Intellogs Sp. z o.o.

Opinie o Intellogs Sp. z o.o.

Marcin

@alicja kajko, niestety nie udało mi się znaleźć oficjalnej strony tej firmy. Z informacji znalezionych w sieci wynika, że firma do listopada 2017 jeszcze funkcjonowała. Od twojej wypowiedzi minęło już kilka lat, ale czy ostatecznie udało Ci się zdobyć pracę w tej firmie?

alicja kajko

kochani prosze was o informację czy ta firma posiada swoją stronę internetową jakąkolwiek bo niestety nie mogę znaleźć o nich żadnych konkretnych infiormacji. widziałam co prawda ofertę pracy na asystentkę zarządu ale taka oferta pracy musi dla mnie być podparta stronę internetową firmy żebym mogła się tam starać o zatrudnienie

Zostaw opinię o Intellogs Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intellogs Sp. z o.o.