Były Pracownik z Warszawy 10.08.2022 14:35
Były pracownik
Szanowni Państwo,
Niedawno zakończyłem pracę w ,,pyszne.pl". Była to moja, dodatkowa praca. Byłem dostawcą. Pracowałem tam trochę ponad rok. Było to w filii z Warszawy. Piszę w charakterze ostrzeżenia dla osób, które by chciały się tu zatrudnić. Niestety, oceniam tę firmę bardzo negatywnie. Zacznę od pozytywnych. Była możliwość posiadania elastycznego grafiku, pracy na świeżym powietrzu, dostępu do pokoju socjalnego i szatni. To wszystko z zalet pracy w ,,pyszne.pl". Teraz wymienię rzeczy negatywne:
1. Znikoma ilość godzin w grafiku.
Podczas wiosny/lata, otrzymujemy bardzo mało godzin pracy, mimo dużej dostępności. Dotyczy to większości kurierów. Dla przykładu, gdy ktoś chce pracować 50h tygodniowo, to dostaje 15h tygodniowo. Ostatnio, otrzymałem tylko 10h. tygodniowo. Warto dodać, że firma zrobiła jakiś czas temu, absurdalny konkurs. Polegał on na tym, że kilku kurierom z bardzo dobrym czasem dostaw, dawano pełny grafik, a reszta dostawała znikome ilości zmian. Ta praca zdecydowanie nie nadaje się na samodzielne utrzymanie.
2. Niskie wynagrodzenie, w okolicach płacy minimalnej.
Jest ono nieadekwatne do trudu pracy, zwłaszcza podczas złych warunków pogodowych.
3. Duża rotacja pracowników
Występuje ona nie tylko wśród dostawców, ale również wśród koordynatorów i innych przełożonych.
4. Zły stan techniczny rowerów.
Szacuję, że ok. 1/3 pojazdów, nie nadaje się do jazdy, a na przegląd. Taka praca jest niezgodna z BHP. Choć stan techniczny roweru można sprawdzić przed wyjściem na zmianę, to o złym stanie technicznym można dowiedzieć się podczas jazdy.
5. Praca podczas złych warunków pogodowych.
Nieważne, czy jest śnieg, deszcz, duży wiatr, duży upał czy też niebezpieczna gołoledź, dostawca ,musi jeździć, podczas tych warunków. Sam zachorowałem po dniu, w którym była zamieć śnieżna. Po pracy w deszczu, byłem przemoczony do suchej nitki.
6. Długie powroty i nadgodziny.
Swoje miejsce pracy, mieliśmy w okolicach przystanku ,,Kino Femina". Do tego miejsca, musieliśmy wrócić. Powroty często były długie np. powrót z Wilanowa, Pragi, Białołęki, Ursynowa, itd. Praca się wydłużała, tak ok. godziny. Niedobrze, gdy ktoś miał zaplanowane zajęcia na studiach czy też inną pracę.
7. Częste spóźnienia z winy restauracji.
Jeśli ktoś dojechał do restauracji, to musiał czekać np. 10 minut. Ten czas pogarszał statystyki kurierom, które był potrzebne w celu uzyskania większej ilości godzin.
8. Brak możliwości awansu.
9. Brak rozwoju.
10. Odbieranie bonusów, np. bonusu weekendowego.
11. Zły stosunek zatrudnienia - kurierzy otrzymują umowę zlecenie. Zatem, nie obowiązuje prawo pracy. Co więcej, mogą stracić pracę z dnia na dzień. Z tego co słyszałem od niektórych pracowników, niektóre osoby zostały zwolnione z dnia na dzień, mimo że sumiennie wykonywały swoje obowiązki i nigdy nie było z nimi problemów. Po prostu, otrzymali telefoniczną informację o zwolnieniu, odłączono ich od aplikacji i na drugi dzień, dostali wypowiedzenie. Przez tą szybkość zwolnienia i odłączenie od aplikacji, kurierzy zostają pozbawieni możliwości obrony której znajdują się statystyki i miejsca zakończenia pracy, a następnego dnia, otrzymują wypowiedzenie z agencji pracy(PPL zatrudnia prawie wyłącznie przez pośredników.). Po prostu, gdy pracodawca uzna, że jest za dużo dostawców, to może nagle zwolnić.
12. Aroganccy koordynatorzy i raczej negatywna atmosfera.
Moim zdaniem, koordynatorzy nie mają kompetencji np. nie ukończyli studiów z zarządzania. Z tego co kiedyś usłyszałem od dyrektora, koordynatorem może zostać każdy i nie są potrzebne studia. A patrząc na warunki pracy dostawców, nie ma co się dziwić, że czują się źle.
13. Usunięcie obowiązkowej przerwy.
Kiedyś była obowiązkowa, półgodzinna przerwa, gdy ktoś pracował powyżej 6h. Obecnie tego nie ma.
14. ,,Wyganianie do domu".
Gdy nie ma dużego ruchu, dyspozytorzy mogą wydać polecenie powrotu do miejsca pracy i zakończenia zmiany. Obcinane są wtedy godziny. Dla przykładu, gdy ktoś miał zmianę zaplanowaną na 8h, może skończyć ją po 2h.
15. Nieodpowiedzialna rekrutacja pracowników.
Zostało zatrudnionych zbyt wielu dostawców, przez co ludzie dostają niewielkie ilości zmian.
16. Niesprawiedliwe traktowanie dostawców.
Część kurierów pracowała w zimę, podczas złych warunków. Mimo to, nie mają one dostępu do normalnej ilości zmian, np. na pełen etat.
17. Brak sprzężenia zwrotnego.
Niestety, od ok. początku tego roku, nikt z menedżerów do nas nie dzwoni i nie mówi, czy jest zadowolony lub nie, z naszej pracy. Nikt nie mówi, co jest do poprawy. Może to doprowadzić do sytuacji, że nagle zwalnia się pracowników, podczas gdy pracownicy nie wiedzą, że coś było źle.
18. Złe modyfikacje i zła praca systemu.
Mamy czasami np. długie dojazdy do restauracji, np. po 8 km. Ewentualnie, gdy stoję pod knajpą i nie mam zamówienia, to zamówienie dostaje inny kurier, który jest oddalony ode mnie.
Puentując, jeśli ktoś z Państwa chciałby się zatrudnić, to stanowczo odradzam wszystkim.