacyjnej.

Pawel

Jak wyglada proces rekrutacyjny na Stanowisko driver coordinator? Na Jakie zarobki Można liczyć? Jakie godziny pracy?

@Pawel

Cześć Paweł, dziękuję za Twoje pytanie. Proces rekrutacyjny na stanowisko Driver Coordinator składa się z 3 etapów: Etap pierwszy to telefoniczna rozmowa z rekruterem (ok. 20 min). W dalszej kolejności są jeszcze dwie rozmowy: z bezpośrednim przełożonym oraz managerem regionu. Aktualnie, dbając o bezpieczeństwo kandydatów - interview z managerami odbywa się w trybie online. Pozdrawiam, Zespół rekrutacyjny Pyszne.pl

Klara

Jakie zarobki są w tej firmie na stanowisku Key account managera, bo nie wiem czy zawracać dobie głowę

Odradzam

Dwa etapy rekrutacji, poświęcone dwa dni na przygotowanie prezentacji na drugi etap rozmowy, która trwała 1,5h. Pytanie na koniec rozmowy do pracodawcy: jak będzie wyglądał dalszy proces rekrutacji i kiedy Państwo dacie znac? Odpowiedz: poinformujemy Pana/Panią do dwóch tygodni. Minęły prawie dwa miesiące info brak :) Zdecydowanie nie polecam firmy, w mojej ocenie podejście do potencjalnych pracowników=obecnym pracownikom. Za chwile przyjdzie odpowiedz od pyszne.pl, ze na pewno wysłaliśmy maila bądź proszę o kontakt z rekruterem, który prowadził rekrutacje. Nie, mail na pewno nie przyszedł. Skoro rekruter obiecuje, ze da odpowiedz to słowa dotrzymać powinien.

@Odradzam

Już to pokazuje jak bardzo "profesjonalna" jest ta firma. U mnie też miesiąc temu mieli się odezwać i cisza. Scenki sprzedażowe, rozmowa po angielsku, oczekiwania wobec kandydata duże a sam dział nr pozostawia wiele do życzenia

Kurier

Witam, Jak z wyposażeniem dla kuriera rowerowego? Czy otrzymam kurtkę i Powerbank? Nie liczyć, że to otrzymam? Pozdrawiam

triplayek
@Kurier

Dostaniesz ubrania robocze, kurtka letnia, zimowa, przeciwdeszczowa, spodnie, dwie koszulki, czapkę z daszkiem. Powerbanka na pewno nie dostaniesz, jedynie telefon zastępczy ale to tylko w godzinach pracy i rzadko. Powerbanki nie są drogie, jedna dniówka i masz na powerbanka ;)

tajniak

Pracowałem rok jako kurier w średnim mieście. Mieszkałem blisko, jak mi się nudziło, to szedłem po robocie dla rozrywki pośmigać na skuterze elektrycznym 2-3 godzinki. Nie wiem jak w dużych miastach ale w średnim, to był jedyny sensowny tryb pracy. Jak ktoś sie nastawia na 10h pracy ciągiem 6 dni w tygodniu, to się sromotnie rozczaruje. Jak ktoś ma wolny czas popołudniami i chce go spędzić bardziej produktywnie niż przed tv to to robota dla niego. Wychodziło netto 17 zł/h przy czym nie płaciłem składek od brutta. Nie oszukujmy się, za taką robotę stawka nie jest zła pod warunkiem że masz inny etat, jesteś studentem do 26 r/ż. Na przepracowanie też nie mogłem narzekać. Oprócz badań żadnych kosztów nie ponosisz. Więc co zarobisz to dla Ciebie. Praca idealna do dorabiania. Grafik ustalasz z tygodniowym wyprzedzeniem. Jest bardzo elastyczny. Super atmosfera w hubie. Jedyny mankament to warunki atmosferyczne. Jak ktoś jest bystry to sobie z tym poradzi. Jak robisz sumiennie, nie odwołujesz zmian, robisz dobre czasy, to jesteś cennym pracownikiem i przychylnie na Ciebie patrzą jak olewasz to i Ciebie oleją.

były_pracownik

pracowałem tam 6 miesięcy , często z du.. zabierali godziny gdy był mały ruch , zostałem zwolniony niby za złamanie rodo a nie dali mi pozwolić wytłumaczyć się że to nie prawda , tygodniowo z np 40 godzin grafiku , zabierali 3-8 godzin, a gdy był zapier.. , stawka była taka sama

Pyszniak

Pracowałem w Pyszne jako dostawca. Pierwsza umowa została zawarta z Trenkwalderem na 2 miesiące. W międzyczasie trzeba było wykonać badania u lekarza medycyny pracy, koszt badań 80zł, kwoty tej firma oczywiście nie zwróciła. Dzień przed wygaśnięciem umowy dowiedziałem się, że nie zostanie ona przedłużona, wcześniej nikt nie raczył mnie o tym poinformować, a ja zostałem na bruku bez pracy. Powód dlaczego umowa nie została przedłużona? Absurdalny - zrobili niepotrzebną rekrutację i mają za dużo kurierów, więc część z nich trzeba było się pozbyć gdy skończy im się pierwsza umowa. Gardzę zarówno tą firmą jak i Trenkwalderem. Omijać z daleka.

PP

bardzo pozytywna atmosfera i profesjonalne wdrożenie :)

f

W ciągu jakie czasu Pyszne.pl odpowiada podczas procesu rekrutacji? Czekam ponad tydzień i ani słowa:(

grympis
@f

Też czekasz już jakiś czas aby chociaż odpowiedzieli czy Cie nie przyjmują.

Deser
@f

I co, masz jakąś odpowiedź? Mi rekruter powiedział, że 2 tygodnie, a pani na drugim etapie, że tydzień trzeba czekać... Minął tydzień i nic. Zastanawiam się, czy się przypominać czy co... Bardzo chciałabym dostać tę pracę.

Kurier

Nie pracuje nawet miesiąca w Pyszne, ale już jako taką opinie sobie wyrobiłem. Tak jak ktoś wcześniej pisał - dramatyczne ucinanie godzin:nie ma ruchu - idziesz do domu. Grafik jest beznadziejny daje dyspozycyjność ok. 40 godzin w tygodniu - dostaję 16,5. Półgodzinne nieodpłatne przerwy nawet przy 6 godzinach pracy. Stan techniczny rowerów nieraz zagrażający zdrowiu i życiu kuriera (np. Komuś odkręciła się tarcza hamulcowa), złapiesz kapcia na końcu miasta - nie ma wozu technicznego więc pchasz rower - jeśli masz pecha i pracujesz do 22, a po wykonaniu ostatniego zamówienia złapałeś gumę - finalnie do domu wracasz pozna nocą. Na plus spoko zarobki (18zl za godzinę + bonus za odpowiednią liczbę zamówień robi swoje) i fajne ciuszki. Niektórzy mogą uznać elektryczny rower za zaletę ale po tym wszystkim jednak wolałbym jeździć na swoim - wiem na czym jeżdżę. Pozdrawiam i w ogólnym rozrachunku robotę odradzam.

Wielbiciel Pizzy

Proces rekrutacyjny na handlowca został przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Pan Jakub przejrzyście przeprowadził mnie przez proces i udzielił wszelkich potrzebnych informacji. Zdarzyły się też, że w związku z systemem pracy, Pan Jakub nie pojawił się na zaplanowanym spotkaniu, ale uprzejmie z tego wybrnął. Proces weryfikacji był wielostopniowy, polegał na scenkach sprzedażowych i budowaniu argumentacji. Ponadto wymagał również zaawansowanej wiedzy z angielskiego. Drugi etap składał się z videorozmowy z managerką oraz jej koleżanką (nie pamiętam Pani funkcji). Pytania były proste, ale niestety w pierwszym zadaniu Pani nie rozumiała specyfiki branży o której rozmawialiśmy i nie dogadaliśmy się. Potem już było widać, że nie ma chemii i nie odpowiadam według założeń Pani manager. Pytania dotyczyły konkretnych sytuacji sprzedażowych oraz analizy moich dotychczasowych doświadczeń. Dostałem negatywną odpowiedź, ale pomimo tego, że rozmowa była trudna, dostałem konkretną odpowiedź z wytłumaczeniem.

Magda

A jakie byly pytania i czy rozmowa po angielsku

Zostaw merytoryczną opinię o Pyszne.pl - Wrocław

• Jak się pracuje w Pyszne.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Pyszne.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pyszne.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 17 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pyszne.pl
2.1/5 Na podstawie 96 ocen.

Pyszne.pl