Opinie o usługach pyszne.pl - Sto2 sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pyszne.pl. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pyszne.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Pyszne.pl w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Kurier

Praca w Pyszne.pl jest na tyle atrakcyjna, że nie zniechęcił mnie nawet śnieg/ deszcz/ wiatr/ mróz, a w naszym klimacie bywało ciężko. Mimo to zawsze perspektywa, że wracam do hubu, gdzie inni pracownicy już szykują ciepłą herbatę, napawała radością, a koordynatorzy w trakcie zmiany zawsze ogrzewali miłym słowem. W momencie kiedy doliczy się konkurencyjne zarobki, pełne wyposażenie (firma zapewnia sprzęt), NA PRAWDĘ ELASTYCZNY GRAFIK - praca w Pyszne.pl okazuje się najlepszym miejscem pracy dla młodych osób ;-)

@Kurier

Dział pr widzę nie prożnuje

Śmiesznie
Klient
@Dostawca

Tak, na pewno dział PR tak ogromnej firmy nie ma co robić tylko pisać komentarze na goworku xD

Rybacka 9
@Śmiesznie

Dokładnie tak jest:))))))))))))

Kurier
@Kurier

,,NA PRAWDĘ ELASTYCZNY GRAFIK"- To jest poł prawda, pół kłamstwo. Pokazuje i objaśniam. Prawda, gdyż możesz wpisać dowolną dostępność. Tylko potem nie masz ŻADNEJ GWARANCJI ŻE DOSTANIESZ PRACĘ W TYCH DNIACH. Piszę to w trosce o przyszłych pracowników. O tym Pyszne PL nie informuje co jest (usunięte przez administratora).

@Kurier

A nawet jak masz zmianę, to potrafią ją skrócić, więc jest to prawda, grafik jest elastyczny. Tylko że dla Pyszne, a nie dostawców.

Maciej
@Dostawca

Hej, powiesz mi czy w Pyszne.pl jest jakaś podstawa wynagrodzenia? I co w przypadku gdy np. jesteś gotowy do pracy, ale nie ma zleceń? Nie zarabia się nic wtedy?

@Maciej

Podstawą jest stawka godzinowa, która aktualnie wynosi 19,9 zł brutto, osoby jeżdżące na własnym rowerze dostają do tego 2 zł więcej. Są jeszcze bonusy za zamówienia, ale one zaczynają się dopiero po zrealizowaniu 75 zamówień w miesiącu. Jeżeli jesteś w pracy, to masz stawkę godzinową niezależnie od tego, czy nie było zamówień, czy też zrobiłeś ich klika. Tyle tylko, że wpierw musisz te godziny mieć. Ty określasz swoją dostępność na kolejny tydzień kiedy możesz pracować dla pyszne, a oni ustalają wszystkim zmiany. I tu się zaczynają schody. Bo oni zwykle zatrudniają osób tyle by mieć obsadę w szczytowych okresach, w dodatku chcą być przygotowani na to, że ludzie będą dawać mniejszą dostępność. Standardem jest nadmiar chętnych na godziny i czasem z nimi jest krucho. W dodatku na bieżąco kiedy ruch jest mniejszy dyspozytor widzi, że do końca planowej zmiany nie masz dłużej niż 1h, to może ją skrócić i wtedy np. z 4h zmiany robi się 3h. Oczywiście pojawia się też szansa na zwiększenie liczby przepracowanych godzin. Ktoś np. chce oddać swoją zmianę bo coś mu wypadło. Wtedy zgłaszacie się do koordynatora, a on taką zmianę w grafiku zmieni. Zdarzają się też tzw. wolne zmiany, tj. nagle zmieniła się prognoza, że ruch w danych godzinach będzie większy niż wcześniej przewidywali i wtedy w aplikacji pojawia się taka zmiana, Kto pierwszy ją sklika ten ją ma.

grg

Po dłuższym czasie spędzonym w firmie myślę, że śmiało mogę napisać kilka słów o tym korpo. Nie ma się co oszukiwać - jest to lider branży i zapewne będzie nim cały czas (konkurencja daleko w tyle). Benefity też są całkiem spoko - oprócz standardu, jak opieka zdrowotna czy karta multisport, były również dwa razy do roku (lub raz do roku, zależy od zajmowanego stanowiska) wyjazdy integracyjne zagranicę. Holandia w lato, zima Alpy - oba wyjazdy za darmo (teraz nie wiadomo czy takowe wyjazdy będą, bo TKWY przejął JustEat oraz GrubHub i teraz w całej korporacji pracuje x-razy więcej ludzi). Czy inne firmy takie coś zapewniały? Nie. O cziloutromach czy jakiś owocowych wtorkach, środach (zwał jak zwał) nie będę wspominał, bo to jest w każdej dużej korporacji. Możliwość pracy na HO - oczywiście na plus, ale jest pandemia i w 90% firm się obecnie tak pracuje. Powrót do biura na pewno będzie, bo nie po to powstaje nowe miejsce. Jeśli chodzi o zarobki - uważam, że narzekać nie można, ALE biorąc pod uwagę jakie ta firma ma żniwa, tym bardziej w czasach pandemii uważam, że te pieniądze mogłyby być fajniejsze. Jeśli chodzi o atmosferę, to wiadomo, że im mniej ludzi, tym atmosfera jest bardziej ciepła i rodzinna, ale wraz z gwałtownym wzrostem liczby pracowników te relacje bywają różne (pandemia i praca w domu raczej nie pomaga). Jeśli chodzi o targety - logicznym jest, że one są, bo w końcu to też firma związana ze sprzedażą, ale za to, za co są rozliczani przedstawiciele oraz IS, to jest w wielu przypadkach żart, bo jak nazwać sytuację w której osoba nie ma wpływu na to ile premii dostanie? Jeśli chodzi o rozwój - firma nie zapewnia żadnych szkoleń poza firmą. Ok, są czasem jakieś "spotkania" sprzedażowe, ale nie mają one dużo wspólnego ze słowem "szkolenie". Bardziej miłe spotkanie, które i tak finalnie ma na celu to, aby się spotkać z zespołem i "zniszczyć się" na mieście. Managerowie i teamleaderowie - tutaj wiadomo zależne jest od zespołu. Są teamy w których przełożeni są kompetentni, ogarnięci i kontaktowi, a wobec pracownika szczerzy i po prostu w porządku, ale są i teamy, gdzie przełożony, który pracuje kilka lat, nie ma pojęcia o podstawowych rzeczach, które powinien mieć w małym palcu (to cud, że w ogóle wie, że jest managerem, bo poziom nieogarnięcia prostych tematów jest zatrważający). Są osoby też o wątpliwej przeszłości, ale to już ich interes. Awanse też są zależne od teamu i przełożonego. Są tacy, którzy chcą pchać zespół do przodu i potrafią klarownie przekazać co należy zrobić, aby osiągnąć awans, ale są i również takie osoby, które nie mają bladego pojęcia jak podejść do tematu, nie wiedzą jak awans przeprowadzić (mimo, że wszystko jest ujęte w workday) i zwodzą, a dają możliwość awansu osobom, które włażą w tyłek, "uprzejmie donoszą" lub po prostu z którymi dobrze się bawią przy degustacji trunków. Finalnie jeśli chodzi o firmę to jest 50/50, ale tak naprawdę zależy do jakiego zespołu się trafi.

AnnaEm
Kandydat

Przestrzegam tych z Was, którzy aplikują na samodzielne stanowiska i są proszeni na ostatnim etapie rozmowy o przygotowanie zadania rekrutacyjnego z własnymi pomysłami. Jestem absolutnie przekonana, że służy to wyłącznie pozyskaniu know-how i zebraniu inspiracji z rynku. Nie muszę chyba dodawać, że to mega nie fair w stosunku do osób które się rekrutują i podchodzą do zadania bardzo poważnie. Ja osobiście bardzo dokładnie przygotowałam takie zadanie, by na koniec, po 3 etapie rekrutacji otrzymać informacje negatywna z argumentemod czapy, który można było wyczytać z mojego CV i nie bawić się w kolejne dwa etap rekrutacji

Karim
@AnnaEm

Szkoda że nie zajrzałaś na GoWork wcześniej, pewnie nie aplikowałabyś wcale gdybyś poczytała opinie i obecnych i byłych pracowników.

@Karim

A są tu tacy? Fakt internet i gowork dają anonimowość, dzięki czemu można ,,rzucać kupą" do oporu, aczkolwiek człowiek myślący i wiedzący mniej więcej jak rozpoznać fałsz i zwykły hejt od razu zauważy że około 95% wszystkich opinii na tym portalu, nawet nie zależnie o jakiej firmie mowa w większości tych negatywnych (a jakże ;p) jest pisana przez użytkowników nie mających nic wspólnego z daną firmą i podszywających się pod pracowników. Zwyczajnie gdzie kota nie ma myszki harcują :) Najciekawsze są posty w których ktoś pyta o już konkretne szczegóły, czy to racy, czy rekrutacji... Na takie pytania jakoś nikt nie odpowiada ;)

@Mądry głupek

Rybko, tu są takie informacje o firmie podawane że każdy wie że wypowiadają się pracownicy i byli pracownicy:) Nie ma sensu szukać dziury w całym, popracuj jeszcze trochę i uciekniesz.

Fąfara

Praca w tej firmie jest dla małpek i pseudo korposzczurów (no bo to pseudo korpo tylko:) ). Dla wszystkich, którzy się szanują zarówno jako pracownik jak i człowiek to zwykły blamaż. Toksyczna atmosfera, kadra zarządzająca bez kompetencji miękkich i gra pozorów jak to u nas jest "fajnie", "miło", "rodzinnie". Wyścigi kto na kogo więcej maili napisze i na i kogo doda do korespondencji;) Serio? ;)) Jesteście tragedią i żenadą minionej dekady:)))))))) Trzymajcie się z dala od tego miejsca, słabe zarobki, a w pandemii z dnia na dzień coraz gorzej-a to firma wyśrubuje wymagania, a to urwą coś z premii, a to benefit ograniczymy, a to poskaczemy komuś po głowie. Zachowania niektórych przełożonych tutaj niestety mają znamiona brzydkiego słowa na m... Zastraszanie z głupim uśmiechem na twarzy na porządku dziennym. Jeżeli zostało tutaj coś pozytywnego to jedynie nazwa firmy...

@Fąfara

Znowu jakbym czytał kopiuj - wklej z jakieś oceny pracy biurowej xD Człowieku tu się na rowerze, przez apkę, z żarciem jeździ xD jeśli ktoś ma ci głupi uśmiech sprzedać to chyba tylko adresat dostawy xD

@Mądry głupek

A wiesz że pyszne to nie tylko kurierzy?

@.

Dokładnie!

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Pyszne.pl w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Zarabiaj jako Kurier Rowerowy z Pyszne.pl! Do 21,90/h!. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierownik Działu Realizacji
Wrocław
Agencja Pracy Pixy Sp. z o.o.
(10 opinii)
(14 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Nick
Kandydat

Ile aktualnie zarabia dostawca za godzinę?

@Nick

19,9 brutto stawka podstawowa, 10 groszy netto ekwiwalent za pranie odzieży, 2 złote brutto za rower (jeżeli ktoś jeździ własnym)

@Dostawca

O hahahaha, ale żenada! Dlatego kurierów i chętnych do pracy nie mają hahahaha!

Wilk
Kandydat

Mam kilka pytań. Na jak długo trzeba podpisać umowę? Ile trwa proces rekrutacji? Myślę o pracy wakacyjnej, ale nie wiem czy warto się pchać. Ile km mniej więcej przejeżdża dziennie kurier na rowerze? Pytam o sytuację we Wrocławiu.

@Wilk

Nie jestem z Wrocławia, ale myślenie o tej pracy jako wakacyjnej to błąd. W wakacje jest mało zamówień, więc i godzin mało. Lepiej odpoczywać

Maja
@Dostawca

Ile w wakacje można zarobić w Pyszne.pl? I jaka jest to różnica w wynagrodzeniu w porównaniu do innych okresów? O ile jest mniej zamówień?

@Maja

Ja mam np. o ponad 1/3 mniej godzin niż w kwietniu. A ile można zarobić? Zależy jaką dajesz dostępność, im więcej to większa szansa na więcej godzin. No i sprawdzeni co jeżdżą dłużej to dostają zwykle więcej niż nowi.

Edmund
Kandydat

Dzień dobry. Myślę o zmianie roboty, więc obserwuję osądy pracowników. Przypuszczam, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Prosze, napiszcie jak pracuje się w firmie Pyszne.pl? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? W poprzedniej pracy mieliśmy SmartLunch - w sumie było to spoko, nie musieliśmy chodzić do Żabki.

Tragedia
@Edmund

Tragedia, nie aplikuj.

@Edmund

Jeśli szukasz ,,osądów pracowników", to złe miejsce wybrałeś, to portal od gnojenia wszystkiego i wszystkich jak leci ;) Prosty dowód, wypowiada się tu mnóstwo użytkowników, oprócz ciebie padały już takowe pytania, ale pozostały bez odpowiedzi. Dla czego? Powód prosty, 99,9% użytkowników zamieszczających tu swoją ,,ocenę pracy" w tej firmie nigdy tam nie pracowała i zwyczajnie nie zna odpowiedzi na twoje oraz podobne pytania, a nawet jak coś się pojawi to zwykle jest to typowa ,,kulka nawozu naturalnego" pozbawiona jakichkolwiek szczegółów które by poznać trzeba tam pracować ;) Rozpisałem się, bo to info również dla innych czytelników, pozdrawiam i miłego dnia :]

;)

Zostałem zatrudniony w firmie Pyszne.pl rok roku i jak na razie z pracy jak i zespołu w którym przyszło mi pracować jestem naprawdę zadowolony. Mój zespół składa się z osób w zbliżonym do mojego wieku (młodych ludzi, niedługo po studiach) i nie czuć super presji i typowego "wyścigu szczurów", którego można doznać w większości korpo we Wrocławiu. Poleciłbym tę firmę osobom, które szukają swojej ścieżki po studiach, ale również w późniejszym wieku, ponieważ ścieżka rozwoju jest widoczna dla każdego.

Oliver
@;)

Czy podawales swoje dane poufne jak nr i seria dowodu osobistego przez internet? Wlasnie jestem na etapie wypelniania dokumentow dla Trenkwalder, ale boje sie wysylac internetowo takie rzeczy :(.

Kurierxxxd
@Oliver

jak chcesz miec umowa to normalna sprawa

newone
@Oliver

też dzisiaj wysłałam dokumenty i się wahałam podawać dane i czekam, rozumiem że zawsze to tak wygląda?

Peter
@newone

Te dane są potrzebne do umowy.

@Peter

Pytanie czy są gdzieś, gdziekolwiek podane jakieś klauzury zo zaakceptowania, lub chociaż informacja jak i gdzie te dane będą wykorzystywane itd? Oczywiście tuszę że tak, natomiast jeśli nie ma to ciekawa sprawa w dobie RODO ;)

xxbeeds

Firma na początku robi pozytywne wrażenie, wiesz czego oczekują, traktują Cie z szacunkiem i uśmiechem, są wyjazdy i spotkania integracyjne. Czym dalej w las tym gorzej. Zaczynasz zauważać że ten uśmiech na twarzy Twojego przełożonego jest wymuszony, często można się spotkać z obgadywaniem i wyśmiewaniem czyjejś niewiedzy, oczywiście za plecami. Plotki, ploteczki, kółka wzajemnej adoracji. Kilka razy byłam świadkiem jak team leader obgadywał innego pracownika np za czyjąś inność. Najlepszy pracownik w tej firmie to taki, który duzo (usunięte przez administratora) i się nie odzywa. Jeśli masz juz swoje zdanie, próbujesz coś ugrać dla siebie i dla zespołu to stajesz się niewygodny. Mimo, że jesteś dobrym pracownikiem, który chce się rozwijać to jesteś pomijany przy rozdawaniu dodatkowych zadań. Nie dostaniesz szansy aby zapulsować, dostanie ją pupilek przelłożonego. Płacą śmieszne pieniądze a o podwyżce nie masz co marzyć. Usłyszysz coś w stylu, że super ze się starasz, naprawdę dobrze Ci idzie ale więcej, więcej, więcej. Poprzeciągają tą sprawę z 3-4msc po czym usłyszysz że nie da się, nie można, nie ma takiej opcji. Jedyna szansa na podwyżkę to ocena roczna. Tutaj też nie jest kolorowo. Hajs słaby i zazwyczaj jest to tak że jest z góry założone ile osób może dostać lepszą ocenę i potem loteria kto ją dostanie, zazwyczaj jest to pupilek przełożonego. Co do przerw też dramat, dają Ci 30min, z czego 15 to te wynikające z kodeksu pracy a dodatkowe 15 które musisz wykorzystać a potem je odrobić. Czyli jeśli pracujesz 8h np 9-17 to Ty pracujesz do 17:15 bo odrabiasz przerwe i nie nie myśl sobie, to ja tego nie potrzebuję i nie będę z tego korzystać wyjdę do domu o 17 :D Nie nie wyjdziesz bo masz robić tę dodatkową przerwe bo ktos kiedyś tak wymyślił. Ogólnie nie polecam tego pracodawcy, jeśli myślisz o czymś na poważnie to szkoda Twojego czasu i nerwów, słabo zarobisz, niewiele się nauczysz a Cie przeorają.

@xxbeeds

Cześć XXBEEDS, bardzo dziękujemy za Twój komentarz. Dzięki tym informacjom możemy podejmować działania mające na celu ciągłe zwiększanie satysfakcji naszych pracowników z wykonywanych zadań i pracy w Pyszne.pl. Przyglądamy się z dużą uwagą każdej opinii i traktujemy je poważnie. Wydłużony czas przerwy, o którym zawsze informujemy już na etapie rekrutacji, jest dodatkowo wspierany przez nasz najnowszy benefit - TakeawayPay -czyt. każda osoba zatrudniona przez Pyszne.pl ma zasilane swoje konto na platformie na określoną kwotę - pokrywaną przez pracodawcę, by móc w godzinach pracy zamówić i bez pośpiechu zjeść lunch. :) Pozdrawiam serdecznie

@xxbeeds

A czy dalej twierdzą, że jeśli spojrzysz na sekundę w bok, poza monitor, to czas "pracy przed komputerem" zostaje przerwany i liczy się od nowa, tak, żeby wykluczyć branie zgodnych z prawem pracy przerw 5 minutowych?

@GONZO

Cześć Gonzo, bardzo dziękujemy za Twoją opinę. Każdy tego typu komentarz jest dla nas ważny i cenny. Odnosząc się do jednego z punktów Twojej wypowiedzi: "Firma zniechęca do korzystania z przerw 5 minutowych (przysługujących za każdą godzinę pracy przed komputerem) twierdząc, że oderwanie na sekundę wzroku od monitora zeruje czas pracy. Czy to zgodne z prawem pracy?" - Tego typu praktyki nie są obecne w Pyszne.pl. Stawiamy dobro naszych pracowników na pierwszym miejscu zawsze mając na uwadze obowiązujące prawo pracy - jest to jedna z wiodących wartości firmy - Care. Pozdrawiam, Pyszne.pl

@Pyszne.pl

Widać mój pech, że zmienia się na lepsze po odejściu. Jak u Was pracowałem męczyłem się 2 lata z wyżej wspomniana twórczością nr przepisów prawa pracy.

@Pyszne.pl

Co do stawiania dobra pracowników na pierwszym miejscu... Przeanalizujmy fakty. Gdzieś poniżej został poruszony temat, że nie zapewniacie środków ochrony osobistej kurierom. Dbałość o dobro pracowników podpowiadałaby, że byłoby warto... jednak, jak tłumaczycie - nie macie obowiazku. I fakt Nie macie Ale co to o Was mówi? Każdy wyciagnie wnioski. W ciągu 2 lat mojej pracy była jasna komunikacja, że 5 minutówki za godzinę przed komputerem są niemiłe widziane, a to, że mogę sobie wstać po wodę, owoce, czy do toalety to wasza wspaniałomyślność. Jeśli się to zmieniło -cudownie. Pytanie czy kierowaliście się dobrem pracowników, czy strachem, że temat wyciekanie i Wy jako firma możecie mieć nieprzyjemności w razie kontroli? Co do odpracowywania 15 minut przerwy.... Litości. Ani przed ani po Pyszne.pl NIKT nie robił laski z 30 minut przerwy i nie oczekiwał odpracowywania 15 minut. Za moich czasów nowo szkoleni pracownicy musieli korzystać ze słuchawek (z mikrofonami które niemal dotykają ust) osób nieobecnych na zmianie. Było to obrzydliwe, niehigienicznie i zapewne także świadczące o stawianiu dobra pracownika wysoko w hierarchii Waszych wartości organizacyjnych. Fajnie, że się uczycie, wyciągacie wnioski ale idzie to powoli i po grudzie. Osoby zarządzającej przeważnie są świeżo po studiach, to ich pierwsza praca i jakoś się wybili na wyższe stołki ale o zarządzaniu nie mają pojęcia. Nie mają też żadnego porównania z kulturą zarządzania w innych firmach. Bazują na swoim niewinnym, młodzieńczy wyobrażeniu o tym jak to powinno wyglądać. Za każdym razem kiedy przechodzę przez rybacka spoglądam na te smutne okna i śmieje się do rozpuku z tego Waszego "profesjonalizmu" i narcyzmu.

@GONZO

Ponownie dziękujemy za Twój komentarz. Pocieszająca pozostaje informacja, że mimo wymienionych obiekcji, pracowałeś z nami przez 2 lata, za co bardzo dziękujemy i wierzymy, że ten staż pracy był również podyktowany wieloma innymi plusami i benefitami, które są dostępne dla naszych pracowników. :) Co tyczy się środków do dezynfekcji - pojawiły się w naszym biurze na długo przed ogłoszeniem pandemii. Pozdrawiam, Pyszne.pl

Lolo
@Pyszne.pl

"Co tyczy się środków do dezynfekcji - pojawiły się w naszym biurze na długo przed ogłoszeniem pandemii." Nieprawda.

Kuba
@xxbeeds

O kurka, jakbym czytał o pracy w decathlon, słowo wsłowo. Chyba wszystkie korpo to jeden i ten sam szajs :(

Klient
@xxbeeds

Ten wpis wygląda jak kopiuj - wklej z innej dyskusji chyba na temat jakiejś pracy w biurze xDDDD (usunięte przez administratora) Ludzie, wiadomo żadna firma idealna nie jest, ale czytając wpisy na tej stronie zastanówcie się z 10 razy zanim podejmiecie dalsze kroki :)

Jorguś

Witom nom pytanie bo jo robia na grubie pod ziemią jak zawżą mi kopalnia to mogą dowas przyjść na stare lata bych po pendalowoł na kole .

Rybacka 9

Nie polecam pracy w firmie pyszne.pl. "Pyszna" atmosfera, kadra kierownicza do wymiany-tylko by zwalali swój brak kompetencji na pracownika, ciągła indoktrynacja jaka to firma jest wspaniała i dba o pracowników. Kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo, wszystko szybciutko wychodzi jak się już tutaj znajdziecie.

Kurierka i studentka

Po wielu doświadczeniach pracy w gastronomii, praca w Pyszne przywróciła mi wiarę do prac dla studentów. Pierwszego dnia, gdy byłam jeszcze nieco zestresowana, przemiły koordynator wprowadził mnie, przedstawił innym pracownikom, było naprawdę miło, na chwilę zapomniałam że jestem w pracy, bo atmosfera była bardzo luźna i koleżeńska. Gdy przyszło do pracy, okazało się, że jest ona naprawdę prosta. Wszystkie problemy rozwiązuje koordynator lub dyspozytor. Wcześniej, gdy pracowałam w gastronomii, musiałam z własnej pensji płacić za pomyłki czy zniszczenia podczas pracy. W Pyszne cokolwiek się stało, nikt o nic mnie nie oskarżał, wszystkie problemy były rozwiązywane. Jeśli chodzi o techniczne sprawy związane z pracą - dostałam niezbędne ubrania: przeciwdeszczowe spodnie i kurtkę oraz jeszcze jedną kurtkę od zimna, koszulkę i czapkę. Przychodząc do pracy dostaję sprzęt na którym jeżdżę (w moim przypadku: skuter), plecak oraz kask. Moim zdaniem, to najlepsza praca jaką do tej pory miałam. Polecam każdemu :)

Doświadczony
@Kurierka i studentka

Pracuj, pracuj, zobaczymy jak szybko zmienisz zdanie:)

Kurier-rower Białystok

Pierwszego tygodnia pracy po wpisaniu dostępności od pon-piątku 11-21. Dostałem 2 dni pracy. Wysłałem meila że chcę pracować codziennie. Oni że nic nie mogą z tym zrobić. Miałem nadzieję że sytuacja się zmieni (Będzie więcej godzin). Ale się nie zmieniała dostawałem 2 do 3 dni pracy (przez półtora miesiąca kariery). Był tydzień że wpisywali po 2h30 min do pracy (chcieli mieć dużo kurierów w godzinach szczytu). Jak dla mnie to szkoda się pocić na 2h lub 3 pracy. Problem w tym że pracodawca nie informuję w ogłoszeniu o pracę że nie ma gwarantowanych godzin pracy. Poszedłem do hubu prosić o więcej godzin . Normalna rozmowa. Rozmowa w piątek. W poniedziałek urażony (choć oficjalnie nie ) pracownik hubu miesza mnie z błotem że jestem najgorszy pracownik bo 5 min za długo dojeżdzam do restaracji.Chociaż często bywa że czeka się na zamówienie w restaruacji 10 min. Ostrzega mnie jeżeli nie poprawie wyników to mnie wyrzucą. Daje mi tydzień na poprawę. Po jednym dniu pracy stwierdzili że mnie wyrzucają. Powiem tak praca mi się podobała, ale tak zostałem potraktowany. Zrobiłem około 60 dostaw, nie dostałem choćby jednego złego słowa od klienta no np z pretensją co tak długo.

Inny Kurier
@Kurier-rower Białystok

Też pracuje w Białymstoku i nikt tutaj nie "miesza z błotem". Coś jednak chyba musiało być na rzeczy.., a że mało zmian teraz to prawda.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pyszne.pl?

Nela
@Pytanie

Tak naprawdę jedyne pytanie zadają Ci na stronie internetowej, gdy składasz aplikację :) ewentualnie mogą na rozmowie poprosić Cię żebyś coś o sobie opowiedział/a (mnie o to poprosili)

Dostawca

Jeśli myślisz o pracy w charakterze dostawcy (czy kuriera jak to pyszne oficjalnie w swoim języku nazywa), to kilka uwag od bardziej doświadczonej osoby. 1. Przyjmują do pracy bez badań sanepidowskich, jednak trzeba je po jakimś czasie zrobić by przedłużyli umowę. Mimo że zgodnie z ustawą koszt ponosi zleceniodawca (w tym wypadku agencją pośrednictwa pracy przez którą jesteś zatrudniony), robisz je na własny koszt. Koszt tych badań wraz z orzeczeniem lekarskim wynosi ok. 150-200 zł. Wynik badań można wykorzystać później w innych celach, niemniej jednak jest to trochę upierdliwe, zwłaszcza że nie masz bezpośrednio kontaktu z żywnością. Konkurencyjne platformy tego nie wymagają. 2. Traktują dostawców jako żywe reklamy, dlatego dostajesz od nich ubranie w którym musisz jeździć. W tym kolorze wygląda się jak robotnik drogowy. 3. Obsługą dostawców zajmuje się hub. Z nimi możesz załatwić sprawy nie związane z realizacją bezpośredniego zamówienia. To na plus, bo u konkurencji jedyną drogą kontaktu jest e-mail z konsultantem działu wsparcia. Z drugiej strony, system w pyszne pomyślany jest jako nadzór nad dostawcami. Koordynatorzy z hubu rozliczają z wyników. 3. Aplikacja jest dość siermiężna, czasem coś nie działa, czasem nie pokaże numeru mieszkania klienta (mimo że ten numer podawał). Na plus, od razu po otrzymaniu zamówienia widać adres klienta i jego ewentualne uwagi do zamówienia. 4. Najważniejsze, całkiem możliwe, że kusi Cię stawka godzinowa jaką reklamuje się Pyszne. Pyszne uważa, że dzięki temu dbają o dostawców, nie co "zła konkurencja", w której płaci się od zamówienia. Czy rzeczywiście dzięki temu dostawca ma lepsze warunki zatrudnienia? Owszem stawka jest niezła, ale z liczbą otrzymanych godzin może być problem. Ty tylko określasz dostępność, a grafik sami układają. Możesz jeździć w regularnych godzinach, jeździć przez dłuższy czas, mieć dobre wyniki i nagle dostać np. o 1/3 godzin mniej niż przedtem. W dodatku dyspozytorzy skracają zmiany, bo niby mniejszy ruch. Umowę piszą sami, więc na papierze wszystko jest ok, ale jak Tobie 3-godziną zmianę skrócą o godzinę, to tracisz 1/3 zarobków dziennych. Trudno więc mówić o stabilności i jakim szczególnie wyższym poziomie zatrudnienia od konkurencji. Podsumowując, najlepiej mieć w zapasie inną aplikację, nie uzależniasz się dzięki temu od pyszne i masz czym zalepić dziury w grafiku. A jednocześnie sam możesz się przekonać ile prawdy w ich propagandzie, że są lepsi niż konkurencja.

Aga
Kandydat

Rekrutacja przeprowadzona bardzo profesjonalnie. Miła atmosfera i jasne warunki. Komunikatywny i pomocny zespół Rekrutacji.

Karim
@Aga

Opinia dodana przez pracownika HR, nieprawdziwa.

Maja
@Aga

Hej Aga, a podpowiedziałabyś mi jak się dobrze przygotować do rekrutacji w Pyszne.pl? Nie wiem czego się spodziewać. Jak ona wygląda i ile trwa, ile jest etapów? Jakie tematy są na niej poruszane oraz na co jest kładziony głównie nacisk? O jakie stanowisko się ubiegałaś? Z góry dzięki! :D

Ciekawy
Kandydat

Widzę, że jest prowadzona rekrutacja na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Klienta i pytanie z mojej strony jako, że nie mieszkam we Wrocławiu i pobliżu, a oferta jest zaznaczona jako oferta pracy zdalnej to czy jest to tymczasowo praca zdalna czy jest możliwość na stałe pracować zdalnie? Oferta jest bardzo fajna, firma liderem w swojej dziedzinie, a opinie na gowork pozytywne.

Erin
@Ciekawy

Obecnie nie ma informacji, czy praca zdalna będzie na stałe czy nie, póki co przedłużana jest co jakiś czas.

Hej
@Ciekawy

Nie będzie pracy na stałe w domu. Nie po to budują nowe biuro. Może będzie hybryda.

Bla bla

Pozytywy: 1. płacą Ci za ćwiczenie kondycji (no kto by pomyslał? A jednak!) - stawka godzinowa! 2. przygoda (nigdy nie wiesz jak zorganizowany jest budynek mieszkalny, jak działają domofony, bo każdy działa inaczej, jakie są windy, kto otworzy drzwi, czy przejedzie Cię hulajnoga jadąca z prędkością 50 km/h, jak daleko wyśle Cię aplikacja itp.) 3. niektórzy dyspozytorzy są fajni (nie podaję którzy, żeby inni nie zazdrościli popularności, ale wśród kurierów jest opinia że pani X jest przystępna i pomocna, a do tego ma zapał i charyzmę, co widać w komunikatach, które publikuje) Negatywy: 1. dają mało godzin z zadeklarowanego czasu dostępności (połowę tego co bym chciał, w niektóre dni nic). 2. Zarobienie bonusów 3 stopnia jest nierealne. Jeśli dostaniesz 4 godziny dziennie i pracujesz powiedzmy 7 dni w tygodniu, wyrobisz w miesiącu powiedzmy 112 godzin. Teoretycznie w ciągu godziny (wiosną) zrobisz 2-2,5 zamówienia na godzinę, czyli max 280 zamówień (bonusy 3 stopnia, te przekorzystne, przyznają od 251 zamówień wzwyż). W praktyce nie wiem czy ktokolwiek pracuje więcej, niż 60 godzin w miesiącu, a z realizacją zamówień jest różnie - czasem klient nie poda numeru mieszkania i trzeba czekać aż odbierze, czasem nie odbiera telefonu, czasem restauracja ma mega-spóźnienie... Z opowiadań kurierów słyszałem, że są stachanowcy, którzy osiągają profity bonusu 3 stopnia, ale ich nie poznałem. Może to tylko legendy. 3. aplikacja jest dosyć siermiężna. Narzekają klienci, że nie zawsze mogą wprowadzić tyle danych, ile potrzeba, choć czasem podają ich za wiele i wtedy łatwo o niezrozumienie. Czasami nie ma chatu z dyspozytorem. Odhaczanie odbioru w restauracji permanentnie się zawiesza, ale trzeba sobie radzić - kliknij "lista zleceń". Czasami nawigacja podaje trasy co najmniej kontrowersyjne, czasami nie działa lub przerzuca Cię do googlemaps (na których jest oparta). Warto sobie doinstalować OsmAnd, w której ulice są lepiej oznaczone i jest dokładna mapa budynków. Czekając na odbiór w restauracji zawczasu można opracować najlepszą drogę do klienta. Reasumując - jednak polecam. Pozytywy przeważają, jazda rowerem to naturalny "narkotyk", a jeszcze Ci za to płacą!!! KILKA PORAD DLA POCZĄTKUJĄCYCH 1. W windach telefony tracą łączność, więc odhaczyć odbiór u klienta trzeba przed wejściem do windy! 2. Nie wchodzić pod betonowe okapy - łączność na pewno się urwie. 3. Gdy łączność się urwie, trzeba na nowo wybrać operatora sieci (patrz ustawienia Twojego telefonu) 4. etui na telefon powinno zmieścić również powerbank (te firmowe są za ciasne). Podczas deszczu nigdy nie zostawiaj etui choćby uchylonego - na pewno zamoknie! Można ewentualnie okryć go torbą foliową. 5. powerbank nie musi kosztować 100 zł, wystarczy mała tanizna za 40 zł, byle ze sklepu stacjonarnego (np Carrefour powerbank typu Hama). ładuje się minmium 5 godzin, więc jeśli zmianę zaczynasz o 11, to zacznij ładować conajmniej o 6. 6. woda i termos obowiązkowo, zwłaszcza gdy jeździsz powyżej 4 godzin. 7. jeśli jeździsz własnym rowerem - dętka, zestaw naprawczy, podstawowe klucze! 8. jeśli wydaje się, że spadnie deszcz, śnieg lub grad, to na pewno spadnie ;-) Zabierz spodnie gumowe i kurtkę! 9. jeśli aplikacja się buntuje, nie walcz z nią, tylko jedź do klienta, on czeka na jedzenie!

brak pracy

Ogólnie nie polecam umowa od ponad 3 miesięcy a ani jednej przepracowanej godziny, nawet szkolenia nie było ani nic. Kontakt z przełożonymi zerowy nawet nie są w stanie łaskawie odpisać na e-maile nie polecam.

JK

Polecam! Pracuje jako kurier przy stawce 26zl/brutto,myślę że ciężko gdzie indziej o taka stawkę godzinowa.

DD
@JK

Tak, stawka jest niezła i często wyższa można powiedzieć, wliczając napiwki. Warto szczególnie ze statusem studenta - ale to niewiele zmienia kiedy grafikowo nie ma takiego zapotrzebowania i ciężko wyłapać etat. Mam trochę za mało doświadczenia aby szerzej o tym opowiedzieć ale pewne raczej tylko jest 40 godzin który trzeba wypracować bo to jest warunek umowy przedstawiony na szkoleniu odnośnie rejonu który się dostanie. Myślę że nadal warto, ale jeśli ktoś szuka pracy od poniedziałku do poniedziałku to może się rozczarować. Można na spokojnie sobie weekendówki brać po 4-6h i ewentualnie dopełniać według chęci te 40 godzin wolnymi zmianami które ktoś oddaje w tygodniu i to jest najmądrzejsze podejście. Tak by było najwygodniej myślę. I zawsze ten tysiąc czy półtora do przodu robi się na spokojnie bez spiny.

Zostaw merytoryczną opinię o Pyszne.pl - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Pyszne.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Pyszne.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pyszne.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 15 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Pyszne.pl?

Liczba opinii klientów firmy Pyszne.pl, to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pyszne.pl
2.2/5 Na podstawie 80 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pyszne.pl